X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam mu wyliczać, że jak poczekamy jeszcze ze 3 lata to jak nasze ostatnie dziecko (bo planujemy czwórkę :) ) będzie miało 20 lat to on już będzie miał 60 :D Ale najbardziej podziałało chyba jak się rozpłakałam i powiedziałam że to nie takie proste zajść w ciążę. Ogólnie to ja też na razie chciałam poczekać, bo może nie będzie nam łatwo się utrzymać ale jak mi się ostatnio @ spóźniała to miałam wielką nadzieję że już nie przyjdzie. W sumie sama nie wiem czemu po prostu nagle przyszły takie myśli, wszędzie widziałam kobiety w ciąży i uznałam, że jakoś sobie poradzimy :) Jakoś tak zaczęło mi bardzo zależeć na tym, żeby mieć dziecko i mam nadzieję że się uda, najlepiej jak najszybciej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog:
    I masz rację, goń! Jak będziesz cały czas o tym gadać to na pewno w końcu ulegnie :P Mi wystarczyło 2 dni na namówienie swojego, chociaż momentami myślałam że już nic z tego. My to jeszcze młodzi jesteśmy, ja za 2 dni skończę 19 lat, a mąż za tydzień 23. Ale czuję że nadszedł ten czas i boję się, że tak jak niektóre z Was będziemy musieli czekać na swoje szczęście nawet kilka lat...

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba tak muszę zrobić. Koniecznie muszę opracować plan, żeby sobie uświadomił sam, że jednak chce teraz, a nie później i przede wszystkim, żeby nie myślał, że to ja naciskam :D
    To ja mocno trzymam za Ciebie kciuki, żebyś jak najszybciej mogła się cieszyć z dwóch kreseczek!! :)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co odkładać, nie znam osoby, która by miała dzieci i nie dawała sobie zupełnie rady z utrzymaniem. Fakt, że budżet się kurczy, ale dla dziecka wszystkiego sobie można odmówić. Za to znam kupę osób, które odkładały dziecko na później, bo zawsze coś (studia, brak pracy, niskie zarobki) i teraz starają się bezskutecznie, jak ja :(

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Little Frog:
    I masz rację, goń! Jak będziesz cały czas o tym gadać to na pewno w końcu ulegnie :P Mi wystarczyło 2 dni na namówienie swojego, chociaż momentami myślałam że już nic z tego. My to jeszcze młodzi jesteśmy, ja za 2 dni skończę 19 lat, a mąż za tydzień 23. Ale czuję że nadszedł ten czas i boję się, że tak jak niektóre z Was będziemy musieli czekać na swoje szczęście nawet kilka lat...

    no to mlodzi jeszcze i moze dlatego chcial poczekac :) Wazne zeby chcialy tego dwie osoby :)
    a pozniej to juz bedzie dobrze <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Nie ma co odkładać, nie znam osoby, która by miała dzieci i nie dawała sobie zupełnie rady z utrzymaniem. Fakt, że budżet się kurczy, ale dla dziecka wszystkiego sobie można odmówić. Za to znam kupę osób, które odkładały dziecko na później, bo zawsze coś (studia, brak pracy, niskie zarobki) i teraz starają się bezskutecznie, jak ja :(
    moja znajoma tez odkladala chociaz niewiem na co ona czekala az tyle az wkoncu wpadla a urodzila jak miala 33 lata a maz 36 :)

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie....no to ja mam teraz 24 lata, to nie jest tak źle, ale po 30 już nie chcę mieć dzieci, a ogólnie chciałabym mieć 2 :) Takie moje małe marzenia. Ale co ma być, to będzie :) Póki co jestem dobrej myśli :):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kobiety jak czujemy ze chcemy zostac mamami to najlepiej juz teraz a nie czekac z facetami jest zupelnie inaczej oni maja czas na wszystko :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane 3majcie kciki za mnie :) @ niemam jak narazie,tylko dziwny sluz.Nawet kropelki krwi niema :) pozdrawiam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze w koncu po 30 miesiacach sie uda !!! :D :D :D

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    O nie....no to ja mam teraz 24 lata, to nie jest tak źle, ale po 30 już nie chcę mieć dzieci, a ogólnie chciałabym mieć 2 :) Takie moje małe marzenia. Ale co ma być, to będzie :) Póki co jestem dobrej myśli :):)
    ja mam 23 a 24 skacze w lipcu :)
    tez marze o 2 dzieci :)

    Little Frog lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mamy kiepskiej sytuacji finansowej, ale mąż to by chciał mieć już naodkładane na koncie na najbliższe 5 lat gdyby nie miał pracy :| Oboje nie jesteśmy rozrzutni i myślę, że jesteśmy na tyle odpowiedzialni, że decyzja o staraniach powinna być tylko formalnością...

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Kochane 3majcie kciki za mnie :) @ niemam jak narazie,tylko dziwny sluz.Nawet kropelki krwi niema :) pozdrawiam :)
    Trzymam kciuki <3

    a ty nie mierzysz tempki ??
    Szkoda bo bysmy wiecej wiedzialy :) ale @ brak wiec zaciskam za zielone

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Kochane 3majcie kciki za mnie :) @ niemam jak narazie,tylko dziwny sluz.Nawet kropelki krwi niema :) pozdrawiam :)
    JA mocno trzymam. Mam tylko dwa, ale życzę Ci, żeby się udało!! Sporo czasu czekałaś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za wsparcie dziewczyny, nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy :)
    Little Frog: pokazuj mu słodkie zdjęcia bobasów w internecie, niby niechcący znalezione, może coś pomoże :D
    olka30: dzięki za słowa otuchy, zaczynam coraz bardziej wierzy że damy sobie radę :) I trzymam za Ciebie kciuki kochana, będzie dobrze :)

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    My kobiety jak czujemy ze chcemy zostac mamami to najlepiej juz teraz a nie czekac z facetami jest zupelnie inaczej oni maja czas na wszystko :/
    Upiję go i zaciągnę do łóżka :D Muszę zadbać o dobrą świąteczną atmosferę :D

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Dziękuję bardzo za wsparcie dziewczyny, nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy :)
    Little Frog: pokazuj mu słodkie zdjęcia bobasów w internecie, niby niechcący znalezione, może coś pomoże :D
    Ojjjjj....to by mogło mieć akurat odwrotny skutek :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Upiję go i zaciągnę do łóżka :D Muszę zadbać o dobrą świąteczną atmosferę :D
    tylko nie upij go za bardzo zeby mial sily a nie zasnol :D Ja raz tak zrobilam to sie tylko wskoczyl do lozka i bylo po Piotrku a ja zostalam wsciekla bo mialam taka ochote a tu obeszlam sie smakiem :/

    Little Frog lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe, no tak też się czasami zdarza :D

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Hehehe, no tak też się czasami zdarza :D
    nooo wiec teraz uwarzam jak mam plan go upic :) chociaz cos sie nie daje ostatnio :)
    Ale kupilam sobie stroj diablicy i narazie go nie wyciagam wyciagne go jak sie teraz nie uda to okolo tych dni okoloowulacyjnych wzieje stroj :D
    Bo zawsze tak wychodzi ze jak trzeba to on zmeczony

    Little Frog lubi tę wiadomość

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ