X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida gratuluję 1000 posta :-)

    Możesz próbować robić testy owulacyjne, antybiotyk może przesunąć owulacje :-) i sama jak twierdzisz może będzie między 17-19 dc, więc powodzenia może się uda pomimo kuracji antybiotykami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2014, 16:39

    Ida lubi tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten pochmurny dzień u mnie na razie neutralny spokój jajka przypominają o sobie ,nie bywałam na forum ponieważ wczoraj zrobiłam generalne sprzątanie a dzisiaj pies mi zdechł i troszkę byłam zakręcona nie mogłam sobie znaleźć miejsca przepraszam ze przynudzam i gadam głupoty ale jakoś tylko tutaj osiągam spokój bo w realu jest totalny burdel trzymam bardzo mocno kciuki za was żuczki oby ta wiosna pięknie sie zazieleniła u nas na forum

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka nie przynudzasz przecież każda z Nas może tutaj się wygadać o wszystkim co jej leży na serduchu :)

    A tak w ogóle to witam się w późne popołudnie :)

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam witam siedzę przed monitorem i ryć mi się chce nie wiem dlaczego zauważyłam ze niektórym dziewczynkom cykle głupieją ale może to jest właśnie sposób na kropka my myślimy ze nic z tego nie wyjdzie odpuszczamy podświadomie a tu niespodzianka się kroi oby tak było

    Ewik, Ida lubią tę wiadomość

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam zapalenie jajnika, okres spóźnia się już 3 dni. ciągle sikam, urósł mi brzuch i boli...nie wiem co mam myśleć...przy tym zapaleniu to raczej niemożliwe ale tak mi to jakoś chodzi po głowie

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Witam w ten pochmurny dzień u mnie na razie neutralny spokój jajka
    przypominają o sobie ,nie bywałam na forum ponieważ wczoraj zrobiłam generalne sprzątanie a dzisiaj pies mi zdechł i troszkę byłam zakręcona nie mogłam sobie znaleźć miejsca przepraszam ze przynudzam i gadam głupoty ale jakoś tylko tutaj osiągam spokój bo w realu jest totalny burdel trzymam bardzo mocno kciuki za was żuczki oby ta wiosna pięknie sie zazieleniła u nas na forum

    Ewelinko wyrazy wspolczucia z powodu pieska.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Witam witam siedzę przed monitorem i ryć mi się chce nie wiem dlaczego zauważyłam ze niektórym dziewczynkom cykle głupieją ale może to jest właśnie sposób na kropka my myślimy ze nic z tego nie wyjdzie odpuszczamy podświadomie a tu niespodzianka się kroi oby tak było

    Tak właśnie zrobił mi wykres, zgupiał na maksa aż sama nie ogarnim moich temp.itp.objawow wczoraj dalej miałam śluz rozciagliwy hehe anomalie jak nic. Sama juz czekam na małpiszona jak na zbawienie żeby zobaczyc jak bedzie wygladał i czy będą pęcherzyki.

    Ewelinka przytulm,przykro mi...

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ida co mi sie znow pokickalo:( testy wychodza z druga kreska ale nie pozytywna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Tak właśnie zrobił mi wykres, zgupiał na maksa aż sama nie ogarnim moich temp.itp.objawow wczoraj dalej miałam śluz rozciagliwy hehe anomalie jak nic. Sama juz czekam na małpiszona jak na zbawienie żeby zobaczyc jak bedzie wygladał i czy będą pęcherzyki.

    Ewelinka przytulm,przykro mi...

    Ja mogę to samo powiedziec jajka jak nigdy przypominają ze istnieją a co do pieska to uważajcie na kleszcze moja czarnula szczeniak dorwała dwa i zakaziła sie babeszjozą ten pierwotniak nie jest grożny dla ludzi ale zbija z nóg zwierze plęgną sie te kleszcze ze szok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elcia86 wrote:
    Ewelinko wyrazy wspolczucia z powodu pieska.
    dziekuje

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina strasznie Ci współczuję utraty psiaka :(

    Zadzwoniłam dzisiaj do mojego lekarza, aby zapytać go, co sądzi o tych dodatkowych wizytach w szpitalu w celu potwierdzenia diagnozy. Powiedziałam mu, że nie chce marnować dwóch cykli. A on na to, że żeby się nie starać, bo być może przegroda nada się na korektę chirurgiczną.Jestem załamana :( wczoraj był 17 dc i miałam jakieś krótkie plamienie...nigdy wczesniej tak nie miałam. Nie wiem czy to mogło być po progesteronie, po pierwszej tabletce, plamienie owulacyjne czy implantacyjne??? Zglupialam, bo nie czułam jajnika, a czuje co miesiąc, sluzu brak...normalnie organizm zwariował :( test mam zrobić po odstawieniu progesteronu, czyli za 8 długich dni...mam nadzieję, że będzie negatywny, już nie chcę być w ciąży...niech wszystko najpierw posprawdzają :( to będzie najdłuższe 8 dni w moim życiu...

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam bardzo mocno kciuki czekanie jest najgorsze mi do @ zostało jeszcze 10 dni ja biore luteinę

    magdalenka_ka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenka_ka wrote:
    Ewelina strasznie Ci współczuję utraty psiaka :(

    Zadzwoniłam dzisiaj do mojego lekarza, aby zapytać go, co sądzi o tych dodatkowych wizytach w szpitalu w celu potwierdzenia diagnozy. Powiedziałam mu, że nie chce marnować dwóch cykli. A on na to, że żeby się nie starać, bo być może przegroda nada się na korektę chirurgiczną.Jestem załamana :( wczoraj był 17 dc i miałam jakieś krótkie plamienie...nigdy wczesniej tak nie miałam. Nie wiem czy to mogło być po progesteronie, po pierwszej tabletce, plamienie owulacyjne czy implantacyjne??? Zglupialam, bo nie czułam jajnika, a czuje co miesiąc, sluzu brak...normalnie organizm zwariował :( test mam zrobić po odstawieniu progesteronu, czyli za 8 długich dni...mam nadzieję, że będzie negatywny, już nie chcę być w ciąży...niech wszystko najpierw posprawdzają :( to będzie najdłuższe 8 dni w moim życiu...

    Może to plamienie owulacyjne a sluzu wcale nie musi być na zewnątrz tylko w środku ważne żeby był poczekaj na rozwój sytuacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki ja uciekam do krainy bajek do jutra papatki

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem muszę poczekać, teraz to już nic nie zmienię. Co ma być, to będzie...a mialaś kiedyś plamienie podczas brania luteiny? Bo luteina to też progesteron prawda?

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenka trzymaj sie kochana... Wiem jakie jest okropne czekanie, bedzie wszystko dobrze.

    magdalenka_ka lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, że jesteście :)

    Ida lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, współczuję śmierci psiaka :( Nie ma się co dziwić, że masz taki podły nastrój :(

    Blondik, kuruj się Kochana :)

    Ewik, Ida, Ania, coś nam się te cykle pokićkały... :( Może nasze organizmy nie polubiły naturalnych wspomagaczy? :(

    Mnie np. ovu nie wyznaczyło owulki wcale, a temperatura wydaje się ją potwierdzać i test owulacyjny wyszedł pozytywny. Za to mimo codziennego faszerowania się siemieniem lnianym, śluzu u mnie jak na lekarstwo i nie jest taki jak być powinien :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2014, 22:17

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w końcu wieczorową porą :) Byliśmy u Siostry we Wro i tak nam zeszło ;)

    Elciu Dziękuję za słowa otuchy :) To prawda, u mnie jeszcze wszystko się może wydarzyć, więc będę starała się spokojnie czekać. I chyba będę robiła testy owulacyjne, to dobry pomysł przy dziwnych cyklach.

    Mam nadzieję, że gin Was uspokoi jeśli chodzi o wyniki męża. Będzie dobrze :)
    I dziękuję że zauważyłaś mojego 1000 posta, ja bym przeoczyła :P

    Ewelińciu Bardzo współczuję Ci straty pieska... Poniekąd wiem co czujesz, straciłam w swoim życiu już moje ukochane zwierzątko - szczurzycę. Płakała po niej cała moja rodzina... Teraz mam kota i nie wyobrażam sobie by go mogło kiedyś zabraknąć...:(

    Blondik byłaś u gina? Co mówił na temat tego czy możesz zajść w tym cyklu? Kurczę, bo jednak zapalenie jajnika to nie żarty... Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Daj znać!

    Ewik mój wykres może nie jest jeszcze jakiś dziwny, ale na pewno nie mam objawów jak zazwyczaj, więc witaj w klubie ;) Zobaczę jeszcze czy owulka w ogóle przyjdzie w tym cyklu. Ale liczę na następny już teraz ;)
    Spokojnie, na pewno @ niedługo przyjdzie, a później będziesz miała już wzorowy cykl :)

    Aniu1986 Kurczę, to niefajnie. Może rób jeszcze przez jakiś czas, może coś się ruszy...

    magdalenko to plamienie może faktycznie od luteiny. Poczekaj, poobserwuj się, zobacz co się będzie działo. Jak nadal będziesz plamić to zgłoś się do gina, bo takie plamienia bez przyczyny nie powinny występować.

    A ja odnotowałam dziś przejrzysty, rozciągliwy śluz. Jak pisałam wcześniej, zrobiłam test owu i słaba kreska, generalnie chyba test był jakiś trefny, bo ta kontrolna też była słaba. No nic, będę robić w tym cyklu, bo chyba nie będzie on taki jak zawsze. Chociaż skoro dziś pojawił się taki śluz to może nie jest powiedziane, że owulki nie będzie w dniach 'statystycznych', czyli 17-19 dc. Zobaczymy.

    Chyba za dużo analizuję :P

    Jest tu ktoś jeszcze? :)

    elcia86, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida ja jestem i zaglądam co chwilę. Wygląda na to, że większość z nas ma jakieś dziwne cykle w tym miesiącu...może coś jest w powietrzu ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ