X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) Gdyby nie zwolnienie to byłabym od 6 na nogach a od 7.30 w pracy :P
    Ale dobrze tak posiedzieć troszkę w domciu. Po drugiej dawce antybiotyku o niebo lepiej, choć noc nie należała do przyjemnych i dla mnie i dla męża, bo przez 2 godziny non stop kaszlałam. Ale teraz śniadanko we dwoje, bo mąż też ma wolne :) Miłego dnia :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też słoneczko :) W końcu :)

    Dziewczyny, czy któraś stosowała ten żel Conceive +?

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Dziewczyny, czy któraś stosowała ten żel Conceive +?
    Na razie nie. Cena mnie skutecznie odstraszyła. Poza tym chyba dam sobie spokój z takimi wspomagaczami bo akurat ze śluzem płodnym nie mam problemu - a jak nie ma problemu to nie warto dodawać chemii.

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida, ja też nigdy nie stosowałam żadnego żelu.

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie, ale się zastanawiałam, bo ponoć to istny cud. Jednak z płodnym śluzem nie mam problemów, więc chyba co za dużo to niezdrowo, no nie? :)
    Najpierw wypróbuję Donga :)

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie masz problemów to ja bym nie inwestowała w to - zbyt wiele śluzu, nawet superpłodnego też utrudnia zapłodnienie. Tym bardziej, że to kupa kasy ;)
    Ida wrote:
    Ja też nie, ale się zastanawiałam, bo ponoć to istny cud. Jednak z płodnym śluzem nie mam problemów, więc chyba co za dużo to niezdrowo, no nie? :)
    Najpierw wypróbuję Donga :)

    Ida lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Dziewczyny w jakim miesacu sie urodzilyscie w 86? blisko wybuchu czarnobylskiego...jak dobrz pamietam to byl 26 kwietnia 1986, jak nie to mnie poprawcie. Ja urodzilam sie 16 kwietnia a wy?
    Ja jestem z 21 września jeśli to ma jakieś znaczenie :D

    Witam nowo przybyłe :)

    Ida, wracaj do zdrówka :)

    Masakra, tyle piszecie, że dziś musiałam poświęcić ponad pół godziny żeby nadrobić zaległości :o

    Ida lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakos nie wierze w takie cuda jak zele mimo wszystko. Wydaje mi sie,ze nie ma jakis cudownych wlasciwosci a predzej to nasza psychika podpowiada, ze cos dziala. Ja bede stosowac tego donga i te suplementy co jem to odstawie bede brac tylko omege, kwas foliowy i te od lekarza na tarczyce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 11:30

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Eklerko :) Dziękuję, już troszkę lepiej :)

    vincaminor - racja, zgadzam się.

    Ewik - myślę, że klucz tkwi właśnie w sile psychiki. Tak się utarło, że ten żel jest cudowny, a tak naprawdę może wcale taki nie być, to siłą sugestii. Ale skoro nawet w taki sposób on pomaga, to super. Z tym, że mi jest i raczej niepotrzebny.

    Zamówiłam Donga :) Ciekawe kiedy będzie, czy zdążę go braćjeszcze w tym cyklu... Dziś 4dc.

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamowilam wczoraj ale juz w tym cyklu nie ma szans bo dzis juz 10dc zaczne od przyszlego. No chyba, ze ktos postanowi zamieszkac w brzuszku :)

    Musze jeszcze dzisiaj z ciekawosci zapytac gin. O to kiedy zapisujemy 1 dzien miesiaczki bo czytalam gdzies ostatnio w jakiejs gazecie, ze jak dostanie sie np.dzisiaj przypuscmy rano to dopiero liczymy ja od nastepnego dnia jako 1 dzien okresu no i nowego cyklu.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik, gratulacje dla brata i dla Ciebie oczywiście :D Też chętnie zostałabym jeszcze raz ciotką...

    Co do ciąż mnogich, u mnie kuzyn miał parkę, a siostra była w ciąży bliźniaczej, ale niestety poroniła w 15 tygodniu :( Jakieś szanse są, ale raczej w to nie wierzę. Choć sama parką bym nie pogardziła :P

    Narobiłyście mi ochoty na tego donga. A orientuje się któraś z Was czy to można zażywać jednocześnie z ziółkami o. Sroki? :)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiala bys poczytac w watku z ziolami tam mysle, ze dziewczyny wiedza co i jak no chyba,ze masz dokladny sklad ziolek co zawieraja.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik, ja chyba nie czaję jak Ci ta gin mówiła odnośnie 1 dnia cyklu... Wychodzi na to, że po jednym całym dniu dopiero się liczy?

    Oj, sorki, nie poczytałam, że to gdzieś przeczytałaś :P Ale nadal nie rozumiem :D
    Na chłopski rozum - skoro dziś krwawię, to dziś mam 1 dzień okresu, no nie? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 12:09

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 26 marca 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam się niecały miesiąc przed wybuchem. Miałam 29 dni jak walnęło!

    Melduję się po wczorajszym monitoringu.
    Jest dominujący pęcherzyk 17mm. Jutro ostatni monit :)

    Ida, Miśkaa lubią tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida no dla mnie niby tez kiedy zaczyna byc krew wtedy wpisuje. Jak znajde wieczorkiem to co wyczytalam to wkleje.

    Ash bardzo ladnie pecherzyk rosnie. Trzymam kciuki.

    ash lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik, no to faktycznie dziwna ta szkoła. Ciekawe kto to wymyślił.

    ash - super wymiary :) Napawa optymizmem, prawda? Działaj Kochana :)

    ash lubi tę wiadomość

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 26 marca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie spodziewam się szału przy pierwszym cyklu z CLO ale szalenie się cieszę, że jajniki się obudziły.

    Ida lubi tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz, czasem wystarczy troszkę dopomóc naturze :) Oby się u Ciebie powiodło :) Czytałam, że wielu dziewczynom się udaje już w 1 cyklu z clo :)
    Powodzenia :)

    ash lubi tę wiadomość

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 26 marca 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) zazdroszczę Wam słońca, u mnie zimno i pochmurno :( ja w pracy od 8.00..ale .jeszcze tylko 2 dni i łikend ;)

    Ja tylko słyszałam, że plamienie, zwłaszcza takie brunatne powinno sie wliczać do starego cyklu.

    Ash działaj kochana! Jak patrzę na listę na początku, to Czarnobylek przybywa, ale tylko 3 serducha jak na razie. Więc myślę, że niedługo Większość z nas zajdzie w podobnym czasie i serducha się posypią :)

    Przy okazji chciałam powiedzieć, że skorpionica ze mnie ;)

    Ida, ash lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie, coś strasznie mało tych serduch mamy u siebie...

    Ja mam zawsze takie jednodniowe plamienie przed @. Zazwyczaj zaliczałam to do okresu już, ale tu na Ovf dowiedziałam się, że krwawienie zalicza się do okresu, nie plamienie. Nie wiem teraz. Jeśli dobrze wcześnie liczyłam, to moje cykle są o ten 1 dzień krótsze ;)

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ