Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Ja nic nie robie :) dopiero jutro jajka faszerowane. :) na szczescia ja nie wyprawiam swiat :) tylko idziemy w gosci :D ahh..

    my coś tam podziergamy ale nie dużo, teściowa piecze ciasto, ja, chyba zrobimy rybę po grecku, może sałatkę jakąś ... no ale my tez na 1wsze święto jedziemy do rodziców moich :) a ciachem dzielę się z moją mamą - daję jej połowę swojego, a ona mi mojego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    hej kobitki.
    My właśnie sie lenimy :D
    Nie wytrzymałam z tym testem.. jestem meega niecierpliwa.
    Wyszedł meega delikatna,trzeba sie nagimnastykowac by cokolwiek zobaczyć :D we wtorek kolejny.

    życzę żeby były mega dwie grube krechy :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika jak widać cokolwiek to jest. Trzymam kciuki :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ciszzzzzzaaa :)

    nie ma z kim pogadać :\

    14mis.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Na Wspolnej oglądam :D jak mysle o tym ze mam sie zabrać za porządki to az gól w gardle mi skacze... nie mam weny.

    Paula90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Ja Na Wspolnej oglądam :D jak mysle o tym ze mam sie zabrać za porządki to az gól w gardle mi skacze... nie mam weny.

    he ... wiem coś o tym :) jak nie ma weny nic nie idzie ...
    ja wczoraj po pracy miałam wenę na porządki :) wszystkie możliwe kurze powycierałam, ozdoby świąteczne powieszałam , poukładałam :) dziś po pracy, łazienka , odkurzanie i mycie podłóg :)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam to w dupie :D leze i wpiedzielema cukiery :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    A ja mam to w dupie :D leze i wpiedzielema cukiery :P

    i duuuuuuuuuu...pa rośnie :P

    a potem : dziewczyny znacie jakąś dietę ? :P

    hahahaahha, kochana :***

    Paula90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    A ja mam to w dupie :D leze i wpiedzielema cukiery :P

    i duuuuuuuuuu...pa rośnie :P

    a potem : dziewczyny znacie jakąś dietę ? :P

    hahahaahha, kochana :***

    Znalazlam swietne tabletki ale to kupie jak nir zajde przez najblizsze 2 miesiace... :D takze narrazie wpierdzielam :D

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    A ja mam to w dupie :D leze i wpiedzielema cukiery :P

    i duuuuuuuuuu...pa rośnie :P

    a potem : dziewczyny znacie jakąś dietę ? :P

    hahahaahha, kochana :***

    Znalazlam swietne tabletki ale to kupie jak nir zajde przez najblizsze 2 miesiace... :D takze narrazie wpierdzielam :D

    nie bierz rzadnych tabletek na odchudzanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    broń Cię Panie Boże !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    znam dziewczyny co się faszerowały różnymi tabletkami - tymi legalnymi i tymi niedostępnymi w Polsce ... owszem chudły ... ale potem ... trudno utrzymać wagę, j0-jo, a co najgorsze - teraz nie mogą schudnąć ... a przyczyna jest prosta - jak potraktujesz organizm tak silnymi tabsami, to potem on nie jest już w stanie schudnać bardziej naturalnymi metodami bo domaga się tych silnych środków ... i co - całe życie bedziesz się truć ? nie bąź niemądra, nie słuchaj o cudotwórczych tabletkach !!! gdyby takie były nie byłoby ludzi otyłych wogóle ...!!!


    nie ma cudów i nie daj się nabrać!!!

    lepiej naturalnie - więcej ruchu, mniej słodyczy, nie jeść po 18tej ... ja dzięki temu kiedyś fajnie schudłam ... (pisałamm Ci w LO ważyłam prawie 80...teraz mam ok., 72 i waga mi się trzyma) .

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobraaa wstaje :D Ide cos sprzatnac i ugotowac wszytsko na salatke bo juz Pawel mi marudzil wczoraj dlczego salatki nie ma jeszcze hahaha

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nakrzyczałam na Paulę :P
    należało Ci się :P
    he...jeszcze jedno, myslisz że takie tabletki nie wpłyną niekorzystnie na to aby mieć dzidzię ... pomyśl ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Dobraaa wstaje :D Ide cos sprzatnac i ugotowac wszytsko na salatke bo juz Pawel mi marudzil wczoraj dlczego salatki nie ma jeszcze hahaha

    idź idź , może Ci głupoty z głowy wyjdą ... :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam od lekarza z oliwka,zapalenie dróg oddechowych...antybiotyka ma i bedzie dobrze.zmywam sie do garow...miłego wam...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Mrowwwka Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 29 marca 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wiecie cos moze o luteinie? czy po niej moge nie odczuwac zadnych dolegliwosci bolowych typowych przed @? no kurde nic mnie nie boli ja sie ciesze bo zawsze cierpie tylko sie zastanawiam ze to chyba nie za dobrze,,, Pozdrawiam :)

    Mrowwwka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) moj chory i mnie tez cos biere :/ buuu . . . ale przy takiej pogodzie niema sie co dziwic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    hej dziewczyny :) moj chory i mnie tez cos biere :/ buuu . . . ale przy takiej pogodzie niema sie co dziwic.

    mój też leży ... wygrzewa go Gripex ... byle do następnego serduszkowania wyzdrowiał :P

    hahaha :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • MADZIA987 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 29 marca 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny zagladnełam zeby pochwalic sie II kreseczkami i beta tez potwierdziła jeszcze nie moge ochłonąc :) trzymam za was wszystkie kciuki bardzo bardzo mocno

    Paula90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    MADZIA987
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 29 marca 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia to super :) Gratuluje :) Jejciu <3

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Madziu :)

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ