X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka - moja Pani ginekolog powiedziała, że jeśli testy domowe wyszły pozytywnie to do czasu pierwszej wizyty nie ma potrzeby robić badania z krwi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 14:49

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bym bety nie robiła. Jak test jest pozytywny to znaczy, że ciąża. Ja bym pewnie jeszcze zrobiła test kolejny ciążowy parę dni po tym pierwszym, tak dla formalności i dla uciechy ponownej :P

    Kor_a lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka - i tak zmierzam zrobić w sobotę :-) Oczywiście test będzie z innej firmy i będzie to test, który uwiecznię na zdjęciu :-)

    Gwiazdeczka27, Vaniliaa lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! czyli myślimy podobnie :D Z tym zdjęciem też bym tak zrobiła, na pamiątkę :)

    Kor_a lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka wrote:
    Vanilia, jak na mój gust Ty też powinnaś wziąć się już za testowanie :D
    wezmę wezmę jak tempka nie spadnie po weekendzie, a to juz tak niedługo http://emoty.blox.pl/resource/552.gif
    Kor_a wrote:
    Gwiazdeczka - i tak zmierzam zrobić w sobotę :-) Oczywiście test będzie z innej firmy i będzie to test, który uwiecznię na zdjęciu :-)
    tez planuje uwiecznienie swojego tesciora :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 16:50

    Gwiazdeczka27, Eklerka lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a GRATULUJE :)Dziewczyny co do temperatury to ja wcale nie mierze ( nigdy tego nie robiłam i nie wiem o co chodzi dokladnie, a nie chce sie nastawiac że to teraz i juz bo juz to przerabialam - seks jak w zegarku) Powiem wam jedynie ze jak bylam ciazy to caly czas bylo mi zimno wieczorami i mialam podwyzszona temperature 37,2 non stop a po zabiegu spadla do 36,6... to jedyne moje doswiadczenie z temp hehe

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik ja tez sobie rezerwuje maj:) nie wiem czemu bardziej wolalabym zajsc w maju ( chodzi tu tylko o to ze to beda jednak 2 miesiace po poronieniu - teraz mogloby byc za wczesnie) mimo wszystko i tak sie staram;)

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak rezerwujemy to ja poproszę o lipiec - pierwszy możliwy termin dla mnie i bardzo bym chciała, żeby się tak udało... chociaż z drugiej strony chyba drugi raz tak się nie da ;)
    Mimi86 wrote:
    Ewik ja tez sobie rezerwuje maj:) nie wiem czemu bardziej wolalabym zajsc w maju ( chodzi tu tylko o to ze to beda jednak 2 miesiace po poronieniu - teraz mogloby byc za wczesnie) mimo wszystko i tak sie staram;)

    Mimi86 lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co nie wiem czemu, ale caly czas mam mysli, że teraz bedzie dobrze , ze szybko zajdę w ciąże i ze poronilam po to zeby teraz bylo ok, zeby organizm wiedzial co ma robic- tak bardzo tego bym chciala... ;)

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Moja beta 530!!!! :) Bardzo bolą mnie piersi,aż mi się wymiotować chce.Ledwo wróciłam autem z pracy,tak mi się spać chciało.Kłucie w brzuchu,wzdęcie.....hmmm ciekawe co jeszcze się przywlecze :)

    szpilka, Mimi86, Ida, Eklerka, ewelina27, marti_marti, Gwiazdeczka27, aniulkab86, Kor_a, elcia86, ash lubią tę wiadomość

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi86 wrote:
    Hej!
    Moja beta 530!!!! :) Bardzo bolą mnie piersi,aż mi się wymiotować chce.Ledwo wróciłam autem z pracy,tak mi się spać chciało.Kłucie w brzuchu,wzdęcie.....hmmm ciekawe co jeszcze się przywlecze :)
    Wielgachne gratulacje :D :) :) :)
    Zaciśnij zęby i przymknij oko na te dolegliwości :) Czego się nie robi dla własnego brzdąca ;)
    Jestem w szoku :D

    Mam nadzieję, że nie zostanę tu sama bez brzuszka ciążowego :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 20:59

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Eklerka - moja Pani ginekolog powiedziała, że jeśli testy domowe wyszły pozytywnie to do czasu pierwszej wizyty nie ma potrzeby robić badania z krwi.
    Lekarz wie lepiej, a skoro krecha była wyraźna, to nie ma się co stresować :)
    Choć sama po sobie wiem, że gdybym zobaczyła cień cienia na teście, to chyba bym wykupiła wszystkie możliwe testy w aptece i testowała jak szalona :D
    A potem tak jak mówicie, pamiątkowa fotka i szczęśliwy test do pudełka dla potomności :D

    Vanilia, ściskam kciuki ze wszystkich sił :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 20:55

    Vaniliaa lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wieczorowo :)

    Po pierwsze - Mała Mi86 GRATULACJE!!! Super, jednak teścik cośt am pokazywał :)

    Ja jestem totalnie zmęczona. W pracy od rana, później szkolenie, prawie do 19... Padam na ryjek.

    Zastanawia mnie tylko to, że płodnego śluzu u mnie brak. To znaczy coś tam jest, ale tak słabo i raczej lepkie to. No nic, czekam dalej.

    A jak u Was?

  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:

    Zastanawia mnie tylko to, że płodnego śluzu u mnie brak. To znaczy coś tam jest, ale tak słabo i raczej lepkie to. No nic, czekam dalej.

    A jak u Was?

    U mnie też tak jest, jeden dzień trochę było płodnego,a tak to raczej białawe i lepkie. Ale ponoć niektóre kobiety tak mają, że śluz płodny owszem jest, ale nie pokazuje się na zewnątrz tak bardzo :)

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja na chwilkę zaglądam bo same oczka się zamykają u mnie spokojnie i neutralne nastawienie do staran dobrze bo tyle nie myślę a tak na prawde wątpię w to bo brałam antybiotyk i wykrztuśne leki ale dalej za was trzymam kciuki oby ten zajączek naprawdę miał pełny koszyczek testów z dwoma kreskami zamiast pisanek

  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Witam ja na chwilkę zaglądam bo same oczka się zamykają u mnie spokojnie i neutralne nastawienie do staran dobrze bo tyle nie myślę a tak na prawde wątpię w to bo brałam antybiotyk i wykrztuśne leki ale dalej za was trzymam kciuki oby ten zajączek naprawdę miał pełny koszyczek testów z dwoma kreskami zamiast pisanek

    Oby tak, fajnie by było zrobić taką niespodziankę na Wielkanoc :) A jak nie to jest jeszcze maj, czerwiec, wakacje...

    Ja w poniedziałek jadę na badania - hormony, prolaktyna no i progesteron. Jak ma coś być nie tak, to lepiej wiedzieć wcześniej, niż później np po roku nieudanych starań.

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • Mirunia Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielono się zrobiło, gratuluję nowym mamusiom :)

    Eklerka Ty chyba wczesniej rozpoczniesz starania :p jak tak się oczytasz :)

    Ida widocznie to nie będzie krótszy cykl, u mnie przynajmniej im później śluz się pojawiał, to cykl był dłuższy.

    Ja chyba odpocznę od tematu około ciążowego na jakiś czas, dobrze mi to zrobi. Podczytuję was jednak i trzymam kciuki za resztę.

    <3 cykl starań
  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a ja nowy cykl zaczynam. Niestety ten miesiąc bezowocny. To już 6ty cykl. Chyba jednak będe musiała ze swoją ginekolożką porozmawiać.

    dqpri09k9d4fedco.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo. Miałam nadzieję, że Dong przyspieszy nieco owulkę. No ale..
    Mirunia wrote:
    Zielono się zrobiło, gratuluję nowym mamusiom :)

    Eklerka Ty chyba wczesniej rozpoczniesz starania :p jak tak się oczytasz :)

    Ida widocznie to nie będzie krótszy cykl, u mnie przynajmniej im później śluz się pojawiał, to cykl był dłuższy.

    Ja chyba odpocznę od tematu około ciążowego na jakiś czas, dobrze mi to zrobi. Podczytuję was jednak i trzymam kciuki za resztę.

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirunia wrote:
    Zielono się zrobiło, gratuluję nowym mamusiom :)

    Eklerka Ty chyba wczesniej rozpoczniesz starania :p jak tak się oczytasz :)

    Szczerze? Mam niepohamowaną ochotę na Mojego K. i jutro jak go tylko zobaczę, to biorę się za niego, więc pewnie nawet gumiaka nie zdąży przywdziać :D I coraz częściej myślę o tym czy jest sens zwlekać...
    Cóż, pomęczę go w weekend tym tematem, porobię badania i kto wie, może wezmę się do roboty :D

    Ida, ja liczyłam na to samo po ziołach o. Sroki. Co prawda odstawiłam je na kilka dni, ale z tego co widzę, to jest najbardziej płaski z moich wykresów :(
    Coś na nas nie działają te naturalne wspomagacze :(

    Welina, uszy do góry. Nie ma się co załamywać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 21:25

    Welina lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ