X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjjj....takie małe prezenty są najlepsze!!! Ale jak widzę miny niektórych dzieci, które otwierają prezenty i nie jest to tablet, kasa czy jakaś nowa super komórka, to aż sama nie wiem. Pomyślałam, że w tym roku postawię na książki i ubrania...w sumie muszę kupić aż dla 6 dzieci, męża i mamy (to i tak lepiej niż w zeszłym roku, bo wtedy dochodzili do tego jeszcze męża rodzice i babcia i moich dwóch braci). A jakby tego było jeszcze mało, to przez święta z mężem idziemy jako chrzestni i też zbytnio nie wiem co kupić :):)

    aaaaga lubi tę wiadomość

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaga wrote:
    Hej kobitki dzisiaj nie ogarniam rzeczywistości hehe zakrecona jakaś jestem słuchajcie dzisiaj po pomiarze tempki owulacja mi się przesunęła ktoś wie o co z tym chodzi dodam że po 5 dniach wpisów

    Jeżeli chodzi o przesuwanie owulki to się zdarza jeżeli np płodny śluz utrzymuje się, a testy są juz negatywne, lub odwrotnie to program "sugeruje się" samą temperaturą. No bo pierwszy dzień niepłodnego śluzu to teoretycznie pierwszy po owulce. Ja patrzę na to póki co z przymrużeniem oka..., ale jeżeli wyznacza mi owulkę poprawnie, to powiem tylko tyle: no pięknie! Zawsze myślałam, że była wcześniej... czyli, że co?! Może się starałam nie wtedy co trzeba?!

    aaaaga lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to masz dużo prezentów do kupienia my mamy rodziców moich i męża i tutaj robimy jedn wspólny nie osobom mama i tata tylko razem plus rodzeństwo jeden brat i jedna siostra i tu się zawsze umawiamy do jakiej kwoty jedna babcia tutaj też razem kupujemy z rodzicami i jedna chrześniaczka

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też dziś przesunęło ovu na czas nieokreślony.. Najpierw wyznaczyło na 7 dzień, ale od razu to wyśmiałam, bo nigdy tak wczas nie miałam, a testy też nie wyszły. To tylko program..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie szaleję z prezentami. Bo szaleć to trzeba mieć z czym. dla mnie w tej chwili ważniejsze jest mieć na badania i wizyty niż pierdołami się zajmować :D A żeby odciągnąć myśli od głupot, to zajęłam się szorowaniem kuchni :) 24o7pqr.jpg

    Też jem dwie kolacje Wigilijne. Dla mnie to normalne. No skoro ma się męża, ja i on mamy swoje rodziny, to jakże może być inaczej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2013, 11:55

    Little Frog, aaaaga lubią tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha czyli w normie jestem że przesunęło :-) pierwszy cykl tutaj stąd moja niewiedza dzięki koleżanki

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Może jak będziemy już w swoim mieszkanku, to zrobimy jakąś wspólną wigilię, żeby się tyle nie obżerać ;] A same zalety - zrobi się podział na potrawy, które kto ma przygotować, będzie więcej czasu, nie będziemy musieli tak biegać i zerkać na zegarek, żeby nie spóźnić się na drugą wigilię :):)

    Lucy lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym cyklu też mi dwa razy przesuwało, tak że normalka :)

    aaaaga, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy dwie wigilie :-)

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, dziewczyny, siedzę jak na szpilkach bo dzis się prawdopodobnie dowiem czy była w ogóle owulka w tym miesiącu czy nie...a tu jeszcze 4,5h pracy!!!! A i tak się skupić nie mogę...
    Poza tym okołoświąteczny nastrój mnie dopadł i już kompletnie nic mi się nie chce. Wiec dziś od rana siedzę na forum:))))))

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia to tak jak ja:) Siedzę i myślę czy będzie dziś na usg jajo czy nie? Od tego wszystkiego zaczął mnie jajnik boleć, może go wywołałam :) Ciężko mi się skupić a roboty mam masę. Pewnie posiedzę po godzinach:(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    :) Może jak będziemy już w swoim mieszkanku, to zrobimy jakąś wspólną wigilię, żeby się tyle nie obżerać ;] A same zalety - zrobi się podział na potrawy, które kto ma przygotować, będzie więcej czasu, nie będziemy musieli tak biegać i zerkać na zegarek, żeby nie spóźnić się na drugą wigilię :):)
    Próbowałam i to przerabiać, ale mi się nie sprawdziło. Bo jednak zastawa, stół, obrus, zmywanie, potem sprzątanie eeeeeee wolę iść w gości heheheh :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2013, 12:54

    Little Frog lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha :D No fakt :D Chyba musiałabym zaznaczyć na początku, że każdy przynosi dla siebie talerzyki, a później zabiera je do siebie :D

    aaaaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) Jestem tu nowa i w sumie to kompletnie zielona w staraniu się o bobasa, bo dopiero co postanowiliśmy z mężem rozpocząć próby, ale mam nadzieję że mnie przyjmiecie :) On na początku nie był zbytnio chętny, ale udało mi się go namówić ;) Postanowiłam tu napisać, bo mam ogromnego stresa, że nie będzie nam się udawało, a widzę że dajecie tu sobie dużo wsparcia :) Z mężem o tych swoich wątpliwościach zbytnio nie porozmawiam bo on myśli, że zajście w ciąże to takie hop siup i za pierwszym razem się uda :P

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Hej dziewczyny ;) Jestem tu nowa i w sumie to kompletnie zielona w staraniu się o bobasa, bo dopiero co postanowiliśmy z mężem rozpocząć próby, ale mam nadzieję że mnie przyjmiecie :) On na początku nie był zbytnio chętny, ale udało mi się go namówić ;) Postanowiłam tu napisać, bo mam ogromnego stresa, że nie będzie nam się udawało, a widzę że dajecie tu sobie dużo wsparcia :) Z mężem o tych swoich wątpliwościach zbytnio nie porozmawiam bo on myśli, że zajście w ciąże to takie hop siup i za pierwszym razem się uda :P
    Czesc kochana pewnie ze przyjmiemy :D
    Dacie kochana rade to wasz pierwszy cykl wiec jesli sie kochana za pierwszym nie uda to sie nie zalamuj :) bo stres na nas dobrze nie wplywa .
    Trzymam za was kciuki <3

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :):) Mam nadzieję, że znajdziesz tu duuużo wsparcia i dobrych rad. Ja to chyba muszę Cię zapytać jakich argumentów użyłaś, że się zgodził skoro wstępnie nie był przekonany :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Nadia to tak jak ja:) Siedzę i myślę czy będzie dziś na usg jajo czy nie? Od tego wszystkiego zaczął mnie jajnik boleć, może go wywołałam :) Ciężko mi się skupić a roboty mam masę. Pewnie posiedzę po godzinach:(
    Trzymam kciuki w takim razie żeby wszystko było w porządku:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj Piotrek tez na poczatku nie chcial :)
    Ale mu caly czas mowilam pytalam kiedy ten czas przyjdzie kiedy bedzie chcial zostac tata :)
    a pozniej mu powiedzialam ze ma 27 lat a zachwile moment zleci jak bedzie 30 lat i w ciaze sie odrazu nie zachodzi ze trzeba sie starac bo po jednym razie dzieci nie bedzie w styczniu konczy 28 lat :) i staramy sie prawie rok i teraz widzi ze mialam racje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2013, 15:08

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz się zmartwiłam...mój ma 30 w czerwcu :| Chyba muszę go pogonić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    No to teraz się zmartwiłam...mój ma 30 w czerwcu :| Chyba muszę go pogonić :)
    ja to tak wlasnie go pogonilam i powiedzial ze chcie zostac tata bo juz czas no ale niestety zaraz rok minie i nic :/
    no ale mam nadzieje ze moze sie uda teraz a jak nie to w styczniu :)

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ