X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Asia Pra Debiutantka
    Postów: 9 9

    Wysłany: 30 września 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    dolaczam do wszystkich starajacych sie z 1982. Mysle ze watek sie wykrusza, bo jak to mowi moja tesciowa to juz dla naszego rocznika ostatni dzwonek ;)czyli, że wiekszosc co miala juz pewnie zaciazyla, albo sie po prostu poddala... A tak serio mysle, ze wbrew pozorom mamy jeszcze sporo czasu i osobiscie jestem pozytywnie nastawiona.
    Zaczynam powoli przygotowywac sie do ciazy i jestem bardzo ciekawa jak mi pojdzie, nie licze na zloty strzal od pierwszego razu, ale mysle ze w roku sie zmiescimy :) czego zycze wszystkim :)
    Jestem tu swieza, wiec z gory przepraszam jak bede miala jakies pytania ktore ktoś kiedys juz w jakims watku postawil, ale interesuje mnie doslownie wszystko.
    Jak sie przygotowywalyscie do ciazy? Jak zareagowal Wasz gin jak pwoiedzialyscie mu ze wreszcie sie zdecydowalyscie? CO Wam poradzil?
    Piszcie jak macie ochote, chetnie poczytam :)

    olka30, Posok82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a mnie tu nie ma bo zaj**** te zakładki nieszczęsne i nie mogę Was znaleźć :P A czasu mało :P
    Ja olałam wszystko :D
    Teraz szczenie olewa moje mieszkanie i w sumie czuję się jak rasowa mama :D
    Może w przyszłym miesiącu zmienię ginekologa . Mam już nawet namiary na pewną babkę. W sumie mi już wszytko jedno. Może tak właśnie miało być.

    BTW Jak patrze co się w tej polszy wyczynia to sama nie wiem czy chce tutaj rodzić i wychowywać młodego człowieka...

    Asia Pra - witaj :) I Nowe dziewczyny też :) NIc się tu nie wykrusza :P

    olka30 lubi tę wiadomość

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 3 października 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie, brak zakładek to porażka. Ale faktycznie mało nas juz na wątku - i dobrze.
    Asia, wierze, ze będziesz należeć do tych szczesciar, które mogą zajść normalnie i w racjonalnym czasie.

    U mnie bez zmian - jeszcze sie nie poddałam i nie olałam, ale liczę sie z tym, ze matka moge nigdy nie zostać. Ot, życie.

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • stonka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 4 października 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jest ktoś ze śląska - okolice Rybnika - szukam dobrego lekarz , który będzie potrafił nas pokierować gdzie trzeba - dotychczasowi mi nie odpowiadają bo nas olewają :(

  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 5 października 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczny :)Jestem na pograniczu Waszego rocznika ;) Planowo miałam przyjść na świat w 1982 ale ciut za wcześnie wylazłam z brzuszka w grudniu 81, ale mam nadzieję, że mogę do Was zaglądać ;)

    olka30, Shafuli lubią tę wiadomość

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 5 października 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, Z chęcią do was dołączę jeśli mnie przyjmiecie :)

    olka30, Shafuli lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 października 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im więcej osób na forum, tym raźniej :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 6 października 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stonka wrote:
    Dziewczyny czy jest ktoś ze śląska - okolice Rybnika - szukam dobrego lekarz , który będzie potrafił nas pokierować gdzie trzeba - dotychczasowi mi nie odpowiadają bo nas olewają :(
    Czesc Stonka,
    Ja jestem ze slaska a dokladnie z Katowic, moim lekarzem jest dr Dariusz Cholewa, kory przyjmuje w prywatnym gabinecie w Tychach lub w szpitalu Angelius w Katowicach. Z Rybnika moze byc dla Ciebie za daleko ale jak szukasz dobrego lekarza to polecam :)

  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 6 października 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba zwariuję. To czekanie mnie wykończy.Staramy się prawie dwa lata i nic a teraz ...

    c0af81aa3a5605d1664bab370edc4b04.png

  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 6 października 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika123 wrote:
    Dziewczyny chyba zwariuję. To czekanie mnie wykończy.Staramy się prawie dwa lata i nic a teraz ...

    c0af81aa3a5605d1664bab370edc4b04.png
    o proszę, jak ładnie :) trzymam kciuki!

    Marika123 lubi tę wiadomość

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez Was nie moglam znalezc. Witaj Asia imienniczko :)
    Ja mam chwilowy spadek formy, zaczyna sie czas oczekiwania jak co miesiac. Marika masz racje to czekanie nas wykonczy ;)

    Asia Pra lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 października 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika ładny wykres, trzymam kciuki :)

    Marika123 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Asia Pra Debiutantka
    Postów: 9 9

    Wysłany: 7 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za przywitanie dziewczyny i witam wsystkie nowe tak jak ja.

    Kurcze sama nie wiem czy czytac to forum, jakis miesiac temu kiedy zapadla decyzja myslalam ze po prostu zajde sobie w ciaze :)a wchodzac tutaj dowiedzialam sie o tylu problemach z tym zwiazanych, ze troche mi sie juz odechciewa;)

    Tzn slyszalam czasem wsrod znajomych o przypadkach dlugich staran, ale nie sadzilam ze to jest az tak powszechne, teraz jestem nie na zarty wystraszona...
    Na dodatek do marca mam nieciekawa sytuacje, bo maz jest na kontrakcie za granica i widzimy sie raz w miesiacu, nie zawsze wiec uda sie wstrzelic w ta owulacje, ech, same problemy, a myslalm ze bedzie od razu rozowo ;)

    No nic, bede uzupelniac wykres i tu zagladac, zeby Wam kibicowac dziewczynki, udanego październikowego testowania zycze wszystkim :) Ja czekam na swoje pierwsze, ale nie widze poki co zadnych objawow wiec pewnie nie udalo sie tym razem...

    Shafuli, Posok82 lubią tę wiadomość

  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 7 października 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mały spadek temperatury.stradznie sie boję żeby to mie była @. Jutro mam termin omresu a dzis w sumie żadnych objawów oprocz ciężkich piersi wiec chyba znowu lipa...dzięki dziewczyny za ciepłe przyjęcie

  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 7 października 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja mam chwilowy spadek formy, zaczyna sie czas oczekiwania jak co miesiac. Marika masz racje to czekanie nas wykonczy ;)[/QUOTE]
    Powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już nawet tempki nie mierzę ehhh W sumie to leki odstawiłam i jest mi z tym dobrze :P Od tego syfu tylko z sercem mam teraz problemy :/ A Wy tu się nie poddawać tylko zachodzić i nie myśleć :P
    Myślenie szkodzi :D

  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 8 października 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łatwo powiedzieć, ja kurcze nie umiem wyłącz myślenia i może to jest mój błąd...udanego dnia dziewczyny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie umiem wylaczyc myslenia :( misze sobie znalezc jakies zajecie oprocz pracy ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam psa ...szczeniaka ...nie mam czasu myśleć :P Polecam - kupa zabawy i 24h opieki :D

    joasia1982 lubi tę wiadomość

  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 9 października 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny. myślałam, liczyłam na to że dziś będzie najszczęśliwszy dzień mojego życia... że zobaczę te dwie upragnione kreseczki. Jestem tu z wami pierwszy cykl ale z mężem prawie 2 lata się staramy i dziś znowu nic...nadzieja umarła :( spadek temperatury tylko czekać na @. załamka totalna.

    Shafuli ja mam już psa.gdy jedziemy do rodziców zawsze im mówię ze wnuczka przywiozłam... Jak na razie niestety taki musi im wystarczyć :(

    c0af81aa3a5605d1664bab370edc4b04.png

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ