X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka bardzo sie ciesze,ze na spokojnie i luzie, zobaczysz bedzie dobrze:)

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochan musi być dobrze przecież innej opcji nie ma :)

  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka martwię się o Ciebie, mam nadzieje że wszystko sie ułoży

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to znowu ja i moje problemy ;) proszę pomóżcie, bo nie wiem co mam robić? Dzisiaj 16 dc i powinnam zacząć brać progesteron na lepsze zagniezdzenie. Ostatni raz <3 było 13dc, ja zawsze czuje na owulacje lewy jajnik ok 13-15 dc, w tym nic nie czułam plus zero śluzu od poczatku cyklu. Teraz chcieliśmy odpuścić 2 cykle na czas badań. No i jestem w kropce, bo nie wiem czy są jakiekolwiek szanse na ciążę w tym momencie, wziąć ten progesteron czy nie? Jak byście zrobiły?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Nasz temat spadł na dół :P Pora to zmienić ;)

    magdalenko ja bym jednak wzięła ten progesteron. A nuż się udało? Różnie może być. To, że niczego nie czułaś, nie znaczy że owulki jednak nie było. To znaczy może faktycznie nie było, ale lepiej chyba wziąć i mieć spokój psychiczny, prawda? Progesteron chyba nie szkodzi? Nie wiem, bo się nie znam :P

    Eklerko Kochana, odezwij się i powiedz, że już lepiej...! Wspieramy!

    Ewelinko Ciebie też wspieram :)

    Ewik Dziękuję za wsparcie :) Wiem, trzeba to wyleczyć i trudno, już się nie da nic z tym zrobić. Nie znalazłam jeszcze informacji na temat tego, czy obecny antybiotyk wpływa na płodność i czy można się wtedy starać. Ale chyba odpuszczę mimo to. Nie mam śluzu płodnego, choć dziś rano coś tam się pojawiło. Nie wiem, zobaczę jak to będzie, bo dziś odnotowałam już jakiś skok, nie wiem czy to na owulkę, bo wcześniej tempka lekko spadała. Jeśli tak by było, to Dong faktycznie by działał. Tyle, że chyba nie skorzystam z niego w tym cyklu... Modlę się tylko, by cykl się nie przedłużył. Już przełknę to, że bez starań i nadziei, z dziwnym wykresem. Ale przedłużający się cykl mnie wyprowadza z równowagi. No, ale do tego jeszcze daleko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2014, 10:30

    magdalenka_ka lubi tę wiadomość

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida od wczoraj strasznie cicho na naszym wątku :) mam nadzieję, że po takiej ciszy dostaniemy dobrąwiadomość, bo ktoś testuje w ten weekend ;)

    Strasznie Ci współczuję z tym antybiotykiem, wiem co czujesz...ja na początku cyklu brałam heviran, bo miałam kilka opryszczek na twarzy, myślę, że ten lek mi tak poprzestawiał wszystko. Progesteron wzięłam, bo faktycznie zawsze jest jakaś szansa. Testuję w wielki piątek, zobaczymy jaki będzie rezultat :):)

    Ida lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • ulaa8 Znajoma
    Postów: 28 34

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Gratuluję przyszłym Mamom :-) super wiadomości!
    Cały czas Was czytam ale zbytnio nie miałam kiedy pisać, także dopiero dziś mam wolniejszy dzień w pracy :-)
    Pozostałym z Was życzę również jak najszybciej zielonych kropeczek!
    Ja tak jak pisałam, odpuściłam.. Monitoring zakończył się sukcesem, endo w miarę dobre 8,3 mm, pęcherzyk pękł między 17.15 31 marca a 17.15 1 kwietnia. Także źle nie jest, najważniejsze że owulacja była :-) Sporo serduszkowaliśmy, ale mój K. był ze mną na wizycie jak lekarz powiedział, że to moment do prac domowych :-) i chyba trochę się przejął ale dawno nie było tak miło, ja bynamniej wyluzowałam.. Zobaczymy 14 kwietnia co z tego wyniknie. Póki co to 8 kwietnia mam zbadać progesteron i idę na wizytę do gina.
    Ida kuruj się :-* zdrówka życzę :-)
    0d16b4cb890fdb9dfe392e8f46544fb2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2014, 13:55

    Ida lubi tę wiadomość

    dqprpiqvrgjwgx24.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym tygodniu dostałam info że dwie koleżanki zafasolkowały całkiem szybko po braniu bromocornu... słyszałyście coś o tym leku wiem że jest na wysoką prolaktynę ale jak widać jest bardzo skuteczny;-)
    Ja 10 Novum już odliczam dni;-)
    Pozdrawiam kochane

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • ulaa8 Znajoma
    Postów: 28 34

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik ja niestety nie słyszałam ale tak jak mówisz pewnie jest skuteczny :-) ale każdy organizm reaguje inaczej.

    dqprpiqvrgjwgx24.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulaa8 No to sukces, super że monitoring się udał, to już coś :) Teraz tylko czekać na efekty :) Powodzenia życzę :)

    I dziękuję :)

    Izik Ja niestety (albo i stety) jeszcze nic nie brałam, więc nie mam pojęcia co do leków...

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :)

    Dotarlam z uczelni do domciu tak mi sie spac chce,ze cos okropnego cly dzien jestem padnieta tak mi niedobrze,ze nie umiem sobie z tym poradzic.

    Izik ja na prolaktyne bralam bromergon moze to podobny lek o ktorym piszesz, nie mam pojecia.

    Ula bardzo sie ciesze,ze wszystko idzie dobrym rytmem i sie udalo z pecherzykiem.

    Eklerka trzymaj sie kochana jestesmy z Toba :)

    Ida damy rade a co! Pozniej jak ruszymy pelna para to same zielonosci beda. Nie damy sie tak laatwo choroba antybiotykom itp.

    Ja mam przecudowny wykres takie same temp.w poniedzialek mam isc z wynikami badan do gin.bo dostalam smska od pani doktor zeby zdecydowal co dalej z prolaktyna czy jakies leki itp. No i ewentualnie zleci dalsze badania wzgledem cukrzycy ale i tak Wam powiem,ze jestem mega spokojna i nic mnie nie rusza no moze jedynie ta temp. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2014, 17:05

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poniedziałek rano jadę na badania prolaktyny, progesteronu i tarczycy... Prolaktynę mam podwyższoną o 2 pkt, moja ginka się w ogóle tym nie przejęła, a koleżanka, która właśnie zafasolkowała, mówiła, że o 2 pkt to już za dużo. Jak w poniedziałek znowu mi wyjdzie za wysoka, to chyba wymuszę na gince jakieś leki, bo ja się staram i nic z tego a może po prostu trzeba leki pobrać.

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jestem przewrażliwiona na punkcie prolaktyny bo miałam ją bardzo wysoką kilka lat temu prawie 114 po obciążeniu więc zawsze musze mieć ją na uwadze teraz mi przekracza prawie 5 pkt

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jest limit 22,5 to ja miałam 25 chyba w lutym, a 26 w zeszłym sierpniu. Ponoć 13-15 jest najlepiej.

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja miałam 41 później kazała zrobić na obciążenie wyszło 114 ostatnio w październiku było 18,35 i teraz na świeżo jest 23 wiec już oznaka ze zaczynamy zabawę i trzeba uważać bo nie miałam przez nią swego czasu w ogóle owulacji

    marti_marti lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie @ :( jak zwykle pierwszy dzień i załamka , 13 cykl czas zacząć.
    Zdecydowaliśmy się udać jednak do kliniki niepłodności niech naszą sprawę prowadzi jedna osoba i bardziej kompetentna. Ehh i muszę jakoś się wcisnąć do endokrynologa w tym tygodniu żeby mi cos na to TSH wypisał może to w tym tkwi główny problem , albo może w tym i w plemniczkach ehh już nie wiem

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik - pewnie że damy radę :) Wiesz co, już się tym nie przejmuję. Trudno. Olałam już ten cykl i nie jest mi z tym jakoś specjalnie źle. Za to następny będzie nasz :)

    Vanilia - myślę, że dobrą decyzję podjęliście. Kiedy się wybieracie?

    marti_marti - choć nie znam się na tych wynikach to wspieram :)

    Vaniliaa, Ewik, marti_marti lubią tę wiadomość

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:

    Vanilia - myślę, że dobrą decyzję podjęliście. Kiedy się wybieracie?

    jeszcze nie wiem decyzja jest w poniedziałek dzwonimy i szukamy jaj bliższego terminu dla nas

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    jeszcze nie wiem decyzja jest w poniedziałek dzwonimy i szukamy jaj bliższego terminu dla nas
    Rozumiem. Spokojnie, na pewno niedługo wszystko się okaże :) Bądź dobrej myśli. W takiej klinice zajmą się Wami, bo tam pracują specjaliści.

    Chociaż szczerze powiem, że mocno zdziwiłam się kiedy widzę jak dziewczyny narzekają właśnie na takich lekarzy z tego typu klinik. Sądziłam, że w takich miejscach szczególnie chcą pomóc pacjentom. A ponoć z tym różnie bywa...

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida brawo za podejscie. Teraz masz sie wykurowac calkowicie i bedzie dobrze :) ja caly czas mysle,ze bedzie dobrze nie dobieram sobie nic zlego ktos Nam ulozyl taki plan wiec bedzie co ma byc.

    Vanilia bardzo mi przykro, przytulam mocno kochana. Podobnie jak Ida uwazam,ze decyzja bardzo dobra. Pokieruja Was kompetentni ludzie wiedza jakie maja jeszcze badania zlecic tym bardziej,ze pojdziecie juz z wynikami badan meza i Twoich hormonow. Jestem dobrej mysli :)
    Kochana a jaki masz wynik TSH?

    Ida, Vaniliaa lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ