X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    zapomnialam dodac ze aplikatory tzn z aplikatorem jest troszke taniej chyba kolo 10 zl mniej 69 ja placilam ale juz nie stosuje bo gin mnie wysmial :-(

    wyśmiał ?
    co Ci powiedział na ten żel ? :D

    hmn ... w gruncie rzeczy wiecie jak to jest ... na ulotce, reklamie mozna umieścić wszystko ...

    izunia.mo.84, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    Paula90 wrote:
    dziewczynki powiedzcie mi stosowala ktoras ten zel? I co o tym myslicie??


    http://drogeriazdrowie.pl/conceive_plus_zel_wspomagajacy_poczecie?gclid=CO_C7f2t67UCFcJZ3godDgIAoQ

    Paula to lipa jest :-) haha powaznie szkoda 80 zl

    powaznie ?
    miałaś ?
    bo ja się tez zastanawiałam nad tym ... tylko fakt ... ta cena ... :/

    powaznie ,nie zartuje znalazlam kiedys na forum i dziewczyny tam praktykowaly i mnie namowily zeby wiec kupilam ale hujstwo poza tym to jak ktos ma naprawde malo sluzu ale jak ma malo sluzu to znaczy znow ze trzba do gina niech sprawdzi czemu bo i zel nie pomoze jak cos jest nie tak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    maximka84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    Paula90 wrote:
    dziewczynki powiedzcie mi stosowala ktoras ten zel? I co o tym myslicie??


    http://drogeriazdrowie.pl/conceive_plus_zel_wspomagajacy_poczecie?gclid=CO_C7f2t67UCFcJZ3godDgIAoQ

    Paula to lipa jest :-) haha powaznie szkoda 80 zl

    powaznie ?
    miałaś ?
    bo ja się tez zastanawiałam nad tym ... tylko fakt ... ta cena ... :/

    powaznie ,nie zartuje znalazlam kiedys na forum i dziewczyny tam praktykowaly i mnie namowily zeby wiec kupilam ale hujstwo poza tym to jak ktos ma naprawde malo sluzu ale jak ma malo sluzu to znaczy znow ze trzba do gina niech sprawdzi czemu bo i zel nie pomoze jak cos jest nie tak

    he...no tak ... masz rację :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    zapomnialam dodac ze aplikatory tzn z aplikatorem jest troszke taniej chyba kolo 10 zl mniej 69 ja placilam ale juz nie stosuje bo gin mnie wysmial :-(

    wyśmiał ?
    co Ci powiedział na ten żel ? :D

    hmn ... w gruncie rzeczy wiecie jak to jest ... na ulotce, reklamie mozna umieścić wszystko ...

    kochana jak to moj gin popukal sie w glowe i powiedzial ze nie wiedza na czym pieniadze zrobic to na zrozpaczonych biednych kobietach ktore tzreba leczyc a nie glupoty wmawiac, jak kobieta jest zdrowa to i sluz ma prawidlowy a jak nie to trzeba szukac przyczy i stosowac naturalne srodki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na ulotce mozna napisac wszystko byle sie sprzedalo,w jakims tam stopniu jako zel musi spelniac kryteria zeby atest przejsc ale nic poza tym

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak znajde bo chyba mialam ze 3 aplikatory to moge podeslac,tylko nie wiem czy sa czy moj wywalil

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba mi zaraz łeb pęknie baby

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    maximka84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    zapomnialam dodac ze aplikatory tzn z aplikatorem jest troszke taniej chyba kolo 10 zl mniej 69 ja placilam ale juz nie stosuje bo gin mnie wysmial :-(

    wyśmiał ?
    co Ci powiedział na ten żel ? :D

    hmn ... w gruncie rzeczy wiecie jak to jest ... na ulotce, reklamie mozna umieścić wszystko ...

    kochana jak to moj gin popukal sie w glowe i powiedzial ze nie wiedza na czym pieniadze zrobic to na zrozpaczonych biednych kobietach ktore tzreba leczyc a nie glupoty wmawiac, jak kobieta jest zdrowa to i sluz ma prawidlowy a jak nie to trzeba szukac przyczy i stosowac naturalne srodki

    dokładnie ... a przecież ok. 70 zł dac ...
    żeby to 15 zł kosztowało to mozna zaryzykowac ...nie wiem, ale szanuję kasy i na ''głupoty'' szkoda mi wydawać ...

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    chyba mi zaraz łeb pęknie baby

    do łóżeczka, odpocząć ... z książką ... relaksik :)

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NA DZIEWCZYNKE

    MEZCZYZNA: Aby zmniejszyc liczbe plemnikow,nalezy trzymac jadra w cieple,noszac obcisle slipy s spodnie.W razie bardzo obfitego spermogramu,mozna zakladac(wylacznie na dzien) ochraniacz na krocze(suspensorium) nie dluzej niz przez 5 dni w czasie miesiaczki kobiety.Czasami pomagaja rowniez gorace kapiele.

    KOBIETA powinna powstrzymac sie od orgazmu,aby zachowac kwasne srodowisko pochwy bardziej przyjazne dla plemnikow "X".Zalecanie to dotyczy oczywiscie(i na szczescie!)tylko jednego stosunku,ktorego celem jest poczecie dziewczynki.

    OBOJE
    Aby zmniejszyc liczbe plemnikow,w miesiacu poprzedzajacym planowane poczecie dziewczynki nalezy wspolzyc stosunkowo czest-2 lub 3 razy w tygodniu,ale nie czescie niz co drugi dzien.Po przerwie na miesiaczke wspolzycie trzeba wznowic wczesnie i rownie wczesnie je przerwac-powiedzmy na 7 dni przed owulacja.Jezeli nie dojdzie do ciazy z powodu rozminiecia sie z okresem plodnym,w nastepnych miesiacach probujemy przesunac ostatni dzien wspolzycia blizej owulacji -ale bardzo ostroznie,tylko o jeden dzien w danym cyklu.Ostatni stosunek przed przerwa powinien zatem przypadac na 6 dzien przed owulacja ,nastepnie 5 dzien itd.

    Paula90, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja juz sama nie wiem dziewuszki :) Zobaczymy po wizycie u lekarza :) A nam sie wyjazd przesunal :/ P wlasnie wrocil z pracy i mowi ze dostal wolne ale dopiero od 5 kwietnia... No coz swieta spedzimy sobie sami :) Czyli jednak musze sprzatac i gotowac :)

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to sie rozpisalam :D

    maximka84, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    NA DZIEWCZYNKE

    MEZCZYZNA: Aby zmniejszyc liczbe plemnikow,nalezy trzymac jadra w cieple,noszac obcisle slipy s spodnie.W razie bardzo obfitego spermogramu,mozna zakladac(wylacznie na dzien) ochraniacz na krocze(suspensorium) nie dluzej niz przez 5 dni w czasie miesiaczki kobiety.Czasami pomagaja rowniez gorace kapiele.

    KOBIETA powinna powstrzymac sie od orgazmu,aby zachowac kwasne srodowisko pochwy bardziej przyjazne dla plemnikow "X".Zalecanie to dotyczy oczywiscie(i na szczescie!)tylko jednego stosunku,ktorego celem jest poczecie dziewczynki.

    OBOJE
    Aby zmniejszyc liczbe plemnikow,w miesiacu poprzedzajacym planowane poczecie dziewczynki nalezy wspolzyc stosunkowo czest-2 lub 3 razy w tygodniu,ale nie czescie niz co drugi dzien.Po przerwie na miesiaczke wspolzycie trzeba wznowic wczesnie i rownie wczesnie je przerwac-powiedzmy na 7 dni przed owulacja.Jezeli nie dojdzie do ciazy z powodu rozminiecia sie z okresem plodnym,w nastepnych miesiacach probujemy przesunac ostatni dzien wspolzycia blizej owulacji -ale bardzo ostroznie,tylko o jeden dzien w danym cyklu.Ostatni stosunek przed przerwa powinien zatem przypadac na 6 dzien przed owulacja ,nastepnie 5 dzien itd.

    o matko :P

    masło maslane ... faktycznie cięzka ...

    ale fakt - chyba naprawdę codzienne współżycie nie sprzyja ...

    skrzacik mi napisał że co 2gi dzień jest ok :P

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam moje kochane

    Paula90, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    to ja juz sama nie wiem dziewuszki :) Zobaczymy po wizycie u lekarza :) A nam sie wyjazd przesunal :/ P wlasnie wrocil z pracy i mowi ze dostal wolne ale dopiero od 5 kwietnia... No coz swieta spedzimy sobie sami :) Czyli jednak musze sprzatac i gotowac :)

    gotuj gotuj :)
    i sprzątaj :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    to ja juz sama nie wiem dziewuszki :) Zobaczymy po wizycie u lekarza :) A nam sie wyjazd przesunal :/ P wlasnie wrocil z pracy i mowi ze dostal wolne ale dopiero od 5 kwietnia... No coz swieta spedzimy sobie sami :) Czyli jednak musze sprzatac i gotowac :)

    szkoda ale dobrze ze pozniej pojedziesz a nie wcale

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch mnie boli :/ Tak dziwnie :/

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    to ja juz sama nie wiem dziewuszki :) Zobaczymy po wizycie u lekarza :) A nam sie wyjazd przesunal :/ P wlasnie wrocil z pracy i mowi ze dostal wolne ale dopiero od 5 kwietnia... No coz swieta spedzimy sobie sami :) Czyli jednak musze sprzatac i gotowac :)

    i bardzo dobrze bierz sie za robote hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    wróciłam moje kochane

    czesc slonce :)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak czy tak musze jechac bo do lekarza musze sie zbadac... bede lepiej spala jak bede wiedziala co jest;)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ