X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, muszę uciekać bo mąż wrócił z pracy i nie będzie zbyt zadowolony jak będę się zajmowała komputerem, a nie nim. Miłego wieczorku i przyjemnej nocy ;) Najprawdopodobniej pojawię się tu dopiero jutro :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    dziwnie, wiem... czekam na 14.01, wtedy pewnie dowiem się, co dalej... a tymczasem idą święta. zastanawiam się, kiedy ubierać choinkę...
    moze zmien gina bo jesli nie masz owulki moze jakies leki bys dostala na wspomaganie
    my juz mamy ubrana Mieszkamy w irlandi i oni tu ubieraja juz w listopadnie a my ostatnio sprawdzalismy co mamy i dokupywalismy jeszcze ozdoby no i odrazu ubralismy :) w tym roku mamy malutka choinke mam nadzieje ze w nastempnym roku bedzie wieksza zeby dzidzia miala pocieche :)

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do jutra zatem :)

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Dziewczynki, muszę uciekać bo mąż wrócił z pracy i nie będzie zbyt zadowolony jak będę się zajmowała komputerem, a nie nim. Miłego wieczorku i przyjemnej nocy ;) Najprawdopodobniej pojawię się tu dopiero jutro :)
    Milego Popoludnia kochana :)
    Do jutra <3

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostaję duphaston na uregulowanie cyklu i mniej bolesne @...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    dostaję duphaston na uregulowanie cyklu i mniej bolesne @...
    a duphaston nie jest na lepsze czy jakos tak zagniezdzenie sie zarodka ?? bo tego nigdy nie bralam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dostalam clo na skrucenie cyklu i mam brac go od 5 do 9 dc

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, duphaston pomaga na kilka rzeczy, m.in. na zagnieżdżenie stąd też stwierdziłam, że z tą owulacją nie może być tak tragicznie...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuu moj Piotrek zmeczony przyjedzie :/
    Pracuje na myjni samochodowej i juz myje 10 auto i zostaly mu jeszcze 2

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    no właśnie, duphaston pomaga na kilka rzeczy, m.in. na zagnieżdżenie stąd też stwierdziłam, że z tą owulacją nie może być tak tragicznie...
    Trzymam kochana kciuki zeby sie udalo :)
    Moze warto zmienic gina ??

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już zmieniłam... ośmiokrotnie... ta babka była najbardziej konkretna... dała skierowanie do poradni leczenia niepłodności, tam mną się zajmą kompleksowo

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam choinkę, ozdoby, świeczuszki, lampki i tak mnie korci, żeby ubrać tę moją nowiuśką choinkę. w tym roku sztuczna, bo wyjeżdżamy na 2 tygodnie i nie będzie komu podlewać...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to duzo zmienialas gina :) ja na szczescie raz i trafilam dobrze :)
    My tez w tym roku sztuczna mamy a sami jestesmy dla nas wystarczy :)

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też we dwoje. choinkę mamy 150 cm, więc nie taka mała, ale i nie wielka. jak będzie rodzinka większa to się pomyśli o innej :)

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    my też we dwoje. choinkę mamy 150 cm, więc nie taka mała, ale i nie wielka. jak będzie rodzinka większa to się pomyśli o innej :)
    no pewnie :)

  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    a duphaston nie jest na lepsze czy jakos tak zagniezdzenie sie zarodka ?? bo tego nigdy nie bralam
    Duphaston ma wiele zastosowan, na lepsze zagnieżdzenie sie zarodka na uegulowanie cykli, na zatrzymanie krwawienia , wiec jak sie za długo bierze okres moze sie spozniac ja brałam nawet na potrzymanie ciązy :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    Duphaston ma wiele zastosowan, na lepsze zagnieżdzenie sie zarodka na uegulowanie cykli, na zatrzymanie krwawienia , wiec jak sie za długo bierze okres moze sie spozniac ja brałam nawet na potrzymanie ciązy :)
    aaahaaa no widzisz ja nawet nie wiedzialam

  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane... mam dzis mega doła,temperatura spadla a jak przyszla @ to sie poplakalam jak dziecko, mogłabym caly dzien przeplakac :(. Nie pamietam kiedy mialam takiego dola. Za to kolejny cykl pelen przyjemnosci przed nami :). Oby dla was kochane grudzien byl szczesliwszy :) <3

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwina89 wrote:
    Witam kochane... mam dzis mega doła,temperatura spadla a jak przyszla @ to sie poplakalam jak dziecko, mogłabym caly dzien przeplakac :(. Nie pamietam kiedy mialam takiego dola. Za to kolejny cykl pelen przyjemnosci przed nami :). Oby dla was kochane grudzien byl szczesliwszy :) <3

    Przytulam mocno 50przytula.gif50przytula.gif

    0heart.gif0heart.gif0heart.gif

    Malwina89 lubi tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje kochana, tego mi bylo trzebe :). Nie wiem co gdyby nie ovuf. W realu sie nie znamy a jestescie lepszymi pocieszycielami jak nie jeden dobry przyjaciel. Takie to mile ze mozna liczyc na takie cieplo z waszej strony :*

    misiaa lubi tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ