X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia wrote:
    Od czasu do czasu zajrzę ;-) Do zobaczenia;-)

    buziaczki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy.Poki co sie nie napalam :D
    Chyba wezme sie zaraz na porządki . Mój głuptas boi sie paproszków i płacze jak je widzi :D hahaha poodkurzam zaraz i szyby chociaz umyje.bo wszedzie są paluchy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    No zobaczymy.Poki co sie nie napalam :D
    Chyba wezme sie zaraz na porządki . Mój głuptas boi sie paproszków i płacze jak je widzi :D hahaha poodkurzam zaraz i szyby chociaz umyje.bo wszedzie są paluchy :D

    wiesz jak dziecko:)hehe ja tez musze sie wziąść za cośik a tak sie niechce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw kawke wypije. hahaha :D
    skrzat a powiedz mi jak wygląda normalny śluz w fazie lutealnej ? a jak w ciąży? orientujesz sie moze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczynki :)
    Wyspane?Wyoczete?Gotowe do pracy?
    Bo ja wcale!!!A dzisiaj mam dzien probny w pracy :O no ale dam z siebie wszystko nawet przy takiej pogodzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Najpierw kawke wypije. hahaha :D
    skrzat a powiedz mi jak wygląda normalny śluz w fazie lutealnej ? a jak w ciąży? orientujesz sie moze?

    śluz w fazie lutealnej hum...jest gesty biały lub cytrynowy heh kolorem,kłaczkowaty,rwący sie i oczywiście bez zapachowy,ja na początku ciązy miałam taki sam jak opisuje ci,z tym że na wkładce zuwazyłam też domieszkę szklistego płodnego śluzu,juz wiedziałam ze coś nie gra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Dzien dobry dziewczynki :)
    Wyspane?Wyoczete?Gotowe do pracy?
    Bo ja wcale!!!A dzisiaj mam dzien probny w pracy :O no ale dam z siebie wszystko nawet przy takiej pogodzie :)

    no hej wyspałaś sie heheh powodzenia w pracy hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Detektor zmienil mi z powrotem dzien owulki z 18 na 15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Detektor zmienil mi z powrotem dzien owulki z 18 na 15

    ja tak myślałam ze ty 15miałaś owu ale ....heheh od 16w góre poszła hah

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2013, 08:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha. no to musze sie przyjzeć dokladnie. poki co nic nie widzialam. Mam mega mokro...i biało. wiec normalka w fazie luealnej. No nic. Poczekamy ,zobaczymy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    aha. no to musze sie przyjzeć dokladnie. poki co nic nie widzialam. Mam mega mokro...i biało. wiec normalka w fazie luealnej. No nic. Poczekamy ,zobaczymy :)

    urok fazy lutealnej niema co heheh ja naprzykład miałam pare dni mokro w tym cyklu niewiem o co biega ale na pewno coś sie zmieniło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakos od kilku dni non stop sie budze w nocy tak se ooo ... nie ze mi sie siusiu chce czy coz ale za to zas duzo pije jak sie obudze.a przeciez nie ma lata prawda?

    Zaraz musze sie ubierac i przygotowac do pracy bo o 10:30 musze najpozniej wyjsc.
    aha 2 syfki mi wyszly :P a jednak nadchodzi okres i bede chrosciata :D W niele lubw pniedzialaek mam dostac.Nawet testowac nie bede chyba ze w poniedzialek nie przyjdzie to we wtorek testuje ale wczesniej n iema co sie nakrecac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam teraz bardzo mokro :D leje sie ze mnie ze szok :O :P

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Dzien dobry dziewczynki :)
    Wyspane?Wyoczete?Gotowe do pracy?
    Bo ja wcale!!!A dzisiaj mam dzien probny w pracy :O no ale dam z siebie wszystko nawet przy takiej pogodzie :)

    dasz radę, powodzenia

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Anika321 wrote:
    aha. no to musze sie przyjzeć dokladnie. poki co nic nie widzialam. Mam mega mokro...i biało. wiec normalka w fazie luealnej. No nic. Poczekamy ,zobaczymy :)

    urok fazy lutealnej niema co heheh ja naprzykład miałam pare dni mokro w tym cyklu niewiem o co biega ale na pewno coś sie zmieniło

    No wiec własnie. Mnie tylko te bole podbrzusza zastanawiają i mdłości przy owu. Bo nigdy czegos takiego nie mialam.i z dnia na dzień coraz bardziej senna.dzisiaj to juz w ogole.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Jakos od kilku dni non stop sie budze w nocy tak se ooo ... nie ze mi sie siusiu chce czy coz ale za to zas duzo pije jak sie obudze.a przeciez nie ma lata prawda?

    Zaraz musze sie ubierac i przygotowac do pracy bo o 10:30 musze najpozniej wyjsc.
    aha 2 syfki mi wyszly :P a jednak nadchodzi okres i bede chrosciata :D W niele lubw pniedzialaek mam dostac.Nawet testowac nie bede chyba ze w poniedzialek nie przyjdzie to we wtorek testuje ale wczesniej n iema co sie nakrecac

    wiesz ze ja tez zle spie!niewiem?ja wstaje siusiu pewnie woga przed @schodzi z organizmu...ja miałam syfka ale zanikł!czekaj do poniedziałku zobaczysz:)ja tez czekam jak coś do poniedziałku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane :)
    Poczytałam Wasz wczorajsze posty na temat Teściowych .,..... o matko ... i córko ... i cała rodzino ... współczuję ... żałuję że nie wpadłam do Was jak gadałyście na ten temat ...
    Ja narazie odpukać ... nie moge narzekać ... nie krytykuje, nie wpieprza się, pomoże, doradzi, Maciek nie słucha jej tylko mnie - zreszta jak pisałam wcześniej ona nie wpieprza się, owszem czasem coś powie ale nie jest to wpieprzanie że ma być tak a nie inaczej :P owszem na początku były zgrzyty, ale teraz nie mogę narzekać ...
    Poza tym jest świetnym kompanem do jazdy na rowerze i na wyprawy na basen :D w sumie to mogę powiedzieć że Ona nauczyła mnie pływać :P

    No nic, nowy dzień...piękna zima tej wiosny :\

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Dzien dobry dziewczynki :)
    Wyspane?Wyoczete?Gotowe do pracy?
    Bo ja wcale!!!A dzisiaj mam dzien probny w pracy :O no ale dam z siebie wszystko nawet przy takiej pogodzie :)

    dasz radę, powodzenia

    Musze miec ta prace!!!1500zl by sie przydalo np.na waciki hahhahaha :P i nowe buty bo mam fiola na punkcie butow :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Anika321 wrote:
    aha. no to musze sie przyjzeć dokladnie. poki co nic nie widzialam. Mam mega mokro...i biało. wiec normalka w fazie luealnej. No nic. Poczekamy ,zobaczymy :)

    urok fazy lutealnej niema co heheh ja naprzykład miałam pare dni mokro w tym cyklu niewiem o co biega ale na pewno coś sie zmieniło

    No wiec własnie. Mnie tylko te bole podbrzusza zastanawiają i mdłości przy owu. Bo nigdy czegos takiego nie mialam.i z dnia na dzień coraz bardziej senna.dzisiaj to juz w ogole.

    kochana pogoda tez swoje robi i nastawienie....spokojnie czekaj a okaze sie nie bawem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Dzień dobry Kochane :)
    Poczytałam Wasz wczorajsze posty na temat Teściowych .,..... o matko ... i córko ... i cała rodzino ... współczuję ... żałuję że nie wpadłam do Was jak gadałyście na ten temat ...
    Ja narazie odpukać ... nie moge narzekać ... nie krytykuje, nie wpieprza się, pomoże, doradzi, Maciek nie słucha jej tylko mnie - zreszta jak pisałam wcześniej ona nie wpieprza się, owszem czasem coś powie ale nie jest to wpieprzanie że ma być tak a nie inaczej :P owszem na początku były zgrzyty, ale teraz nie mogę narzekać ...
    Poza tym jest świetnym kompanem do jazdy na rowerze i na wyprawy na basen :D w sumie to mogę powiedzieć że Ona nauczyła mnie pływać :P

    No nic, nowy dzień...piękna zima tej wiosny :\

    hejcia:)

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ