Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti91 wrote:
    A powiedzcie mi jak jest cykl bezowulacyjny to ten test nie pokaze 2 kreseczek, tak? Wiem glupie pytanie ale odkad robie testy zawsze mialam pozytywne
    nie powinien , ale może bo czasem z jakiś powodów nie dochodzi do owulacji np stres

    kejti91 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kurcze pisałam wiadomość do was i jak już napisałam, a pisałam szybko ;p to już strona 681, a jak zaczynałam ją to była 680! :D

    Misty87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    heloł, za 17 stron jestem na bieżąco :p
    moje jajniki dalej śpią :/ śluz się nie zmienił i się za nic nie chce rozciągać, test ovu nie wiem po co zrobiłam, bo negatyw.
    Mam już moje wszystkie wyniki z kłucia na estradiol z 3 różnych dni i wychodzi na to że rośnie. Więcej się nie znam.
    8dc - 24,18
    10dc 31,81
    15dc - 90,50 :) tutaj mi wychodzi, że łapię się na normy z fazy owulacyjnej (85,8 - 498), także to mnie na duchu podniosło że może owulka za chwilę jednak nadejdzie.
    Oczywiscie, ze tak :)

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    no kurcze pisałam wiadomość do was i jak już napisałam, a pisałam szybko ;p to już strona 681, a jak zaczynałam ją to była 680! :D
    Tu panuje predkosc swiatla :D

    Nati89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Tylko nie @... :)
    nie odważy sie przyjśc :D wie, ze jej nienawidze :)

    Fidelissa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Hahahahaha, no to się nazbierało epitetów naszej "kupy" :D
    ... I pierwsze skojarzenie silna, najlepsza, jedyna w swoim rodzaju, niezastąpiona, zielona, długa "kupa" :) To my :D

    kejti91, Nati89, nick nieaktualny, Little Frog, Misty87, Fidelissa lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Tego to już niestety nie wiem. A co do trzymani w lodówce, to podobno o ile dobrze pamiętam to można trzymać w temperaturze 4-8*C. Jedna z nas pracuje w laboratorium i jest obeznana w tym temacie :)
    ja jakby co pracuję w firmie co sprzedaje testy do laboratoriów, daleko mi do pracy w labo, ale umiem puścić zwykłą morfologię na aparacie i siuśki zbadać też :)

    Little Frog, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    heloł, za 17 stron jestem na bieżąco :p
    moje jajniki dalej śpią :/ śluz się nie zmienił i się za nic nie chce rozciągać, test ovu nie wiem po co zrobiłam, bo negatyw.
    Mam już moje wszystkie wyniki z kłucia na estradiol z 3 różnych dni i wychodzi na to że rośnie. Więcej się nie znam.
    8dc - 24,18
    10dc 31,81
    15dc - 90,50 :) tutaj mi wychodzi, że łapię się na normy z fazy owulacyjnej (85,8 - 498), także to mnie na duchu podniosło że może owulka za chwilę jednak nadejdzie.

    Bursztynko ja rozmawiałam przed chwilą z jedną dziewczyną z ovu. Skoku tempki nie miała, testy negatywne, a owulka potwierdzona monitoringiem.

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mam mieć pozytywny wynik, to robię test nawet teraz! :D Chociaż pęcherz mam puściutki, ale gdyby była taka "promocja", to bym wycisnęła z niego kilka kropelek! :D Mam nadzieję, że to będzie zielony miesiąc, a że luty jest krótszy i do tego zielone zaczęły się dopiero po 1/3 miesiąca, to tak do połowy marca powinno się przeciągnąć - wtedy mam nadzieję, że wszystkie się załapiemy!! :)

    Nati89, nick nieaktualny, Misty87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    ... I pierwsze skojarzenie silna, najlepsza, jedyna w swoim rodzaju, niezastąpiona, zielona, długa "kupa" :) To my :D
    Hahaha dobre

    dżona lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Hej wszystkim :*
    Widzę że większość nie zadowolona z temp. Nie martwcie się może jeszcze pójdą w górę :*
    w sumie co się dziwić tym naszym dzisiejszym tempkom - poniedziałek jest to może im się nie chciało z rana po weekendzie wstawać?

    Nati89, nick nieaktualny, Little Frog, dżona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Jak mam mieć pozytywny wynik, to robię test nawet teraz! :D Chociaż pęcherz mam puściutki, ale gdyby była taka "promocja", to bym wycisnęła z niego kilka kropelek! :D Mam nadzieję, że to będzie zielony miesiąc, a że luty jest krótszy i do tego zielone zaczęły się dopiero po 1/3 miesiąca, to tak do połowy marca powinno się przeciągnąć - wtedy mam nadzieję, że wszystkie się załapiemy!! :)

    Żabciu obyś miała rację :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bym zjadła "kebsa" :D

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    ja jakby co pracuję w firmie co sprzedaje testy do laboratoriów, daleko mi do pracy w labo, ale umiem puścić zwykłą morfologię na aparacie i siuśki zbadać też :)
    No, to dużo się nie pomyliłam :D Ale teraz przynajmniej powinnam zapamiętać, która to ta "jedna z nas" :):) Mam jeszcze nadzieję, że nic nie poprzekręcałam z tym trzymaniem w lodówce :D

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    ja jakby co pracuję w firmie co sprzedaje testy do laboratoriów, daleko mi do pracy w labo, ale umiem puścić zwykłą morfologię na aparacie i siuśki zbadać też :)
    czyli moge te siuśki przetrzymac w temp pokojowej ok 2 godz ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna164 wrote:
    Ale bym zjadła "kebsa" :D
    A ja dzis zjadlam nananana :) najlepszego tureckiego :D

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj mąż je kabanosa z musztardą i zapach coś mnie odpycha.. ale nie wiem też czy sobie nie wkręcam, takze fifty fifty :D

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Bursztynko ja rozmawiałam przed chwilą z jedną dziewczyną z ovu. Skoku tempki nie miała, testy negatywne, a owulka potwierdzona monitoringiem.
    taaaaak? no to kochana dodałaś mi skrzydeł <ściskam mocno> będzie dziś albo jutro rano trzepanie schaboszczaków :D

    Misty87, Little Frog, Fidelissa, dżona, nick nieaktualny, Macierzanka:), Kaśka28 lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    A ja dzis zjadlam nananana :) najlepszego tureckiego :D
    Och TY!Zaraz mnie ślinotok zaleje,tak mnie naszło! :P

    Misty87 lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    A ja dzis zjadlam nananana :) najlepszego tureckiego :D
    Takich rzeczy się nie pisze na forum!! :D Ogólnie na forum to powinna jednak panować zasada "nie piszemy o jedzeniu". Słowo kebab bardzo pobudza moje soki trawienne :D

    nick nieaktualny, dżona, Misty87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

‹‹ 677 678 679 680 681 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ