Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2016, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak,czasem tak mam,ale bardziej martwia mnie brazowe plamienia mimo brania lutki:((

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 lutego 2016, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w sumie nie mam ...ani plamień przed ani wydzieli ...przeważnie po prostu przychodzi :)
    Raz miałam plamienia jak zwiększyłam dawkę Bromergonu - ale to była szalony cykl ;)

• olencja Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2016, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaf, to dobrze,to znaczy ze jest wszystko ok z hormonami

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 lutego 2016, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale cionrzy jak nie było tak nie ma :P
    Dzisiaj wezmę mojego w obroty jak wróci z roboty :D

• Allmita Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2016, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie update-juz nie mam plamien tylko najnormalniejsza krew....więc dzi I dzień cyklu
    czeka mnie monitoring i musze poruszyc sprawe tej fazy poowulacyjnej, moze jednak powinnam przyjmować wiecej tej lutki....

https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • olencja Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2016, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    No ale cionrzy jak nie było tak nie ma :P
    Dzisiaj wezmę mojego w obroty jak wróci z roboty :D
    ehh no cosz moge rzec :D u mnie juz dwaaaaa lataaaaa wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

• Allmita Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2016, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli czy Ty moze pamiętasz,albo kojarzysz w jakich godz przyjmuje ta nasza gin w szpitalu w sobotę? mysle nad tym moim monitoringiem, tyle że ja co druga sob pracuje wiec musze to jakos ustawic sensownie.....

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 lutego 2016, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    Shafuli czy Ty moze pamiętasz,albo kojarzysz w jakich godz przyjmuje ta nasza gin w szpitalu w sobotę? mysle nad tym moim monitoringiem, tyle że ja co druga sob pracuje wiec muszę to jakos ustawic sensownie.....
    Wiem że w czwartki i piątki jest w szpitalu a co do weekendów to musisz się z nią skontaktować. Mi monitoring raz robiła w sobotę po 18:00 (tez pracuje w weekendy ;) ) i mówiła że ma 48h dyżur.

• Allmita Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2016, 16:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    Wiem że w czwartki i piątki jest w szpitalu a co do weekendów to musisz się z nią skontaktować. Mi monitoring raz robiła w sobotę po 18:00 (tez pracuje w weekendy ;) ) i mówiła że ma 48h dyżur.

no mi cos o sobocie wspominała....ja w pt nie mogę..ale sobota ok 18 jak najbardziej
    oan mi mówiła że to Panie z rejestracji ustalą jak telefonicznie zadzwonie że chce na monitoring...w pon będe dzwonić

• Allmita Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2016, 16:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wogóle to od wczoraj mam totalna huśtawkę nastrojów:
    wczoraj(mega PMS)- zła jak osa,nie podchodzić...
    wieczór-troche lepiej(po serduchu zawsze czuje sie lepiej..;) )
    rano- załamka,wogóle beznadziejnie-wszystko do dupy-itp-nie będe prowadzić wykresów..;)
    od godziny-zmiana nastroju-w sumie świat nie jest taki zły ;)-jeszcze msc daje sobie zmasowany atak w postaci monitoringu,wykresów,testów owu i kupie se ten magiczny żel(wiem wiem że to przereklamowane,ale co mi szkodzi..;) )a w kwietniu obiecuje sobie wrzucić na luz....także piszę to tu teraz aby nie zapomniec przypadkiem..;)

• olencja Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2016, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    All- poprostu baba jezdes!!!

Allmita, Shafuli lubią tę wiadomość

• CarPer Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2016, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za żel?

w57vrjjg24io0u2h.png
  • olencja Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2016, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pro plemnikowy pewnie:D juz wydal;am z 700zł od poczatku staran:D kuzwa, na pol histeroskopii by bylo

Shafuli lubi tę wiadomość

• rybka33 Ekspertka

Wysłany: 26 lutego 2016, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten żel to pewnie conceive plus-ja też go stosuję już chyba od ponad roku i jak na razie bez rezultatu,nie pomógł bo ciąży jak nie było tak nie ma.Ciekawe czy rzeczywiście jest pomocny dla większej ruchliwości plemników?

:(
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 lutego 2016, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mojemu dzisiaj na allegrosie zakupiłam witamin że hoho...I C w dawce 500 i L- kartine i L - agrinine i Selen i jeszcze te tablety Fertilman i niech łyka bo mnie szlag trafi :P
    Conceive plus tez wpychamy od kilku cykli ;)
    Normalnie z torbami pójdę ;P
    Dobrze że prace dostał nową ...bo juz miałam mu walizki wystawiać za próg ;)

• olencja Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2016, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaf- takiego tuningu jajek dostanie ze Cie bedzie szturchal dzien w dzien :D
    no dobra zart, mojemu to na nic nie pomoglo:D

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 lutego 2016, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się w poniedziałek dowiem czy coś zdziałały...jak nie to sama zacznę wpierniczać - bo żal wyrzucić :P

• olencja Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2016, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej,ale wiesz ze to dziala po 3 miechach?:D

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 lutego 2016, 23:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    ej,ale wiesz ze to dziala po 3 miechach?:D
    No tak - kurację zaczął w piżdzierniku ;) Ale na Felimenie Plus - teraz kupiłam mu te słabsze i witaminy dodatkowe ...tydzień temu robił powtórne badania ...zobaczymy czy coś się zmieniło ;)

• olencja Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2016, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa no to dawaj znaki, ja mojemu oszczedzilam poki co sprawdzania, jak pojde do napro i zrobimy badanie innym sposobem to sie zobaczy jak to faktycznie wyglada

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego