X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Mirunia Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 22 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz nie przepisał probiotyku przy antybiotyku,ostatni raz byłam tak głupia i teraz zaopatrzę się w lactovaginal. Teraz cierpię, a tutaj gdzie jestem to muszę o infekcji rozmawiać z ogólnym lekarzem super.

    Macie racje byle do lata :)

    Znikam na tydzień, bo czekają mnie nadgodziny w pracy i wizja bycia na nogach od 6 do 21, ale może nie będzie tak źle :)

    <3 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sił życzę Mirunia! ja ostatnie dwa tygodnie w pracy miałam straszne!

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 22 marca 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirunia wiem jak to jest z taka infekcja sama jutro wysle Meza do apteki mam to gdzies musze dmuchac na zimne bo cos mnie tam doskwiera i czuje sie nie halo.

    Powodzenia w pracy.....

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 23 marca 2014, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że też się cieszysz :) :) :)

    Zieeeeeew! Chyba muszę się zdrzemnąć jak wrócę z pracy...
    Ewik wrote:
    To najwazniejsze czerpac energie z takich spraw bo widzicie swiatelko w tunelu i wiecie, ze wszystko idzie ku pozytywnemu zakonczeniu. Nawet ja sie ciesze z Waszych owulacji :)

    Ewik lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 23 marca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:

    Zieeeeeew! Chyba muszę się zdrzemnąć jak wrócę z pracy...

    haha ja zawsze tak mówię jak idę do pracy co rano i nie zdarzyło mi się ani razu żeby spełnić to moje postanowienie ;P

    Dzień dobry :) staraczki
    ehh weekend się kończy, słońce znikł :) jedyne co mi poprawia humor to sen , a śniły mi się dwie kreseczki na teście
    czyli za dużo o tym myślę :)

    Ewik, aniulkab86 lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 23 marca 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja :) u mnie dla odmniany piekne sloneczko swieci. My tez dzisiaj z Mezem mamy pelen relaks lezymy rozmawiamy i nic nie robimy. Kocham tak.....

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 23 marca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki!

    Ja od piątku miałam gości (moich przyjaciół ze studiów), dlatego się nie uaktywniałam. Wczoraj dużo spacerowaliśmy i bardzo miło spędziliśmy dzień. Dzisiaj też mieliśmy gdzieś wyjść, ale od rana pada deszcz, więc się nie udało.

    Ewik, Ida lubią tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie cały weekend piękna pogoda! spacerowaliśmy z psem, jeździliśmy na rowerach, objadaliśmy się orzechami ;p dzisiaj wieczór filmowy :) czuje, że odpoczęliśmy od tematu starań - ani słowa o dzieciach, ciąży, staraniach, lekarzach nic a nic~!

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia u mnie podobnie nic a nic tematu :) i jest mi z tym dobrze.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też jest z tym dobrze :) nie mierzyłam temperatury i nie spisywałam objawów, ale chyba muszę do tego powrócić, żeby mieć pewność, że będzie owulacja :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda temp.mierzylam ale jakos tak bez wiekszej rewelacji przestalam tak to analizowac i to jest mi potrzebne taki luz dla wlasnej wygody psychicznej

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie też poczułam, że muszę wrzucić na luz, bo prędzej zwariuje niż doczekam się ciąży :) ale wiem, że wiosna nam troche zmieni nastawienie :)

    Ewik, Ida lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie :) wszystko budzi sie do zycia zmian i My tez kobietki. Bedzie dobrze. Mi juz jest lepiej okres sie skonczyl ale wogole nie zwracam uwagi co jak kiedy itp. Nie tylko tym czlowiek zyje.

    Miśkaa, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik, zmieniłam sobie zdjęcie profilowe i właśnie widzę, że mamy bardzo podobne ;)

    Ewik lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi sie podoba :)

    Szkoda, ze dzisiejszy dzien juz sie konczy... Lubie takie dni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2014, 20:53

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało :D pospałam, odpoczęłam a teraz cieszę się pierwszym od dłuższego czasu w pełni wolnym wieczorem :)

    Jutro idę do ginekologa, poproszę o kciuki - mam wielką nadzieję, że torbiel, która ostatnio się powiększyła, teraz zniknie...
    Vaniliaa wrote:
    haha ja zawsze tak mówię jak idę do pracy co rano i nie zdarzyło mi się ani razu żeby spełnić to moje postanowienie ;P

    Ida lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor trzymam kciuki :*

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie bedzie akacja Magia kciukow :) w naszej wersji Czarnobylek dziala najlepiej.

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

    Wróciliśmy do domu i mam troszkę czasu w końcu ;)

    Niestety, @ przyszła. Wczoraj. Czyli mniej więcej o czasie. To dobra wiadomość. Nie boli jak ostatnio i to też zaliczam do plusów. No ale największym minusem jest brak II. No ale nowy cykl - nowe nadzieje...

    W weekend byliśmy u Siostry, wczoraj wieczorem poszliśmy wszyscy na imprezę do brata Jej Narzeczonego, który ma już dwójkę małych dzieci (niecałe 1,5 roku i 3 miesiące). U mnie w rodzinie nie ma takich małych szkrabów, dlatego wielką chwilą wczoraj było dla mnie wzięcie tego najmniejszego na ręce. Mój mąż mnie zadziwił i chciał też Antka wziąć na ręce ;) Oj, fajny widok :)

    Rodzice tych dzieciaczków są mniej więcej w naszym wieku - on rok starszy, a ona rok młodsza. Po ślubie od razu zaczęli się starać, ale coś im nie wychodziło, kiedyś nawet z nami na ten temat rozmawiali (bo to nasi znajomi) i żalili się, że coś za długo to u nich trwa. Nie mieli żadnych problemów, nie leczyli się. Udało im się po 7 miesiącach. Później nie planowali już dziecka, a tu kiedy Ignaś miał 4 miesiące - wpadka! I to nie wskazana, bo Ona była po cesarce, co więcej, każdy kolejny poród też musiała przejść przez cesarkę, bo ma podobno jakieś dziwne ułożenie miednicy, że nie urodziłaby naturalnie. Więc trochę strachu mieli, ponoć minimum rok po cesarce nie można zachodzić w ciążę. No ale dali radę, wszystko było w porządku i teraz mają dwóch synków z niewielką różnicą wieku :)

    Powiem Wam, że ja zawsze o tym marzyłam. Dzieci z niewielką różnicą wieku. Nie przeraża mnie to :) No a po wczorajszym przeżyciu chcę dziecka jeszcze bardziej :) Mąż też. Mam nadzieję, że się uda w najbliższym czasie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2014, 21:08

    Ewik, Izik lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Ida :) przykro, ze przyszla malpa ale tak jak piszesz nowy cykl nowe nadzieje
    Tak jak Misia pisala idzie lepszy czas bo wiosna i bedziemy lapaly zielone wiruski jedna za druga. Bedzie dobrze. U mnie w rodzinie sie urodzi maly babel juz w lecie i sama czekam jak Maz bedzie reagowal bo jak narazie ma kontakt tylko z chrzesnica 3 letnia ktora go uwielbia. Piekny widok jak siedza razem rysuja, lepia z plasteliny a mala mu daje ukradkiem buziaki a kiedys niespodziewanie powiedziala ze go Kocha i zostanie jego zona.

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ