X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki, może nadrobię Wasze wpisy jutro! jak na razie melduję, że przylazła @ i umieram z bólu :( ale wiecie co nie mam doła, jestem wyjątkowo spokojna o następne cykle, wiem, że niebawem się uda :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia wspolczoje i bolu i ze @ przyszla. Na bole polecam Naproxen mi pomogl ostatnio bo tak do tej pory ketonal musialam.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik w ostateczności coś łyknę :) jeden sukces za mną @ przyszła na czas, miałam owulację i to jest dla mnie bardzo dużo :) bo od listopada miałam mega długie bezowulacyjne cykle :) a wierzę, że niebawem ujrzę dwie kreseczki :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I takie podejscie jest najwazniejsze :) widzisz pozytywy w calej sytuacji wiec juz krok do przodu. Super :)

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak trzymać Miśka ! :) Nowy cykl nowe nadzieje :) Ja za 3 dni powinnam mieć owulację, i będziemy działać. A tak z innej beczki macie już jakieś plany na weekend? Nas czeka ognisko jutro- oby tylko nie padało :)

    Ewik lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Czesc Kokilka :) jak u Ciebie wynik TSH?

    TSH badane po raz pierwszy wynosiło 4,1, dostałam euthyrox 25 i po miesiącu spadło do 2,8 - to wynik z 4 lutego. Od tego czasu biorę większą dawkę bo co drugi dzień 50, dlatego myślę że TSH dalej ładnie spada. Pewnie będę robić badania w przyszłym tygodniu przed kolejną wizytą u endo.

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super. Ja biore leutrox 50 codziennie i tez latnie sie normuje ostatnio bylo 1,6

    My nie mamy zadnych planow posiedzimy razem z Mezem napijemy sie winka i ogladnoemy jakis film

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 17:50

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszka! Ja niestety znów przelotem :( Miałam dzisiaj nadrobić i popisać z Wami ale raczej nie dam rady. Po prscy załatwialiśmy coś na mieście, teraz chwilka w domu, ale na 19 idziemy na koncert, więc będę już nocą z powrotem. Jeśli będę miała siłę to nadrobię, niewiele mam z 5 stron :) A jeśli mi się dziś nie uda, to jutro, bo postanowiliśmy odpoczywać w sobotę. Niedziela zaś zapowiada nam się zajęta, bo znów jedziemy do Wro.

    A co w sparawach starankowych? Dziś wg zaznaczonej przeze mnie linii owulacji, powinna być @. Ale jej nie ma. Czuję piersi, wyskoczyło już kilka małych pryszczyków ale to wszystko. Nie czuję bólu macicy jak to u mnie przed @. Nie wiem sama, ale na nic nie liczę, robiłam już przecież test. Pewnie się spóźni. Zobaczymy.

    Miłego wieczoru życzę :)

    PS. Cieszę się, że do nas dołączacie dziewczyny! :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida udanego wieczorku :) dopóki nie ma @ jest szansa :)trzymam kciuki

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokilka, przyłączam się do powitań :)

    Magdalenka, mnie też nowy cykl :)

    Miśka, oby jak najszybciej pojawiły się dwie kreseczki :D

    Gwiazdeczka, ja za 2h ładuję tyłek w pociąg i jadę do Mojego K. na weekend :) Wracam w niedzielę w godzinach nocnych, ale znając życie szału nie będzie. Ot poukładamy puzzle (wspólne hobby), połazimy póki pogoda sprzyja, pooglądamy telewizję... :D

    Ida, pożyjemy, zobaczymy. A jeśli teraz się nie udało, to głowa do góry i działaj dalej :)

    Do przeczytania w poniedziałek :) Życzę Wam wszystkim udanego weekendu i bezbolesnych @ (mnie w tym miesiącu odpuściło i po kilku godzinach ból całkowicie ustąpił a zwykle zwijam się z bólu przez pierwszy dzień...) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 18:29

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnej podróży Eklerka :) nie wiem czemu ale miałam wrażenie,że mieszkacie razem :) Pozdrawiam

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Ewik - jest kilka wątków o tych ziołach nawet na Ovu. Ja nie kupuję, bo trzeba je pić od pierwszego dnia cyklu, a ja zawsze mam nadzieję, że on nie nadejdzie :-)
    Dobre podejście :D
    Ja mimo wszystko się skuszę, skoro czeka na mnie paka 200g, to trzeba korzystać :D

    Ewik, niestety nie... Dzieli nas 65km :( Widujemy się wyłącznie w weekendy (od piątku do niedzieli lub poniedziałku - stąd weekendowe serduszkowanie ;)), lub czasem w ramach urlopu narzeczony wprowadza się do mnie :( Rodzice Mojego K. zwalniają nam mieszkanie, ale najpierw muszą wyremontować to, do którego mają zamiar się przeprowadzić :) Została jeszcze kuchnia i łazienka do zrobienia od podstaw, pokoiki mają gotowe, więc za miesiąc lub dwa zamieszkamy razem i skończy się to jeżdżenie :)]
    Nie dziękuję :) I również pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 18:38

    Ewik lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenka_ka wrote:
    Witam Kokilka :)


    Kto zaczal teraz nowy cykl?? Wydaje mi sie, ze testowanie wypadnie gdzies okolo Wielkanocy, zobaczymy do kogo zawita zajaczek :):):) oby do Wszystkich, zwlaszcza do tych, ktore juz dlugo czekaja :)
    ja mam 12 dc :) niedługo zaczne odliczać albo do @! albo do testowania :) moze będzie króliczek na święta
    A ja dziś samotny wieczór, mąż przyszedł z pracy i posiedział chwile i znów wybył :P ehhh

    Ewik lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    fajnie że nas coraz więcej;-)
    U mnie niestety 57 dc i nawet cienia cienia nie mam ale jajniki tak mnie ciągną,,, kiedy ta małpa wreszcie przyjdzie też chcę wszystko od nowa;-)razem z wami tez prezent wielkanocny albo gwiazdkowy, aby wogóle przyszedł;)
    dziewczyny a rzuciło wam się forum na ovu dziewczyn z długimi cyklami jak coś to dajcie link Buźka

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    ja mam 12 dc :) niedługo zaczne odliczać albo do @! albo do testowania :) moze będzie króliczek na święta
    A ja dziś samotny wieczór, mąż przyszedł z pracy i posiedział chwile i znów wybył :P ehhh

    Też mam samotny wieczór dzisiaj Mężulinek w pracy 12 h. ehh... no a ja odliczam kochana dni do przyjścia owulacji mam nadzieję,że mnie nie zawiedzie i wszystko będzie ok.

    Cześć Izik :) myślę,że jak pojedziesz do Novum to się wyjaśni wszystko z cyklami i Ci unormują. Nie znalazłam takiego wątku ale będę mieć na uwadze.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Cześć Izik :) myślę,że jak pojedziesz do Novum to się wyjaśni wszystko z cyklami i Ci unormują. Nie znalazłam takiego wątku ale będę mieć na uwadze.[/QUOTE]
    Dzieki, ależ ty masz pamieć, no własnie dzwonili ze wizyta bedzie nie 28 a 10 kwietnia wiec bardzo się cieszę, mam nadzieje ze do tego czasu przyjdzie @ bo z okresem przyjsc nie wolno... buźka trzymam za was kciuki;-)

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ale fajnie :) myślę,że będzie wszystko Oki. Nie ma bata tam na pewno pomogą :) jest taki lek ziołowy Castagnus ale nie wiem czy na własną rękę w Twoim przypadku brać. czytałam tutaj nawet na forum o nim że normuje hormony, cykle i kobitki go biorą na własną odpowiedzialność ale jestem jakoś sceptycznie nastawiona do leczenia samemu.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi ziołami to też należny uważać, żeby sobie nie zaszkodzić, koleżanka nabawiła się torbieli po takich ziołach

    co do serduszkowania to chyba dla nas lepsze jest co drugi dzień, dla pojemniczków mojego ale czasem nie da się powstrzymać ;P

    Dobra nie wiem co mam dziś robić :] nudzzzze się w piątkowy wieczór

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 19:18

    Ewik lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wreszcie wracam do normalności choroba mnie wymęczyła niesamowicie i przestawiła krwawienie zawsze miałam dość pokaźne i bolesne ale w tym cyklu jakaś porażka lało się ze mnie przez 2 dni.

    My planujemy jakiś wypadzik z Mężulkiem bo będzie miał wolne żeby się oderwać i nacieszyć sobą bo na razie nie ma za bardzo jak od jego powrotu tysiąc spraw do załatwienia wszelakich i każdy coś chce.

    Vaniliaa a do gina idzieś na kontrole czy jakieś badania ma Ci robić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 19:34

    Vaniliaa lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik no to udanego weekendu :) pogoda chyba ma być ładna więc tym bardziej musicie się sobą nacieszyć
    do gina zapisałam się bo ostatni raz byłam w grudniu i kazała mi przyjść jak nic nie wyjdzie, chyba że zajdę w ciaże .
    W sumie nawet nie wiem co mam jej powiedzieć :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 19:38

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ