X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak,czasem tak mam,ale bardziej martwia mnie brazowe plamienia mimo brania lutki:((


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w sumie nie mam ...ani plamień przed ani wydzieli ...przeważnie po prostu przychodzi :)
    Raz miałam plamienia jak zwiększyłam dawkę Bromergonu - ale to była szalony cykl ;)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaf, to dobrze,to znaczy ze jest wszystko ok z hormonami


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale cionrzy jak nie było tak nie ma :P
    Dzisiaj wezmę mojego w obroty jak wróci z roboty :D

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie update-juz nie mam plamien tylko najnormalniejsza krew....więc dzi I dzień cyklu
    czeka mnie monitoring i musze poruszyc sprawe tej fazy poowulacyjnej, moze jednak powinnam przyjmować wiecej tej lutki....

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    No ale cionrzy jak nie było tak nie ma :P
    Dzisiaj wezmę mojego w obroty jak wróci z roboty :D
    ehh no cosz moge rzec :D u mnie juz dwaaaaa lataaaaa wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


    u5cvp2.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 26 lutego 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli czy Ty moze pamiętasz,albo kojarzysz w jakich godz przyjmuje ta nasza gin w szpitalu w sobotę? mysle nad tym moim monitoringiem, tyle że ja co druga sob pracuje wiec musze to jakos ustawic sensownie.....

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    Shafuli czy Ty moze pamiętasz,albo kojarzysz w jakich godz przyjmuje ta nasza gin w szpitalu w sobotę? mysle nad tym moim monitoringiem, tyle że ja co druga sob pracuje wiec muszę to jakos ustawic sensownie.....
    Wiem że w czwartki i piątki jest w szpitalu a co do weekendów to musisz się z nią skontaktować. Mi monitoring raz robiła w sobotę po 18:00 (tez pracuje w weekendy ;) ) i mówiła że ma 48h dyżur.

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 26 lutego 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    Wiem że w czwartki i piątki jest w szpitalu a co do weekendów to musisz się z nią skontaktować. Mi monitoring raz robiła w sobotę po 18:00 (tez pracuje w weekendy ;) ) i mówiła że ma 48h dyżur.

    no mi cos o sobocie wspominała....ja w pt nie mogę..ale sobota ok 18 jak najbardziej
    oan mi mówiła że to Panie z rejestracji ustalą jak telefonicznie zadzwonie że chce na monitoring...w pon będe dzwonić

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 26 lutego 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wogóle to od wczoraj mam totalna huśtawkę nastrojów:
    wczoraj(mega PMS)- zła jak osa,nie podchodzić...
    wieczór-troche lepiej(po serduchu zawsze czuje sie lepiej..;) )
    rano- załamka,wogóle beznadziejnie-wszystko do dupy-itp-nie będe prowadzić wykresów..;)
    od godziny-zmiana nastroju-w sumie świat nie jest taki zły ;)-jeszcze msc daje sobie zmasowany atak w postaci monitoringu,wykresów,testów owu i kupie se ten magiczny żel(wiem wiem że to przereklamowane,ale co mi szkodzi..;) )a w kwietniu obiecuje sobie wrzucić na luz....także piszę to tu teraz aby nie zapomniec przypadkiem..;)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 26 lutego 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    All- poprostu baba jezdes!!!

    Allmita, Shafuli lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 26 lutego 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za żel?

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 26 lutego 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pro plemnikowy pewnie:D juz wydal;am z 700zł od poczatku staran:D kuzwa, na pol histeroskopii by bylo

    Shafuli lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 26 lutego 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten żel to pewnie conceive plus-ja też go stosuję już chyba od ponad roku i jak na razie bez rezultatu,nie pomógł bo ciąży jak nie było tak nie ma.Ciekawe czy rzeczywiście jest pomocny dla większej ruchliwości plemników?

    :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mojemu dzisiaj na allegrosie zakupiłam witamin że hoho...I C w dawce 500 i L- kartine i L - agrinine i Selen i jeszcze te tablety Fertilman i niech łyka bo mnie szlag trafi :P
    Conceive plus tez wpychamy od kilku cykli ;)
    Normalnie z torbami pójdę ;P
    Dobrze że prace dostał nową ...bo juz miałam mu walizki wystawiać za próg ;)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 26 lutego 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaf- takiego tuningu jajek dostanie ze Cie bedzie szturchal dzien w dzien :D
    no dobra zart, mojemu to na nic nie pomoglo:D


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się w poniedziałek dowiem czy coś zdziałały...jak nie to sama zacznę wpierniczać - bo żal wyrzucić :P

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 26 lutego 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej,ale wiesz ze to dziala po 3 miechach?:D


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    ej,ale wiesz ze to dziala po 3 miechach?:D
    No tak - kurację zaczął w piżdzierniku ;) Ale na Felimenie Plus - teraz kupiłam mu te słabsze i witaminy dodatkowe ...tydzień temu robił powtórne badania ...zobaczymy czy coś się zmieniło ;)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lutego 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa no to dawaj znaki, ja mojemu oszczedzilam poki co sprawdzania, jak pojde do napro i zrobimy badanie innym sposobem to sie zobaczy jak to faktycznie wyglada


    u5cvp2.png
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ