X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze to leczenie na żywca- dla mnie chyba nie ma nic gorszego;-) Ty się boisz igly a mnie borowanie boli nawet podczas znieczulenia i moja dentystka wie, że ja potrzebuję "konską" dawkę;-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 16 lipca 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieźle Dorcia, to ja tego mojego nieszczęsnego zęba leczyłam kanałowo bez znieczulenia, bo tak się igły bałam, a najlepsze że dentystka musiała równocześnie leczyć u mnie dwa żeby kanałowo, bo ja mam tam poplątane kanaliki.

    Ja na widok igły już mdleje, borowanie przeżyję ;)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj byliśmy rodzinnie u Dentysty, na pierwszy ogień poszedł Mąż i jak później mówiła mi Ginka,od progu wołał znieczulenia, za to ja od razu powiedziałam, znieczulenia nie chcę, zresztą Ona wie,że ja rzadko kiedy potrzebuję...i niejednokrotnie Ona sama namawia a ja upieram się,że nie potrzebuję i zniosę ten ból, jak np wczoraj...coś tam czułam,ale uznałam,że wytrzymam :) A tak na marginesie to wczoraj wyczytałam po fakcie ,że ze znieczuleniem w ciąży trzeba ostrożnie...na koniec na fotelu siadł Kubuś (z Tatą) i On miał najlepsze ząbki - w idealnym stanie :) A On był mega dzielny i pięknie siedział z otwartą buzią :) I teraz jeszcze chętniej myje zęby,bo Mu wciąż powtarzam,że Pani doktor kazała :)

    A tak na marginesie,to wróciłam z miasta, mocz na posiew zostawiony (kolejna kasa poszła), a potem poszliśmy na pocztę odesłać buty ...a potem do Rossmanna...i kupiłam parę rzeczy , dla Malucha of kors :P M.in. ręcznik kąpielowy,bo był w promocji za 26 zł (a w ostatnio w sklepie widziałam kąpielowe za min. 36 zł,więc znów zaoszczędziłam :D ) a akurat takiego szukałam :) A potem rozmawiałam z Mamą przez telefon i powiedziała,że drugi mi da,więc już odeszła pozycja z listy :D, kupiłam też patyczki do uszu (zwykłe z przeznaczeniem na opatrywanie pępuszka Malucha)...i przy kasie dałam się namówić (czego absolutnie nie żałuję :D), na mój ulubiony żel pod prysznic Dove 500ml za prawie 8zł...a swoją drogą to pierwszy raz kupiłam Go do Szpitala, gdy rodziłam Kubę, więc może teraz też będzie czekał do października :D Tak jakoś kojarzy mi się z tymi początkami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2013, 12:04

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 lipca 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadwrażliwość bmnie nawet ciarki przechodząc od dmuchania powietrzem po zebach....wrrr..

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Ja mam nadwrażliwość bmnie nawet ciarki przechodząc od dmuchania powietrzem po zebach....wrrr..
    No to poruszyłyśmy "miły" temat dla Ciebie :P
    Mnie się wydaje ,że dało mi dużo,że w sumie od małego chodziłam do dentysty sama (zwykle Mama nie mogła iść ze mną,bo była pracy) i ja szłam mając np te 9 lat sama (ciocia pielęgniarka tylko czekała ze mną pod drzwiami a wchodziłam sama) a za drzwiami działo się...wiecie w latach 80tych nie było znieczulenia itd ,więc wszystko na żywca i do tego mało sympatyczna dentystka ...jestem więc zahartowana :D

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 16 lipca 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam podobnie od dziecka chodzilam do dentystu glownie z ciocia.bo mama musiala byc przy.mlodsxym rodzemstwie ogolnie nie.boje sie dentysty i jak mbie nie bola zrby a sa za wczadu leczone to wizyta jest ok a do tego zawsze mislam sxczescie trafiac na dobrych dentystow.piza tym ostatnim rokuem ale wiadomo w nowym kiescie nie id razu wies, gdzie chodzic :)

    Donue dawna eolalam dentyste od ginekoliga ale odkad jestem w ciaxy to te wizyty naleza do cudiwnych bo widze.mojego malucha :)

    I w sumue hlgnke mam ok zwlaszcza jak.na nfz wszystko bada no moze ogolnaorfologie rzadko mi daje ale jak widac nie mam zlych wynikiw sprawfzalam nawet w nevie.normy dla.kobiet w.ciazy za nim do niej poszlam i tam byli tak jak mi ona mowila ze w ciazy to normalne i dala zelaxi w plynie.skoro po witinach wymiotuje i jest ok tylko wlasnieterax.dopadlo mbie rozwolnienie ale topodobno norma.przy braniy zelaza w puatek ide zbadac ten cukuer.ustalone ze m wtedy.moze pojsc zena tosie.jeszcze babeczek upewnie ze to.normalne.i mam sie tum nuemartwic ogolnie wole ta wrrsje.niz wymioty zwlaszcza dla.mochzebow

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 16 lipca 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za literowki ale aktualnue w pracy nie moge.na.kompie otworzyc forum wiecie udaje ze pracuje a m tak monitor ze wdzystko widac

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:

    Donue dawna eolalam dentyste od ginekoliga ale odkad jestem w ciaxy to te wizyty naleza do cudiwnych bo widze.mojego malucha :)

    Ja od czasów pierwszej ciąży też przekonałam się do chodzenia do Ginki i od tamtej pory pilnuję się..a więc zaraz po połogu poszłam obowiązkowo na kontrolę, potem jak co rok w styczniu poszłam na cytologię...chociaż ja zwykle nie widzę Malucha :( I aż mnie korci,żeby przed porodem iść jeszcze raz na bardziej dokładne USG...może znów do tego młodego kolesia ;)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 lipca 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam zniszczone szkliwo od antybiotyków. Takie to mądre miałam lekarki, ktore non stop ładowały we mnie antybiotyki z byle powodu:/

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    A ja mam zniszczone szkliwo od antybiotyków. Takie to mądre miałam lekarki, ktore non stop ładowały we mnie antybiotyki z byle powodu:/
    Inna sprawa,ze kiedyś były takie antybiotyki,że mega psuły zęby...dlatego i ja mam zniszczone,właśnie przez leki...i dlatego teraz tak dbam o zęby Młodego, niech On nie grzeje miejsca w gabinetach stomatologicznych jak Matka :/

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 16 lipca 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam głównie przez antybiotyki zniszczone zęby, w dzieciństwie przeszłam chyba wszystkie zakaźne choroby i obowiązkowo 2 razy w roku angina ropna, temp 40 stopni minimum to ładowali we mnie te antybiotyki, ale lekarka wprost mówiła, że niestety ale zęby mi mogą zniszczyć a do tego u nas rodzinnie słabe zęby. Też mam wrażliwe na zimne i gorące na kwaśne itd. Ale nawet mi pomaga pasta sensodyne na ta wrazliwośc, a u dentysty najlepszym lekarstwem na bół jest igła,a dokładnie jej widok, od razu mnie mniej boli :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2013, 15:30

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 lipca 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no na mnie igla działa, ale dopiero po wkluciu;-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Wiecie jakie jaja? Takie jaja, że jaja znajdują się między nogami mojego SYNA !!!

    Waży 287g. wszystko ma na swoim miejscu, i generalnie to tyle :)

    unq0.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2013, 15:28

    Amicizia, Shagga_80, Blondi22 lubią tę wiadomość

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 16 lipca 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia, no prosze, miała byc córcia a tu synek, będzie parka :)

    gratulacje!! Ale nieźle was maluch w konia zrobił ;)

    Rucia lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 lipca 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia, to faktycznie jaja!:-D

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w takim szoku, że od prawie 3 godzin nie mogę w to uwierzyć :D Różowy wózek wybrany, różowa pościel a tu takie jaja!

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 16 lipca 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi p rzyjaciele do poliwkowego byli pewni ze maja syna a potem okazala sie cora dkatego warto z kolorami i takimi rzeczami jednak poczekac do piliwkowego bo wtedyjest wieksza pewnisc

    A innym znajomi byli pewni do samego porodu syna a wysxla corka bo pepowina sie tak jakos owinela ze wygladali na chlopca wiec jeszcze nic straconego

    A co do rozu kiedys to wlasnie chlopcom dawali sie roziwy a dziewczynkom niebieski :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 lipca 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od początku staram się kupować uniwersalne ciuszki bo myslimy o rodzenstwie:-) mogę mieszać też niebieski z różowym;-) Moj ulubiony kolor od dzieciństwa to niebieski;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2013, 17:47

    Amicizia lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami niebieski wózek właśnie został kupiony, więc niech mi dzieciak teraz nie robi żartów, jak ma być syn to niech będzie syn :) Dora bardzo rozsądnie, że kupujesz uniwersalne rzeczy. My już nie planujemy więcej dzieci, więc wszystko teraz będziemy wybierać pod chłopaka :)

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 16 lipca 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tak jak Dora planujemy więcej dzieciaczków, więc raczej staramy się kupowac bardziej uniwersalne, ale skoro mamy synka to ubranka w bardziej chłopięcym stylu, chociaz kilka dziewczecych ciszuków tez się znajdzie, bo moja siostra stwierdzila, ze MUSI byc córka i kupuje rzeczy dla dziewczynki :D więc poczekają na następne dzieciątko, wtedy będziemy chcieli dziewczynkę,a wiadomo jak wyjdzie i tak będzie kochane :)

    Rucia wiesz niebieski dla dziewczynki te zmoże być jakby co ;)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ