X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga ja o dziwo bardzo wcześnie poczełam w tej ciąży ruchy, bo pierwsze bąbelki i skrzydełka motyla poczułam w 15 tc. Podejrzewam, że to przez USG, bo akurat lekarz musiał mi brzuch trochę zmaltretować, bo mała w ogóle nie chciała współpracować... Chyba się dzidzia wkurzyła i może dlatego poczułam te ruchy :) Na początku myślałam, ze to niemożliwe, choć wiedziałam, że to TO no i lekarz powiedział, ze jak najbardziej to mogło być to. Potem czułam je coraz częściej i to mnie upewniło w przekonaniu, ze to naprawdę były ruchy :)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Shagga ja o dziwo bardzo wcześnie poczełam w tej ciąży ruchy, bo pierwsze bąbelki i skrzydełka motyla poczułam w 15 tc. Podejrzewam, że to przez USG, bo akurat lekarz musiał mi brzuch trochę zmaltretować, bo mała w ogóle nie chciała współpracować... Chyba się dzidzia wkurzyła i może dlatego poczułam te ruchy :) Na początku myślałam, ze to niemożliwe, choć wiedziałam, że to TO no i lekarz powiedział, ze jak najbardziej to mogło być to. Potem czułam je coraz częściej i to mnie upewniło w przekonaniu, ze to naprawdę były ruchy :)

    Oooo :) To biorąc pod uwagę, że wg USG jestem wyżej niż wg OM to wychodziłoby,że może niedługo i ja poczuję ruchy :) Odkąd w zeszłą środę pierwszy raz widziałam tak ruszającego się mojego drugiego Synusia zapragnęłam już to poczuć, bo to przecudowne uczucie :)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No uczucie jest niesamowite :) choć ja najbardziej nie mogłam doczekac sie obecnych ruchów. Szczególnie wypychania nóżek/rączek z boku brzucha :P Wtedy wciskam i tak śmiesznie wpływa to "kopytko" a potem znów wyłazi ;P Nie no uwielbiam to uczucie :D Pamiętam, ze po urodzeniu pierwszej córki czułam się strasznie pusta w środku i okroooooopnie brakowało mi brzuszka i ruchów. Z jednej strony chciałam szybko zobaczyć dziecko a z drugiej tak mi jej brakowało w środku...

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    No uczucie jest niesamowite :) choć ja najbardziej nie mogłam doczekac sie obecnych ruchów. Szczególnie wypychania nóżek/rączek z boku brzucha :P Wtedy wciskam i tak śmiesznie wpływa to "kopytko" a potem znów wyłazi ;P Nie no uwielbiam to uczucie :D Pamiętam, ze po urodzeniu pierwszej córki czułam się strasznie pusta w środku i okroooooopnie brakowało mi brzuszka i ruchów. Z jednej strony chciałam szybko zobaczyć dziecko a z drugiej tak mi jej brakowało w środku...

    O widzisz, przypomniałam sobie,że trzeba kupić akumulatorki do aparatu żeby mieć w pogotowiu jak będzie nie tylko czuć ale i widać ruchy dziecka...Z Kubą mam kilka takich filmików i uwielbiam to oglądać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie co znalazłam na demotywatorach:

    1365296392zejcoa600.jpg

    Ciekawe czy to prawda :)

    Paula90, Dora, gocha04 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo, dobre Ruciu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż wygooglowałam i popatrz:
    http://kopalniawiedzy.pl/multipotencjalne-komorki-macierzyste-plod-matka-serce-kardiomiopatia-roznicowanie-mikrochimera,14336
    Chyba rzeczywiście coś w tym jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę w necie i szukam takich niesaowitych ciekawostek. :)

    Dora lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Siedzę w necie i szukam takich niesaowitych ciekawostek. :)

    Ja też w sumie nudzę się, Stary buszuje w kuchni (robi drugie danie spóźnione), Młody właśnie wstał po nieplanowanej drzemce i ogląda Disney Junior JAK ZAWSZE... a mnie nuuuuuuuuudzi się :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawostki dla kobiet w ciąży – I trymestr

    http://optymistycznamamma.wordpress.com/2012/09/06/ciekawostki-dla-kobiet-w-ciazy-i-trymestr/

    Ciekawostki dla kobiet w ciąży – II trymestr

    http://optymistycznamamma.wordpress.com/2012/09/21/ciekawostki-dla-kobiet-w-ciazy-ii-trymestr/

    Ciekawostki dla kobiet w ciąży – III trymestr

    http://optymistycznamamma.wordpress.com/2012/11/27/ciekawostki-dla-kobiet-w-ciazy-iii-trymestr/

    Dora lubi tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy skręcone nogi dzieci też leczą?:D Byłabym za ;P

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Ciekawostki dla kobiet w ciąży – I trymestr

    http://optymistycznamamma.wordpress.com/2012/09/06/ciekawostki-dla-kobiet-w-ciazy-i-trymestr/

    Ciekawostki dla kobiet w ciąży – II trymestr

    http://optymistycznamamma.wordpress.com/2012/09/21/ciekawostki-dla-kobiet-w-ciazy-ii-trymestr/

    Ciekawostki dla kobiet w ciąży – III trymestr

    http://optymistycznamamma.wordpress.com/2012/11/27/ciekawostki-dla-kobiet-w-ciazy-iii-trymestr/

    Że też akurat teraz zaczął Stary przynosić jedzonko, akurat jak spodobała mi się ta stronka :/
    Wypada ruszyć dupę z kanapy :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytuję:
    "Stężenie estrogenów we krwi kobiety ciężarnej jest prawie 1000 razy większe niż przed ciążą. Kobieta w ciąży to „chodząca bomba”, która musi co jakiś czas wybuchać."
    Święte słowa, no nie ;) ?
    I tym akcentem żegnam się, zanim Stary wyrzuci mi lapka ....aaaaaaaa nie zrobi tego, bo sam go kupił ;)

    Rucia lubi tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Własnie udało mi się pojeździć na rowerku stacjonarnym, podczas gdy moj m. szaleje na ścieżce. Ah jak to przyjemnie jak nie pęka głowa, żyć nie umierać;)

    Shagga co do pasów bezpieczeństwa, to moj m. wymyślił coś takiego:
    http://www.snobka.pl/artykul/snobka-intymnie-czy-ciezarne-powinny-prowadzic-15582/1/7

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to ja chyba miałam taki wybuch w dniu wczorajszym. :P

    Jest też tam zdanie:
    * Równie często, jak mdłości czy zaparcia, przyszłe mamy męczy… roztargnienie. Zapominalstwo i problemy z koncentracją to przypadłość niemal 90% kobiet w ciąży.

    U mnie takie roztargnienie trwa od kilku dni. :D Teraz mam chociaż usprawiedliwienie.

    Dziś zamiast wrzucić torebkę herbaty do swojego kubka, to wrzuciłam do kawy M. :) On mnie niedlugo zabije za takie zachowanie :P

    BellaRosa, Shagga_80 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Hej dziewczyny:)
    Własnie udało mi się pojeździć na rowerku stacjonarnym, podczas gdy moj m. szaleje na ścieżce. Ah jak to przyjemnie jak nie pęka głowa, żyć nie umierać;)

    Shagga co do pasów bezpieczeństwa, to moj m. wymyślił coś takiego:
    http://www.snobka.pl/artykul/snobka-intymnie-czy-ciezarne-powinny-prowadzic-15582/1/7

    Któregoś dnia myślałam o zapinaniu pasów, i wymyśliłam swój sposób. Pas będzie cały czas zapięty, a ja siadając w fotelu będę przekładała przez siebie górną część pasa. Dolna będzie za plecami.

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta prognoza pogody napawa mnie optymizmem:
    http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje/prognoza,45/pogoda-na-16-dni-to-juz-koniec-zimy,82684,1,0.html

    Rucia, Shagga_80 lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholender jasny a mnie ta prognoza troche zdołowała :( 16 są ur. mojej córci i ma być 20 stopni!!! Mieliśmy jechać do ZOO z tej okazji, ale moja noga pokrzyżowała mi plany :( Chociaż tego dnia mogłoby być brzydko :(

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Hej dziewczyny:)
    Własnie udało mi się pojeździć na rowerku stacjonarnym, podczas gdy moj m. szaleje na ścieżce. Ah jak to przyjemnie jak nie pęka głowa, żyć nie umierać;)

    Shagga co do pasów bezpieczeństwa, to moj m. wymyślił coś takiego:
    http://www.snobka.pl/artykul/snobka-intymnie-czy-ciezarne-powinny-prowadzic-15582/1/7

    Ciekawa jestem jak będzie się spisywało ...koniecznie pochwal się jak kupisz bo nigdy nie widziałam tego na żywi i nie wiem co mówią babki używające :-)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne Shagga dam znac co i jak:-)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ