Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Fidelissa miłego dnia :) Niech praca szybciutko przeleci! :)
    Ja właśnie włączyłam sobie głośno muzykę, tańczę i zabieram się za przygotowywanie drugiego śniadania dla męża :):)

    Fidelissa, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 505

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Hej Fidelissa miłego dnia :) Niech praca szybciutko przeleci! :)
    Ja właśnie włączyłam sobie głośno muzykę, tańczę i zabieram się za przygotowywanie drugiego śniadania dla męża :):)

    To na którą twój mąż chodzi do pracy?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marianek ale masz ładna temperaturze, pnie sie do góry:))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało byc Marronek :))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 505

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Marianek ale masz ładna temperaturze, pnie sie do góry:))

    I teraz powiedz mi jedno - jak mam się nie nakręcać :P

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    Wszystko możliwe, ja w 7 tyg krwawiłam 2 dni ;)
    Zaciekawiła mnie Twoja odpowiedz, krwawilas czyli plamilas? Czy miałaś większe krwawienia?

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    I teraz powiedz mi jedno - jak mam się nie nakręcać :P
    Ja bym sie nakręciła:)))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    To na którą twój mąż chodzi do pracy?
    Mój mąż pracuje niedaleko :) Nie chcę mi się wstawać wcześniej i robić mu śniadania, dlatego wstaję później i mu podrzucam do pracy :)

    nick nieaktualny, Fidelissa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 505

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Ja bym sie nakręciła:)))

    No właśnie ja też się coraz bardziej nakręcam... A nie chce się znowu rozczarować :(

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 505

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Mój mąż pracuje niedaleko :) Nie chcę mi się wstawać wcześniej i robić mu śniadania, dlatego wstaję później i mu podrzucam do pracy :)

    Ooo to fajnie :) Ja mojemu robie razem ze swoim koło 6:30 :P
    A co dobrego masz dziś w menu?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, kanapki z serkiem topionym i dwa termosiki - jeden z kawą, a drugi z herbatką :)

    Fidelissa, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Hej Fidelissa miłego dnia :) Niech praca szybciutko przeleci! :)
    Ja właśnie włączyłam sobie głośno muzykę, tańczę i zabieram się za przygotowywanie drugiego śniadania dla męża :):)


    Ja wczoraj wieczorkiem uczyłam mojego małża krokow zumby hehehe

    śmiech na sali ::))))))

    on chciałby troche zrzucić kg i chyba sie spodobało

    Little Frog, Fidelissa lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 505

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Hahaha, kanapki z serkiem topionym i dwa termosiki - jeden z kawą, a drugi z herbatką :)

    Hmm... od rozmyślania o drugim śniadaniu głodna się zrobiłam. Idę sobie coś zjeść :P

    Little Frog, nick nieaktualny, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julenka78 wrote:
    Ja wczoraj wieczorkiem uczyłam mojego małża krokow zumby hehehe

    śmiech na sali ::))))))

    on chciałby troche zrzucić kg i chyba sie spodobało
    Mój od 3 dni biega na bieżni i ćwiczy z ciężarkiem, sama nie dowierzam temu co widzę! :D A fitnes z nim to był normalnie nie do opisania, ze śmiechu to moje mięśnie brzucha pracowały dwa razy ciężej
    Marronek wrote:
    Hmm... od rozmyślania o drugim śniadaniu głodna się zrobiłam. Idę sobie coś zjeść :P
    Smacznego :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakiś pomysł na obiadek?



    Nie wiem co mam zrobić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 09:42

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 505

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julenka78 wrote:
    Macie jakiś pomysł na obiadek?

    Zależy co masz w lodówce :P
    U mnie dzisiaj będzie gulasz indyczy z ryżem i gotowanymi szparagami - szybkie proste i smaczne danie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas do pracki miłego dńia:)))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Zależy co masz w lodówce :P
    U mnie dzisiaj będzie gulasz indyczy z ryżem i gotowanymi szparagami - szybkie proste i smaczne danie :)


    Mam ochotkę na jakąś zupke i chyba wezmę krupniczk zrobię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Czas do pracki miłego dńia:)))



    Pa kochana


    Miłej pracy!

    Fidelissa lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie mąż ubłagał dziś o kiszkę/kaszankę :D do tego ziemniaczki i kapustka zasmażana, a ja jajko sadzone :D

‹‹ 535 536 537 538 539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ