Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Aniu :) no dziewczynki kochane teraz to czekać tylko na Nasze zieloności :) w końcu musi się coś ruszyć w naszym roczniku

    nick nieaktualny, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Ewik! ja zostanę ciocią w czerwcu i lipcu :):):) już się cieszę

    Ewik, Ida lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Ja tak zrozumiałam od 6 do 10 dnia cyklu po jednej kapsułce
    dokladnie :D

    Ida, Ewik lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Tak, w sensie, że od zakończenia krwawnienia dopiero a to może być wczęsniej niż 6 dc u niektórych. Czy wcześniej raczej nie brać?
    mozna wczesniej ale wtedy juz trzeba raczej do 12dc chociazby brac, ladnie na sluz tez dziala.

    Ida, Ewik lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Dziewczyny, bo każdy organizm jest inny. Nie ma utartego schematu, że musi być tak czy siak. POWINNO być, ale też taka może być nasza uroda. Ale jeśli coś na w życiu przeszkadza to należy jednak to zmienić. Zapytać lekarza, jak nie jednego to drugiego. Nie uprawiajmy czarnowidztwa :)

    Ale na Dong Quai się skuszę, najprawdopodobniej jutro :) Jeśli któraś z Was też, to będziemy konsultowały efekty :)

    na innym forum jest duzo babek z dongiem :)

    Ida, Ewik lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    super Ewik! ja zostanę ciocią w czerwcu i lipcu :):):) już się cieszę
    Misia również gratuluje :) no to będzie się działo tylko patrzeć jak u Ciebie wyjdą dwie kreseczki :)

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Będę chodziła dumna jak paw :) termin na wrzesień początek października ale wcale bym się nie zdziwiła jakby coś pokićkali bo mieszkają w UK i tam zupełnie inna opieka a jak dla mnie to jej brak w czasie ciąży.

    No niestety masz racje, przy drugiej ciazy to 2 usg tylko, masakra jakas...ja czekalam zeby mnie wyslali do kliniki az rok i nic tam nie zrobili. Jak pokazalam babie wykresy to nie wiedziala co to jest.

    Ewik lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Misia również gratuluje :) no to będzie się działo tylko patrzeć jak u Ciebie wyjdą dwie kreseczki :)

    Rowniez grauluje, moze uda sie tak, ze obie bedziecie z brzuszkami chodzic :D

    Ewik lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kilkoro takich dzieciaków w rodzinie i u dwóch przyjaciółek, które są dla mnie prawie jak własne :)

    A co do zieloności, to na zewnątrz już ładnie zaczyna się zielenić, więc i u nas niebawem pojawią się zielone kropeczki :)

    weronika86, nick nieaktualny, Ida, Ewik lubią tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Misia również gratuluje :) no to będzie się działo tylko patrzeć jak u Ciebie wyjdą dwie kreseczki :)
    mam nadzieje, że niebawem ujrzymy te kreseczki! jakby się nam teraz udało to moja mama zostałaby w tym roku potrójnie babcią!!! haha już dwójka nowych maluszków ją chyba przerasta, przejmuje się jak pomoże przy obu ;p ale chyba bardziej bratowej trzeba będzie pomóc bo to pierwsze dziecko i ona młodziutka. siostra to już zaprawiona mamuśka :)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie dziewczyny macie. U mnie nie ma nikogo kto by mógł zaciążyć w najbliższym czasie. No, jest młodsza Siostra 2 lata, ale ona dopiero ślub bierze w przyszłym roku. No chyba że wpadną, ale nie liczę na to, bo podobno jej gin ostatnio Policystyczne jajniki wypatrzył... Ale nie potwierdził. Dzidzi chcą też już bardzo, no ale ślub najpierw :)

    Jak się uda to będziemy miały dzieciaczki mniej więcej w podobnym wieku :) Fajnie będą miały z ciociami :)

    nick nieaktualny, Ewik lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już lubię tego donga jak działa jeszcze na śluz ...

    Ja się żegnam i życzę spokojnej nocki Kochane :)

    Ida jutro dam znać co i jak względem tego Antybiotyku :)

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    No niestety masz racje, przy drugiej ciazy to 2 usg tylko, masakra jakas...ja czekalam zeby mnie wyslali do kliniki az rok i nic tam nie zrobili. Jak pokazalam babie wykresy to nie wiedziala co to jest.

    poważnie aż tak kiepsko?

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ewiczku, jesteś kochana <3

    Ja też już spadam, bo i tak dużo naprodukowałyśmy dzisiaj tych stron :P
    Poza tym czas brania antybiotyku i do łóżka :)

    Dziękuję za dzisiejszą miłą konwersację i mam nadzieję na więcej :)
    Dobranoc Kochane :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia mi bratowa mówiła że poszła mówi że test robiła itp. a tam położna z tekstem no to powtórzymy zrobili zwykły test (sikacz jak to ona określiła) i wyszły 2 kreseczki na to kobieta : no jest pani w ciąży.
    Żadnego usg itp. nic kompletnie bety czy cos, usg robią dopiero w 12 tyg. jesli sie nie myle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 22:42

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane!! widze ze tu temat donga był poruszany ja zaczynam od jutra pierwszy cykl z dongiem! mam nadzieje ze podziala mi na sluz:)

    Ida, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Dzięki Ewiczku, jesteś kochana <3

    Ja też już spadam, bo i tak dużo naprodukowałyśmy dzisiaj tych stron :P
    Poza tym czas brania antybiotyku i do łóżka :)

    Dziękuję za dzisiejszą miłą konwersację i mam nadzieję na więcej :)
    Dobranoc Kochane :)

    Nie ma za co :) Buziaki Kochane Moje Dziewuszki :)

    Ja również dziękuje za dzisiaj :)

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej kochane!! widze ze tu temat donga był poruszany ja zaczynam od jutra pierwszy cykl z dongiem! mam nadzieje ze podziala mi na sluz:)
    Kochana, not o daj znać jak wrażenia. Ja też zakupię :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Misia mi bratowa mówiła że poszła mówi że test robiła itp. a tam położna z tekstem no to powtórzymy zrobili zwykły test (sikacz jak to ona określiła) i wyszły 2 kreseczki na to kobieta : no jest pani w ciąży.
    Żartujesz? :D Dla mnie masakra. Co oni za służbę zdrowia mają?
    A ponoć u nas tak słabo jest...

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tez polecam Wam ziolka o sroki nr 3 :) ja zaczelam 2 cykl z nimi, niektorym udaje sie w 1 cyklu zaciazyc ;)

    Ida, weronika86 lubią tę wiadomość

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ