X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    na macowych powini byli dac tytuł taki:jak chcesz psychicznie paść pisz u nas.dobijemy sie na wzajem hah

    hahahaha... dobre,pisz u nas my Cie dobijemy powinno byc hahaha

    jest w drugim tytule haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze lepsze watki zostaly na staraniach marcowych

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh tu sie juz tworza takie gangi jak w szkolach ;p

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    hahaha powazne bedziemy w trumnie ;p

    no własnie hahah

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Nasze lepsze watki zostaly na staraniach marcowych

    damy rade!!!cycki do przodu

    izunia.mo.84, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    ehhh tu sie juz tworza takie gangi jak w szkolach ;p

    i bedą sie tworzyc bo inne dziewuchy bedą nasz drążyć i bedzie skrzat znów winny haha

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    wiecie co wkurza mnie powaga babek młodszych odemnie!wielce bedą mówić co ja mam pisać,takie forum popadnie w dno bo zadreczac sie ile mozna,jedna drugą...bez jaj ja mam prawie 30na koncie i niezamierzam byc powazna

    a mnie w nich jeszcze to ze wszystkie rozumy pozjadały,czlowiek sie cos zapyta a one najazd ze"to Ty nie wiesz?"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    wiecie co wkurza mnie powaga babek młodszych odemnie!wielce bedą mówić co ja mam pisać,takie forum popadnie w dno bo zadreczac sie ile mozna,jedna drugą...bez jaj ja mam prawie 30na koncie i niezamierzam byc powazna

    a mnie w nich jeszcze to ze wszystkie rozumy pozjadały,czlowiek sie cos zapyta a one najazd ze"to Ty nie wiesz?"

    dlatego mówie ze teraz sie zacznie

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa jestem czy one tak wszytsko odrazu wiedzialy :) A i ja bede sobie serduszkowac ile chce mi sie i uj!!!! :D

    izunia.mo.84, izunia.mo.84, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Paula90 wrote:
    ehhh tu sie juz tworza takie gangi jak w szkolach ;p

    i bedą sie tworzyc bo inne dziewuchy bedą nasz drążyć i bedzie skrzat znów winny haha

    nic nie beda sie tworzyc,masz prawo pisac co chcesz ,wolnosc slowa jest

    Paula90, skrzat84, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wali mnie to :D

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    ciekawa jestem czy one tak wszytsko odrazu wiedzialy :) A i ja bede sobie serduszkowac ile chce mi sie i uj!!!! :D

    wszystkie mało wiedzą te które niby są najbardziej doświadczone...bo człowiek sie uczy całe zycie a wytykanie błedów powinny zacżąc od siebie każda

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    A wali mnie to :D

    mnie tez mam to głęboko i szeroko gdzieś chcą podziału mają

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    ciekawa jestem czy one tak wszytsko odrazu wiedzialy :) A i ja bede sobie serduszkowac ile chce mi sie i uj!!!! :D

    masz racje hehehe trzeba duzo serduszkowac,duzo,duzo :D

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Paula90 wrote:
    ciekawa jestem czy one tak wszytsko odrazu wiedzialy :) A i ja bede sobie serduszkowac ile chce mi sie i uj!!!! :D

    wszystkie mało wiedzą te które niby są najbardziej doświadczone...bo człowiek sie uczy całe zycie a wytykanie błedów powinny zacżąc od siebie każda

    Kochana ja malo wiem... ale staram sie i czytam jak nie rozumiemc zegos :) A ze ja lubie seks czesty to przeciez nie bede sobie odmawiac :D

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boże mówie jak psychiatra hahah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ja tez od 2 lat jestem na stronce www.benc.pl i tam tez jedne dziolchy kiedys rozumy pozjadaly i na NOWEJ sie znecaly to sie zaczelo heheheh ! ze jestem nie odpowiedzialana smarkula,i az szkoda gadac co jeszcze a tylko dlatego ze ja obronilam :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Paula90 wrote:
    ciekawa jestem czy one tak wszytsko odrazu wiedzialy :) A i ja bede sobie serduszkowac ile chce mi sie i uj!!!! :D

    wszystkie mało wiedzą te które niby są najbardziej doświadczone...bo człowiek sie uczy całe zycie a wytykanie błedów powinny zacżąc od siebie każda

    Kochana ja malo wiem... ale staram sie i czytam jak nie rozumiemc zegos :) A ze ja lubie seks czesty to przeciez nie bede sobie odmawiac :D

    twoja dupa twoja pipa

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Wiecie co ja tez od 2 lat jestem na stronce www.benc.pl i tam tez jedne dziolchy kiedys rozumy pozjadaly i na NOWEJ sie znecaly to sie zaczelo heheheh ! ze jestem nie odpowiedzialana smarkula,i az szkoda gadac co jeszcze a tylko dlatego ze ja obronilam :)

    ja mam swoje forum otworzyłam je dawno sama od podstaw

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    A wali mnie to :D

    i dokladnie nie ma co zwracac uwagi,kazdego szkoda i ma ciezko ale to nie powod by go krytykowac ze czegos nie wie a tyle lat ma ech....a mi to dzis wali ale w dekielek hehehe

    Paula90 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ