X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewoje!
    Melduję się w nowo rozpoczętym 14 tygodniu :)
    Wczoraj spotkałam się z koleżankami ze studiów i okazało się, że jedna z nich tez jest w ciąży i ma termin na 9.10, czyli 3 dni przede mną :)
    Bardzo się ucieszyłam, bo jak widziałyśmy się ostatnio w grudniu, to ona byłam miesiąc po poronieniu :/ Mam nadzieję, że teraz nie będzie musiała przez to przechodzić...

    A z pasami - może rzeczywiście bezpieczniej byłoby z takim adapterem, ale ja chyba poprzestanę na maksymalnie niskim układaniu tego niższego pasa...
    A kierować przestanę pewnie gdzies z 2 tyg przed porodem, bo jakby mnie za kółkiem chwyciły skurcze, to mogłabym jeszcze spowodować jakiś wypadek, albo w najlepszym wypadku kolizję :/

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i w czwartek mam następną wizytę u gina. Właśnie przeczytałam w necie moje nowe wyniki badania krwi i moczu. Hemoglobina i hematokryt o włos mieszczą się w normie (najniższy możliwy prawidłowy wynik), a pH moczu trochę za wysokie (norma 5-7, a mam 8 ).
    Pewnie mi coś zapisze na tę krew i na mocz... Zobaczymy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2013, 07:13

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie!

    Mayuś jak dobrze, że mi przypomniałaś! Lecę odebrać grupę krwi.

    Tymczasem dziewoje.

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas juz 17 tyg. :-)
    Mnie poprawianie pasów co chwilę nie odpowiada, tym bardziej, że w razie szarpnięcia pewnie wróci on na najkrótszy tor ruchu.
    Mam juz prawie calą listę niezbędnych rzeczy dla mnie i dla dzidziusia. Pewnie na początku III t. zaczniemy jeździć na zakupy. Wózek i fotelik mamy już wybrane.
    Troche rzeczy dostaniemy od szwagierki i przyjaciół:-)

    Shagga_80, Rucia, anna_w lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori, no to się pochwal jaki sprzęcior wybraliście :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My użyjemy Leosiowego wózka, a był to stary model Bebe Confort Trophy i do kompletu fotelik Creatis. Muszę powiedzieć, że nie spędzilismy zbyt dużo czasu na wybieraniu, bo tyle tego jest na rynku, że tylko głowa by mnie rozbolała... :) A ten wózek ma zasadniczą zaletę - ma bardzo dużą gondolę :)

    Shagga_80, Rucia, anna_w lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Babeczki - jeszcze tutaj z Wami nie pisałam. Siedzę od 2 godzin przy kompie i nie mogę się zebrać, żeby się ubrać :) Ale przynajmniej śniadanie zaczęłam robić.
    Ja wczoraj zaczęłam 28 tc i jestem w szoku jak to szybko zleciało...

    mauysia, Shagga_80, Rucia, anna_w lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhhh She, Ty już siedzisz w domu, szczęściaro :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak - dzisiaj to wybiorę się chyba tylko do pobliskiego sklepu kupić chlebek i coś na obiad. Przed chwila padał śnieg z deszczem, teraz się znowu rozjaśnia :)

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...ja po wczorajszym siedzeniu z wariatkami do późna dziś ledwo wstałam...ale syn był bezlitosny :(
    Co do wózka, to podobnie jak u Mauysi u nas dla Młodszego syna będzie w spadku (po starszym) nasz chicco...u nas głównym kryterium jakim się kierowaliśmy to jego waga...ja jestem wagi piórkowej, a mieszkamy na 4 piętrze (oczywiście bez windy)..i w sumie zadowolona byłam :)
    Ja tym razem nie robiłam badań moczu ani krwi "odpuszczę Ci tym razem" powiedziała ginka - choć zupełnie nie wiem czemu, dla mnie to żaden problem :)
    Ja wizytę mam za tydzień w środę, ale jako,że dzień wcześniej jedziemy do łodzi do audiologa z Młodym (hmmm, Starszym bratem ;) ) a potem na ZAKUPY!! to żyję wtorkiem a nie koniecznie środą ;)

    mauysia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    oj tak - dzisiaj to wybiorę się chyba tylko do pobliskiego sklepu kupić chlebek i coś na obiad. Przed chwila padał śnieg z deszczem, teraz się znowu rozjaśnia :)

    U nas dziś znów fantastycznie świeci słonko...aż chyba po śniadanku (wciąż nie jedliśmy) wyjdziemy na spacerek :)

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już wózek mamy wybrany - w sumie nasz pierwszy wybór ciągle się broni :)
    http://mutsy.com/plpl/evo/
    W następny poniedziałek mój mąż bierze wolne i idziemy na badanie krwi m.in. glukoza z obciążeniem. Dlatego wybiera się ze mną - tak radziła lekarka, później babeczka w laboratorium. No i koleżanka, z którą spotkałam się w weekend. Ona bardzo ciężko przeszła to badanie (a nawet zwymiotowała całą tą glukozę po pół godzinie) i musiała powtarzać... Ciekawe jak mi pójdzie

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, Dziecię moje się ubrało już i teraz zmusza mnie do ogarnięcia się, masakra! Po kim On to ma?????????????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już wózek wybrany od poprzedniej ciąży, wczoraj w Smyku M. zobaczył na żywo, spodobał się, więc jeden problem z głowy. A faktycznie tyle jest teraz tych wózków, że głowa mała.

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaki wybraliście Ruciu?

    201306215365.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    O matko, Dziecię moje się ubrało już i teraz zmusza mnie do ogarnięcia się, masakra! Po kim On to ma?????????????

    Niezły "ranny ptaszek" zważywszy, że wczoraj zasnął o 1 w nocy... Swoją drogą - często tak późno się kładzie??

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    My już wózek mamy wybrany - w sumie nasz pierwszy wybór ciągle się broni :)
    http://mutsy.com/plpl/evo/
    W następny poniedziałek mój mąż bierze wolne i idziemy na badanie krwi m.in. glukoza z obciążeniem. Dlatego wybiera się ze mną - tak radziła lekarka, później babeczka w laboratorium. No i koleżanka, z którą spotkałam się w weekend. Ona bardzo ciężko przeszła to badanie (a nawet zwymiotowała całą tą glukozę po pół godzinie) i musiała powtarzać... Ciekawe jak mi pójdzie

    She - mercedes wśród wózków ;)

    A czy w EVO można montować siedzisko przodem/tyłem do kierunku jazdy?

    Ostatnio patrzyłam MUTSY 4Rider, ale ja jestem za mała na Niego. Jak dla mnie, wielkie są te wózki. Ale rewelacyjne, to fakt. Bardzo duża gondola. Moja siostra ma 4ridera.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    jaki wybraliście Ruciu?

    X-lander XA

    she lubi tę wiadomość

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak - można wozić dzieciaczka i przodem i tyłem. I to dla mnie duży plus :)
    jest leciutki i łatwo się składa do małych wymiarów, a więc do samochodu jak znalazł.

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    O matko, Dziecię moje się ubrało już i teraz zmusza mnie do ogarnięcia się, masakra! Po kim On to ma?????????????

    Właśnie Shagguś ;) Nocny Marek z twego syna :P Jak przeczytałam, że do 1 w nocy oglądał bajki, to zdziwiłam się, że nie przysnęło mu się w fotelu :)

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ