X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    maximka84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    zapomnialam dodac ze aplikatory tzn z aplikatorem jest troszke taniej chyba kolo 10 zl mniej 69 ja placilam ale juz nie stosuje bo gin mnie wysmial :-(

    wyśmiał ?
    co Ci powiedział na ten żel ? :D

    hmn ... w gruncie rzeczy wiecie jak to jest ... na ulotce, reklamie mozna umieścić wszystko ...

    kochana jak to moj gin popukal sie w glowe i powiedzial ze nie wiedza na czym pieniadze zrobic to na zrozpaczonych biednych kobietach ktore tzreba leczyc a nie glupoty wmawiac, jak kobieta jest zdrowa to i sluz ma prawidlowy a jak nie to trzeba szukac przyczy i stosowac naturalne srodki

    dokładnie ... a przecież ok. 70 zł dac ...
    żeby to 15 zł kosztowało to mozna zaryzykowac ...nie wiem, ale szanuję kasy i na ''głupoty'' szkoda mi wydawać ...

    tak kochana ja pamietam aplikatory 69 zl a zwykla tubka 78zl plus prawie 20 zl przesylka

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    Paula90 wrote:
    to ja juz sama nie wiem dziewuszki :) Zobaczymy po wizycie u lekarza :) A nam sie wyjazd przesunal :/ P wlasnie wrocil z pracy i mowi ze dostal wolne ale dopiero od 5 kwietnia... No coz swieta spedzimy sobie sami :) Czyli jednak musze sprzatac i gotowac :)

    i bardzo dobrze bierz sie za robote hahaha

    jeszcze nie dzis :P moze jutro jak brzuch mnie nie bedzie bolal :/

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    chyba mi zaraz łeb pęknie baby

    do łóżeczka, odpocząć ... z książką ... relaksik :)

    :-( do 18stej dzis w pracy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    Paula90 wrote:
    to ja juz sama nie wiem dziewuszki :) Zobaczymy po wizycie u lekarza :) A nam sie wyjazd przesunal :/ P wlasnie wrocil z pracy i mowi ze dostal wolne ale dopiero od 5 kwietnia... No coz swieta spedzimy sobie sami :) Czyli jednak musze sprzatac i gotowac :)

    i bardzo dobrze bierz sie za robote hahaha

    jeszcze nie dzis :P moze jutro jak brzuch mnie nie bedzie bolal :/

    nie tlumacz sie raz,raz hahaha zartuje,zartuje nie przemeczaj sie mała

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko ile mam nadrabiania:P a co sie ze skrzatem dzieje?

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) No jutro sie wemze ja jakas robote ;) musze napisac co kupic na salatke na swieta... Moze jakies jajaeczka fajne zrobie :)

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    :) No jutro sie wemze ja jakas robote ;) musze napisac co kupic na salatke na swieta... Moze jakies jajaeczka fajne zrobie :)

    hahah bedziesz hahahahahaha hahaha jajeczka obrabiac? ;P

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    o matko ile mam nadrabiania:P a co sie ze skrzatem dzieje?

    gdzie kochanie bylas,tlumacz sie ? na lewo,czy na prawo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    NA DZIEWCZYNKE

    MEZCZYZNA: Aby zmniejszyc liczbe plemnikow,nalezy trzymac jadra w cieple,noszac obcisle slipy s spodnie.W razie bardzo obfitego spermogramu,mozna zakladac(wylacznie na dzien) ochraniacz na krocze(suspensorium) nie dluzej niz przez 5 dni w czasie miesiaczki kobiety.Czasami pomagaja rowniez gorace kapiele.

    KOBIETA powinna powstrzymac sie od orgazmu,aby zachowac kwasne srodowisko pochwy bardziej przyjazne dla plemnikow "X".Zalecanie to dotyczy oczywiscie(i na szczescie!)tylko jednego stosunku,ktorego celem jest poczecie dziewczynki.

    OBOJE
    Aby zmniejszyc liczbe plemnikow,w miesiacu poprzedzajacym planowane poczecie dziewczynki nalezy wspolzyc stosunkowo czest-2 lub 3 razy w tygodniu,ale nie czescie niz co drugi dzien.Po przerwie na miesiaczke wspolzycie trzeba wznowic wczesnie i rownie wczesnie je przerwac-powiedzmy na 7 dni przed owulacja.Jezeli nie dojdzie do ciazy z powodu rozminiecia sie z okresem plodnym,w nastepnych miesiacach probujemy przesunac ostatni dzien wspolzycia blizej owulacji -ale bardzo ostroznie,tylko o jeden dzien w danym cyklu.Ostatni stosunek przed przerwa powinien zatem przypadac na 6 dzien przed owulacja ,nastepnie 5 dzien itd.

    o matko :P

    masło maslane ... faktycznie cięzka ...

    ale fakt - chyba naprawdę codzienne współżycie nie sprzyja ...

    skrzacik mi napisał że co 2gi dzień jest ok :P

    A w przypadku nieregularnych cykli wybieramy jako punkt odniesienia NAJKROTSZY cykl i NAJWCZESNIEJSZA owulacje.Przerywamy wspolzycie bez zabezpieczenia na 7 dni przed ta zakladana data.Jesli nie nastapi zaplodnienie,e nastepnym cyklu przesuwamy odtatni stosunek o jeden dzien blizejowulacji(nadal tej najwczesniejszej).Jesli juz dojdziemy w ten sposob do 2 dni przed najwczesniejsza owulacja,przez nastepne 2 miesiace zatrzymujemy sie na tym etapie,a dopiero pozniej - jesli nadal nie dojdzie do zaplodnienia - przesuwamy sie jeszcze o dzien blizej.Czasmi wymaga to mocnych nerwow,ale zwykle konczy sie osiagnieciem celu.

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam 2 rzeczy
    dostalam 3 prace - w domu :)
    jak dobrze pójdzie to będę się ich trzymac:)

    basiulkaa_89, Paula90, maximka84 lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i samochod jezdzi

    basiulkaa_89, Paula90, maximka84 lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojjjj gdzie ja bylam... u lekarza, szukac pracy, wkurwiac sie na plotki, na spacerze, jadlam obiad, jezdzilam samochodem itd...

    moniaak, basiulkaa_89, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W domu praca?pogratulowac!!!jak?ja tez chce!!!

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodka to same dobre wiesci:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Powiem Wam faaajny dzień i Ci ludzie, klienci jacyś tacy mili .... :)
    ja jeszcze godzinka niecała i do domku :) do mężusia :***

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    maximka84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    NA DZIEWCZYNKE

    MEZCZYZNA: Aby zmniejszyc liczbe plemnikow,nalezy trzymac jadra w cieple,noszac obcisle slipy s spodnie.W razie bardzo obfitego spermogramu,mozna zakladac(wylacznie na dzien) ochraniacz na krocze(suspensorium) nie dluzej niz przez 5 dni w czasie miesiaczki kobiety.Czasami pomagaja rowniez gorace kapiele.

    KOBIETA powinna powstrzymac sie od orgazmu,aby zachowac kwasne srodowisko pochwy bardziej przyjazne dla plemnikow "X".Zalecanie to dotyczy oczywiscie(i na szczescie!)tylko jednego stosunku,ktorego celem jest poczecie dziewczynki.

    OBOJE
    Aby zmniejszyc liczbe plemnikow,w miesiacu poprzedzajacym planowane poczecie dziewczynki nalezy wspolzyc stosunkowo czest-2 lub 3 razy w tygodniu,ale nie czescie niz co drugi dzien.Po przerwie na miesiaczke wspolzycie trzeba wznowic wczesnie i rownie wczesnie je przerwac-powiedzmy na 7 dni przed owulacja.Jezeli nie dojdzie do ciazy z powodu rozminiecia sie z okresem plodnym,w nastepnych miesiacach probujemy przesunac ostatni dzien wspolzycia blizej owulacji -ale bardzo ostroznie,tylko o jeden dzien w danym cyklu.Ostatni stosunek przed przerwa powinien zatem przypadac na 6 dzien przed owulacja ,nastepnie 5 dzien itd.

    o matko :P

    masło maslane ... faktycznie cięzka ...

    ale fakt - chyba naprawdę codzienne współżycie nie sprzyja ...

    skrzacik mi napisał że co 2gi dzień jest ok :P

    A w przypadku nieregularnych cykli wybieramy jako punkt odniesienia NAJKROTSZY cykl i NAJWCZESNIEJSZA owulacje.Przerywamy wspolzycie bez zabezpieczenia na 7 dni przed ta zakladana data.Jesli nie nastapi zaplodnienie,e nastepnym cyklu przesuwamy odtatni stosunek o jeden dzien blizejowulacji(nadal tej najwczesniejszej).Jesli juz dojdziemy w ten sposob do 2 dni przed najwczesniejsza owulacja,przez nastepne 2 miesiace zatrzymujemy sie na tym etapie,a dopiero pozniej - jesli nadal nie dojdzie do zaplodnienia - przesuwamy sie jeszcze o dzien blizej.Czasmi wymaga to mocnych nerwow,ale zwykle konczy sie osiagnieciem celu.

    mało z tego rozumiem ... :\

    ale też juz końcówka dnia, mózg słabiej pracuje :P

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    ojjjj gdzie ja bylam... u lekarza, szukac pracy, wkurwiac sie na plotki, na spacerze, jadlam obiad, jezdzilam samochodem itd...

    chwal sie jakie te prace ?? :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    :) Powiem Wam faaajny dzień i Ci ludzie, klienci jacyś tacy mili .... :)
    ja jeszcze godzinka niecała i do domku :) do mężusia :***

    Gdzie pracujesz?:)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    powiem Wam 2 rzeczy
    dostalam 3 prace - w domu :)
    jak dobrze pójdzie to będę się ich trzymac:)

    o jacie !!!!
    a rano narzekałaś :D
    suuuuper!!!!
    co to za fuchy opowiadaj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    maximka84 wrote:
    :) Powiem Wam faaajny dzień i Ci ludzie, klienci jacyś tacy mili .... :)
    ja jeszcze godzinka niecała i do domku :) do mężusia :***

    Gdzie pracujesz?:)

    udzielam ludziom pożyczki pod zastaw złota, srebra, tel. laptopów - lepszego sprzętu :) czyli lombard :)

    basiulkaa_89, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ