X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 22 marca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Kobietki :)

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 22 marca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) wpadłam zobaczyć jak wam idą staranka i powiedzieć że dalej trzymam za wszystkie kciuki!! :)

    Mnie mdłości męczą i generalne osłabienie dlatego nie siedzę za dużo przy komputerze :/

    Pozdrawiam was mocno!! :)

    Ida, Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 22 marca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane! Witam wszystkie stare i nowe staraczki z 86 :) A w szczególności naszego zafasolkowanego Karmelka <3 :) Kochana, odpoczywaj i ciesz się tym stanem :) Zaglądaj do nas i wysyłaj wiruski ;)

    Ja niby 13 dpo, a @ ani widu ani słychu. Nie podoba mi się to czekanie, bo ani to ciąża ani okres, tylko czekanie. Nie wiem, zawsze miałam 12 dni fl, a teraz mi się to nie zgadza. Teoretycznie najdłuższy cykl u mnie odkąd jestem na ovf to 31 dni, więc czekam do jutra.

    A plany na weekend? Ogarniamy mieszkanie, siebie i jedziemy na chwilę do teściów, a stamtąd do mojej Sis do Wro i zostajemy tam do jutra. Tak więc nie wiem jak z nadrabianiem, ale dam radę, jakoś ;)
    Jeśli znajdę tylko jakąś dłuższą chwilę, to od razu przekopię ostatnie strony i wpiszę nowe Czarnobylki na listę :)

    Dziewczyny - za mało <3 mamy!!!

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 22 marca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ida :) miłego weekendu Kochana.

    Zobaczysz jak się sytuacja rozwinie :) może dla pewności jeszcze jeden teścik?
    Wiem,że jak się tak czeka to można dostać nerwicy.

    I oczywiście się zgadzam,że mamy za mało serduszek :) być może wiosna i lato będą dla Nas łaskawe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2014, 10:21

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 22 marca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, robiłam teścik w 10 i 11 dpo, ale nic a nic nie było widać. Wiem, że może za wcześnie. No ale nie nastawiam się.

    Wiesz jak to jest u mnie z tym planowaniem II? Na początku w ogóle bałam się, że się uda :P :D Później chciałam, teraz też chcę, ale zastanawiam się kiedy byłoby najlepiej, ze względu na to że mam umowę do końca sierpnia. I żeby przedłużono mi ją do końca trwania ciąży to musiałabym być w 3 miesiącu pod koniec sierpnia już. Więc musiałabym zajść w czerwcu jakoś, mam na to jakieś 2-3 miesiące. Pojawiła się też jeszcze inna ewentualność - od września mam szansę na prace w szkole podstawowej. I jeśli będę w tym czasie w ciąży to wątpię w to, że dyrektor mnie wtedy przyjmie. Dlatego w obecnej sytuacji może lepiej gdybym zaszła w tym wrześniu już, miałabym wtedy też szanse na pełnoprawny macierzyński jeśli urodziłabym w czasie trwania umowy.
    Tyle, że z tą szkołą to nie jest nic pewnego i tak na prawdę teraz nie wiem co robić. Co byłoby dla mnie korzystniejsze. Czy czekać czy działać mimo to.
    Niemniej nie wstrzymujemy starań. Bo co będzie to będzie. Chyba. Jestem troszkę zdezorientowana.

    Ewik lubi tę wiadomość

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! U mnie dzień zaczął się pięknie, wstałam o 7 :) uwielbiam to! Już po pierwszej kawie, psiur wyprowadzony i jeszcze tyle dnia zostało! no i wiosna już w powietrzu, więc od razu lepiej :)no i po 2 dniach @ się skończyła, więc juz można działać :)

    Ida ja myslę, że nic straconego, jeżeli cykl się wydłużył, to faktycznie pierwszy test mógł być zrobiony za wczesnie. Powtórz i dodaj serducho ;) bo faktycznie ich bardzo mało...Co do planowania ciąży, to ktos mi powiedział, że nigdy nie ma dobrego czasu i to chyba będzie moje motto..ale podobno jak już się pojawi dzidzius, to wszystko samo się układa, więc tego się trzymajmy! Jak już powiedziałam, to pierwszy cykl i też się boję, że się uda :D to nie przekonanie tylko lęk, chciałabym się trochę postarać jednak ;)

    Ja też nie rozmawiam ze znajomymi o naszych planach, bo większosć z nich ma dzieci z wpadki, a reszta otwarcie mówi, że nie będą mieli dzieci, bo ich nie lubią! Jeszcze raz dzięki Ci Ida za wątek! A wiecie, że jeszcze do stycznia myslałam, że jestem za młoda na dziecko ??? :D po pojawieniu się pierwszego siwego włosa :( zmieniłam zdanie :)

    miłego weekendu wszystkim, owocnego starania i pomyslnego testowania!

    Ewik lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Wiesz, robiłam teścik w 10 i 11 dpo, ale nic a nic nie było widać. Wiem, że może za wcześnie. No ale nie nastawiam się.

    Wiesz jak to jest u mnie z tym planowaniem II? Na początku w ogóle bałam się, że się uda :P :D Później chciałam, teraz też chcę, ale zastanawiam się kiedy byłoby najlepiej, ze względu na to że mam umowę do końca sierpnia. I żeby przedłużono mi ją do końca trwania ciąży to musiałabym być w 3 miesiącu pod koniec sierpnia już. Więc musiałabym zajść w czerwcu jakoś, mam na to jakieś 2-3 miesiące. Pojawiła się też jeszcze inna ewentualność - od września mam szansę na prace w szkole podstawowej. I jeśli będę w tym czasie w ciąży to wątpię w to, że dyrektor mnie wtedy przyjmie. Dlatego w obecnej sytuacji może lepiej gdybym zaszła w tym wrześniu już, miałabym wtedy też szanse na pełnoprawny macierzyński jeśli urodziłabym w czasie trwania umowy.
    Tyle, że z tą szkołą to nie jest nic pewnego i tak na prawdę teraz nie wiem co robić. Co byłoby dla mnie korzystniejsze. Czy czekać czy działać mimo to.
    Niemniej nie wstrzymujemy starań. Bo co będzie to będzie. Chyba. Jestem troszkę zdezorientowana.

    ja tak próbowałam planować i kij z tego wyszedł, teraz niby też planuję, bo nie wiem co będzie jak zajdę gdy mi się umowa skończy, masakra z ta pracą, najbardziej mnie wkurza, że nie zaczęliśmy zaraz po ślubie bo miałam ok 7/8 etatu i pomyślałam, że w następnym roku będzie lepiej i przecież nie zrobię tego dyrekcji, żeby od razu po ślubie zaciążyć, zrobiła mnie w mega balona w następnym roku i teraz nie mam skrupułów w nowej szkole będąc na umowę na zastępstwo, ale też się strasznie boję co będzie jak nie zdarzę zajść na czas

    wspieram wiem jaka to trudna decyzja

    Ewik lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Te kalkulacje i planowanie to tylko tak na chłodno, ale wiadomo że przy staraniach się tak nie da. Niewiele dziewczyn może sobie powiedzieć, że np we wrześniu zajdzie w ciążę i tak się faktycznie dzieje. Dlatego my ze starań nie rezygnujemy, próbujemy dalej. Jak się uda to dobrze, bo wiem, że samo się ułoży. Jak się nie uda, to też poniekąd będzie dobrze, bo wtedy mam większą szansę na tą pracę w szkole.

    Myślałam, że mąż będzie podobnie kalkulował, ale nie. Zaskoczył mnie i nadal w sumie mnie to dziwi, bo on bardzo nie chce rezygnować ze starań świadomie, żebym tą pracę zdobyła najpierw. Dla niego nie ma dobrego czasu. Poza tym choroba, na którą choruje i leki mogą (ale nie muszą) - o tym pisałam już) negatywnie wpływać na nasienie. Więc w naszym przypadku lepiej się nie wstrzymywać.

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 22 marca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem cos o takich kalkulacjach mam podobnie i jak bym nie kalkulowala to w mojej sytuacji nie ma dobrego wyjscia bo co bym nie zakladala to i tak mi nic z tego nie wychodzi dobrego a w przypadku ciazy malo komu sie uda cos zaplanowac zeby bylo powiedzmy dogodnie dla Nas.
    Mnie tez bardzo Mąż zaskoczył swoja postawa, jeszcze rok, dwa lata temu sam nie chciał a wtedy mielismy bardziej dogodna sytuacje a teraz mòwi, ze nie ma co gdybac i dzialamy bo szkoda czasu ktory w naszym przypadku dziala troche na niekorzysc i nie wiadomo co bedzie za jakis czas. I co by nie bylo to damy rade i najwazniejsze, zeby sie udalo .

    Ja jakos tak zawsze chcialam po slubie (moze z racji tego ze wtedy pod wzgledem pracy mialam najlepsze warunki) no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Obiecalam Mezowi,ze nie bede napierac na dziecko i tak sobie zylismy, jezdzilismy na wakacje zwiedzalismy itp. I tematu praktycznie wogole nie bylo. Po 2 latach zaczelam sie juz wkurzac na Męża ze jest dalej tak jak bylo a on ani drgnie a mi zwyczajnie brakowalo tej malej istotki i tak minal kolejny rok w ktorym u mnie sie wszystko posypalo a u Męża ruszylo z kopyta z taka praca jaka zawsze chcial itp. Praktycznie zaraz po naszej 3 rocznicy slubu zostalam sama na 9 miesiecy i chcac nie chcac wszystko musialo ucichnac za to jakie bylo moje zdziwienie jak pewnego dnia dostalam smsa od Męża chyba po 4 mies.rozłaki, że nie moze sie doczekac powrotu i jak przyjedzie to zaczynamy sie starac na powaznie. W miedzy czasie oczywiscie cos tam niby probowalismy ale bez obserwacji itp. I raczej nigdy w dni plodne . Z perspektywy czasu patrze zupelnie inaczej i te 9 miesiecy osobno duzo Nam daly. Utwierdzilam sie tylko jeszcze bardziej, ze jestesmy dla siebie idealni i ze teraz swiadomie przezyjemy wszystko razem i bedziemy oboje wyczekiwac pojawienia sie malego babelka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2014, 12:17

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Wiesz, robiłam teścik w 10 i 11 dpo, ale nic a nic nie było widać. Wiem, że może za wcześnie. No ale nie nastawiam się.

    Wiesz jak to jest u mnie z tym planowaniem II? Na początku w ogóle bałam się, że się uda :P :D Później chciałam, teraz też chcę, ale zastanawiam się kiedy byłoby najlepiej, ze względu na to że mam umowę do końca sierpnia. I żeby przedłużono mi ją do końca trwania ciąży to musiałabym być w 3 miesiącu pod koniec sierpnia już. Więc musiałabym zajść w czerwcu jakoś, mam na to jakieś 2-3 miesiące. Pojawiła się też jeszcze inna ewentualność - od września mam szansę na prace w szkole podstawowej. I jeśli będę w tym czasie w ciąży to wątpię w to, że dyrektor mnie wtedy przyjmie. Dlatego w obecnej sytuacji może lepiej gdybym zaszła w tym wrześniu już, miałabym wtedy też szanse na pełnoprawny macierzyński jeśli urodziłabym w czasie trwania umowy.
    Tyle, że z tą szkołą to nie jest nic pewnego i tak na prawdę teraz nie wiem co robić. Co byłoby dla mnie korzystniejsze. Czy czekać czy działać mimo to.
    Niemniej nie wstrzymujemy starań. Bo co będzie to będzie. Chyba. Jestem troszkę zdezorientowana.

    Ida doskonale cię rozumiem :) ja mam od września zaproponowaną pracę w przedszkolu na pełen etat i sama nie wiem co jest dla mnie lepsze... ciężarnej mnie tam nie przyjmą, a pójść tam i od razu zajść we wrześniu to też dobrego wrażenia nie zrobie a zależy mi na tej pracy... jak by się udało niebawem ujrzeć dwie kreseczki to bym może poszła i się dogadała że po macierzyńskim bym wróciła a na macierzyńskim bym była jeszcze ze starej pracy... a z drugiej strony mam takie myśli, że nie wiem ile zajmą nam starania i tkwie może bez sensu w tej pracy zamiast zmienić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Wiem cos o takich kalkulacjach mam podobnie i jak bym nie kalkulowala to w mojej sytuacji nie ma dobrego wyjscia bo co bym nie zakladala to i tak mi nic z tego nie wychodzi dobrego a w przypadku ciazy malo komu sie uda cos zaplanowac zeby bylo powiedzmy dogodnie dla Nas.
    Mnie tez bardzo Mąż zaskoczył swoja postawa, jeszcze rok, dwa lata temu sam nie chciał a wtedy mielismy bardziej dogodna sytuacje a teraz mòwi, ze nie ma co gdybac i dzialamy bo szkoda czasu ktory w naszym przypadku dziala troche na niekorzysc i nie wiadomo co bedzie za jakis czas. I co by nie bylo to damy rade i najwazniejsze, zeby sie udalo .

    Ja jakos tak zawsze chcialam po slubie (moze z racji tego ze wtedy pod wzgledem pracy mialam najlepsze warunki) no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Obiecalam Mezowi,ze nie bede napierac na dziecko i tak sobie zylismy, jezdzilismy na wakacje zwiedzalismy itp. I tematu praktycznie wogole nie bylo. Po 2 latach zaczelam sie juz wkurzac na Męża ze jest dalej tak jak bylo a on ani drgnie a mi zwyczajnie brakowalo tej malej istotki i tak minal kolejny rok w ktorym u mnie sie wszystko posypalo a u Męża ruszylo z kopyta z taka praca jaka zawsze chcial itp. Praktycznie zaraz po naszej 3 rocznicy slubu zostalam sama na 9 miesiecy i chcac nie chcac wszystko musialo ucichnac za to jakie bylo moje zdziwienie jak pewnego dnia dostalam smsa od Męża chyba po 4 mies.rozłaki, że nie moze sie doczekac powrotu i jak przyjedzie to zaczynamy sie starac na powaznie. W miedzy czasie oczywiscie cos tam niby probowalismy ale bez obserwacji itp. I raczej nigdy w dni plodne . Z perspektywy czasu patrze zupelnie inaczej i te 9 miesiecy osobno duzo Nam daly. Utwierdzilam sie tylko jeszcze bardziej, ze jestesmy dla siebie idealni i ze teraz swiadomie przezyjemy wszystko razem i bedziemy oboje wyczekiwac pojawienia sie malego babelka.

    Ewik super, cieszę się bardzo. ważne abyście oboje byli gotowi i na to czekali :) ja też musiałam trochę poczekać na męża, około roku, żeby dać mu czas na oswojenie się i dojrzenie do staran :) i nie żałuje!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Wiem cos o takich kalkulacjach mam podobnie i jak bym nie kalkulowala to w mojej sytuacji nie ma dobrego wyjscia bo co bym nie zakladala to i tak mi nic z tego nie wychodzi dobrego a w przypadku ciazy malo komu sie uda cos zaplanowac zeby bylo powiedzmy dogodnie dla Nas.
    Mnie tez bardzo Mąż zaskoczył swoja postawa, jeszcze rok, dwa lata temu sam nie chciał a wtedy mielismy bardziej dogodna sytuacje a teraz mòwi, ze nie ma co gdybac i dzialamy bo szkoda czasu ktory w naszym przypadku dziala troche na niekorzysc i nie wiadomo co bedzie za jakis czas. I co by nie bylo to damy rade i najwazniejsze, zeby sie udalo .

    Ja jakos tak zawsze chcialam po slubie (moze z racji tego ze wtedy pod wzgledem pracy mialam najlepsze warunki) no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Obiecalam Mezowi,ze nie bede napierac na dziecko i tak sobie zylismy, jezdzilismy na wakacje zwiedzalismy itp. I tematu praktycznie wogole nie bylo. Po 2 latach zaczelam sie juz wkurzac na Męża ze jest dalej tak jak bylo a on ani drgnie a mi zwyczajnie brakowalo tej malej istotki i tak minal kolejny rok w ktorym u mnie sie wszystko posypalo a u Męża ruszylo z kopyta z taka praca jaka zawsze chcial itp. Praktycznie zaraz po naszej 3 rocznicy slubu zostalam sama na 9 miesiecy i chcac nie chcac wszystko musialo ucichnac za to jakie bylo moje zdziwienie jak pewnego dnia dostalam smsa od Męża chyba po 4 mies.rozłaki, że nie moze sie doczekac powrotu i jak przyjedzie to zaczynamy sie starac na powaznie. W miedzy czasie oczywiscie cos tam niby probowalismy ale bez obserwacji itp. I raczej nigdy w dni plodne . Z perspektywy czasu patrze zupelnie inaczej i te 9 miesiecy osobno duzo Nam daly. Utwierdzilam sie tylko jeszcze bardziej, ze jestesmy dla siebie idealni i ze teraz swiadomie przezyjemy wszystko razem i bedziemy oboje wyczekiwac pojawienia sie malego babelka.

    Ewik super, cieszę się bardzo. ważne abyście oboje byli gotowi i na to czekali :) ja też musiałam trochę poczekać na męża, około roku, żeby dać mu czas na oswojenie się i dojrzenie do staran :) i nie żałuje!

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 22 marca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ja tez wogole nie zaluje :) co by teraz nie bylo jestem bardzo szczesliwa. I ciesze sie, ze oboje chcemy i sie wspieramy w tym.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 22 marca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobnie. Mąż zawsze chciał, ale na początku studia, praca, ślub itd. Tak naprawdę mówił, że powstrzymuje go tylko sytuacja finansowo-zawodowa. Ale od jakiegoś czasu, szczególnie po ślubie jest chyba bardziej za niż ja czasami ;)

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 22 marca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podsumowujac z ktorej strony by sie nie popatrzylo we wszystkim jest troche racji. I tak zle i tak nie dobrze, ale zycie jest jedno Nasi rodzice nie w takich czasach Nas wychowali wiec i my sobie damy rade.

    Szpilka rozumiem Cie az za dobrze ja tez juz nie mam skupulow niech sie dzieje wola nieba i tyle :)

    Pieknego slonecznego popoludnia Kobietki Moje Kochane :)

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie Ewik, same nie wiemy co nas czeka za kilka lat, jaką będziemy mieć sytuacje finansową, zawodową. ważne że razem chcemy dziecka a to najważniejsze :)

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 22 marca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie planuję, bo plany swoją drogą a realizacja swoją... zwłaszcza, że zbyt wiele czynników nie zależy ode mnie ;) Gdyby szło według planów to miałabym już dwoje dzieci, albo właśnie donosiłabym drugą ciążę...

    Strasznie mi się podoba mój wykres *_* może te tabletki anty, poronienie i wszystko co się działo po nim - te metotrexaty, anemie i niekończące się krwawienia jednak nie zniszczyły wszystkiego - ovu mi wyznaczyło taką piękną czerwoną krechę i... cieszę się, bo to pierwszy raz odkąd mierzę temperaturę :)

    szpilka lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 22 marca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda plany swoja droga a realizacja swoja... I faktycznie wykres masz bardzo ladny :) kciukam

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Mirunia Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 22 marca 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vincaminor bardzo ładny, tylko granica powinna być dzień później, ovu często się myli :/

    <3 cykl starań
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 22 marca 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden dzień w tą czy w drugą to na razie dla mnie nie ważne, ważne, że prawdopodobnie JEST - w poniedziałek mam wizytę u lekarza, będzie USG to już mi pan doktor potwierdzi czy widać, że była owulacja :)
    Cieszę się jak głupia, po roku obserwowania cykli bezowulacyjnych przed leczeniem :)

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ