X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha napro spoko sprawa, oby Wam doktorek pomógł, czytałam tu o nim dużo dobrego. Próg za niski trochę na utrzymanie ciszy, ale świadczący że owu była :)

    Mnie wczoraj dziwnie lewa pierś bolała, kłujący ból z zewnętrznej strony, lekko zaróżowiona z drugiej strony i czubek sutka siny :/ Zapisałam się dziś na usg początkiem czerwca

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ale z tym progesteronem tez nie można się sugerować jednym badaniem w ciągu dnia bo on sie wydziela pulsacyjnie w ciagu dnia raz lepiej raz gozrej. Żeby wyciagać nwioski o niedomodze lutealnej ( pod warunkiem ze nei ma objawów) powinno się go zbadać trzy razy tego samego dnia i wyciągnąc średnia:)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sie dziś zupełnie przypadkiem dowiedziałam ze koleżanka zaszła dwa razy z napro po dwóch poronieniach i ma zdrowe córeczki. Mówisz Selina że owu była a od jakiej normy można to stwierdzić? Sory ale zupełnie się nie znam :) tak myślałam że jest niski bo i temperatura słabo rośnie.

    Ojej sprawdź koniecznie co się dzieje z tą piersią. Może to tak tylko przed @ albo w związku z ciąża :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko a Ty chyba jutro testujesz?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha jak prog jest dwucyfrowy można uznać, że owu była :) dla dobrej impalntsji i utrzymania ciąży powinien być od 19 w zwyż


    Auricomka proga to raczej raz dziennie ale przez 3 dni z rzędu, ewentualnie co 2 dzień i też 3 razy mniej więcej o tych samych porach :)

    Sarrrra no tak testuje. Echh czuje że nic z tego, brzuch mnie okresowo zaczął boleć. No ale jak ten głupek poleciałam do Rossmana po pracy inkupiam 2 testy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 22:34

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymałas:) brawo :) ja już bym będę zrobiła w 10 dniu po owu by potem wmawiać sobie ze może za wcześnie:p a testy sikane przrciez nie muszz wykryc w terminue miesiaczki. :p i tak az do jej przyjscia :pppp w tym cyklu tak nie bedzie. :)w sumie to w ogóle nie powinniśmy się starać przy ureoplazmie ale może te antybiotyki już oczyścily nas i tak było mi szkoda nie próbować:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj jutro znac Selinko :)

    Selina lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh miałam jutro nie testować tak sobie mówiłam, ale cholera jasna to silniejsze jednak... Na betę nie idę, chyba że będę zmuszona testem, kłuć się specjalnie nie lubię ;) Chodzę później w długim rękawem, żeby w pracy dziewczyny nie widziały. Wiedzą że się staramy, ale nie muszą wiedzieć kiedy sobie badania robię, chce coś dla siebie zostawić. Jutro już ma być gorąco więc długi rękaw to tak średnio by było :P poprzestanę na testach

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 26 maja 2017, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Aishha jak prog jest dwucyfrowy można uznać, że owu była :) dla dobrej impalntsji i utrzymania ciąży powinien być od 19 w zwyż


    Auricomka proga to raczej raz dziennie ale przez 3 dni z rzędu, ewentualnie co 2 dzień i też 3 razy mniej więcej o tych samych porach :)

    Sarrrra no tak testuje. Echh czuje że nic z tego, brzuch mnie okresowo zaczął boleć. No ale jak ten głupek poleciałam do Rossmana po pracy inkupiam 2 testy

    no własnie mi ginka mówiła że trzy raz w ciagu dnia bo on się wydziela różnie w ciągu doby. To już sama nie wiem. Trzymam jutro;) a kluc sie też nie lubie bo się boje klucia:)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biel tak jak myślałam, trudno. @ przyjdzie w niedzielę albo w poniedziałek

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 26 maja 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    U mnie biel tak jak myślałam, trudno. @ przyjdzie w niedzielę albo w poniedziałek

    Selina wiesz, że testy często nic nie pokażą tak szybko. No ale się okaże.

    Auricomka ja sie nie znam na tym zupełnie, ale jakim sposobem miałabyś zrobić 3 razy w ciągu dnia skoro wszystkie laboratoria pracują do 10-11? Chyba Tylko w szpitalu.

    Wczoraj wprowadziłam męża do tematu Naprotechnologii...dziwnym trafem zgodził się na wizytę i powiedział, że trzeba wszystkiego próbować. oczywiście jeszcze nie mówiłam, że termin już mamy :D Ostatnio do moich pomysłów podchodzi sceptycznie i zarzuca mi, że juz sama nie wiem czego się czepić. Ale u niego chyba trzeba trafić na dobry moment.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha w Diagnostyce do 18tej pobierają krew, ale ja też bym się nie kłuła 3 razy za dnia

    Niby mogłam test zrobić za wcześnie, wiadomo, ale nie robię sobie nadziei. Jak do poniedziałku @ nie przyjdzie, to wtedy wykorzystam drugi test

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo Racjonalne podejście Selinko. haha ja penie zrobiłabym test jutro :p ja już skończyłam serduszkować z męże. Owulka chyba była we wtorek wieczorem bo tak jakoś czułam silny ból w podbrzuszu, chociaż wyższa tempka już jest od właśnie tego wtorku rana więc sama nie wiem. Za tydzień we wtorek ide zrobić proga, tsh i witamine d3. Zaczęłam leczyć zęby bo muszą być zdrowe a jakoś zebrać się nie mogłam a mam trzy do zrobienia więc też po keiszeni pójdzie. Dzisiaj idę do laryngologa bo wiecie odkryto u mnie gronkowca i leczę się i leczę i ciagle kaszlę. Niby drgi wymaz po antybiotykach nic nie wykazał i nie wiem czmeu wciaż ten kaszel , eh a badania robiłam miesiąc po antybiotykach. W piatek za tydzień robię wymaz znowu na tą ureoplazme oraz zrobię też na coli jeszcze raz tak na wszelki wypadek. może pozbyłam się tego dziadostwa i tym razem uda się zajść i nei trza bedzie robić niedrożności... Jednak dziewczyny wezmę dupka w 14 dniu cyklu, mam już4 dzień wyższych temperatur . Będe brała przez 12 dni tak jak kazał lekarz.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dostałam @ :( 2 dni przed czasem, może to przez hsg, Echh. Jest mi tak przykro, że to chyba a po mnie widać bo dziewczyny w pracy i klientki pytają czy źle się czuję

    Sarrrra ja też idę do dentysty za parę dni, bo już ponad pół roku zwlekam a muszę skończyć jednego zeba brrr niecierpie

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 maja 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina to zaczynamy razem :) a zęby sobie wylecz przed ciążą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2017, 16:07

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Selina to zaczynamy razem :) a zęby sobie wylecz przed ciążą :)
    Też masz dziś 1dc? Od którego dnia bierzesz clo?
    Ja zęby mam wyleczony, tylko mam sprawę z ułamanym zębem w pionie i chodzę tak z nim już ponad pół roku i z czasowym wypełnieniem po leczeniu kanałowym. Muszę założyć już stałe wypełnienie i koniec :)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko przykro mi. Nie chce pisać trzeba mieć nadzieję następny cykl będzie inny. Bądź silna a żeby taka być wypłace się wykrzycz tupaj a potem naturalnie przejdzie. Mnie ostatnio łzy nawet nie płynęły. Jakos tak bez emocji. Ale dwa cykle temu to płakałam. W tym cyklu na nic już nie zwracam uwagi.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishhha czy kiedy miałaś polip, pojawiały się u Ciebie plamienia w trakcie cyklu? Nie pytam o plamienia bezpośrednio przed miesiączką.

    Kurcze, plamię już drugi dzień, a @ skończył się 4 dni temu. Martwię się, że to polip, bo podobne plamienia miałam właśnie wtedy...

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 27 maja 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Aishhha czy kiedy miałaś polip, pojawiały się u Ciebie plamienia w trakcie cyklu? Nie pytam o plamienia bezpośrednio przed miesiączką.

    Kurcze, plamię już drugi dzień, a @ skończył się 4 dni temu. Martwię się, że to polip, bo podobne plamienia miałam właśnie wtedy...

    Oprócz plamien przed i po gdzie po śluz długo był różowy miałam też w środku cyklu jednodniowe krwawienie. Tylko że ja to tłumaczyłam sobie bromergonem.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 27 maja 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie kontrolnej dziewczynki i u mnie wszystko Ok - dostałam jeszcze Betadine żeby szybciej sie goilo... generalnie możemy sie starać od następnego cyklu wiec jestem zadowolona... a i zwiększył mi dawkę bromka... do 1,5 tabletki żeby zbić ta prolaktyne jeszcze bardziej... ovulacja była z prawego i endometrium jest Ok... powiedział żeby póki co nie myślec o laparoskopii tylko sie starać a jak sie do września nie uda to wtedy laparo... jestem w sumie zadowolona, ze możemy zacząć sie starać:)

    Selinko... wiem co czujesz... pamietam jak ja liczyłam na ten cykl po droznosci... wiem jakie to dołujące... trzymaj sie Kochana... :*

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

‹‹ 701 702 703 704 705 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ