X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Ja nic nie robie :) dopiero jutro jajka faszerowane. :) na szczescia ja nie wyprawiam swiat :) tylko idziemy w gosci :D ahh..

    my coś tam podziergamy ale nie dużo, teściowa piecze ciasto, ja, chyba zrobimy rybę po grecku, może sałatkę jakąś ... no ale my tez na 1wsze święto jedziemy do rodziców moich :) a ciachem dzielę się z moją mamą - daję jej połowę swojego, a ona mi mojego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    hej kobitki.
    My właśnie sie lenimy :D
    Nie wytrzymałam z tym testem.. jestem meega niecierpliwa.
    Wyszedł meega delikatna,trzeba sie nagimnastykowac by cokolwiek zobaczyć :D we wtorek kolejny.

    życzę żeby były mega dwie grube krechy :D

    Anika321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika jak widać cokolwiek to jest. Trzymam kciuki :*

    Anika321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ciszzzzzzaaa :)

    nie ma z kim pogadać :\

    14mis.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Na Wspolnej oglądam :D jak mysle o tym ze mam sie zabrać za porządki to az gól w gardle mi skacze... nie mam weny.

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Ja Na Wspolnej oglądam :D jak mysle o tym ze mam sie zabrać za porządki to az gól w gardle mi skacze... nie mam weny.

    he ... wiem coś o tym :) jak nie ma weny nic nie idzie ...
    ja wczoraj po pracy miałam wenę na porządki :) wszystkie możliwe kurze powycierałam, ozdoby świąteczne powieszałam , poukładałam :) dziś po pracy, łazienka , odkurzanie i mycie podłóg :)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam to w dupie :D leze i wpiedzielema cukiery :P

    maximka84, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    A ja mam to w dupie :D leze i wpiedzielema cukiery :P

    i duuuuuuuuuu...pa rośnie :P

    a potem : dziewczyny znacie jakąś dietę ? :P

    hahahaahha, kochana :***

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    A ja mam to w dupie :D leze i wpiedzielema cukiery :P

    i duuuuuuuuuu...pa rośnie :P

    a potem : dziewczyny znacie jakąś dietę ? :P

    hahahaahha, kochana :***

    Znalazlam swietne tabletki ale to kupie jak nir zajde przez najblizsze 2 miesiace... :D takze narrazie wpierdzielam :D

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    A ja mam to w dupie :D leze i wpiedzielema cukiery :P

    i duuuuuuuuuu...pa rośnie :P

    a potem : dziewczyny znacie jakąś dietę ? :P

    hahahaahha, kochana :***

    Znalazlam swietne tabletki ale to kupie jak nir zajde przez najblizsze 2 miesiace... :D takze narrazie wpierdzielam :D

    nie bierz rzadnych tabletek na odchudzanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    broń Cię Panie Boże !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    znam dziewczyny co się faszerowały różnymi tabletkami - tymi legalnymi i tymi niedostępnymi w Polsce ... owszem chudły ... ale potem ... trudno utrzymać wagę, j0-jo, a co najgorsze - teraz nie mogą schudnąć ... a przyczyna jest prosta - jak potraktujesz organizm tak silnymi tabsami, to potem on nie jest już w stanie schudnać bardziej naturalnymi metodami bo domaga się tych silnych środków ... i co - całe życie bedziesz się truć ? nie bąź niemądra, nie słuchaj o cudotwórczych tabletkach !!! gdyby takie były nie byłoby ludzi otyłych wogóle ...!!!


    nie ma cudów i nie daj się nabrać!!!

    lepiej naturalnie - więcej ruchu, mniej słodyczy, nie jeść po 18tej ... ja dzięki temu kiedyś fajnie schudłam ... (pisałamm Ci w LO ważyłam prawie 80...teraz mam ok., 72 i waga mi się trzyma) .

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobraaa wstaje :D Ide cos sprzatnac i ugotowac wszytsko na salatke bo juz Pawel mi marudzil wczoraj dlczego salatki nie ma jeszcze hahaha

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nakrzyczałam na Paulę :P
    należało Ci się :P
    he...jeszcze jedno, myslisz że takie tabletki nie wpłyną niekorzystnie na to aby mieć dzidzię ... pomyśl ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Dobraaa wstaje :D Ide cos sprzatnac i ugotowac wszytsko na salatke bo juz Pawel mi marudzil wczoraj dlczego salatki nie ma jeszcze hahaha

    idź idź , może Ci głupoty z głowy wyjdą ... :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam od lekarza z oliwka,zapalenie dróg oddechowych...antybiotyka ma i bedzie dobrze.zmywam sie do garow...miłego wam...

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Mrowwwka Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 29 marca 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wiecie cos moze o luteinie? czy po niej moge nie odczuwac zadnych dolegliwosci bolowych typowych przed @? no kurde nic mnie nie boli ja sie ciesze bo zawsze cierpie tylko sie zastanawiam ze to chyba nie za dobrze,,, Pozdrawiam :)

    Mrowwwka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) moj chory i mnie tez cos biere :/ buuu . . . ale przy takiej pogodzie niema sie co dziwic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    hej dziewczyny :) moj chory i mnie tez cos biere :/ buuu . . . ale przy takiej pogodzie niema sie co dziwic.

    mój też leży ... wygrzewa go Gripex ... byle do następnego serduszkowania wyzdrowiał :P

    hahaha :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • MADZIA987 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 29 marca 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny zagladnełam zeby pochwalic sie II kreseczkami i beta tez potwierdziła jeszcze nie moge ochłonąc :) trzymam za was wszystkie kciuki bardzo bardzo mocno

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    MADZIA987
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 29 marca 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia to super :) Gratuluje :) Jejciu <3

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Madziu :)

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ