X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 lipca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zeby dodzwonic sie do novum trzeba wziac urlop bo informacji udzielaja w takich godzinach w jakich pracuje sama:( a nie mam jak dzwonic chyba ze z kibla a tam tez ciagle ktos...
    moj sobie sam ten tego nie zrobi... moze i dziwne to ale ten typ tal ma :/


    u5cvp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 11 lipca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziwne, ale na prawdę możesz mu pomóc :) A myślę, że bez problemu przyjmą przyniesioną próbkę.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 lipca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    No dziwne, ale na prawdę możesz mu pomóc :) A myślę, że bez problemu przyjmą przyniesioną próbkę.
    tak tez zrobie,pomoge ;)


    u5cvp2.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 12 lipca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    czy ktoraś z Was badała nasienie w Novum? czy można je pobrać w domu i zawieźć tam?
    My badaliśmy. Ale oddawane było na miejscu. Pokój mają tak komfortowy i dysskretny z "pomocami" że mój był tam 2 minuty ;)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 13 lipca 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    My badaliśmy. Ale oddawane było na miejscu. Pokój mają tak komfortowy i dysskretny z "pomocami" że mój był tam 2 minuty ;)
    ja w mojego nie wierze,ze beze mnie cos wypluje;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2014, 17:08


    u5cvp2.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 13 lipca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane równolatki, chciałabym uprzejmie donieść, że nam się udało:) w 27 dpo bladzioch i beta 64, dziś, czyli po 48h wzrosła do 194 :) nadal jestem w szoku :) trzymajcie za nas mocno kciuki, bo jeszcze długa droga przed nami!

    Lucy, cafe, aisza, Betty Boop, Libra, olka30, Lenuś, momo1009 lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 13 lipca 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w końcu którejś wyszło!

    lulu_ovufriend, olka30 lubią tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 14 lipca 2014, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu_ovufriend wrote:
    Kochane równolatki, chciałabym uprzejmie donieść, że nam się udało:) w 27 dpo bladzioch i beta 64, dziś, czyli po 48h wzrosła do 194 :) nadal jestem w szoku :) trzymajcie za nas mocno kciuki, bo jeszcze długa droga przed nami!


    Gratuluje i spokojnej ciąży życzę :) mam nadzieje że przerwałaś to fatum ciążące nad nami i teraz każda będzie mała z górki :D ;)

    lulu_ovufriend, olka30, Lenuś, Lucy lubią tę wiadomość

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 14 lipca 2014, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, aisza, dziękuję!
    Oczywiście, że zdjęłam z nas klątwę, teraz wszystkie zachodzicie ;) !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2014, 07:03

    olka30, aisza, Lucy lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 14 lipca 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu wspaniale, gratuluję i chwytam te klątwę ;)

    olka30, lulu_ovufriend lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 lipca 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chcę! A mój cykl się znów rozbił przez cholerne CLO i chyba będzie torbiel zamiast ciąży i nawet słoneczna Turcja nie pomoże :(

    Gratuluję Lulu, który to cykl?

    lulu_ovufriend lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 14 lipca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje lulu :)

    lulu_ovufriend lubi tę wiadomość

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 14 lipca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam serdecznie :) To był 9 cykl starań, trzeci na hormonach (estrogen do owu plus progesteron po, bo miałam wyjątkowo minimalistyczne endometrium) i piąty z leczeniem endokrynologicznym (mam Hashimoto). Myślę, że w moim przypadku kluczowe było to, że ja nie czekałam tego przepisoweg roku bezowocnych starań, tylko od początku łaziłam po lekarzach zębami i pazurami wyciągając skierowania na różne badania. Opłaciło się, bo kilka tematów do leczenia było.

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 14 lipca 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie lulu ja probuje robic to samo,bo kurna ciaza kazedemu nalezy sie jak psu buda i koniec! czekanie rok bez sprawdzenia podstawoych badan to porazka i ciemnogrod...tak na prawde blokada psychiczna polega na tym,ze jak nie wychodzi od razu to jest potok mysli czemu nie wychodzi a wystarczyloby zbadac pare rzeczy i glowa bylaby spokojniejsza...ja mam 6 cykle ale zmienilam prace i ciaza mi nie na reke:( to dopiero jest porazkowe myslenie- z jednej strony chce zajsc a z drugiej nie chce zawiesc pokladanych we mnie nadziei jako nowego pracownika...

    lulu_ovufriend lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • cafe Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 14 lipca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu_ovufriend wrote:
    Kochane równolatki, chciałabym uprzejmie donieść, że nam się udało:) w 27 dpo bladzioch i beta 64, dziś, czyli po 48h wzrosła do 194 :) nadal jestem w szoku :) trzymajcie za nas mocno kciuki, bo jeszcze długa droga przed nami!
    Serdeczne gratulacje!!! Może to będzie początek naszego rocznikowego baby boom ? :)

    aisza, lulu_ovufriend lubią tę wiadomość

    8f9b81c312de19984f028d491d506398.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 15 lipca 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cafe wrote:
    Serdeczne gratulacje!!! Może to będzie początek naszego rocznikowego baby boom ? :)

    Ależ oczywiście, że tak!!! Nie mam co do tego żadnych wątpliwości :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 15 lipca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    wystarczyloby zbadac pare rzeczy i glowa bylaby spokojniejsza...

    Otóż to, tym bardziej, że jak ktoś ma realny problem ze zdrowiem to od samego czekania rok nie ozdrowieje w tajemny sposób. Szczególnie dotyczy to kobiet po 30, naprawdę nie ma sensu marnować czasu! Wkurzało mnie, kiedy słyszałam "odpuść to napewno zajdziesz" - taaaa, na pewno, kiedy ja mam cienkie endometrium, wahania hormonów i wysokie THS to z całą pewnością czynnikiem kluczowym jest "wrzucenie na luz"...
    Także dziewczyny - nie dajcie się zbyć, bądźcie namolne i wymagające. Trudno, czasem inaczej się nie da.

    olencja, cafe lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, też jestem z rocznika 82. Nigdy mnie do dzieci nie ciągnęło aż do teraz...rozmawiałam z mężem i wyszło,że w sumie chcemy dziecko i dlaczego nie?:)
    Do ostatniego cyklu brałam hormony Evra. Chcemy odczekać pół roku żeby jakoś poukładać sobie życie i przygotować się na dziecko...ale mój kochany zapomniał się najzwyczajniej w świecie :) Tzn zapomniał,że już nie używam plastrów i poszliśmy na całość. Jestem trochę przestraszona ponieważ to pierwszy cykl po odstawieniu hormonów.
    Ta wpadka była w 30dc a teraz jest 35dc i nic nie zapowiada @ miałam małe plamienia, ale to dosłownie lekko podbarwiony różowo śluz z rana. Nie chce mi się wierzyć, że to takie proste żeby zajść w ciąże...Wolałabym jednak odczekać te pół roku i na spokojnie się przygotować. Najgorsze, że nie mogę zrobić testu, tzn mogę, ale nie wiem kiedy będzie wiarygodny ponieważ nie mam pojęcia kiedy jest spodziewana miesiączka. Przed hormonami miałam cykle 29-30 dniowe, a teraz to diabli wiedzą. Dopiero raczkuję w obserwacji mojego organizmu i od jutra chcę mierzyć temp...

    https://ovufriend.pl/graph/748e29196ba4287cfb349fefa3302e93

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauraa, ja Ci życzę, żebyś jednak była w ciąży. Ja mam za sobą 26 nieudanych cykli. Oddałabym wszystko, żebym tylko zaszła w ciążę w cyklu pierwszym i tym samym oszczędziła sobie tego czasu spędzonego u lekarzy, w klinikach, szpitalach, na pobieraniu krwi, łykaniu hormonów itp...

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 lipca 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam leczyć wiele rzeczy już na etapie przygotowań przed ślubem, więc nie do końca czekałam przepisowy rok, nie zawsze problem jest tak prosty, że dwie diagnozy, trochę hormonów i bach.. ciąża..

    Zgadzam się z tobą Lenuś, och jakby to było zajść w ciążę od tak sobie.. A po ponad dwóch latach intensywnych starań, badań i lekarstw się wszystkiego odechciewa:/

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ