X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    No to przynajmniej nie musisz sobie na razie tym zaprzątać głowy :) Tzn. ja bym tak powiedziała. Shagga np. lubi sobie tym zaprzątać głowę :D
    No baaaa :D

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    No to przynajmniej nie musisz sobie na razie tym zaprzątać głowy :) Tzn. ja bym tak powiedziała. Shagga np. lubi sobie tym zaprzątać głowę :D
    fajne takie zakupy sa ;)

    a.png
    a.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 15 lipca 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam raczej tak jak Shagga, bardzo lubię sobie takimi zakupami głowę zaprzątać:) Udało mi się już sprzedać sukienki i nadprogramowe butelki, więc w to miejsce zaraz coś kupię innego:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2013, 17:39

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko utwierdza mnie w tym że jestem nienormalna :P

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    To tylko utwierdza mnie w tym że jestem nienormalna :P
    Raczej opanowana...ja jakbym zostawiła to na wrzesień, lub o zgrozo październik to nerwowo nikt by ze mną nie wytrzymał :)

    Ale ale...weszłam,bo chciałam powiedzieć jakie mam wieści...udało mi się dziś wszystko załatwić, wizytę u Dentysty (i zaleczyć maluśką dziurkę) oraz wizytę u Endokrynologa...no i co? Moja ciotka ma zdanie jak ja - moje wyniki nie są dobre (nie tragiczne,ale warto przyjrzeć się im) no i tak...na to moje podwyższone TSH (skoczyło mi ostatnio z 1,3 do 3,16) dostałam maluśką dawkę Euthyroxu...razem z synem będziemy raczyć się tymi samymi tabletkami 25 (z tym,że ja po calaku a On po połowie przyjmuje), ponadto ciotka w konsultacji z koleżanką lekarką przepisały mi furagin, bo wygląda na to,że od dawna mam jakieś zapalenie dróg moczowych a zanim jutro zacznę przyjmować lecę rano z moczem na posiew do laboratorium ...ponadto ta koleżanka wpisze mnie na listę na wizytę do swojej poradni diabetologicznej (zresztą tego jeszcze ciotka ma dopytać,czy tak to się nazywa czy coś z ciążą w tytule)...obie były zdziwione,że wyniki praktycznie przy końcu normy a ja nie dostałam żadnych zaleceń...ja się cieszę,że ktoś chce przyjrzeć mi się dokładnie..a nie jak moja Ginka mówi,że wszystko super i oby tak dalej...i jeszcze nie zleca mi badań na następną wizytę, a w związku z czym badania będę robiła dopiero za DWA MIESIĄCE!! Wtedy moja bliska dolnej granicy normy hemoglobina spadnie na bank do poziomu anemii....i znów dziecko urodzę z anemią wtórną!!

    A teraz zmykam do kąpania...jutro czeka mnie ciężki dzień, najpierw to laboratorium a potem na pocztę odesłać buty Młodego.

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 15 lipca 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że lepiej wszystko skontrolować. Ja też zawsze "sprawdzam" moją ginkę.

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Pewnie, że lepiej wszystko skontrolować. Ja też zawsze "sprawdzam" moją ginkę.
    Niestety upewniam się w swojej dotychczasowej opinii, że ciążę bezproblemową poprowadzi każdy lekarz! Ja nie uważam,że z moją jest coś nie tak,ale jeśli w wynikach regularnie wychodzą mi odchyłki od normy albo blisko przekroczenia normy a moja Ginka mówi - to nic, wszystko dobrze, oby tak dalej, to coś chyba nie halo?.. Tak czy inaczej cieszę się na tę wizytę ZNÓW w Łodzi w CZMP...i chwała Bogu za ciotkę ze znajomościami...uwielbiam jak wyciąga telefon i dzwoni do kolejnej koleżanki po konsultację...a kończy się - wyślę kuzynkę do Ciebie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2013, 21:40

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 15 lipca 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jak tak patrzę dookoła, to tych bezproblemowych ciąż jest w sumie mało.
    Ja już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u ginki, a najbardziej usg z pomiarami maleństwa:-)

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Tylko jak tak patrzę dookoła, to tych bezproblemowych ciąż jest w sumie mało.
    Ja już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u ginki, a najbardziej usg z pomiarami maleństwa:-)
    No ja uważałam,że mam bezproblemową ciążę...swoją drogą przy Kubie tez miałam takie przekonanie...

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 15 lipca 2013, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    To tylko utwierdza mnie w tym że jestem nienormalna :P
    To ja też ;) Jeszcze nic nie mam kupione i mam nadzieję że mało co będę musiała kupić, ale na razie nie mam nawet listy ;p

    mauysia lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 15 lipca 2013, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    To może jest dobry pretekst żeby podszlifować :)

    A z zębem szczerze współczuję... Ale cóż - z dwojga złego lepiej że teraz niż po porodzie. Trzymaj się u tego zębologa!

    ogolnie to ja angielskiego nie lubie od tego mam Męża żeby mi tłumaczył, ja preferuje włoski i łaciński :)

    a u dentysty nie wiesolo, nie mozna mi zalozyc zadnego mocnego antybiotyku, bo jestem w ciązy. Zab został otwarty z wielką dziruą bo jak tylko chciała go zapełnić to koszmarnie bolał, i tak bede z nim chodzic do poniedzialku, moze sie uspokoi, cos mi tam w nim poroboil,a czyms psikała itd... wiec teraz nie boli, mam nadzieje ze mu przejdzie i w poniedzialek pozwoli sie zakleic. ogólnie z niego wypadła mi plomba z kawałkiem żeba, wiec nadaje sie do odbudowy protetycznej, a do tego trrzeba najpierw zrobic szczegółowy trg którgo teraz nikt mi nie zrobi. Na ostatniej wizycie okazalo sie ze zab mi krwawil ze srodka, i do wczoraj po leczeiu mialam z nim spkoj, ogolnie jak w poniedzielake nie uda sie go zatkac, tylk dalje bedzie bolal, to raczej kłania mi sie chirurg szczekowy i usuwanie zeba, bo ona nie bardzo bedzie miala jak go wyrwac skoro juz polowy zeba nie ma :(

    i kupilismy dzis naszemu malenstwu posciel z kubusia puchatka, oczywiscie uzywana ale w bardzo dobrym stanie :) jakos oboje z M. mamy słabosc do Kubusia puchatka :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    a u dentysty nie wiesolo, nie mozna mi zalozyc zadnego mocnego antybiotyku, bo jestem w ciązy.
    Kurde,ciekawe czy to co włożyła mi do zęba dziś Dentystka nie jest groźne :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzielam zdanie Mayusi - zakupy katastrofa. Jak pomyślę ile tego jest, tych pierdół, pampersy, waciki, gaziki, husteczki ... na samą myśl już się poce. Szkoda, że na allegro nie sprzedają takich zestawów pt. WYPRAWKA DLA DZIECKA OD A DO Z. Sam wybór wózka był cieżkim przeżyciem.

    Pod wieczór zdam relacje z USG połówkowego :)

    mauysia lubi tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 16 lipca 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :)

    Shagga, no to dobrze, że te sprawy wyszły, bo możesz już teraz działać. A ginka rzeczywiście dość niemrawa...

    Dora, a kiedy masz następną wizytę - 31.07?

    Kleo, Ruciu, no to widzę że nie jestem odosobniona :) Rucix czekamy z niecierpliwością na relację no i oczywiście fotki!

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Baby, witam się i zaraz znikam, czekam jak tylko odmrozi się na śniadanko i jak zjemy lecimy na autobus do miasta do laboratorium ...i na pocztę z butami Kuby.

    Jak tak czytam dziewczynki Was,to dochodzę do wniosku że ,to ze mną jest coś nie tak , bo ja nawet np z podkładów ginekologicznych cieszyłam się,hehehe ;)

    PS. Ruciu możesz wszystko zamówić na necie (jak np ja zamawiałam w tej aptece w Gdańsku czy teraz będę zamawiała inne pierdoły mniejsze i większe na Allegro i nie trzeba) :)

    Ruciu, koniecznie daj znać jak po USG :)

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 16 lipca 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na razie przeraza ze wydatki na mieszkanie i dziecko die zbiegaja i bedziemy wiekszosc kupowac na raz na jesieni ale jak mam czas to wypatruje okazje jak z lozeczkiem czy posciela. Ale dopoki nie kupimy mieszkania i nie zrobimy koniecznego remontu nie bedziemy wiedziec ile mozemy wydac.na wyprawke. Wiadomo na pewnych rzeczach sie nie oszczedza alw na innych mozna juz :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 16 lipca 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    ogolnie to ja angielskiego nie lubie od tego mam Męża żeby mi tłumaczył, ja preferuje włoski i łaciński :)

    a u dentysty nie wiesolo, nie mozna mi zalozyc zadnego mocnego antybiotyku, bo jestem w ciązy. Zab został otwarty z wielką dziruą bo jak tylko chciała go zapełnić to koszmarnie bolał, i tak bede z nim chodzic do poniedzialku, moze sie uspokoi, cos mi tam w nim poroboil,a czyms psikała itd... wiec teraz nie boli, mam nadzieje ze mu przejdzie i w poniedzialek pozwoli sie zakleic. ogólnie z niego wypadła mi plomba z kawałkiem żeba, wiec nadaje sie do odbudowy protetycznej, a do tego trrzeba najpierw zrobic szczegółowy trg którgo teraz nikt mi nie zrobi. Na ostatniej wizycie okazalo sie ze zab mi krwawil ze srodka, i do wczoraj po leczeiu mialam z nim spkoj, ogolnie jak w poniedzielake nie uda sie go zatkac, tylk dalje bedzie bolal, to raczej kłania mi sie chirurg szczekowy i usuwanie zeba, bo ona nie bardzo bedzie miala jak go wyrwac skoro juz polowy zeba nie ma :(

    i kupilismy dzis naszemu malenstwu posciel z kubusia puchatka, oczywiscie uzywana ale w bardzo dobrym stanie :) jakos oboje z M. mamy słabosc do Kubusia puchatka :)
    ja tez malemu dużo rzeczy kupowałam z kubusiem puchatkiem nawet na ścianie nad lozkiem ma narysowane postacie z kubusia puchatka ;)

    a.png
    a.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wizyta jest 31.07

    Shagga z moich ciążowych kolezanek, to co druga albo ma przodujace łożysko, albo szyjka za bardzo się skraca, albo dziecko nie tak ulozone, a to cukrzyca ciążowa, a coś tam jeszcze. ...

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami współczuję tych zębów. Ja na szczęście wyleczylam sobie wszystkie przed ciąża i póki co nic się nie popsuło.
    Myślę, że u Ciebie przyslużyły się słodycze i wymioty.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Ami współczuję tych zębów. Ja na szczęście wyleczylam sobie wszystkie przed ciąża i póki co nic się nie popsuło.
    Myślę, że u Ciebie przyslużyły się słodycze i wymioty.

    Ja ogólnie mimio wszystko w ciąży jem mniej słodkiego niż przed :D na prawdę poza nutella i jakimiś herbatnikami w sumie nie jem nic, złaszcza, że teraz mamy tyle owoców i robie sobie koktaile itd :)
    Ja mam rodzinnie słabe zeby, one mi poszły na samym początku ciąży, bo większosc juz iałam leczone, a ten co mam z nim taki problem, to jeszcze przed ślubem był leczony, i tuz przed weselem sie złamał, od tamtej pory tak mi go łatali, bo nie mogłam znaleźć dobrego dentysty żeby mu powierzyć leczenie i odbudowe protetyczną no a to też kosztuje, wiec i kaska potrzeban była większa. dentystke znalazłam dopiero teraz w ciaży. I jak na złość tyle at był grzeczny, sieział cicho i musiał mi akurat teraz się popsuć. Ogólnie to jak byłam na pierwszej wizycie to poza tymi co sie niestety ułamały, to nie miałam wiekszych ubytków, i miałam dopiero we wrzesniu przyjśc do niej,a tu taka neispodzianka.
    a w ciąży zęby lubialecieć, bo podobno mamy wieksze zapotrzebowanie na wpano i inne rzeczy i jak tego nie dostarczymy wystarczająco dużo w pokarmie to zostanie zabrane z anszego organizmu. NO cóż... jakoś dam radę, ma szczęście to 6 wiec nie najgoorsza lokalizacja. Oby wytrzymał do porodu, to wtedy będę się mgła orzadnie wziąć za niego i może uda się go uratować. A jak nie to trudno. Sa większe problemy niz kawałek zeba...

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ