X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie "totalna biologia" chyba zadzialala bo dzisiaj zadzwonil lekarz ze mam bakterie ureaplasme, ktora musimy wyleczyc :( wrzesien w staraniach starcony bo zakaz serduszek do wyleczenia :(
    Moze pozniej bedzie juz z gorki :)

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    U mnie "totalna biologia" chyba zadzialala bo dzisiaj zadzwonil lekarz ze mam bakterie ureaplasme, ktora musimy wyleczyc :( wrzesien w staraniach starcony bo zakaz serduszek do wyleczenia :(
    Moze pozniej bedzie juz z gorki :)
    dacie radę :) a jak już będziesz wyleczona to się od siebie nie odkleicie i bobo gotowe :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    U mnie "totalna biologia" chyba zadzialala bo dzisiaj zadzwonil lekarz ze mam bakterie ureaplasme, ktora musimy wyleczyc :(

    Też mieliśmy - 3 tygodnie antybiotyków i już po :)
    Powodzenia :)

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! U mnie bez zmian :) Wlasnie wrocilam z urlopu, okazji do zajscia bylo mnostwo, ale jak wiadomo w naszym przypadku szanse sa znikome, wiec spokojnie sobie przechodze przez druga faze cyklu, nie napalajac sie na nic. Chcialam juz we wrzesniu zaczynac IVF, ale nie wyrobilismy sie z badaniami, wiec chyba przede mna jeszcze jeden cykl naturalny.

    Kasia, oby leczenie bylo szybkie i skuteczne.

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady to teraz sex dla przyjemności taki jest najlepszy, a nie na rozkaz -" Stary zabieraj się do roboty bo owu za rogiem" :) będę trzymać kciuki za twoje IVF

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie lipa trochę z tym IVF. Ponieważ mam jeszcze inny, nieginekologiczny problem zdrowotny, byłam na konsultacjach wczoraj i nie wiadomo, czy bede mogła podchodzić do IVF. Czeka mnie teraz mnóstwo badań, które maja to ustalić.
    Wiec najbliższe dwa miesiąc to u mnie czas badań, a nie IV. Jednym słowem - najlepiej by było zajść naturalnie :D

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 12 września 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza jaka :)
    Ja wracam do Was w roli staraczki :)

    olka30, Lady In Red, november123, Posok82 lubią tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 13 września 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia, Lucy! A cisza - jedne zaciążyły, inne sie starają, u jeszcze innych lipa po całości (ja jestem w tej trzeciej grupie). Życzę szybkiego i przyjemnego zajścia!

    Lucy lubi tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 13 września 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez lipa...

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 13 września 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Powodzenia, Lucy! A cisza - jedne zaciążyły, inne sie starają, u jeszcze innych lipa po całości (ja jestem w tej trzeciej grupie). Życzę szybkiego i przyjemnego zajścia!
    Dziękuję. Jednak patrząc na swoje wszystkie cykle staraniowe to czarno to widze haha :D Troche sie ich uzbierało. no ale, będzie co ma być

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 16 września 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    Dziękuję. Jednak patrząc na swoje wszystkie cykle staraniowe to czarno to widze haha :D Troche sie ich uzbierało. no ale, będzie co ma być

    No ale raz sie udało, wiec czemu by nie drugi raz, Lucy! Ile sie staraliście za pierwszym razem?

    Co u Ciebie, CarPer? Na jakim jesteś etapie boju? Bo ja jestem bliska wywieszenia białej flagi...

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 16 września 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    No ale raz sie udało, wiec czemu by nie drugi raz, Lucy! Ile sie staraliście za pierwszym razem?

    Co u Ciebie, CarPer? Na jakim jesteś etapie boju? Bo ja jestem bliska wywieszenia białej flagi...

    Prawie 2 lata, bez jednego miesiąca. W sumie laparoskopia dopiero mi pozwoliła zajść. W 3cim cyklu po laparo zaskoczyło

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, dolaczam do rocznika 82 ;) Staramy sie od 14 cykli, jestem 3ci miesiac po badaniu HSG, ale narazie nic...

    olka30, Shafuli lubią tę wiadomość

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 19 września 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Joasia :) Witamy :) Towarzystwo sie nam ostatnio wykrusza, bo dziewczyny w ciaze zachodzą - i dobrze, bo o to tu chodzi :D

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Cześć Joasia :) Witamy :) Towarzystwo sie nam ostatnio wykrusza, bo dziewczyny w ciaze zachodzą - i dobrze, bo o to tu chodzi :D

    Obysmy i my sie jak najszybciej wykruszyly :)

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 20 września 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na laparoskopię juz trzy miesiace, ciekawe czy zapomnieli o mnie...
    Chyba musze sie przypomnieć.

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 20 września 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie jak wchodzi na watek bezposrednio???
    Trzeba szukac za kazdym razem na forum wątku i sprawdzać czy sa nowe wiadomości czy jest jakas inny sposob???

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 21 września 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer, to przypomnij im się! O mnie ostatnio tez lekarze zapomnieli, a potem mi jeszcze nakłamali w żywe oczy. Od tej pory ufam, ale sprawdzam:)
    A czemu zlecili laparo?
    Co do forum, to niestety masz racje - zniknęły te fajne zakładki, które pozwalały wchodzić na wątek bezpośrednio. Teraz trzeba szukać swojego wątku w gąszczu innych wątków.

    CarPer lubi tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 21 września 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    CarPer, to przypomnij im się! O mnie ostatnio tez lekarze zapomnieli, a potem mi jeszcze nakłamali w żywe oczy. Od tej pory ufam, ale sprawdzam:)
    A czemu zlecili laparo?
    Co do forum, to niestety masz racje - zniknęły te fajne zakładki, które pozwalały wchodzić na wątek bezpośrednio. Teraz trzeba szukać swojego wątku w gąszczu innych wątków.

    Dzieki Red! Przypomniałam sie, mowia ze jestem juz na początku listy tylko cztery osoby przede mna. Ale strajki jakies wiec moga byc opoźnienia.

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 21 września 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, laparo mi zalecili bo mam jakie cysty i mięśniaka chyba. To znaczy nie wiedza sami dokładnie co to jest dlatego musza sie upewnić przez laparo. Ale to sa jakies pozostałości po rozlanym wyrostku robaczkowym ktory miałam bardzo dawno temu. Nie wiem zreszta czy cos uda im sie zrobic bo blizne to mam na pol brzucha a poza tym sporo miejsce gdzie zupełnie nic nie czuje.

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ