X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida sluz moze byc tez taki po antybiotyku i cykl moze byc normalny mimo donga wiec rownie dobrze np.kolejny moze byc szybsza owulka i organizm pojdzie na donga.

    Mala Mi bardzooo gratuluje kochana wreszcie cos sie tu dzieje u Nas.

    Eklerka tez mi sie wydaje,ze zadzialacie wczesniej mimo wszystko, na razie nie martw sie mi tak sprawnie w babelkowaniu nie pojdzie :)

    Ewelinka dobrze,ze odpoczniesz tyroszke psychicznie i sie nie nastawiasz :) ja mam mega luzny cykl poprostu chcialabym miec takie podejscie przy kolejnych miesiacach wiem,ze nici z tego i jakos tak mi z tym super, cieszymy sie soba. Wlasnie niedawno wrocilismy z basenu wymeczeni pozytywnie rozbawieni swoja obecnoscia. Jest rewelacyjnie.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę,wracam wlasnie do domu z babskich plotek na mieście,pomyslalam,ze zajrzę na chwilę na obu,a tu takie wieści :D Gratuluję przyszlym mamom,zycze Wam teraz przyjemnej i bezstresowej ciąży ;) oby do nas splynelo tez troche takich pozytywnych fluidów :) ja,im bliżej końca cyklu,to bardziej jestem przekonana,ze trzeba go spisać na straty,wiec bardziej nastawiam sie na zakup testów owulacyjnych na następny cykl niż ewentualne testowanie :/

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki!

    W niedzielę nadrobię, ale widzę, że najważniejszą informację uchwyciłam! :)
    Serdecznie gratuluję przyszłym Mamusiom i liczę na to, że i na nas spadnie teraz grad zielonych kropeczek :D

    Dobranoc!

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję również;-)

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Paula, tylko uważaj na te testy z Allegro. Jak dla mnie to pic na wodę... Kupiłam pakę 70szt. za 35zł (istna taniocha :D), datę ważności mają do października 2016r., a po otwarciu niektórych okazało się, że są wybarwione na różowo i po zamoczeniu w próbce, nawet nie było widać krechy kontrolnej :(

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi - gratulacje!! Obyśmy przełamały chwilowy zastój! Niech na wiosnę stanie się tutaj zielono...... :-)

    marti_marti lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi wiedziałam że będzie zielono :-) Gratuluję!!!! :-)
    a dziewczyny pomóżcie mi - mam dużo śluzu płodnego, a temp w ogóle nie rośnie! to mój pierwszy wykres i jeszcze nie wszystko ogarniam :-)

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simcat86 jeśli jesteś pewna że to śluz płodny to do dzieła :) skok na pewno się pojawi lada dzień.
    Sluz pojawia sie w momencie, gdy pecherzyk jest konkretnej, własciwej dla niego
    wielkosci, przy której zaczyna wydzielac estrogeny, te estrogeny to taki
    sygnał dla szyjki, ze pekniecie jest mozliwe lada dzień.

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Vaniliaa :-) to będziemy przez weekend działać :-)

  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi gratulacje :-)

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje MałaMi!!! SUUUPER wieści!!!! :):):)

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj sypią się te zielone kropeczki, gratulacje dla dziewczyn! Ja się dowiedziałam też dzisiaj, że moja koleżanka zafasolkowała, więc co, może i więcej z nas się uda :)

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znikam na jakiś czas z forum, bo mi się życie trochę posypało i muszę ochłonąć :(

    Powodzenia wszystkim :) Życzę jeszcze więcej zielonych kropek :)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Eklerka!!

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi gratulacje!!!

    Wygląda na to, że lekarz rodzinny sie przejął, wczoraj dostałam skierowanie do ginekologa w szpitalu na... Czerwiec! Masakra z tymi terminami. Jezeli w tym cyklu sie nie udało zafasolkować, to niestety starania odkladamy do czerwca/lipca. Chcę skonsultować się z jeszcze innym lekarzem. Wiecie co przez te terminy mam mega doła, bo jak w końcu się zdecydowaliśmy, to wyskoczyły te wizyty :( czuję, że tracę 2 cykle...podejrzewam, że lekarz jednak z przegrodą nic nie zrobi. Mam nadzieję ,że nie zostanę sama na polu bitwy w lipcu i ktoś tu jeszcze będzie na tym forum :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało i że wszystko się szybko ułoży :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenka nie bedziesz sama :) o ile znam swoje cialo i wyniki badan to tez bedziemy musieli odlozyc starania wiec glowa do gory. Tsh ladnie sie normuje, FT4 jest nadal wysokie, prolaktyna sie podwyzszylam z 18,35 na 23 wiec ciut przekraczam norme, anemia ma sie nadal wit.z grupy B mam jeszcze zrobic i konkretniejsze badania pod wzgledem cukrzycy czy czasem ona mi nie robi kuku.

    Eklerka trzymaj sie kochana....

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam by powiedzieć że byłam u lekarza na kontroli. I...... znów mam antybiotyk, tym razem silniejszy, i znów L4, tym razem na cały nadchodzący tydzień... :( :( :(

    Niestety, nie przeszło mi, albo przeszło minimalnie. Kaszlę dalej jak szalona, smarkam zielonymi (przepraszam) smarkami. Koleżanki w pracy kiwają tylko na mnie głowami, że powinnam się bardziej doleczyć. Poszłam więc dziś na kontrolę, bo miałam nadzieję, że to może alergia i chciałam jakieś leki. A tu takie coś... :(

    No trudno. Jak to lekarz powiedział - trzeba to koniecznie teraz wyleczyć porządnie, bo później to może być groźnie. Już i tak ponad 2 tygodnie mnie trzyma, a to za długo, jak stwierdził.

    Tak więc ze starań w tym miesiącu nici. Bo i jak antybiotyk silniejszy to pewnie nie wskazane, a i cały cykl podejrzewam, że się pójdzie rypać (w sensie normalności). Buuuu... :(

    Za chwilę wyjeżdżamy, ale jak będę miała czas to nadrobię Was Kochane.

    Pozdrawiam :)

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iduś kochana wiem,że na pewno Cię to nie pocieszy ale wiem co czujesz bo miałam tak samo jeden antybiotyk nie przeszło było coraz gorzej później drugi wiec cykl tak czy siak się porypał z temp.itp.objawami ale damy radę zobaczysz. Teraz jest najważniejsze Twoje zdrowie żeby to dziadostwo wyleczyć :) grzej się w łóżeczku odpoczywaj i będzie dobrze.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam u mnie spokojnie bez stresu jajniki przypominają ze istnieją jest jak na razie spoko

    Ewik lubi tę wiadomość

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ