X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.
    Mialm cos jeszcze napisac odnosnie wczorajsze awantury ale stwierdzilam, ze nia ma co tego rozgrzebywac.

    Ja tylko nei wyrabiam z ctyaniem tych wszystkich wpisow. N ie wiem czy wy nie pracujecie albo gdzie wy pracujecie ze tyle ich plodzicie ;P. No w kazdym razie ja mam mozliwosc zagladania na forum z pracy ale nie moge spedzic dnia czytajac caly czas forum. A wieczorem nie mam ochoty nadrabiac 20 stron a teraz jeszcze w dodatku lapek mi padl i musze do serwisu wyslac.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Z. a ja przekonana nie jestem do tego wyjazdu i najzwyczajniej w świecie mi się nie chce.
    Nati ja dong quai zakupiłam i zamierzam zacząć brać od nowego cyklu. Zielary na ovu poleciły, więc myślę, że nie zaszkodzi spróbować ;)
    Też właśnie o tym myślę :) cos na pewno kupię albo to, albo ziola o. sroki :)

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze chcialam dodac (choc pewnei to powinnam do administracji wyslac) ze forum jest troche zle zrobione. Nad glownymi dzialami moglby byc tez osobne okno z nowymi tematymi. Czasem pojawiaja sie tematy w ktorych dziewczyny pytaja o cos, chca podysktuowac ale te tematy sa natychmiastowo spychane przez przerozne tematy staraczek i zafasolkowanych:/ i nie maja szans przebicia, gina w tlumie poprostu i odpowiada neiwiele osob.

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kotka psotka, ja akurat odbieram telefony, szef nad głową nie stoi, więc mogę pozwolić na spędzenie całego dnia na forum.
    Myślałam o ziołach ojca Sroki nr 3, ale zdecyduję się na te na I i II fazę cyklu.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • goskos86 Koleżanka
    Postów: 36 38

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowałam się na zioła o.sroki bo mi poleciła koleżanka, a teraz jak je piję to i sama polecam :-) zwiększyły mi ilość śluzu, którego w poprzednim cyklu prawie wcale nie miałam!

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Na chwilę wpadam, wczoraj padłam totalnie, coraz częściej wieczorami po pracy jestem wypompowana :)

    Jeśli chodzi o badanie nasienia no nam lekarz powiedział przed badaniami męża ze to wcale nie prawda ze co trzy miesiące są wiarygodne wyniki i że udowodnione jest jednak powtórzenie ich trzy tyg od poprzednich z abstynencją 3-4 dniową - wtedy są najbardziej wiarygodne. Doktorek powiedział, ze jak będą jakiekolwiek wątpliwości to żeby się nie zastanawiać i dosłownie powiedział powtórzyć w odstępie 21 dni i wtedy rozpatruje się jednocześnie jedne i drugie wyniki :)
    Powodzenia dla Waszych facetów :)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:01

    Z., Little Frog lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki ja ak wstapilam przed praca:D zobaczyc co tam u was:D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:01

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżona wrote:
    Witajcie dziewczyny :)
    Na chwilę wpadam, wczoraj padłam totalnie, coraz częściej wieczorami po pracy jestem wypompowana :)

    Jeśli chodzi o badanie nasienia no nam lekarz powiedział przed badaniami męża ze to wcale nie prawda ze co trzy miesiące są wiarygodne wyniki i że udowodnione jest jednak powtórzenie ich trzy tyg od poprzednich z abstynencją 3-4 dniową - wtedy są najbardziej wiarygodne. Doktorek powiedział, ze jak będą jakiekolwiek wątpliwości to żeby się nie zastanawiać i dosłownie powiedział powtórzyć w odstępie 21 dni i wtedy rozpatruje się jednocześnie jedne i drugie wyniki :)
    Powodzenia dla Waszych facetów :)

    Tak ja wiem, ze w razie watpliwosci zeby wczesniej zrobic. Ja miałam na mysli, jezeli bierze sie suplementy to najlepiej po 3 miesiacach spr czy cos sie polepszylo bo po tygodniu czy miesiacu nie bardzo

    dżona lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Hej Kaśka :) u Mnie od 6 minut nic się nie zmieniło :D jak wyżej :D
    wiesz wlazlam na chwilke ale nie umiem sie oprzec zeby od rana wasn nie nadrobic wiec czytam co tam u was:D

    Lena87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    jutro idziemy na badanie nasienia, mąż sie stresuje, boje sie.
    My idziemy w piatek na szczescie gardlo mojego przestalo bolec a juz bylo blisko brania antybiotykow czyt paniki u niego i myslalam ze bedziemy musieli przelozyc :D bedzie dobrze przynajmniej bedziemy wiedzialy na czym stoimy:D
    Blondik wrote:
    hejka, zgłupiałam, trzeci raz mąż zrobił dzisiaj badanie nasienia...martwiła nas ruchliwość ruch A+B w dwóch poprzednich badaniach wynosił 20%..
    astenozoospermia czy jakoś tak

    dzisiejsze badanie (tydzien odstepu od poprzedniego) zaskakujące. ruch A+B 52%

    za to morfologia okropna. nieprawidłowych 97% plemników (90% wady główki)...co robić...w które wyniki wierzyć....

    powtorzyć badanie? wydac kolejne 200zł...dzwoniłąm do laboratorium...mówią że nie ma szans , że to pomyłka...

    doradźcie co robic
    u was naprawde az tyle kosztuje? u nas 50 zl badanie nasienia kosztuje sama sie zdziwilam mam nadzieje ze moj przez tel zle nie uslyszal...on czasami tak ma...
    Malinowa Panienka wrote:
    Sara ubawiłam się ;) dzięki :)
    jakie samouwielbienie ;) :D
    Nati89 wrote:
    Dziewczyny czy slyszałyscie coś o tym DONG QUAI? Dziewczna na owu poleciła mi to na poprawę owulacji,regularne cykle itp, czytałam też opinie o tym na innych stronach podobno skuteczne. To są jakieś zioła. Któraś z was próbowała?
    nie pomoge pierwszy raz o tym slysze...
    KotkaPsotka wrote:
    Dzien dobry.
    Mialm cos jeszcze napisac odnosnie wczorajsze awantury ale stwierdzilam, ze nia ma co tego rozgrzebywac.

    Ja tylko nei wyrabiam z ctyaniem tych wszystkich wpisow. N ie wiem czy wy nie pracujecie albo gdzie wy pracujecie ze tyle ich plodzicie ;P. No w kazdym razie ja mam mozliwosc zagladania na forum z pracy ale nie moge spedzic dnia czytajac caly czas forum. A wieczorem nie mam ochoty nadrabiac 20 stron a teraz jeszcze w dodatku lapek mi padl i musze do serwisu wyslac.
    kochana to nie nadrabiaj badz z nami na bierzaco a jak ominelysmy pytanie albo nie masz czasu szukac miedzy stronami to zadaj je ponownie ktora bedzie wiedziala to odpowie i tak do skutku :D
    Lena87 wrote:
    Dzień Dobry Dziewczyny,

    Ja to się nieźle urządziłam, wczoraj jechałam do sklepu z Tomkiem oczywiście moje klucze wzięłam ze sobą bo On pierwszy poszedł i nie zamknął drzwi, schowałam do schowka w aucie bo nie noszę dużej torebki :)

    No a dziś za karę jestem uziemiona do godziny 14 ;D
    Tomek wychodząc do pracy zamknął drzwi na klucz :D a moje leżakują sobie w schowku :D

    I jak tu teraz wyjść z psem ? :D Masakra ..

    hahahaha zostalaz wiezniem we walsnym domu hehe :D

    Lena87 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena nieźle. Ja zimą wyszłam z domu, M. wychodził później, wróciłam, patrzę kluczy nie mam,a one na szawce leżały widziała je przez okno i szlag mnie trafiał. Na szczęście M. mi przywiózł swoje.

    Lena87, Z. lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:01

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki..
    jak samopoczucia dzis ??:):)
    co nowego, ciekawego :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Rudasku ja zaraz mykam do ptracy potem jade po mebelki i bedziemy wieczorem skrecac:D chcialam kupic piwko bo fajnie by sie skrecalo ale moj ma w piatek badanka wiec nie wiem czy nie zaszkodzi co myslicie?

    a poza tym jest cudnie ptaszki tak pieknie spiewaja sloneczko swieci achhh uwielbiam wiosne!!

    sara_nar, Z. lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Hej Rudasku ja zaraz mykam do ptracy potem jade po mebelki i bedziemy wieczorem skrecac:D chcialam kupic piwko bo fajnie by sie skrecalo ale moj ma w piatek badanka wiec nie wiem czy nie zaszkodzi co myslicie?

    a poza tym jest cudnie ptaszki tak pieknie spiewaja sloneczko swieci achhh uwielbiam wiosne!!

    Kochana o meblach nawet mi nie wspominaj...
    Ostatnio 2 przeprowadzki, non stop rozkrecałam i skrecałam meble.bleeeeeeeee
    mam obrydzenie:):):)

    A pogoda śliczna :)
    co to piwa to nie wiem :) nie pomoge niestety :(

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełne badanie + posiew + morfologia tyle kosztuja...samo podstawowe 50zł.
    plus 50zł za ruchliwosc.lepeij od razu zrobić wszystko i wiedziec na czym się stoi.

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wydaje mi się, że przed badanie nie wkazane picie nawet piwa.
    U mnie pięknie słońce świeci. A ja w pracy :/ nic mi się nie chce, w dodatku zła jestem, bo zapomniałam przed wyjściem nastawić pranie, żeby M. tylko wywiesił i nie będę miała bluzy na wyjazd .

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:02

‹‹ 1422 1423 1424 1425 1426 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ