Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, szybko spełniłaś to, co wyrwałaś mi z kontekstu :P Masz swojego nowego członka :P

    ania181111, nick nieaktualny, Maniuś, nick nieaktualny, Kaśka28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Lena, szybko spełniłaś to, co wyrwałaś mi z kontekstu :P Masz swojego nowego członka :P

    Specjalnie dla Ciebie :)

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, ja zmeniając ginekologa powiedziałam mu, ze staram się pół roku to stwierdzil, ze to faktcyznie bardzo krótko, ale powiedział "skoro przyszła Pani z jakimś problemem to się temu przyjrzymy" wiec miło się zaskoczyłam, myślałam, ze pomysli znowu jakas histeryczka i pwoie ze badania nie potrzebne, ale sam zaproponowal

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2235

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę uciekać ;-) moje kochane ;-) miłego dnia:-*:-*

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania wzajemnie pa :*

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia Aniu. PA! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.



    Lenka, Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń...



    fascynujący poranek...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julenka78 wrote:
    Dzień dobry.



    Lenka, Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń...



    fascynujący poranek...

    Dzień dobry Juleńko!!
    Fascynujący...? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta-Staraczki, bardzo proszę o pomoc. Mam lekki zamęt w głowie: odebrałam dziś wyniki estradiolu, które przed wizytą w 2 dc kazał zrobić mi gin. Mój wynik to 280,40 pg/ml. Według rozpiski na wyniku, to jest albo faza owulacyjna (już????, zawsze mam owulacje około 19-21 dc), albo ciąża I trymestr. Zatestować mogę dopiero wieczorem, ale może któraś może mi powiedzieć na co mam większe szanse: na ciążę, czy na owulację w 3 dc? Krwawienie w tym cyklu miałam naprawdę niewielkie i już się skończyło. Pogubiłam się. Pomocy :)

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Julenka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Dzień dobry Juleńko!!
    Fascynujący...? :)


    Tak Żabko fascynujący.

    Małżonek dziś zaspał do pracy i wykorzystałam to...
    A godzine w tą, czy w tą i tak sie spóźni.
    Mi bardziej teraz zależy na jego armii, muszę ich przegrupować do mojej jednostki. Wszak mają misję do wykonania...

    Idę kawkę zrobić

    Little Frog lubi tę wiadomość

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Dziewczęta-Staraczki, bardzo proszę o pomoc. Mam lekki zamęt w głowie: odebrałam dziś wyniki estradiolu, które przed wizytą w 2 dc kazał zrobić mi gin. Mój wynik to 280,40 pg/ml. Według rozpiski na wyniku, to jest albo faza owulacyjna (już????, zawsze mam owulacje około 19-21 dc), albo ciąża I trymestr. Zatestować mogę dopiero wieczorem, ale może któraś może mi powiedzieć na co mam większe szanse: na ciążę, czy na owulację w 3 dc? Krwawienie w tym cyklu miałam naprawdę niewielkie i już się skończyło. Pogubiłam się. Pomocy :)


    Wszystko możliwe, ja w 7 tyg krwawiłam 2 dni ;)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julenka78 wrote:
    Tak Żabko fascynujący.

    Małżonek dziś zaspał do pracy i wykorzystałam to...
    A godzine w tą, czy w tą i tak sie spóźni.
    Mi bardziej teraz zależy na jego armii, muszę ich przegrupować do mojej jednostki. Wszak mają misję do wykonania...

    Idę kawkę zrobić
    To rzeczywiście fascynujący!! :D:D:D

    Fidelissa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    Wszystko możliwe, ja w 7 tyg krwawiłam 2 dni ;)

    Moja nadzieja rośnie:)

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Dziewczęta-Staraczki, bardzo proszę o pomoc. Mam lekki zamęt w głowie: odebrałam dziś wyniki estradiolu, które przed wizytą w 2 dc kazał zrobić mi gin. Mój wynik to 280,40 pg/ml. Według rozpiski na wyniku, to jest albo faza owulacyjna (już????, zawsze mam owulacje około 19-21 dc), albo ciąża I trymestr. Zatestować mogę dopiero wieczorem, ale może któraś może mi powiedzieć na co mam większe szanse: na ciążę, czy na owulację w 3 dc? Krwawienie w tym cyklu miałam naprawdę niewielkie i już się skończyło. Pogubiłam się. Pomocy :)



    Życzylabym Tobie ciążę kochana, a testuj z porannego moczu zawsze.

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki właśnie kawkę popijam:))

    A tu już od rana członki, armie i przegrupowania:)))


    Lenka najlepsze życzenia, miłości dziecka do matki jaknajszybciej:)))


    Cmok

    nick nieaktualny, Little Frog, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Witaj Julenka :)


    Witaj Nati ::))

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kawę piłam jeden do dwóch kubków dziennie i nagle odstawiłam, co poskutkowało cudownym popołudniowym bólem głowy. Dziś zrobiłam małą filiżankę.

    Ja teraz badań estradiol. Mam zrobić w 8, 10 i 12 dc. Wczoraj robiłam w 8 dc i miałam 24pg/ml ale nie szukam po necie czy to dobrze czy źle żeby się na zapas nie denerwować.

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Julanko, Zabciu, Aniu:))

    U mnie krwawa zemsta comiesięczną.....

    Niedługo do pracy i znowu do 18......


    Sara jak z ta propozycja pracy wszystko ok?

    sara_nar lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Ja kawę piłam jeden do dwóch kubków dziennie i nagle odstawiłam, co poskutkowało cudownym popołudniowym bólem głowy. Dziś zrobiłam małą filiżankę.

    Ja teraz badań estradiol. Mam zrobić w 8, 10 i 12 dc. Wczoraj robiłam w 8 dc i miałam 24pg/ml ale nie szukam po necie czy to dobrze czy źle żeby się na zapas nie denerwować.


    czesc Bursztyn:))

    Także zbieram siły na następne badania:)))

    Moze zrobię sobie miesiąc przerwy:)))

    Wyniki interpretuj jak będziesz miała komplet:)))

    qq87j44jhto0od0f.png


‹‹ 534 535 536 537 538 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ