X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik, no wreszcie upragniona @ przyszła :) To do dzieła :)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idus sama nie wiem zobacze jak sie sytuacja rozwinie jaki bedzie ten cykl pod wzgledem temp. Itp.czynnikow moze nie bedzie tak zle. Gdzies tam przypuszczalam, ze moze byc po chorobie wszystko zachwinae bo juz widzialam po samym krwawieniu ze cos nie bardzo sie zaczyna. Jak to jeszcze mowila ze glowa do gory bo natura czasami rozsadnie podejmuje za nas samych decyzje i moze tak sobie umyslala zeby nic z tego cyklu nie wyszlo zeby wszystko wyleczyc i doprowadzic do konca.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja. Jeśli nie będziesz miała owulki w tym cyklu to znaczy, że tak po prostu powinno być.
    Ja ciągle zastanawiam się nad mierzeniem. Zobaczę kiedy przyjdzie Dong. Jak późno to odpuszczam jeszcze ten cykl.

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja Donga zaczne od nastepnego cyklu bo w tym juz nawet nie ma wiekszego sensu bo nie wiem kiedy przyjdzie i kiedy by zaczac brac a to juz 10 dc wiec raczej szkoda zachodu

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i jeszcze mam zrobic progesteron w nastepnym cyklu jak by sie powtorzylo takie plamienie jak w tym takie brazowe.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się staram 10 miesięcy a cykl to 7 się zaczął,mam nadzieje że jak pójdę no novum 10 kwietnia to przepisze mi jakieś leki, wiecie co myślę że mogę mieć niski progesteron i dlatego takie długie cykle, mam nową teorię ;-)
    wydaję mi się żę była owulacja bo temp skoczyła i trzymała sie do okresu wysoko czy to nie ma reguły?

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam takie brązowe plamienia. Ale raczej po @ niż przed. Np teraz mi się tak brodzi przez 3 dni już. Ale dziś już znikome ilości.

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik wrote:
    Ja się staram 10 miesięcy a cykl to 7 się zaczął,mam nadzieje że jak pójdę no novum 10 kwietnia to przepisze mi jakieś leki, wiecie co myślę że mogę mieć niski progesteron i dlatego takie długie cykle, mam nową teorię ;-)
    wydaję mi się żę była owulacja bo temp skoczyła i trzymała sie do okresu wysoko czy to nie ma reguły?
    Wiesz, ja na 100% nie wiem, ale raczej nie ma reguły. Podobno można mieć płodny śluz, ładną tempkę i czuć jajniki a z owulki mogą być nici... Tylko monitorung potwierdza na pewno.

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik na pewno Cie przebadaja zleca wszystkie badania i dadza odpowiednie leki. Juz coraz blizej wyzyty :) bedziemy trzymac kciuki za pozytywne informacje

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ja też mam takie brązowe plamienia. Ale raczej po @ niż przed. Np teraz mi się tak brodzi przez 3 dni już. Ale dziś już znikome ilości.

    No ja zawsze mialam tak 6 i 7 dzien cyklu takie plamienie ja to nazywam po swojemu oczyszczajacym po okresie ale w tym mialam tez 2 dni przed okresem takie brudne brazowe i takie dosc spore

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny kochane jesteście, ja też pomodlę się o zdrowie i różową dzidzie;-)dla mnie i dla Was;-)
    trzymajcie się kochanę
    PS. właśnie kupiłam abonamet ovu na trzy miesiące;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 20:04

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego Męża jest podobnie - też ma poniżej normy prawidłowej budowy ALE za to sporo liczby ogólnej. I lekarz mi potwierdził moje przypuszczenia - ten jego 1% to sporo więcej niż 4% przy całkowitej ilości z wartości referencyjnej. Także jakość czasem nadrabia się ilością ;)
    No i ostatecznie w ciążę zaszłam "od pierwszego strzału" po ustaleniu mojego leczenia, także to działa :)
    Vaniliaa wrote:
    Po ilu nie powiem :p bo już sama nie wiem ale jak zaczęliśmy starać się w czerwcu to w grudniu sami zrobiliśmy z ciekawości badania nasienia taki pomysł dała mi moja ginekolog, choć skierowanie na nie chciała dac dopiero w lutym ale my prywatnie poszlismy. I cieszę się bo wyszło właśnie bardzo mało plemników, załamka i myślałam że z tym nic nie zrobimy było baerdzo poniżej minimum, a potem mój poszedł do androloga okazało sie ze ma niski testosteron dostał leki i teraz wzrosło ładnie . Tyle że zrobilismy rozszerzone jeszcze raz badania (3 miesiące po pierwszym badaniu nasienia i testosteronu)i niestety masakra z ta morfologią :/
    minimum 4 % wszystkich a mój ma 1%
    modle się że wzieli złą próbkę z całości


    no toi w tym miesiącu dajemy chyba radę ;)

    Vaniliaa, Miśkaa lubią tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor
    o kurcze to mnie mega pocieszyłaś http://forum.we-dwoje.pl/images/smiles/uscisk_145.gif naprawdę daje to dużo wiary i tego mi dziś było potrzeba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 20:10

    Miśkaa lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik wrote:
    Ja się staram 10 miesięcy a cykl to 7 się zaczął,mam nadzieje że jak pójdę no novum 10 kwietnia to przepisze mi jakieś leki, wiecie co myślę że mogę mieć niski progesteron i dlatego takie długie cykle, mam nową teorię ;-)
    wydaję mi się żę była owulacja bo temp skoczyła i trzymała sie do okresu wysoko czy to nie ma reguły?

    Izik ja miałam podobnie, na jesień miałam dwa cykle po 50 dni, a wcześniej jak w zegarku 30 dni! jak poszłam do lekarza od razu dal mi leki na stymulacje i mi pomogły

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Wiesz, ja na 100% nie wiem, ale raczej nie ma reguły. Podobno można mieć płodny śluz, ładną tempkę i czuć jajniki a z owulki mogą być nici... Tylko monitorung potwierdza na pewno.

    potwierdzam, taką sytuację miałam w styczniu. a owulacji nie miałam niestety :(:( dlatego teraz mam co miesiąc monitoring

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa bedzie dobrze :) tym bardziej jak widac po wpisie Vincaminor nie jest tak zle jak by sie moglo wydawac

    Vaniliaa lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Vaniliaa bedzie dobrze :) tym bardziej jak widac po wpisie Vincaminor nie jest tak zle jak by sie moglo wydawac



    tak mi mówić i wbijać mi to do mojego pustego rozumku http://forum.we-dwoje.pl/images/smiles/090.gif bo ja po prostu czasem tracę nadzieje.
    A tu kilka zdań i już lepiej :) i znów mam wiarę ze się uda.

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, widzę, że skutecznie się pocieszacie dziewczynki :)

    Miśkaa, Vaniliaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash wrote:
    Nie spodziewam się szału przy pierwszym cyklu z CLO ale szalenie się cieszę, że jajniki się obudziły.

    Ash ja po pierwszym cyklu miałam trzy duże pęcherzyki :D zobaczymy jak będzie teraz :)

    szpilka lubi tę wiadomość

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy na taki monitoring potrzebne jest skierowanie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 20:48

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ