X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ale tez polecam Wam ziolka o sroki nr 3 :) ja zaczelam 2 cykl z nimi, niektorym udaje sie w 1 cyklu zaciazyc ;)
    A Anka tez tu sie przypaletala ;D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie żartuje dla mnie to też masakra myślałam,że przesadzają ale się okazało że nie. Z lekarzem się wogóle nie widziała tylko wizyty będą z położna. I od tak na zasadzie testu sikacza zostało potwierdzone że jest pani w ciąży.

    Dla mnie szok i zaczynam dostrzegać,że jednak nie mamy tak źle mimo wszystko.

    weronika86, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej kochane!! widze ze tu temat donga był poruszany ja zaczynam od jutra pierwszy cykl z dongiem! mam nadzieje ze podziala mi na sluz:)
    :) :) :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :) Kolorowych snów

    weronika86, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    No właśnie nie żartuje dla mnie to też masakra myślałam,że przesadzają ale się okazało że nie. Z lekarzem się wogóle nie widziała tylko wizyty będą z położna. I od tak na zasadzie testu sikacza zostało potwierdzone że jest pani w ciąży.

    Dla mnie szok i zaczynam dostrzegać,że jednak nie mamy tak źle mimo wszystko.
    wy chociaz mozecie do gina prywatnie pojsc a tutaj jak poszlam poprosic o skierowanie do gina zeby sie przebadac tylko a on : a po co pani? przeciez pani jest zdrowa!!! ja pierdziu...nie ma tu prywatnych praktyk...mam polska klinike ale 1.5hr drogi w jedna strone, musze zamknac studio i 130f wizyta plus pelnoplatne recepty gdzie nawet clo wychodzi ok 60f...za provere ( progesteron) zaplacilam 22f... zarabiam dobrze ale na monitoring mnie nie stac dojezdzac co 3 dni, zamykac studio i placic taka kase, tym bardziej ze u mnie moze sie owulka pojawic od 15-30 dc lub wogole.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Dobranoc :) Kolorowych snów
    No ja tez spadam, bo moj juz z playa zeszedl i paluchy mi pcha pod pizamke :D ide dzieci robic :D

    gosiunia, Eklerka lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    A Anka tez tu sie przypaletala ;D
    przylazlam Cie sledzic :D i sprawdzic jaki makaron tu laska na uszy nawijasz :D

    powystępowałaś gościnnie to teraz won na swoje podwórko na "wszystkie... :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 22:51

    Ida, Eklerka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrej nocy dziewczyny :*
    Weronika powodzenia :P!

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, czy oni nie wiedzą o różnych medycznych praktykach? Nie mają wiedzy? Jak leczą niepłodność? Nie ma tam ginekologów? Nie umiem tego zrozumieć... Przecież wiedzą, że choćby w takiej Polsce można tyle uzyskać na zwykłej wizycie.

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie nie wiedza :) moj rozum tez tego nie ogarnia jak tak mozna a jeszcze lepsze to ze raczej tam nie uznaja zwolnienia od poczatku tylko no coz nie kazdy sie czuje super i nie ma dolegliwosci. Dziwne to wszystko.

    Tam wszystko jest pokrecone dzieci nie mozna za grubo ubierac bo zaraz kontrole itp. Nie ma specjalistow. Szkoda slow. No to teraz juz uciekam.

    Buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 23:10

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziwne, dziwne... Jednak to u nich rodzi się więcej polaków niż tu ;) W każdym razie chętniej :)

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam wszystko, co zostało napisane o UK. Dodam, że oni w zasadzie nie uznają ciąży do ok 12 tyg, uważają,że jeżeli kobieta poroni, to tak musiało być. Przyczyn szukają dopiero po 4 poronieniu! A wiedziałyście, że w UK aborcję można przeprowadzić do 20 tygodnia ciąży? Ja poszłam do mojego lekarza rodzinnego powiedzieć o przegrodzie w macicy. A ona na to, że nie wie co to jest i nigdy nie słyszała, ale na pewno będzie ok :) napisze do ginekologa list, w ciągu 6 tyg powinnam otrzymać jakieś info, jeżeli się ze mną nie skontaktuje, to mam się przypomnieć, bo ona może zapomnieć! Super, co?
    Pozostają mi wizyty w pl klinice :) nie ufam angielskim lekarzom.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja tez będę ciocią - w sierpniu pojawi sie dzidzia u brata mojego męża :) a żeby byli śmieszniej,to młodszy brat i "zaliczyli wpadkę", byly juz ekspresowe zaręczyny i wkrótce slub cywilny, no ale widocznie tak mialo byc :) mam tylko nadzieję,ze nam juz niedlugo tez sie uda, bo moze nie powinnam tak mówić,ale troche im po cichu zazdroszczę...

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 26 marca 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, to ja gratuluję wszystkim przyszłym ciociom hurtowo :)

    Żegnam się już z Wami. Popracuję jeszcze jakieś pół godziny i też idę spać. Do jutra! :)

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 26 marca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza??

    U mnie dzisiaj piękny dzień, znowu jest słonecznie i ciepło. Teraz muszę się zmobilizować do wydajnej pracy, a po południu jadę do babci.

    Ewik lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się i zbieram do pracy na 10 :):) miłego dnia! u mnie piękne słońce :D

    Ewik lubi tę wiadomość

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam się prawie miesiąc "po" - ponoć moja Mama bała się z domu wychodzić jak gruchnęła wieść o awarii.
    Staramy się o nasze pierwsze (no teraz w sumie drugie już, bo pierwsze "odwróciło się na pięcie) maleństwo - dwa lata, teraz z przymusową przerwą. W każdym razie najwcześniej, w najbardziej optymistycznej wersji, mamą zostanę mając ponad trzy lata walki z tym tematem na liczniku.
    weronika86 wrote:
    Dziewczyny w jakim miesacu sie urodzilyscie w 86? blisko wybuchu czarnobylskiego...jak dobrz pamietam to byl 26 kwietnia 1986, jak nie to mnie poprawcie. Ja urodzilam sie 16 kwietnia a wy?

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ,ale macie dobrze ja od 7.00 w pracy ;) miłego dnia :) <3

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też juz w pracy - od 9, i u mnie też piękna, słoneczna pogoda :)

    Ja urodziłam się w połowie grudnia - z jednej strony kilka miesięcy po wybuchu, z drugiej - mama była wtedy we wczesnej ciąży... No ale moje dwie przyjaciółki z rocznika '86 zaszły ekspresowo w ciążę (w 1 i 2 cyklu) i urodziły zdrowe córeczki, więc jestem pozytywnie nastawiona i wolę o ewentualnych efektach wybuchu nie myśleć.

    Ida lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja :) U mnie słoneczko. Miłego dnia dziewczynki :)

    Coś nasza Kor_a nas opuściła :) ale przesyłamy buziaki :*

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ