Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjjj....takie małe prezenty są najlepsze!!! Ale jak widzę miny niektórych dzieci, które otwierają prezenty i nie jest to tablet, kasa czy jakaś nowa super komórka, to aż sama nie wiem. Pomyślałam, że w tym roku postawię na książki i ubrania...w sumie muszę kupić aż dla 6 dzieci, męża i mamy (to i tak lepiej niż w zeszłym roku, bo wtedy dochodzili do tego jeszcze męża rodzice i babcia i moich dwóch braci). A jakby tego było jeszcze mało, to przez święta z mężem idziemy jako chrzestni i też zbytnio nie wiem co kupić :):)

aaaaga lubi tę wiadomość

• Macierzanka:) Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaga wrote:
    Hej kobitki dzisiaj nie ogarniam rzeczywistości hehe zakrecona jakaś jestem słuchajcie dzisiaj po pomiarze tempki owulacja mi się przesunęła ktoś wie o co z tym chodzi dodam że po 5 dniach wpisów

Jeżeli chodzi o przesuwanie owulki to się zdarza jeżeli np płodny śluz utrzymuje się, a testy są juz negatywne, lub odwrotnie to program "sugeruje się" samą temperaturą. No bo pierwszy dzień niepłodnego śluzu to teoretycznie pierwszy po owulce. Ja patrzę na to póki co z przymrużeniem oka..., ale jeżeli wyznacza mi owulkę poprawnie, to powiem tylko tyle: no pięknie! Zawsze myślałam, że była wcześniej... czyli, że co?! Może się starałam nie wtedy co trzeba?!

aaaaga lubi tę wiadomość

"Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • aaaaga Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to masz dużo prezentów do kupienia my mamy rodziców moich i męża i tutaj robimy jedn wspólny nie osobom mama i tata tylko razem plus rodzeństwo jeden brat i jedna siostra i tu się zawsze umawiamy do jakiej kwoty jedna babcia tutaj też razem kupujemy z rodzicami i jedna chrześniaczka

f2wlj44jgrn4a0f6.png

Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • olka30 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też dziś przesunęło ovu na czas nieokreślony.. Najpierw wyznaczyło na 7 dzień, ale od razu to wyśmiałam, bo nigdy tak wczas nie miałam, a testy też nie wyszły. To tylko program..

Jk6fp1.pngRjgsp1.png OSm4p1.png
  • Lucy Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie szaleję z prezentami. Bo szaleć to trzeba mieć z czym. dla mnie w tej chwili ważniejsze jest mieć na badania i wizyty niż pierdołami się zajmować :D A żeby odciągnąć myśli od głupot, to zajęłam się szorowaniem kuchni :) 24o7pqr.jpg

Też jem dwie kolacje Wigilijne. Dla mnie to normalne. No skoro ma się męża, ja i on mamy swoje rodziny, to jakże może być inaczej :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2013, 11:55

Little Frog, aaaaga lubią tę wiadomość

zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • aaaaga Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha czyli w normie jestem że przesunęło :-) pierwszy cykl tutaj stąd moja niewiedza dzięki koleżanki

Macierzanka:) lubi tę wiadomość

f2wlj44jgrn4a0f6.png

04.02.2014 - 7tc [*]
  • Little Frog Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Może jak będziemy już w swoim mieszkanku, to zrobimy jakąś wspólną wigilię, żeby się tyle nie obżerać ;] A same zalety - zrobi się podział na potrawy, które kto ma przygotować, będzie więcej czasu, nie będziemy musieli tak biegać i zerkać na zegarek, żeby nie spóźnić się na drugą wigilię :):)

Lucy lubi tę wiadomość

• olka30 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym cyklu też mi dwa razy przesuwało, tak że normalka :)

aaaaga, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

• aaaaga Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy dwie wigilie :-)

f2wlj44jgrn4a0f6.png

04.02.2014 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, dziewczyny, siedzę jak na szpilkach bo dzis się prawdopodobnie dowiem czy była w ogóle owulka w tym miesiącu czy nie...a tu jeszcze 4,5h pracy!!!! A i tak się skupić nie mogę...
    Poza tym okołoświąteczny nastrój mnie dopadł i już kompletnie nic mi się nie chce. Wiec dziś od rana siedzę na forum:))))))

• olka30 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia to tak jak ja:) Siedzę i myślę czy będzie dziś na usg jajo czy nie? Od tego wszystkiego zaczął mnie jajnik boleć, może go wywołałam :) Ciężko mi się skupić a roboty mam masę. Pewnie posiedzę po godzinach:(

• Lucy Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    :) Może jak będziemy już w swoim mieszkanku, to zrobimy jakąś wspólną wigilię, żeby się tyle nie obżerać ;] A same zalety - zrobi się podział na potrawy, które kto ma przygotować, będzie więcej czasu, nie będziemy musieli tak biegać i zerkać na zegarek, żeby nie spóźnić się na drugą wigilię :):)
    Próbowałam i to przerabiać, ale mi się nie sprawdziło. Bo jednak zastawa, stół, obrus, zmywanie, potem sprzątanie eeeeeee wolę iść w gości heheheh :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2013, 12:54

Little Frog lubi tę wiadomość

zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Little Frog Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha :D No fakt :D Chyba musiałabym zaznaczyć na początku, że każdy przynosi dla siebie talerzyki, a później zabiera je do siebie :D

aaaaga lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2013, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) Jestem tu nowa i w sumie to kompletnie zielona w staraniu się o bobasa, bo dopiero co postanowiliśmy z mężem rozpocząć próby, ale mam nadzieję że mnie przyjmiecie :) On na początku nie był zbytnio chętny, ale udało mi się go namówić ;) Postanowiłam tu napisać, bo mam ogromnego stresa, że nie będzie nam się udawało, a widzę że dajecie tu sobie dużo wsparcia :) Z mężem o tych swoich wątpliwościach zbytnio nie porozmawiam bo on myśli, że zajście w ciąże to takie hop siup i za pierwszym razem się uda :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Hej dziewczyny ;) Jestem tu nowa i w sumie to kompletnie zielona w staraniu się o bobasa, bo dopiero co postanowiliśmy z mężem rozpocząć próby, ale mam nadzieję że mnie przyjmiecie :) On na początku nie był zbytnio chętny, ale udało mi się go namówić ;) Postanowiłam tu napisać, bo mam ogromnego stresa, że nie będzie nam się udawało, a widzę że dajecie tu sobie dużo wsparcia :) Z mężem o tych swoich wątpliwościach zbytnio nie porozmawiam bo on myśli, że zajście w ciąże to takie hop siup i za pierwszym razem się uda :P
    Czesc kochana pewnie ze przyjmiemy :D
    Dacie kochana rade to wasz pierwszy cykl wiec jesli sie kochana za pierwszym nie uda to sie nie zalamuj :) bo stres na nas dobrze nie wplywa .
    Trzymam za was kciuki <3

• Little Frog Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :):) Mam nadzieję, że znajdziesz tu duuużo wsparcia i dobrych rad. Ja to chyba muszę Cię zapytać jakich argumentów użyłaś, że się zgodził skoro wstępnie nie był przekonany :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Nadia to tak jak ja:) Siedzę i myślę czy będzie dziś na usg jajo czy nie? Od tego wszystkiego zaczął mnie jajnik boleć, może go wywołałam :) Ciężko mi się skupić a roboty mam masę. Pewnie posiedzę po godzinach:(
    Trzymam kciuki w takim razie żeby wszystko było w porządku:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj Piotrek tez na poczatku nie chcial :)
    Ale mu caly czas mowilam pytalam kiedy ten czas przyjdzie kiedy bedzie chcial zostac tata :)
    a pozniej mu powiedzialam ze ma 27 lat a zachwile moment zleci jak bedzie 30 lat i w ciaze sie odrazu nie zachodzi ze trzeba sie starac bo po jednym razie dzieci nie bedzie w styczniu konczy 28 lat :) i staramy sie prawie rok i teraz widzi ze mialam racje

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2013, 15:08

• Little Frog Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz się zmartwiłam...mój ma 30 w czerwcu :| Chyba muszę go pogonić :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    No to teraz się zmartwiłam...mój ma 30 w czerwcu :| Chyba muszę go pogonić :)
    ja to tak wlasnie go pogonilam i powiedzial ze chcie zostac tata bo juz czas no ale niestety zaraz rok minie i nic :/
    no ale mam nadzieje ze moze sie uda teraz a jak nie to w styczniu :)

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego