Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga ja o dziwo bardzo wcześnie poczełam w tej ciąży ruchy, bo pierwsze bąbelki i skrzydełka motyla poczułam w 15 tc. Podejrzewam, że to przez USG, bo akurat lekarz musiał mi brzuch trochę zmaltretować, bo mała w ogóle nie chciała współpracować... Chyba się dzidzia wkurzyła i może dlatego poczułam te ruchy :) Na początku myślałam, ze to niemożliwe, choć wiedziałam, że to TO no i lekarz powiedział, ze jak najbardziej to mogło być to. Potem czułam je coraz częściej i to mnie upewniło w przekonaniu, ze to naprawdę były ruchy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Shagga ja o dziwo bardzo wcześnie poczełam w tej ciąży ruchy, bo pierwsze bąbelki i skrzydełka motyla poczułam w 15 tc. Podejrzewam, że to przez USG, bo akurat lekarz musiał mi brzuch trochę zmaltretować, bo mała w ogóle nie chciała współpracować... Chyba się dzidzia wkurzyła i może dlatego poczułam te ruchy :) Na początku myślałam, ze to niemożliwe, choć wiedziałam, że to TO no i lekarz powiedział, ze jak najbardziej to mogło być to. Potem czułam je coraz częściej i to mnie upewniło w przekonaniu, ze to naprawdę były ruchy :)

    Oooo :) To biorąc pod uwagę, że wg USG jestem wyżej niż wg OM to wychodziłoby,że może niedługo i ja poczuję ruchy :) Odkąd w zeszłą środę pierwszy raz widziałam tak ruszającego się mojego drugiego Synusia zapragnęłam już to poczuć, bo to przecudowne uczucie :)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No uczucie jest niesamowite :) choć ja najbardziej nie mogłam doczekac sie obecnych ruchów. Szczególnie wypychania nóżek/rączek z boku brzucha :P Wtedy wciskam i tak śmiesznie wpływa to "kopytko" a potem znów wyłazi ;P Nie no uwielbiam to uczucie :D Pamiętam, ze po urodzeniu pierwszej córki czułam się strasznie pusta w środku i okroooooopnie brakowało mi brzuszka i ruchów. Z jednej strony chciałam szybko zobaczyć dziecko a z drugiej tak mi jej brakowało w środku...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    No uczucie jest niesamowite :) choć ja najbardziej nie mogłam doczekac sie obecnych ruchów. Szczególnie wypychania nóżek/rączek z boku brzucha :P Wtedy wciskam i tak śmiesznie wpływa to "kopytko" a potem znów wyłazi ;P Nie no uwielbiam to uczucie :D Pamiętam, ze po urodzeniu pierwszej córki czułam się strasznie pusta w środku i okroooooopnie brakowało mi brzuszka i ruchów. Z jednej strony chciałam szybko zobaczyć dziecko a z drugiej tak mi jej brakowało w środku...

    O widzisz, przypomniałam sobie,że trzeba kupić akumulatorki do aparatu żeby mieć w pogotowiu jak będzie nie tylko czuć ale i widać ruchy dziecka...Z Kubą mam kilka takich filmików i uwielbiam to oglądać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie co znalazłam na demotywatorach:

    1365296392zejcoa600.jpg

    Ciekawe czy to prawda :)

    Paula90, Dora, gocha04 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo, dobre Ruciu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż wygooglowałam i popatrz:
    http://kopalniawiedzy.pl/multipotencjalne-komorki-macierzyste-plod-matka-serce-kardiomiopatia-roznicowanie-mikrochimera,14336
    Chyba rzeczywiście coś w tym jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę w necie i szukam takich niesaowitych ciekawostek. :)

    Dora lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Siedzę w necie i szukam takich niesaowitych ciekawostek. :)

    Ja też w sumie nudzę się, Stary buszuje w kuchni (robi drugie danie spóźnione), Młody właśnie wstał po nieplanowanej drzemce i ogląda Disney Junior JAK ZAWSZE... a mnie nuuuuuuuuudzi się :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawostki dla kobiet w ciąży – I trymestr

    http://optymistycznamamma.wordpress.com/2012/09/06/ciekawostki-dla-kobiet-w-ciazy-i-trymestr/

    Ciekawostki dla kobiet w ciąży – II trymestr

    http://optymistycznamamma.wordpress.com/2012/09/21/ciekawostki-dla-kobiet-w-ciazy-ii-trymestr/

    Ciekawostki dla kobiet w ciąży – III trymestr

    http://optymistycznamamma.wordpress.com/2012/11/27/ciekawostki-dla-kobiet-w-ciazy-iii-trymestr/

    Dora lubi tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy skręcone nogi dzieci też leczą?:D Byłabym za ;P

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Ciekawostki dla kobiet w ciąży – I trymestr

    http://optymistycznamamma.wordpress.com/2012/09/06/ciekawostki-dla-kobiet-w-ciazy-i-trymestr/

    Ciekawostki dla kobiet w ciąży – II trymestr

    http://optymistycznamamma.wordpress.com/2012/09/21/ciekawostki-dla-kobiet-w-ciazy-ii-trymestr/

    Ciekawostki dla kobiet w ciąży – III trymestr

    http://optymistycznamamma.wordpress.com/2012/11/27/ciekawostki-dla-kobiet-w-ciazy-iii-trymestr/

    Że też akurat teraz zaczął Stary przynosić jedzonko, akurat jak spodobała mi się ta stronka :/
    Wypada ruszyć dupę z kanapy :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytuję:
    "Stężenie estrogenów we krwi kobiety ciężarnej jest prawie 1000 razy większe niż przed ciążą. Kobieta w ciąży to „chodząca bomba”, która musi co jakiś czas wybuchać."
    Święte słowa, no nie ;) ?
    I tym akcentem żegnam się, zanim Stary wyrzuci mi lapka ....aaaaaaaa nie zrobi tego, bo sam go kupił ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Własnie udało mi się pojeździć na rowerku stacjonarnym, podczas gdy moj m. szaleje na ścieżce. Ah jak to przyjemnie jak nie pęka głowa, żyć nie umierać;)

    Shagga co do pasów bezpieczeństwa, to moj m. wymyślił coś takiego:
    http://www.snobka.pl/artykul/snobka-intymnie-czy-ciezarne-powinny-prowadzic-15582/1/7

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to ja chyba miałam taki wybuch w dniu wczorajszym. :P

    Jest też tam zdanie:
    * Równie często, jak mdłości czy zaparcia, przyszłe mamy męczy… roztargnienie. Zapominalstwo i problemy z koncentracją to przypadłość niemal 90% kobiet w ciąży.

    U mnie takie roztargnienie trwa od kilku dni. :D Teraz mam chociaż usprawiedliwienie.

    Dziś zamiast wrzucić torebkę herbaty do swojego kubka, to wrzuciłam do kawy M. :) On mnie niedlugo zabije za takie zachowanie :P

    BellaRosa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Hej dziewczyny:)
    Własnie udało mi się pojeździć na rowerku stacjonarnym, podczas gdy moj m. szaleje na ścieżce. Ah jak to przyjemnie jak nie pęka głowa, żyć nie umierać;)

    Shagga co do pasów bezpieczeństwa, to moj m. wymyślił coś takiego:
    http://www.snobka.pl/artykul/snobka-intymnie-czy-ciezarne-powinny-prowadzic-15582/1/7

    Któregoś dnia myślałam o zapinaniu pasów, i wymyśliłam swój sposób. Pas będzie cały czas zapięty, a ja siadając w fotelu będę przekładała przez siebie górną część pasa. Dolna będzie za plecami.

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta prognoza pogody napawa mnie optymizmem:
    http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje/prognoza,45/pogoda-na-16-dni-to-juz-koniec-zimy,82684,1,0.html

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholender jasny a mnie ta prognoza troche zdołowała :( 16 są ur. mojej córci i ma być 20 stopni!!! Mieliśmy jechać do ZOO z tej okazji, ale moja noga pokrzyżowała mi plany :( Chociaż tego dnia mogłoby być brzydko :(

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Hej dziewczyny:)
    Własnie udało mi się pojeździć na rowerku stacjonarnym, podczas gdy moj m. szaleje na ścieżce. Ah jak to przyjemnie jak nie pęka głowa, żyć nie umierać;)

    Shagga co do pasów bezpieczeństwa, to moj m. wymyślił coś takiego:
    http://www.snobka.pl/artykul/snobka-intymnie-czy-ciezarne-powinny-prowadzic-15582/1/7

    Ciekawa jestem jak będzie się spisywało ...koniecznie pochwal się jak kupisz bo nigdy nie widziałam tego na żywi i nie wiem co mówią babki używające :-)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne Shagga dam znac co i jak:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ