X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Ja jeszcze w pizamie siedze hehehehe :D niemam sily,ten okres mnie wykancza,niech juz sie konczy,dzisiaj 3 dzien jutro powinno juz byc lepiej i mniej :/

    ile dni masz?bo ja 5-6męczarni

    ja mocnego krwawienia mam 3,4 dni a potem juz tylko plamie takze mam nadzieje ze jutro bedzie juz tego mniej,ale ja zas dlugooo plamie,niekiedy nawet tydzien.

    zobacze co u mnie bedzie

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak ty ale ja jestem oslabiona :/ temperature pod pacha mam 35,5 :/ za malo,dlatego nic mi sie nie chce ale to napewno przez @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia to sie meczysz przez te plamienia bo to taki dyskomfort,to musi juz tak byc czy jest jakis powod tych plamien,co lekarz na to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Ja jeszcze w pizamie siedze hehehehe :D niemam sily,ten okres mnie wykancza,niech juz sie konczy,dzisiaj 3 dzien jutro powinno juz byc lepiej i mniej :/

    ile dni masz?bo ja 5-6męczarni

    ja mocnego krwawienia mam 3,4 dni a potem juz tylko plamie takze mam nadzieje ze jutro bedzie juz tego mniej,ale ja zas dlugooo plamie,niekiedy nawet tydzien.

    zobacze co u mnie bedzie

    skrzacik nie zamartwiaj sie wszystko bedzie dobrze,no stres,no problem ;-)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic mi na to nie powiedzial ! szkoda gadac z tymi lekazrzami...

    a tak w ogole to postanowilam narazie od lekarzy specjalistow odpoczac...
    i przez 3 miesiace ogladac swoj organizm + stosowanie testow owulacyjnych i ziola ojca sroki itd.chce schudnac i poprawic kondycje.A zrobie sobie sama na wlasny koszt badania i moj zrobi badania nasienia i wtedy z badaniami pujde do Kliniki Leczenia Nieplodnosci.Bo i tak mi to zleca a wtedy bede sie stresowac 100000000000 razy bardziej.

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ubieram sie bo musze isc z psem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Nic mi na to nie powiedzial ! szkoda gadac z tymi lekazrzami...

    a tak w ogole to postanowilam narazie od lekarzy specjalistow odpoczac...
    i przez 3 miesiace ogladac swoj organizm + stosowanie testow owulacyjnych i ziola ojca sroki itd.chce schudnac i poprawic kondycje.A zrobie sobie sama na wlasny koszt badania i moj zrobi badania nasienia i wtedy z badaniami pujde do Kliniki Leczenia Nieplodnosci.Bo i tak mi to zleca a wtedy bede sie stresowac 100000000000 razy bardziej.

    basia tylko uwazaj z ta diete bo bez wiedzy mozna sobie krzywde zrobic i takim szczuplym to tez nie za dobrze byc,najlepiej sredniakiem hah nie no powaznie z tym zachodzeniem bo mozesz dietka rozje...ac wszystko jak ja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Nic mi na to nie powiedzial ! szkoda gadac z tymi lekazrzami...

    a tak w ogole to postanowilam narazie od lekarzy specjalistow odpoczac...
    i przez 3 miesiace ogladac swoj organizm + stosowanie testow owulacyjnych i ziola ojca sroki itd.chce schudnac i poprawic kondycje.A zrobie sobie sama na wlasny koszt badania i moj zrobi badania nasienia i wtedy z badaniami pujde do Kliniki Leczenia Nieplodnosci.Bo i tak mi to zleca a wtedy bede sie stresowac 100000000000 razy bardziej.

    basia tylko uwazaj z ta diete bo bez wiedzy mozna sobie krzywde zrobic i takim szczuplym to tez nie za dobrze byc,najlepiej sredniakiem hah nie no powaznie z tym zachodzeniem bo mozesz dietka rozje...ac wszystko jak ja

    Waze z 65 kilo przy 154 cm wzrostu :/ wiec troszke za duzo :P chce zrzucic tak z 7,8 kilo i bede sie lepiej czuc :) ja chce zaczac sport uprawiac i ograniczyc slodycze i nie jesc po 18 :D tylko czekam na poprawe pogody :)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 26 marca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu dobrze wygladasz napewno :) Ja pr4zez diety tak zjechalam sobie nerki ze szok;'

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki powiedzcie mi stosowala ktoras ten zel? I co o tym myslicie??


    http://drogeriazdrowie.pl/conceive_plus_zel_wspomagajacy_poczecie?gclid=CO_C7f2t67UCFcJZ3godDgIAoQ

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja sie nigdy nie odchudzalam!!!nigdy w zyciu!!!zanim sie wyprowadzilam z moim to wazylam od 48 do 52 kilo gora!!! chuda bylam jak patyk :) ale wtedy wiecej sie ruszalam,rolki i skate park,rower i bieganie.A jak zmaieszkalam z moim to przez caly rok dziennie jak wracal z pracy to przywozil mi cos slodkiego :P batonik,czekoladka,bombonierka,lodzik i tak przytylam a po drugie jadlam z nim obiad o 22 nieraz pozniej i tak zgrublam,niemaialm czasu sie ruszac,biegac itd.

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • MADZIA987 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja go stosowalam i stosuje nie wiem co myslec bo w ciazy jeszcze nie jestem ale ponoc przydatny pzy słabymym sluzie i poprawiaja jakosc i zwiekszaja zywotnosc plemnikow

    Paula90 lubi tę wiadomość

    MADZIA987
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    dziewczynki powiedzcie mi stosowala ktoras ten zel? I co o tym myslicie??


    http://drogeriazdrowie.pl/conceive_plus_zel_wspomagajacy_poczecie?gclid=CO_C7f2t67UCFcJZ3godDgIAoQ

    dokładnie o tym samym żelu dziś się zastanawiałam :)

    ponoc ma dobre opinie....
    ale ta cena :/
    brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    dziewczynki powiedzcie mi stosowala ktoras ten zel? I co o tym myslicie??


    http://drogeriazdrowie.pl/conceive_plus_zel_wspomagajacy_poczecie?gclid=CO_C7f2t67UCFcJZ3godDgIAoQ

    Nie stosowalam.Pierwsze slysze :) ale mysle ze warto sprobowc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA987 wrote:
    hej ja go stosowalam i stosuje nie wiem co myslec bo w ciazy jeszcze nie jestem ale ponoc przydatny pzy słabymym sluzie i poprawiaja jakosc i zwiekszaja zywotnosc plemnikow

    Madziu i naprawdę kosztuje w granicach 70zł ....
    brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula działa na wszystkie możliwe fronty :D witaminki, wiesiołki, żeliki :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam ksiazke PLANOWANIE PLCI DZIECKA :) czytalam ja ale jest ciezka w zrozumieniu.

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Ale ja sie nigdy nie odchudzalam!!!nigdy w zyciu!!!zanim sie wyprowadzilam z moim to wazylam od 48 do 52 kilo gora!!! chuda bylam jak patyk :) ale wtedy wiecej sie ruszalam,rolki i skate park,rower i bieganie.A jak zmaieszkalam z moim to przez caly rok dziennie jak wracal z pracy to przywozil mi cos slodkiego :P batonik,czekoladka,bombonierka,lodzik i tak przytylam a po drugie jadlam z nim obiad o 22 nieraz pozniej i tak zgrublam,niemaialm czasu sie ruszac,biegac itd.

    Basiu skad ja to znam... jak przeprowadzilam sie do P bylam szczupla bardzo a teraz... przytylo mi sie sporo... Bo obiadki, kolacyjki, piweczko, wineczko, lodzik itddd :) Ale czas wziasc sie za siebie :) Bedzie ladnie to dres i do parkuu :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    dziewczynki powiedzcie mi stosowala ktoras ten zel? I co o tym myslicie??


    http://drogeriazdrowie.pl/conceive_plus_zel_wspomagajacy_poczecie?gclid=CO_C7f2t67UCFcJZ3godDgIAoQ

    dokładnie o tym samym żelu dziś się zastanawiałam :)

    ponoc ma dobre opinie....
    ale ta cena :/
    brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......

    Cena nie mala :/ Ale moze dosyc wydajny jest... Nie wiem zastanawiam sie bo jak pojade do Polski kupie... Trzeba wszytskiego spróbować :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • MADZIA987 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 26 marca 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    MADZIA987 wrote:
    hej ja go stosowalam i stosuje nie wiem co myslec bo w ciazy jeszcze nie jestem ale ponoc przydatny pzy słabymym sluzie i poprawiaja jakosc i zwiekszaja zywotnosc plemnikow

    Madziu i naprawdę kosztuje w granicach 70zł ....
    brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :/

    niestety ja płaciłam 69 zł

    MADZIA987
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ