X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 11 marca 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    Hejo dziewczyny :)

    Monia będzie ok zobaczysz - może to tylko spina a poza tym wsio oki ;)
    Dziękuje :*
    mam nadzieje że wszystko ok ale takie życie w nie wiedzy tylko wydłuża starania a tak nie daj boże jak bedzie coś do pod leczenia to będzie brać tabl i będzie ok.. a tak to sie będziemy daremnie stresować, spinać i wszystko .. a to troche bez sensu daremny stres :) mam nadzieje i licze że wszystko będzie dobrze :) dziwi mnie tylko cena badania bo w szpitalu a 30 zł płacimy no ale ..mam skierowanie od mojego ginka.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 11 marca 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, zgłupiałam, trzeci raz mąż zrobił dzisiaj badanie nasienia...martwiła nas ruchliwość ruch A+B w dwóch poprzednich badaniach wynosił 20%..
    astenozoospermia czy jakoś tak

    dzisiejsze badanie (tydzien odstepu od poprzedniego) zaskakujące. ruch A+B 52%

    za to morfologia okropna. nieprawidłowych 97% plemników (90% wady główki)...co robić...w które wyniki wierzyć....

    powtorzyć badanie? wydac kolejne 200zł...dzwoniłąm do laboratorium...mówią że nie ma szans , że to pomyłka...

    doradźcie co robic

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 11 marca 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Jeszcze M. nie robił. Ostatnio mieliśmy o to mały zgrzyt, więc nie wracam chwilowo do tematu. Ale mówiłam mu, że im szybciej zrobi tym szybciej będzie można zadziałać, podleczyć i doczekamy się dzidziusia, tym bardziej, że za 3 lata stuknie mu 40 i co on `dziadkiem` na wywiadówki zamierza chodzić ? :D więc myślę, że w kwietniu pojedziemy na te badania. Tylko musi przygotować się psychicznie, bo będzie problem z `oddaniem` materiału do badania.
    no właśnie jak sie boje i mąż też że sie zestresuje i nie odda tego bo nie będzie w stanie a ja tam nie moge wejśc :/

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    hejka, zgłupiałam, trzeci raz mąż zrobił dzisiaj badanie nasienia...martwiła nas ruchliwość ruch A+B w dwóch poprzednich badaniach wynosił 20%..
    astenozoospermia czy jakoś tak

    dzisiejsze badanie (tydzien odstepu od poprzedniego) zaskakujące. ruch A+B 52%

    za to morfologia okropna. nieprawidłowych 97% plemników (90% wady główki)...co robić...w które wyniki wierzyć....

    powtorzyć badanie? wydac kolejne 200zł...dzwoniłąm do laboratorium...mówią że nie ma szans , że to pomyłka...

    doradźcie co robic
    kurde masakra :( że też muszą być takie problemy :( a co Twój lekarz na to mówi , może to można podleczyć jakoś tabletkami ???

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a suplementy diety np Salfazin niech spróbuje oprócz leków od lekarza.. no cholera musi być jakieś wyjście .. musi sie udać :) !!!!

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik kurcze ja na wynikach się nie znam, a ile czasu abstynencji przed badaniem było, bo to też zapewne ma wpływ. Myślę, że kierować należy się aktualnymi badaniami. To tak jak z morfologią krwi, zawsze wyniki mogą uledz zmianie. Mimo, że jeszcze miesiąc temu wszystko było ok.
    Piszesz, że między badaniami tydzień czsu odstępu, to nie wiem. Najlepiej z wynikami do lekarza iść i zobaczyć co on powie.
    http://www.youtube.com/watch?v=vwCWwZetRaI Malinowa for U !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 08:10

    Malinowa Panienka lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Ja mam jeszcze tylko 10 minutek i muszę lecieć. może uda mi się troszkę nadrobić :)
    Miłego dnia!

    Ja też póki co badań żadnych nie robiłam i na niczym się nie znam, przykro mi, ale nie pomogę...

    sara_nar, Fidelissa lubią tę wiadomość

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja wiem, ze odstęp pomiedzy badaniem nasienia wynosi około 3 miesiecy, wtedy nasepuje regeneracja nasienia, w sensie zażywania witamin, zdrowej diety, itp. Jeżeli sie nie poprawia to wtedy leki. Tak samo jest z pęcherzykami, u kobiety regenruja się 3 miesiące, dlatego ważna jest suplementacja i zdrowa dieta, jak nie poskutkuje to wtedy leki, chyba, ze juz na początku stwierdzony jest problem medyczny. A właśnie tak jak Sara pyta ile czasu byłs abstynencja przed badaniem?

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Dzień dobry. Ja mam jeszcze tylko 10 minutek i muszę lecieć. może uda mi się troszkę nadrobić :)
    Miłego dnia!

    Ja też póki co badań żadnych nie robiłam i na niczym się nie znam, przykro mi, ale nie pomogę...
    Hejo :) mięłgo i słonecznego dnia :)

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia wiem co przeżywasz, tez to przezywałam, tyle, ze to ja byłam zestresowana i nie umiałam spać w nocy, mój mąż natomiast w ogóle się nie stresowałi nie denerwował tylko pwoiedział, ze dla niego gorsze jest pobieranie krwi, wtedy ma ochotę uciec. Wydaję mi się, ze wszystko bedzie oki:) W tym samym dniu zaczęłyśmy cykl, nasze pęcgerzyki się pchrzaniły, wiec pewnie cos z nami moze być nie tak, w sensie nic strasznego lekki problem z owu :):)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara ubawiłam się ;) dzięki :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:

    Po takim dniu, jak ten... kiedy pochowalam babcie, zycie nabiera innego tempa...
    Wczoraj serce mi pekalo,jak widzialam dziadka, ktory szedl do trumny babci z kwiatkiem na dzien kobiet!
    Mi też serce ruszyło i łzy napłynęły do oczu. Tak bardzo mi przykro! Kochana, trzymaj się!

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :)) słońce swieci:)) miłego wiosennego dnia:))

    sara_nar, Nati89, dżona lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 dni abstynecji przed badaniem...chodzi mi o to czy powtarzac znowu...skoro taka rozbieżnośc między wynikami...w tym ostatnim mówią, ze nie ma możliwości błędu...mają potwierdzenie komputerowe...niemożliwe żeby była poprawa nasienia po tygodniu...zastanawiam się czy nie naciagają czasem w tych klinikach...do lekarza idę 18stego...mąż 20 na darmowa wizytę po badaniu...zobaczymy...wkurza mnie to...nie wiadomo czy ufac tym lekarzon czy nie

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Żabko i Fidelissa.
    Ale spać mi się chce. Jak wrócę z pracy, to zapewne pośpię przed wyjazdem.Pogoda piękna, pzypomniałam sobie, że nie mam żadnej lżejszej kurtki na wyjazd :/

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    2 dni abstynecji przed badaniem...chodzi mi o to czy powtarzac znowu...skoro taka rozbieżnośc między wynikami...w tym ostatnim mówią, ze nie ma możliwości błędu...mają potwierdzenie komputerowe...niemożliwe żeby była poprawa nasienia po tygodniu...zastanawiam się czy nie naciagają czasem w tych klinikach...do lekarza idę 18stego...mąż 20 na darmowa wizytę po badaniu...zobaczymy...wkurza mnie to...nie wiadomo czy ufac tym lekarzon czy nie
    No nie wiem co Ci doradzić, podobno badania robi sie około 3 razy zeby móc potwierdzić, ale żeby powtarzać to jeszcze za wczas

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy slyszałyscie coś o tym DONG QUAI? Dziewczna na owu poleciła mi to na poprawę owulacji,regularne cykle itp, czytałam też opinie o tym na innych stronach podobno skuteczne. To są jakieś zioła. Któraś z was próbowała?

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim! :)

    Blondik, nie znam się, ale może najlepiej właśnie dopytać lekarza? Albo skonsultować u dwóch... No i możesz spróbować na wątku medycznym, myślę, że tam więcej osób znajdziesz orientujących się w temacie.

    Sara, zazdroszczę podróży, jeszcze w taką pogodę piękną. Ja to uwielbiam podróżować, ale niestety rzadko mam taką okazję...

    Fidelissa zmienilaś awatarek i moje oczka Cię nie ogarniają :D

    Malinowa, jak czytałam Twojego wczorajszego posta o pieskach psujących atmosferę to padłam! :D

    Pozdrawiam wszystkie i życzę Wam miłego dzionka! :)

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. a ja przekonana nie jestem do tego wyjazdu i najzwyczajniej w świecie mi się nie chce.
    Nati ja dong quai zakupiłam i zamierzam zacząć brać od nowego cyklu. Zielary na ovu poleciły, więc myślę, że nie zaszkodzi spróbować ;)

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • goskos86 Koleżanka
    Postów: 36 38

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję zioła o.sroki nr 3 i polecam :-)

‹‹ 1421 1422 1423 1424 1425 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ