X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja no to trzymam kciuki za weekendy majowe :) Proponuję się wyluzować, troszkę wypić i dać działać naturze ;)

    olencja lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Moll Ekspertka
    Postów: 355 81

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didik badania hormonow mam teraz ide badac bakterie, partner jeszcze niezbadany na razie lyka fertilman a wczesniej salfazin

    km5si09kuaztknwb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobra moja rada , niech się partner zbada

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2017, 21:50

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Olencja no to trzymam kciuki za weekendy majowe :) Proponuję się wyluzować, troszkę wypić i dać działać naturze ;)
    o nienie:) na poscie lece zadnych syfow,bedzie trzezwy potomek:D

    olka30 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    No to dobra moja rada , niech się partner zbada
    a Ty co tak rymujesz?:D


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie to chyba po winie takie rymy ;) hahaha

    olencja lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj napilabym sie napila... :)


    u5cvp2.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moll, witaj. Po odstawieniu anty, długie cykle. To zbadaj prolaktynę :) Brałam Bromka po odstawieniu antyków, prolaktyna wtedy lubi skakać.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 7 maja 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ! Dawno tu nie zaglądałam, chyba ze dwa miesiące !
    Co u Was ?
    Już jestem po leczeniu gestagenami 3 miesiące, podczas histeroskopii lekarz wyciął kolejne polipy niestety okazało się że są odnawialne. Wczoraj jeszcze skończyłam antybiotyki i na jeszcze tydzień dostałam antykoncepcyjne, które wyciszą endometrium. Od 14-go już będę przygotowywała się do pierwszej inseminacji.

    Didik co u Ciebie ? Wybrałaś lekarza ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kasiu,
    mój mąż idzie dzisiaj na badanie nasienia, więc po południu będziemy wiedzieli , czy będzie inseminacja, czy jednak invitro...

    W piątek wizyta i ustalenia z doktorem :)

    Ja podejrzewam, że też jakoś pod koniec maja będziemy się przygotowywać :)

    Czuję Kasiu, że na wakacje będziemy miały upragnione fasolki :)

  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 8 maja 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Hej Kasiu,
    mój mąż idzie dzisiaj na badanie nasienia, więc po południu będziemy wiedzieli , czy będzie inseminacja, czy jednak invitro...

    W piątek wizyta i ustalenia z doktorem :)

    Ja podejrzewam, że też jakoś pod koniec maja będziemy się przygotowywać :)

    Czuję Kasiu, że na wakacje będziemy miały upragnione fasolki :)

    Daj koniecznie znać jak badania :)
    Ja dzisiaj odebrałam badania które są potrzebne do inseminacji i mam wysoka prolaktyna oraz TSH do zbicia bo mam prawie 3 a powinnam mieć najlepiej 1,5. W sobotę mam wizytę u lekarza i dowiemy się kiedy termin inseminacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    Daj koniecznie znać jak badania :)
    Ja dzisiaj odebrałam badania które są potrzebne do inseminacji i mam wysoka prolaktyna oraz TSH do zbicia bo mam prawie 3 a powinnam mieć najlepiej 1,5. W sobotę mam wizytę u lekarza i dowiemy się kiedy termin inseminacji.


    Kasiu wyniki się poprawiły, z 1 % ruchliwości postępowej podskoczyło do 12%, więc myślę , że mamy szansę na inseminację. Tak na moje oko w drugim tygodniu czerwca mam mieć owulacje więc mam nadzieję, że zdążymy z moimi badaniami i wynikami.
    Trzymam za Ciebie kciuki i czekam na relację :)

    Odezwę się w piątek po wizycie ;)

  • Asia Pra Debiutantka
    Postów: 9 9

    Wysłany: 11 maja 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,dawno mnie tu nie było, ale pomyślałam że się pochwalę ;) a przede wszystkim napiszę ku pokrzepieniu innych dziewczyn w moim wieku, chyba mi się udało!!! Okres powinnam dostać w piątek i mimo że mam regularnie to nie dostałam, w sobotę miałam babskie wyjście więc zrobiłam rano test żeby zobaczyć czy mogę sobie wypić ;) nic nie wykazał, więc niestety piłam, niestety bo od wtorku robię testy i każdy wychodzi pozytywny,wprawdzie blada kreska ale jest! I wiecie co? Wcale się tak bardzo nie cieszę bo strasznie się boje ze poronienia, nie wiem dlaczego ale mam przeczucie że to zbyt piękne żeby było prawdziwe bo udało nam się za trzecim razem, maz często wyjeżdża więc trafić w moment od jesieni było ciężko. Może marudzę ale sama nie wiem co jest gorsze oczekiwanie kiedy się w końcu zajdzie czy strach przed strata, bo mnie on trochę paraliżuje. Dobra już nie przytruwam,życzę wam wszystkim dziewczynki rychłego zaciazenia i liczę na to że niedługo to ja będę czytać wasze pierwsze ciążowe wynurzenia ;)

    olka30, Allmita lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, tylko się cieszyć!!!zazdraszczamy i trzymamy kciuki za solidne dwie krechy;)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 12 maja 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poronienie? wes kobito nie gadaj :) udalo sie za trzecim razem czyli wszystko jest z wami ok, nie pekaj, zobacz ja tu siedze ponad 3 lata a nie 3 cykle...


    u5cvp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 maja 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi do końca ciąży będziesz się bała, że coś będzie nie tak.. To normalne. A tak w ogóle gratulacje :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Asia Pra Debiutantka
    Postów: 9 9

    Wysłany: 15 maja 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz racje Olencja, przesadzam, ale nic na to nie poradze ;) ...nerwy... Po weekendzie jestem juz troche spokojniejsza, bo kreski sa odpowiednio grube ;) dzieki dziewczyny za mile slowa i powodzenia!

    olka30 lubi tę wiadomość

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 15 maja 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Popieram Olke... :) do konca ciazy bedziesz sie martwiła.... Choc jak juz sie czuje ruchy to jest duzo spokojniej... :)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po porodzie martwienie sie nie mija, heh bedziemy sie martwic cale zycie taki los matek :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 82 na kiedy masz termin inseminacji? Ja byłam wczoraj i działamy w najbliższym cyklu. za 4 dni @ i startuję z zastrzykami :)

    Niestety wyszły mi w badaniach escherichia coli i enterococcus faecalis. Naprawdę nie wiem jak to się stało. Już tak uważam na siebie, chucham i dmucham, zero basenu, probiotyki, lactovaginale itp sprawy...

    Dr przepisal mi antybiotyki, ktore mam brać w okolicach IUI, ale powiedział, że są one bardziej na moją psychikę, bo wyeliminować jest je bardzo ciężko:(

    Nie może być za pięknie, zawsze coś...

‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ