X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam! Ja nie mam pozytywnych snów dotyczących starań czy posiadania dzieci... tylko same koszmary, że albo przechodzę menopauzę albo mi macica wypada:(... obecny cykl skończy się w przyszłym tygodniu, jakoś cierpliwie przeczekam kolejne 2... i będę czekać na cud z in vitro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2014, 10:49

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 lipca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwa dni dzień po dniu, pierwszy że każdy z kim się widziałam był w ciąży, a ja tak strasznie płakałam, czemu mi Bóg to robi, że ja nie mogę i obudziłam się, bo tak wyłam przez sen, że aż mnie to obudziło, wyłam na głos! Dobrze, że mój ma kamienny sen :( A na drugi dzień śniły mi się dwie kreski, a ja nie wiedziałam, czy mówić mojemu czy nie. Sny odzwierciedlają stan ducha.

    fresa lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 4 lipca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh mnie w tamtym cyklu snily się dwie kreski..ze trzymalam synka w ramionach i jeszcze jeden ze mam dziecko..to były jedyne sny w życiu jakie miałam dot. mojego dziecka.. aż myslalam ze to jakiś znak :) no ale niestety..

    olka30, olencja lubią tę wiadomość

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 4 lipca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie miewam snów na temat ciąży... może to i lepiej ;)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 lipca 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Mi też się ostatnio śniły, ale na razie proroctwo się nie spełniło.
    kto wie,moze jednak to proroctwo:)

    olka30 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 lipca 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Zazdroszczę Wam! Ja nie mam pozytywnych snów dotyczących starań czy posiadania dzieci... tylko same koszmary, że albo przechodzę menopauzę albo mi macica wypada:(... obecny cykl skończy się w przyszłym tygodniu, jakoś cierpliwie przeczekam kolejne 2... i będę czekać na cud z in vitro
    niestety sny są strzępkami naszych myśli:( problemy z którymi się zmagasz niestety odbijają się na snach. ja po raz pierwszy miałam tak cudowny sen,ale to dlatego,że miałam usg na którym był pęcherzyk śliczny a potem działaliśmy w tandemie,stąd moje pozytywne nastawienie odbiło się we śnie:) cuda się zdarzają i często mam prorocze sny,ale kto wie co wyniknie z tego? :)
    Libruś,trzymam kciuki za dobre sny dla CIebie:))

    Libra lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisza wrote:
    ja nie miewam snów na temat ciąży... może to i lepiej ;)
    ja tez do tej pory nie miałam,dlatego byłam w takim szoku jak się obudziłam:) ale fajny taki sen,nawet jak się nie okaże prawdą:)

    olka30, aisza lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 8 lipca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh i u mnie dupa..co cykl mam wszystkie objawy ciąży ...tylko ciazy brak..próbuje jeszcze 2 cykle z clo ..a potem nie wiem :(

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 9 lipca 2014, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, u mnie kolejny cykl i wlasnie kolejne dni płodne nadeszły wiec dzialamy choc juz troche bardziej na luzaku. Nie poszlam na monitoring, nie siedze na forum non stop bo od tego i tak nie zajde ;) No ale serduszkowania nie odpuszcze bo i tak przyjemnie a skoro moze akurat sie udac to czemu nie ;)
    Postanowilam, ze jak do konca roku nie wyjdzie to trzeba bedzie sie zastawnowic na poważnie nad in vitro. Juz teraz o tym mysle ale dam nam jeszczez pare miesiecy czasu bo i tak mamy pelnie sezonu w pracy i nie byłoby czasu jeżdzic do kliniki w Warszawce.

    olka30 lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 lipca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zapiszę do kliniki w sierpniu, albo we wrześniu :)
    Trzymam kciuki Betty żeby ci się jednak udało wcześniej :)

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 9 lipca 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:( u mnie znow dupa blada :( mimo olania calego tematu znow nie wyszlo:( ja juz nie wiem w co mam wierzyc w co nie wierzyc... moze nie wszyscy musza miec dzieci... w dupie z tym:( mam dol jak h**
    aa dziś mialam sen ze mi mleko z cyckow leci..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2014, 16:51


    u5cvp2.png
  • hanusia82 Nowa
    Postów: 4 8

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ,dołączam się do stareczek rocznika '82',obecnie jestem na leczeniu borowinami w DUSZNIKACH,po siedmiu latach walki zdecydowałam się na naturalne metody,tym bardziej,że wszystko już zostało zrobione do tej pory,od leczenia zapaleń,torbieli,laparoskopii,in vitro,połykaniu ogromnych ilości hormonów.Mam nadzieję,że po zabiegach macica się odbuduje,pożywi,wzmocni,zrosty znikną bądż zminimalizują i w końcu fasolka osiądzie jak należy,dziewczyny wiara czyni cuda.Po tylu latach wierzę,że się jeszcze uda...pozdrawiam wszystkie starające się....:-)

    olka30, Lwica, Lenuś, Libra, Lucy lubią tę wiadomość

    ania
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Hanusia to długa droga za tobą, współczuje i mam nadzieję, że borowiny pomogą. A tak od siebie to kocham Duszniki, mam tam rodzinę i zazdroszczę ci, chciałabym się z tobą zamienić :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tez dolaczam sie do rocznika 82...staramy sie juz rok i kilka dni temu przycisnelam lekarza o wszystkie badania i dajemy sobie czas do konca wakacji i wtedy bede chciala wyslac meza na badanie nasienia ..
    Staramy sie o pierwsze dziecko:(( troche pozno ale wczesniej byla budowa domu, praca, nacieszenie sie malzenstwem ( jestesmy maleznstwem 4 lata)i zawsze cos co przeszkadzalo w planach o dzidzie teraz kiedy jestemy gotowi okazuje sie to nie takie latwe:((

    olka30 lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • hanusia82 Nowa
    Postów: 4 8

    Wysłany: 10 lipca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLKA30-też pokochałam to miejsce,mam nadzieję,że przyniesie szczęscie ten pobyt tutaj,a borowinki sprawią,że stanie się cud...na pewno dowiesz się z tego portalu o jakichkolwiek pozytywnych wiadomościach...pozdrawiam gorąco....

    olka30 lubi tę wiadomość

    ania
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 lipca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak borowiny sprawią cud to sama tam pojadę i się nimi nasmaruję od stóp do głów :) Trzymam kciuki Hanusia :)

    hanusia82 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 lipca 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica ja bym nie czekała tylko wysłała męża już. To w sumie w cale nie jest aż takie drogie badanie, a parametry nasienia można w sumie łatwo poprawić tyle, że trochę to trwa. Szkoda czasu.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 10 lipca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka30 ehmm maz prosił mnie aby dać mu czas do konca roku ale tak długo nie będę czekać także do wakacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 22:07

    olka30 lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 lipca 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoraś z Was badała nasienie w Novum? czy można je pobrać w domu i zawieźć tam?


    u5cvp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 11 lipca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoń sobie Olencja i zapytaj, w wielu klinikach można dowieść, tylko chyba do pół godziny, ale pokoje mają tam naprawdę komfortowe, z dużym wyborem filmów, a zawsze można M pomóc ;)

    Lwica a na co chce czekać twój M, bo nie rozumiem?? Następny, który woli żeby problem był po stronie kobiety?? To tak nie działa, problem jest zawsze wspólny.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ