X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa to dopiero gdzieś w kwietniu bo teraz i Mąż i ja mamy trochę spraw, że nawet się tak o starankach nie myśli.

    Od jutra zmieniam godzinkę pomiaru temp. na 5 rano to pewnie te do tej pory muszę ignorować prawda?

    Ja dlatego się wypisałam z 26 bo też nie wiem co bym jej miała powiedzieć nie będę latać jak nawiedzona bo to nic nie da trzeba być spokojnym chociaż i ja chyba popadam w jakiś gorszy nastrój jakoś tak zawsze mam przed owulacją, ostatnio nawet nic nie mówię Mężowi bo też ma zwariowany czas w pracy i nie chce go dodatkowo stresować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 19:43

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:

    Od jutra zmieniam godzinkę pomiaru temp. na 5 rano to pewnie te do tej pory muszę ignorować prawda?

    albo zaznacz jakoś że z innej godzinny, albo możesz je jeszcze skorygować i odjąć 0,2 stopnia

    Ewik lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o widzisz to jest myśl :) ale nie wiem czy od przyszłego cyklu i na prowadzenie wykresu się nie zbuntuje

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik a czemu, od czego ten bunt zależny ??

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana chyba od wszystkiego po trochu, staram się być optymistką we wszystkim ale i ja nawet najbardziej twarda zauważam u siebie spadek formy psychicznej i nie tylko w staraniach troszkę mi się wszystko ostatnio zagmatwało i stanęłam w martwym punkcie.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Kochana chyba od wszystkiego po trochu, staram się być optymistką we wszystkim ale i ja nawet najbardziej twarda zauważam u siebie spadek formy psychicznej i nie tylko w staraniach troszkę mi się wszystko ostatnio zagmatwało i stanęłam w martwym punkcie.
    http://forum.we-dwoje.pl/images/smiles/glaszcze.gif
    ehh no to rzeczywiście, starania raczej powinny być czyms przyjemnym i na pewno nie powinny nikogo obciążać, tez ostatnio to przerabiałam, i taki odskok od wszystkiego na prawdę jest potrzebny i daje nowe siły i wiarę.
    Tak więc trzymam kciuki oby wszystko się wyprostowało i wszystko szło do przodu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 20:04

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanko,
    Strasznie mnie dzis bola jajniki,takie przykurcze i jakby pieczenie. (18dc)
    Wczesniej nie mialam takich dolegliwosci :-/ moze ktoras z Was miala takie objawy?

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • Mirunia Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik w czasie okresu nie musisz mierzyć tempki, spokojnie możesz je zignorować.

    elcia86 nie pomogę niestety

    Ja borykam się z infekcją po antybiotyku najprawdopodobniej, super sprawa :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 20:37

    Ewik lubi tę wiadomość

    <3 cykl starań
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa dziękuje :) w sumie z nikim nie rozmawiam na tematy starań tylko z Wami bo jakoś mam wrażenie,że obracam się w kręgu takich znajomych którzy są albo zazdrośni o to albo nie rozumieją o co chodzi.


    Elcia ja mam tak nieraz w trakcie owulacji albo zaraz po

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirunia wrote:
    Ewik w czasie okresu nie musisz mierzyć tempki, spokojnie możesz je zignorować.

    elcia86 nie pomocą niestety

    Ja borykał się z infekcją po antybiotyku najprawdopodobniej, super sprawa :/

    To super bo ja jeszcze zielona jestem w tych sprawach no ale człowiek się uczy całe życie. oj przerabiałam infekcje ostatnio sama mam stracha czy się nie pojawi od nowa bo antybiotyk kończę we wtorek. jak nie urok to....

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Ewik :-) czyli nie mam sie czym stresowac ze to cos powaznego i niepokojacego :-)

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się,że raczej nie. U mnie to różnie wygląda zależy w jakim cyklu, przeważnie tak co 2 albo 3 od 12-16 dnia odczuwam silne bóle jajników czasami obu czasami jednego a czasami tak jak piszesz po owulacji i jest bardziej uporczywy niż w tych dniach około owulacyjnych

    elcia86 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze dowiedziec sie czegos nowego a co najwazniejsze ze nie jestem sama :-)
    Czlowiek uczy sie przez caly czas.

    Ewik lubi tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Vaniliaa dziękuje :) w sumie z nikim nie rozmawiam na tematy starań tylko z Wami bo jakoś mam wrażenie,że obracam się w kręgu takich znajomych którzy są albo zazdrośni o to albo nie rozumieją o co chodzi.


    Elcia ja mam tak nieraz w trakcie owulacji albo zaraz po

    ja też nie rozmawiam o staraniach, nie chodzi o zazdrość, ale czułabym się na świeczniku obserwowana, czy jestem czy nie jestem w ciąży. uważam, że to nasza prywatna sprawa ile się staramy :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Misia o to chodzi kto ile się stara i jak :) ja niestety mam znajomych od Męża co strasznie lubią z buciorami i bez pardonu coś głupiego bez namysłu powiedzieć zero taktu dlatego z nikim na takie tematy nie rozmawiam bo każdy ma inne problemy a wiadomo,że można bardzo łatwo komuś przykrość zrobić

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki u mnie na teście jedna krecha @ troszki sie dzisiaj jeszcze pokazała ale spoko piłam zioła ojca skoki i nic nie pomogły plamienia tez miałam i lepiej progesteron brac i ja tak juz bede robic mnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam spac dobranoc kobietki

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka damy rade,:) dobranoc kochana ja tez uciekam.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 22 marca 2014, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, i ja dołączam do rocznika '86 :) u nas to będzie drugi cykl starań, choć ten pierwszy trudno do takich 100% starań zaliczyć - po prostu się nie zabezpieczaliśmy (a ja chyba za mocno liczyłam, że to już wystarczy..:/). Póki co żadnych suplementów nie zażywam - poza kwasem foliowym (od 3 miesięcy).

    Mahdusiaa, Ida lubią tę wiadomość

  • Mahdusiaa Debiutantka
    Postów: 12 10

    Wysłany: 22 marca 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Paula86 :) powodzenia w staraniach, a teraz już uciekam spać. Na pewno się spiszemy :)

    Dobranoc wszystkim!

    Magda
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ