X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    A generalnie przyszłam wkleić link z kolejnymi warsztatami

    http://babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html

    Ruciu, Ty nasza kopalnio wiedzy!

    PS) A jeśli chodzi o Ami, to nie wiem, czy widziałaś ale ona ma swój opatentowany sposób na mdłości - wcina żelki Nimm 2 i zapija sokiem :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Rucia! my z m. już się zapisaliśmy:-):-) fajna sprawa:-)

    U mnie na termometrze jest juz 10'C:-)

    anna_w lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyneczki :) Nie pisałam 2 dni, bo kurka tak się zaczytałam, ze hej :D Mężuś przed poligonem mi książek nawypożyczał ;P I tak czytam bez opamiętania ;P
    Mowa o poduszkach dla ciężarnych była :) Ja jak już kiedyś pisałam mam tą poduszkę :) Dokładnie poduszka kojec firmy motherhood. Powiem wam, ze bez tej poduszki to ja już bym nie usnęła :D Sprawdza się REWELACYJNIE! Nawet teraz jak mam nogę skręcona, to mi pomaga trzymać ją w odpowiedniej pozycji ;P Pomijam fakt, ze każdy mi się do tej poduchy przytula i kładzie, bo jest taka super! Córa lubi się w niej ułożyć jak taki mały kotek i oglądać TV. A w nocy dla mnie jest po prostu NIEZASTĄPIONA!!! Ja polecam całym sercem!

    mauysia, Rucia, Shagga_80, anna_w, Suzy Lee lubią tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella - to ta taka bardzo duża poducha? Zastanawiam się nad zakupem, ale pewnie tylko na kolejne 2,5 m-ca by mi posłużyła. Gdzie ja ją później schowam heheh czy do karmienia też się przyda?

    a w zupełnie innym temacie - trzymajcie kciuki, dzisiaj będzie mój debiut jeżeli chodzi o ten tort :)
    http://www.mojewypieki.com/przepis/tort-dacquoise-z-orzechami-i-daktylami

    mauysia, Shagga_80 lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruciavdzieki za rede z coca cola ale mnie od folibodrzucilo jeszcze przed zrobieniem testu ciaxowego byl to jeden z objawow u mnie bo wlasnie cola ale gazowana zapijalM chorobe lokomocyjna jestem przypadkiem na ktore spraawdzone sposoby nie dzialaja dobrze ze mam zelki

    A ta poducha cobja ma bella potem nafake sie do karmienia i lezenia x dzieckiem na allegro mozna zobaczyc sa tam rysunki co i jak

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Rucia wrote:
    A generalnie przyszłam wkleić link z kolejnymi warsztatami

    http://babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html

    Ruciu, Ty nasza kopalnio wiedzy!

    PS) A jeśli chodzi o Ami, to nie wiem, czy widziałaś ale ona ma swój opatentowany sposób na mdłości - wcina żelki Nimm 2 i zapija sokiem :)

    Wiesz Mayuś, jak ktoś ma dużo czasu to siedzi w internecie i leci wszystkie strony pokolei ;)

    Amiowego sposobu nie czytałam, szacun za dobranie odpowiedniej diety niewymiotnej :P

    Amicizia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    Bella - to ta taka bardzo duża poducha? Zastanawiam się nad zakupem, ale pewnie tylko na kolejne 2,5 m-ca by mi posłużyła. Gdzie ja ją później schowam heheh czy do karmienia też się przyda?

    a w zupełnie innym temacie - trzymajcie kciuki, dzisiaj będzie mój debiut jeżeli chodzi o ten tort :)
    http://www.mojewypieki.com/przepis/tort-dacquoise-z-orzechami-i-daktylami

    She :| Mi nawet sernik na zimno nie wychodzi. Ciasta i torty mnie nie lubią.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    Ruciavdzieki za rede z coca cola ale mnie od folibodrzucilo jeszcze przed zrobieniem testu ciaxowego byl to jeden z objawow u mnie bo wlasnie cola ale gazowana zapijalM chorobe lokomocyjna jestem przypadkiem na ktore spraawdzone sposoby nie dzialaja dobrze ze mam zelki

    A ta poducha cobja ma bella potem nafake sie do karmienia i lezenia x dzieckiem na allegro mozna zobaczyc sa tam rysunki co i jak

    A no widzisz, a cola ma być wygazowana. :)

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    Ruciavdzieki za rede z coca cola ale mnie od folibodrzucilo jeszcze przed zrobieniem testu ciaxowego byl to jeden z objawow u mnie bo wlasnie cola ale gazowana zapijalM chorobe lokomocyjna jestem przypadkiem na ktore spraawdzone sposoby nie dzialaja dobrze ze mam zelki

    A ta poducha cobja ma bella potem nafake sie do karmienia i lezenia x dzieckiem na allegro mozna zobaczyc sa tam rysunki co i jak

    "nafake sie do karmienia" - uwielbiam Twoje wpisy z telefonu, Ami :D

    Rucia, Shagga_80, Amicizia lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    " ale mnie od folibodrzucilo " -> to też jest dobre :P

    mauysia, Shagga_80, Amicizia lubią tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo "do karmienia i lezenia x dzieckiem na allegro" - ja tam na allegro z dzieckiem nie mam zamiaru leżeć :)

    Ami, widzisz ile uśmiechu wywołałaś na naszych twarzach tym wpisem :D

    Shagga_80, Rucia, Amicizia lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She no spora ta poducha ;) Ja sobie teraz do leżenia inaczej ją sobie układam, zeby noga na lekkim podkuleniu mi się zmieściła i jest super. W ogóle to też jak siedzę (np przed kompem) to sobie ją owijam wokół siebie i tak mi super trzyma kręgosłup, ze mnie nie boli :) No ja ogólnie polecam. Podejrzewam, ze długo po porodzie się z nią nie rozstanę, bo z reguły lubię spać na boku, a ta poduszka wg mnie nie tylko na ciążę- jest po prostu stworzona dla ludzi, którzy śpią na boku

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Dora wrote:
    Należę do tych, osób które uwielbiają spać na brzuchu. Teraz to dla mnie spore wyzwanie zasnąć w innej pozycji. Wymyślam więc jakieś dziwne pozy. Nie wątpie w to,że pod koniec ciąży ma się już serdecznie dosyć tych wszytskich niedogodności i chce się szybko urodzić:)

    Oj Dora uwierz, końcówka jest strasznie wyczerpująca. Na 2 tygodnie przed porodem modliłąm się, żeby ciąża wreszcie się skończyła.

    Ja zupełnie tak nie wspominam końcówki...w piatek (21.05.2010) na chyba 17 miałam wizytę (gdzie swoją drogą moja ginka musiała ruszyć mi pęcherz, bo bardzo badanie bolało i powiedziała,że widzimy się w niedzielę na ktg w Szpitalu), ja około 19 wyszłam z koleżanką i naszymi psami na spacer i chodziłyśmy 2 godziny po łąkach ...a ok północy odeszły mi wody ...nawet nie zaczęłam liczyć skurczów, bo wiedziałam,że w moim przypadku sączące się wody to znak,że trzeba natychmiast jechać do Szpitala (a miałam wybrany Szpital w innym mieście - 40 km od naszego miasta), a jakby tego było mało mój Stary AKURAT tego dnia nieco wypił z bratem (nie był pijany, ale za kierownicę już siąść nie mógł), do tego nasze auto było w naprawie...więc jak Go koło tej północy obudziłam mówiąc - musimy jechać do Szpitala, to zaraz ubrał się i szukał kierowcy z autem - brat z wiadomych powodów też nie mógł nas zawieźć, ale chociaż auto swoje ofiarował, potem znalazł się kolega z własnym autem i chyba koło po 1 byliśmy w Szpitalu na porodówce :) Gdyby nie te odchodzące wody nie wiedziałabym,że zaczyna się poród :)
    PS. urodziłam 22ego o 12:05 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2013, 10:12

    gocha04 lubi tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to niezłe miałaś jazdy po nocy, Shaggi :)
    Ja na chwilę obecną się zastanawiam, co zrobimy z małym jak się zacznie poród - wiadomo że to się samo wyjaśni za 6 miesięcy, ale ciekawe, czy np. zdążymy go odstawić do babci jak się zaczną skurcze :D

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejdis mam do Was sprawę.. Otoz spoznia mi się okres 2 dzień test wyszedł negatywny miesiaczki niema. A ja mam coraz więcej sluzu choćby kremowy a zamienia się w wodnisty... Co jest grane????

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tych wszystkich dolegliwosci ciazowych, ktore mialam do tej pory to kilkunastogodzinny pulsująco- kłujący ból głowy, na ktory nie pomogla nawet tabletka bije wszystko.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Lejdis mam do Was sprawę.. Otoz spoznia mi się okres 2 dzień test wyszedł negatywny miesiaczki niema. A ja mam coraz więcej sluzu choćby kremowy a zamienia się w wodnisty... Co jest grane????

    Eavonne, a mogłabyś pokazać wykres?

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Z tych wszystkich dolegliwosci ciazowych, ktore mialam do tej pory to kilkunastogodzinny pulsująco- kłujący ból głowy, na ktory nie pomogla nawet tabletka bije wszystko.

    Przerąbane :(
    No to w takim razie, skoro ten ból głowy już za Tobą, teraz masz tylko z górki.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    No to niezłe miałaś jazdy po nocy, Shaggi :)
    Ja na chwilę obecną się zastanawiam, co zrobimy z małym jak się zacznie poród - wiadomo że to się samo wyjaśni za 6 miesięcy, ale ciekawe, czy np. zdążymy go odstawić do babci jak się zaczną skurcze :D

    A to i ja się nad tym głowię...jeśli wybierzemy znów ten sam Szpital to nawet w nocy weźmiemy Młodego i podrzucimy do Babci (mieszka w połowie drogi między naszym miastem a wybranym Szpitalem), a jeśli jednak będę rodziła tu na miejscu (kilkaset metrów od bloku naszego) to wtedy chyba trzeba będzie wołać Kogoś od Starego, a to nie wiem, czy dobry pomysł, bo Młody gdyby się przebudził i Kogoś od Nich zobaczył to nie wiem co by było...chyba,że od 6stego października Babcia będzie musiała zamieszkać z nami...do odwołania ;)
    Póki co obstawiam opcję nr 1.

    Eavonne niestety Twoje objawy niewiele mówią, na 50% może to być fasolka, ale również tyle samo procent szans jest na to,że cykl skończy się na czerwono...jeśli masz wykres pochwal się nim, popieram Mauysie...test z moczu jest mniej wiarygodny niż z krwi, gdy beta wyszła Ci ewidentnie nieciążowa to byłoby jednoznaczne, dlatego ja bym odczekała np do poniedziałku i poleciała do laboratorium na betę.

    mauysia lubi tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Lejdis mam do Was sprawę.. Otoz spoznia mi się okres 2 dzień test wyszedł negatywny miesiaczki niema. A ja mam coraz więcej sluzu choćby kremowy a zamienia się w wodnisty... Co jest grane????

    A mierzysz temperature?

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ