X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)
Odpowiedz

Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)

Oceń ten wątek:
  • madi Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja też jestem z podkarpacia:)

    madi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Madi :)

    do którego lekarza chodzisz???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 21:46

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk jest tu ktoś? :) Co tam u was dziewczyny słychać?? Pozdrawiam :)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Aisza :) no ja tu czasem zaglądam, ale trochę tu cicho :)

  • NjakNati Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    Właśnie pierwszy raz przez przypadek trafiłam na ten wątek. Jestem z Rzeszowa. Trochę mało się tu dzieje.
    Ogólnie jestem na etapie szukania jakiegoś fajnego lekarza. Do tej pory nigdy nie miałam większych problemów i w razie potrzeby trafiałam do przypadkowych lekarzy.
    Dziewczyny kogo polecacie? Będę musiała się niedługo na kogoś zdecydować, 4CS za mną, teraz do czerwca mamy mała przerwę i jak w czerwcu się nie uda chciała bym zrobić jakieś badania.
    Odzywajcie się, może jakoś rozkręcimy ten wątek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 17:57

    wciqwck.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj NjakNati :) ja tez jestem z Rzeszowa i tak samo jak TY szukam dobrego lekarza. Do tej pory chodziłam do dr T. Kluza, ale zależy mi na lekarzu który specjalizuje się w leczeniu niepłodności.
    Wiele osób poleca dr Magonia, ale mi nie przypasował i nie odpowiada mi jego sposób bycia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-) ja też jestem z podkarpacia okolice Leżajska:-)to mój 7 cykl starań już:-( i nadal nic..

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo hej dziewczyny, ja też jestem z Rzeszowa ;) tzn bardziej okolic, ale codziennie w Rzeszowie bywam bo tu pracuje ;) ja mogę polecić na fundusz dr Mora-Janiszewską, a prywatnie podobno dr Obrzut jest świetny, moja koleżanka do niego chodziła kiedy miała problemy i dziś ma 2kę pięknych dzieciaczków ;) tylko czeka się do niego długo bo ok 3 m-cy :/ i tak mysle że jak przez najbliższe 2 miesiące się nie uda to chyba się do niego zapisze ...

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisza dzięki za info :) przyznam, że pierwszy raz słyszę o tych lekarzach, a gdzie przyjmują??? no ja też z moim tempem pewnie się w ciągu najbliższych 2 miesięcy nie wybiorę, więc chętnie bym się zapisała na fundusz :) musze poczytać o tych lekarzach :) dzięki!!

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia dr Mora-Janiszewska przyjmuje w szpitalu na lwowskiej i w Medyku na ul. Lisa-Kuli - w Medyku i na fundusz i prywatnie. Natomiast dr Obrzut przyjmuje na przeciwko Pro-Familii koło Makro. Tu masz strone internetową i adres. http://www.bogdanobrzut.pl/
    Pozdrawiam :)

    Nusia lubi tę wiadomość

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a chodzi może któraś do Parens?

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inezka wrote:
    Dziewczyny a chodzi może któraś do Parens?

    Ja tam osobiście nie byłam, ale chodziła tam moja koleżanka do dr Homy. Straciła jedynie dużo kasy na badania i wizyty, bo efektu nie było, mimo że okazało się że i u niej i u męża wszystko ok. Pani doktor jedynie stawiała na inseminację.

    Nie wiem czy polecać czy nie, bo osobiście tam nie byłam.
    Pozdrawiam :)

    inezka lubi tę wiadomość

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • NjakNati Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o widzę że coś się ruszyło, fajnie :)
    jeśli chodzi o lekarzy to:
    kilka moich znajomych chodzi do dr Sabiny Kluz - wszystkie są zachwycone, czasem tylko narzekają na krótkie wizyty i czekanie w kolejce pomimo ze są umówione na konkretną godzinę - ostatnio prowadziła ciąże mojej koleżanki, na to ze dzidziuś się w ogóle urodzi nie było szans, a jednak się udało - wszyscy lekarze mówią że to cud.Nad nią się najbardziej zastanawiam

    kolejny lekarz Tomasz Magoń - poleciła mi go koleżanka z pracy, chodziła do niego jej siostra. nie mogła zajść w ciąże - inni lekarze wysyłali ją na inseminację i in vitro - po ok 8 miesiącach chodzenia do niego zaszła w ciąże

    moja szwagierka "przerobiła" kilku lekarzy i poleca tylko jednego Witolda Młynarczyka - jeszcze nie była w ciąży - chodzi do niego głównie po antykoncepcje i jak jej się coś dzieje - choć chodzi tylko na fundusz (nigdy prywatnie), zawsze dokładnie bada, co kilka miesięcy zleca badania kontrolne, robi usg - nawet jak się nic nie dzieje, żeby sprawdzić czy na pewno wszystko ok. Jedyny minus - w ciąży nie wypisuje L4 - chyba ze ciąża zagrożona.

    dodam że ja osobiście nie byłam u żadnego z tych lekarzy

    :) pozdrawiam

    wciqwck.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam swego czasu do dr Sabiny Kluz. Na początku też byłam z niej zadowolona, bo zawsze kiedy potrzebowałam dostać się na wizytę to się udawalo.. pewnie dlatego takie u niej kolejki bo zapisują też te osoby które pilnie potrzebują wizyty...niestety mimo podania do siebie telefonu jeszcze nigdy nie udalo mi się z nią porozmawiać....z każdą wizytą coraz mniej mialam ochoty do niej chodzić bo raz że czeka się bardzo długo, dwa przyjmuje tylko prywatnie (wizyty raz do roku, co pol roku to ok, ale co miesiąc to jendak nie ma moją kieszeń), no i wizyty baardzo krotkie. Dlatego też z niej zrezygnowałam. Pewnie jest dobra skoro tyle osob do niej chodzi. Ja chodzę do dr Janiszewskiej i to ona robiła mi teraz laparoskopie. Poświęca dużo czasu i nie patrzy czy przychodzi się na fundusz czy prywatnie. Odpowiada na pytania, bada dokładnie i można się z nią umowić np na monitoring w szpitalu. Tylko niestety jak to bywa w szpitalu mimo ze się czlowiek umowi na daną godzinę to czasem trzeba odsiedziec swoje bo np wyskoczy jej nagla operacja albo porod ;) ale zawsze potem dzwoni albo napisze smsa i przeprosi...tak więc jak poki co zostanę przy niej, choć nad dr Obrzutem też sie zastanawiam bo mialam przyjemnosc poznac go w szpitalu przed laparo i calkiem sympatyczny z niego lekarz ;) szkoda ze tylko prywatnie przyjmuje i tyle się czeka ;)
    Byłam też u dr Chmielowiec, młoda kobieta, ale chyba pomyslu na mnie nie miala, zbadała, na wyniki badan ktore ze sobą przyniosałam nawet nie popatrzyła, popytala chaotycznie i było po wizycie. Wyszłam z wielkim niedosytem i chyba do niej nie wrócę..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 18:03

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inezka ja chodziłam dawniej do Parens, podchodziłam tam do pierwszego in vitro, chodziłam właśnie do Magonia, ale ja jakoś nie jestem specjalnie z niego zadowolona. Oczywiście nie udało mi się zajść w ciążę. Magon jest niby miły, sympatyczny, ale wkurzało mnie właśnie to jego nastawienie, bo czasem miałam wrażenie, że zbyt na "lajcie" do wszystkiego podchodzi, ciągle tylko jakieś głupie żarciki i śmiechy...ja niestety mam poważną sytuację i zależy mi na lekarzu który podejdzie do mnie z powagą i zaangażowaniem...

    aisza dzięki za stronkę :)

    inezka lubi tę wiadomość

  • NjakNati Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisza - dopisuje dr Obrzuta do "mojej listy potencjalnych lekarzy" :) masz może informację ile kosztuje u niego wizyta?
    Nusia - widzisz ja o dr Magoniu miałam info z drugiej ręki, a jak widać taki świetny nie jest. Mam nadzieje ze w końcu trafisz na lekarza, który stanie na wysokości zadania

    wciqwck.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NjakNati wrote:
    Nusia - widzisz ja o dr Magoniu miałam info z drugiej ręki, a jak widać taki świetny nie jest. Mam nadzieje ze w końcu trafisz na lekarza, który stanie na wysokości zadania

    wiesz, to jest tylko moja opinia, wiem, że są osoby zadowolone z niego, ale mi nie odpowiada jego styl bycia, gdyby chociaż to się przekładało na leczenie, tzn rezultaty, ale w moim przypadku niestety...

    no właśnie obawiam się, że w Rzeszowie może być ciężko z lekarzami...

    a czy któraś z Was korzystała z naprotechnologii w Rzeszowie???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 19:32

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NjakNati wrote:
    aisza - dopisuje dr Obrzuta do "mojej listy potencjalnych lekarzy" :) masz może informację ile kosztuje u niego wizyta?
    Nusia - widzisz ja o dr Magoniu miałam info z drugiej ręki, a jak widać taki świetny nie jest. Mam nadzieje ze w końcu trafisz na lekarza, który stanie na wysokości zadania

    Z tego co wiem to wizyta kosztuje 150 zł :/ trochę drogo, ale moją koleżanką bardzo dobrze się zajął, dziś ma 2kę rozbójników ;) jest dość powściągliwy i podobno niezbyt gadatliwy, ale konkretny.

    Nusia ja z napro nie korzystałam choć też myślałam o tym.. moja koleżanka będąc właśnie u dr Janiszewskiej zapytała się o napro.. i ta z calego serca odradziła jej wizytę w poradni napro w Rzeszowie. Sama ma brac w tym udział jak powiedziała, ale niestety pozytywnie się do tego nie odniosła, nie obrażając swoich kolegów po fachu... koleżance poleciła natomiast klinikę napro w Bałymstoku :/ i bądz tu człowieku mądry...

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsze jest to, że co osoba to inna opinia...i komu tu zaufać???
    no do Białegostoku trochę daleko żeby jeździć na wizyty z napro...
    tez się kiedyś nad tym zastanawiałam, ale nie wiem u których lekarzy potem są wizyty

    a do dr Dorskiego któraś z Was chodziła??

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie co człowiek to opinia :/ może znajdzie się tu dziewczyna która ma styczność z napro w Rzeszowie i coś nam powie bliżej .... odradzał to lekarz, który ma się też tym zajmować, więc nie wiem, może ci lekarze są zbyt mało doświadczeni w tej dziedzinie? Przecież sama pod sobą dołków by nie kopała, to nie są przecież darmowe wizyty...

    z dr Dorskim styczności nie miałam, więc się nie wypowiem.
    Pozdrawiam :)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ