X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wniosek: nie możemy im ujawniać, kiedy owulka, wówczas może będą mniej czujni :p

    Ewelina23, Little Frog lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Piotrkowi przestalam mowic kiedy sa dni plodne i owulka to teraz sam sie dopytuje chociaz ostatnio powiedzialam mu troche pozniej ze jest zeby caly czas byly <3 no ale nie wyszlo bo byl padniety po pracy sama to widzialam :/
    chociaz on sam widzi kiedy bo ostatnio do mnie o sa dni plodne a ja do niego skad wiesz bo wsrodku jest tak mokro ze wylatuje hehhe a przeciez kilka dni temu tak nie bylo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    wniosek: nie możemy im ujawniać, kiedy owulka, wówczas może będą mniej czujni :p
    paqtrz o tym samym pisalam :) <3

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe. wyczuwają owulkę nosem... żeby tak czuli śmieci, które czekają na wyrzucenie hehehehehehe

    Little Frog, Czarna94, Ewelina23 lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    hehehe. wyczuwają owulkę nosem... żeby tak czuli śmieci, które czekają na wyrzucenie hehehehehehe
    hehe co do smieci ja nie wyrzucam zawsze robi to Piotrek

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, to ja nie wiem. Ostatnio miałam tak mokro i tak mi się chciało, że dosłownie dwa razy pod rząd i jeszcze było mi mało :| A dosłownie aż ze mnie ciekło...a to było w 21 dniu, a cykl mam 29 dniowy... Nie wiem co mnie napadło...

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas śmieci wyrzucam ja...
    ja mam mokro od kilku dni... płynę, niby dni płodne, ale u mnie bezowulacyjne raczej te cykle...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi to zawsze podczas @ najbardziej się chce :P

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    mi to zawsze podczas @ najbardziej się chce :P
    Mi zazwyczaj też....a wtedy to ja nie mam zielonego pojęcia co się to działo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie ja zawsze mialam sluz plodny po malpie i w polowie cyklu a teraz tylko przed owulka i to tak duzo tego sluzu mialam pierwszy raz nigdy ze mnie tak nie lecialo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    mi to zawsze podczas @ najbardziej się chce :P
    mi zawsze w 1 dzien @ i pod koniec zawsze tak mam a nie lubie podczas @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkoncu mi owulke wyznaczylo dzis i na ovu i na 28dni.pl tak samo wiec dobrze ovu wyznaczyl

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bez wkładek to nie wychodzę, ale nie tych cieniusieńkich... całym cyklem tak, ale w okresie przedowulacyjnym to zupełny potop, tylko skąd to, jak wg ginki owulacji brak?

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    ja bez wkładek to nie wychodzę, ale nie tych cieniusieńkich... całym cyklem tak, ale w okresie przedowulacyjnym to zupełny potop, tylko skąd to, jak wg ginki owulacji brak?
    a ktory masz cykl bez owulki ??

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja ginka twierdzi, że każdy kolejny, ale ja śmiem twierdzić, że chyba mija się z prawdą... chociaż, kto wie... ovf wyznacza owulacje, ale kto wie jak jest. czekam do 14.01 wtedy mam wizytę w klinice leczenia niepłodności

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    moja ginka twierdzi, że każdy kolejny, ale ja śmiem twierdzić, że chyba mija się z prawdą... chociaż, kto wie... ovf wyznacza owulacje, ale kto wie jak jest. czekam do 14.01 wtedy mam wizytę w klinice leczenia niepłodności
    no ovu wyznacza po 3 wyzszych tempkach a ty widzisz 1 faze a 2 faze lutealna ??
    mi raz owu tez sie pomylil ale bralam leki wiec temke nie potrzebnie mierzylam :D ja dostalam teraz clo na skrucenie cyklu zeby pecherzyk szybciej rosl :) zobaczymy co bedzie bo 2 razy do roku moze nie byc u zdrowej kobiety owulki

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby jest różnica w tempkach... oprócz tego cyklu, bo miałam infekcję i zakaz pomiarów wag...
    moim zdaniem owulka bywa, nie wie jak często, stwierdzone pco ją zaburza

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze ci pow ze te twoje wykresy wygladaja dziwnie :/ no ale testy owu pozytywne wiec powinna byc owulka ale ktorys cykl wyszy ci testy pozytywne a owulke ovu wyznaczyl duzo pozniej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    niby jest różnica w tempkach... oprócz tego cyklu, bo miałam infekcję i zakaz pomiarów wag...
    moim zdaniem owulka bywa, nie wie jak często, stwierdzone pco ją zaburza
    slyszalam ze pco moze blokowac owulke ale niewiem czy to prawda :/
    Ja mam pecherzyki torbielowe :/ juz 2 raz wyleczylam sie z torbiela na cale szczescie tabletkami :D
    Pecherzyki nie pekaja i robi sie torbiel ale nie za zawsze tak sie robi :>
    teraz bede brala te clo no i monitoringi cyklu przy tym

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwnie, wiem... czekam na 14.01, wtedy pewnie dowiem się, co dalej... a tymczasem idą święta. zastanawiam się, kiedy ubierać choinkę...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ