X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    a czy na taki monitoring potrzebne jest skierowanie?

    ja chodze prywatnie, bo na nfz była kolejka, że chyba bym już po owulacji dawno była!

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    ja chodze prywatnie, bo na nfz była kolejka, że chyba bym już po owulacji dawno była!

    ja to nawet z czystej ciekawości się wybrała czy w ogóle jakieś fajne pęcherzyki, jajeczka może dzieciątko jest :P

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    ja to nawet z czystej ciekawości się wybrała czy w ogóle jakieś fajne pęcherzyki, jajeczka może dzieciątko jest :P

    u mnie w luxmedzie teraz 40 zł kosztuje, wcześniej 30 zł.
    ogólnie co miesiąc kasa leci, ale cóż na to poradze...
    musze byc co miesiąc na monitoringu przy clo

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy sie pocieszac a co :)

    Misia to ja jestem w szoku moj monitoring 100 zl przy dobrych wiatrach 50 jesli jest tylko usg no ale dzisiaj mnie tez badala wiec jak w morde strzelil stoweczka. Do tego leki za 70 makabra. I moj plan buntu spalil na panewce w przyszlym miesiacu tez mam sie stawic zaraz po swietach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 21:02

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Musimy sie pocieszac a co :)

    Misia to ja jestem w szoku moj monitoring 100 zl przy dobrych wiatrach 50 jesli jest tylko usg no ale dzisiaj mnie tez badala wiec jak w morde strzelil stoweczka. Do tego leki za 70 makabra. I moj plan buntu spalil na panewce w przyszlym miesiacu tez mam sie stawic zaraz po swietach

    a u Ciebie nie ma podziału na usg i na ocene owulacji? u mnie usg kosztuje 90-100 zł zależy u kogo, i wtedy robi bardzo dokładne. ale ocena owulacji, czy są pęcherzyki 40 zł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czego masz się stawić?

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze :o ceny tez ładne tego monitoringu. ja w luxmedzie mam pakiet ciekawe czy w nim było by to zawarte.

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie ma i musze cos wykombinowac bo jak mam chodzic na monitoring to nie bede caly czas stowkami sypac.
    Misiu a mam sie stawic dlatego, ze w tym misiecu kicha i nie wiadomo czy przez chorobe oslabiony organizm i antybiotyk czy tak po prostu wyszedl taki cykl bez owulacji. Bo dzisiaj nie mialam ani jednego pecherzyka no i endo...tez pozostawia duzo do zyczenia i tak dla spokoju trzeba sprawdzic jak to bedzie w nastepnym cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 21:18

    Miśkaa lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc chciałam się pochwalić, że nie popsuję Wam listy :) przeprowadziłam rozmowę z mężem i staramy się! Powiedział, że nie chodziło mu o to ,że się rozmyślił, tylko o to, że się boi jak sobie poradzimy itd. Ale przecież nie my pierwsi ani ostatni no nie :) damy radę :)

    Miśkaa, Ida, Vaniliaa, Ewik lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenka super! bardzo się cieszę! a myśleć czy sobie poradzicie, to będziecie myśleć jak się uda zajść! wszystkie sobie poradzimy!

    Ewik - hmm to rzeczywiście niezbyt optymistyczne wieści, ale tyle dobrego że twój gin sprawdzi wszystko za miesiąc. a może będziesz miała długi cykl i owulka będzie pózno. jak miałam kiedys owulacje 20dc to 9 dc nic a nic nie było widać, żadnego pęcherzyka dominującego

    Ewik, magdalenka_ka lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenka_ka wrote:
    A więc chciałam się pochwalić, że nie popsuję Wam listy :) przeprowadziłam rozmowę z mężem i staramy się! Powiedział, że nie chodziło mu o to ,że się rozmyślił, tylko o to, że się boi jak sobie poradzimy itd. Ale przecież nie my pierwsi ani ostatni no nie :) damy radę :)
    Cudowne wieści Kochana :) Super!
    Oj, wiem dobrze, co znaczą takie rozterki. Mieliśmy podobnie. Ale od jakiegoś czasu męża już one nie nawiedzają, za to mnie o dziwo czasami tak :P
    Nie jest źle, oboje mamy pracę, mamy niemałe mieszkanie, wsparcie rodziny. Ale zawsze takie myśli się pojawiają i to normalne. Najważniejsze jednak, że doszliście do porozumienia :) Przed Wami fajny czas:)

    Powodzenia!!! :)

    Ewik, magdalenka_ka, Eklerka lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenka ale pozytywne wiesci :) super... Bardzo sie ciesze. A wiec do boju...

    Misia wlasnie zobaczymy jak to bedzie mam mierzyc temp.i sie nie stresowac bo nie ma sensu skoro w tamtym miesiacu owulka byla i byl pecherzyk 11 dc. 16 mm z haczykiem i z wykresu wyszla jak byk 15 dnia. Wszystko wyjdzie w praniu. Tylko spokoj mnie moze uratowac zreszta jak Nas wszystkie stres nerwy i psychika nie pomagaja.

    Uciekam sie przytulic do Mezulinka :) dobrej nocy Kochane

    magdalenka_ka, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psychika może nam pomóc jedynie wtedy kiedy jest odpowiednio nastrojona :)

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 26 marca 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie! :)Chociaż przyznam się Wam, że dostałam po nerwach jak mi Mąż przez telefon przeczytał swoje wyniki - ten 1% mi zrobił normalnie ciemno przed oczami.
    A później logiczne myślenie wróciło i zaczęłam kalkulować. Mąż może wyspecjalizowanej armii nie mieć, ale nadrabia ilością - jak Armia Czerwona :D
    Ewik wrote:
    Vaniliaa bedzie dobrze :) tym bardziej jak widac po wpisie Vincaminor nie jest tak zle jak by sie moglo wydawac

    weronika86 lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Wiadomo, że przy wynikach są zawsze emocje. Ale nie należy im się od razu tak poddawać. Najważniejsze, to to, że wiesz że nie o 100% chodzi. Niejedna para zachodziła przy gorszych wynikach. Tak więc głowa go góry :) Macie jeszcze czas, więc na pewno uda się Wam poprawić parametry.

    Ja znikam do łóżka :) Mam nadzieję, że jak się obudzę to już będę zdrowa :P
    Żarcik ;) Ale jak mi nie będzie lepiej to się załamię :P

    Dobranoc!

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    No ja Donga zaczne od nastepnego cyklu bo w tym juz nawet nie ma wiekszego sensu bo nie wiem kiedy przyjdzie i kiedy by zaczac brac a to juz 10 dc wiec raczej szkoda zachodu
    dZIEWCYNY jesli nie ma owulacji to donga mozna wziac nawet w 30dc. U mnie cos sie zjeb...o na maksa...od jutra zaczynam luteine, po mi sie ten cykl bedzie ciagnal do 300 dni pewnie.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    No właśnie! :)Chociaż przyznam się Wam, że dostałam po nerwach jak mi Mąż przez telefon przeczytał swoje wyniki - ten 1% mi zrobił normalnie ciemno przed oczami.
    A później logiczne myślenie wróciło i zaczęłam kalkulować. Mąż może wyspecjalizowanej armii nie mieć, ale nadrabia ilością - jak Armia Czerwona :D
    Jak Armia czerwona :) hahaha masakra :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim :)
    Ja dziś rano zgłupiałam... Nie dość, że odnotowałam spadek temperatury, to jeszcze śluzu wodnistego jest co niemiara, a na teście owulacyjnym lekko widoczna druga kreska (co prawda nie można tego zaliczyć jako pozytyw, ale tę krechę widać gołym okiem dość wyraźnie :D).
    Nie za wcześnie na owulację? Bo nie sądzę, że ziółka o. Sroki tak mi wszystko przyspieszyły, że w 7 dc pojawia się śluz płodny i lada chwila zobaczę wyraźną drugą kreskę :D

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci powiem, że ja robiłam sobie test i wyszły dwie prawie identyczne kreski ALE jednak ta jedna była odrobinę jaśniejsze ( więc zgodnie z instrukcją niby test wyszedł ujemnie), powtórzyłam test następnego dnia i kreska była już jaśniejsza ewidentnie. Śluz cały czas miałam wodnisty. I jak tui nie zwariować :P

    Ja wychodzę z założenia, że jak są dni płodne tj dni przed samą owulacją już najlepiej się mocno przytulać, w końcu w ciążę od zapylenia się nie zachodzi, tylko od sexu :P
    Mówi się, że owulacja zazwyczaj występuję 14 dc ale przecież każdy organizm jest inny, u niektórych kobiet owulacja wystąpić może w 10 dc. Może właśnie tak jest u Ciebie? Musicie teraz działać ( tak na wszelki wypadek) POWODZENIA I TRZYMAM KCIUKI :)

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a... no i bym zapomniała napisać, że test owulacyjny (zresztą pewnie wiesz) pokazuje podwyższony poziom hormonu luteinizującego, gdzie jego stężenie jest najwyższe 24-26 h przed jajeczkowaniem. Zresztą owulacja nie występuję zawsze ja w zegarku. Tak czy siak działajcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 11:16

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ