X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    skrzacik olej to :D

    w nosie to mam pogdybac im zostało....ja jak do was przyszłam forum odżyło a i stypy sie skończyły haha

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na macowych powini byli dac tytuł taki:jak chcesz psychicznie paść pisz u nas.dobijemy sie na wzajem hah

    Paula90, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Jestem obecna :)

    psioczą na nas ahhahh ze moje posty to 75%tu na forum

    skrzat84, to chyba bardzo dobrze ze masz cos do powiedzenia kochana ;-) i nie koniecznie trzeba pisac o ciągłych bólach i owulacjach itp,itd. tylko też o codziennych sprawkach ,jak to babskie ploteczki a przy okazji zapomnieć trochę o smutku wywołanym brakiem pociechy

    no ale nadały na mnie na marcowych jakk weszłam hahah mówie a tu was boli heheh bo ja pisac umiem hehe i szybko to robie hahah ktoś jak chce sie przywalić znajdzie cos ok mamy swoj wątek i tyle

    ja bardzo lubie wesole i wygadane babeczki tak jak Wy hehe ;-) a nie ciagle wkolo to samo i ten sam temat,trzeba troche innowacji w temacie wprowadzac bo by sie czlowiek zalamal ciaglym zalem i placzem ze nie wychodzi

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Jestem obecna :)

    psioczą na nas ahhahh ze moje posty to 75%tu na forum

    skrzat84, to chyba bardzo dobrze ze masz cos do powiedzenia kochana ;-) i nie koniecznie trzeba pisac o ciągłych bólach i owulacjach itp,itd. tylko też o codziennych sprawkach ,jak to babskie ploteczki a przy okazji zapomnieć trochę o smutku wywołanym brakiem pociechy

    no ale nadały na mnie na marcowych jakk weszłam hahah mówie a tu was boli heheh bo ja pisac umiem hehe i szybko to robie hahah ktoś jak chce sie przywalić znajdzie cos ok mamy swoj wątek i tyle

    ja bardzo lubie wesole i wygadane babeczki tak jak Wy hehe ;-) a nie ciagle wkolo to samo i ten sam temat,trzeba troche innowacji w temacie wprowadzac bo by sie czlowiek zalamal ciaglym zalem i placzem ze nie wychodzi

    własnie jedna mówi do rzeczy hah

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    na macowych powini byli dac tytuł taki:jak chcesz psychicznie paść pisz u nas.dobijemy sie na wzajem hah

    Ty wariatko :) Nie no przeciez nie mozna wiecznie gadac tylko o staraniach sie o dziecko idzie zwariowac;/

    basiulkaa_89, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    skrzat84 wrote:
    na macowych powini byli dac tytuł taki:jak chcesz psychicznie paść pisz u nas.dobijemy sie na wzajem hah

    Ty wariatko :) Nie no przeciez nie mozna wiecznie gadac tylko o staraniach sie o dziecko idzie zwariowac;/

    stad ten tytuł chesz miec paranoje idz na marcowe gwaracja dołka jest haha

    Paula90, basiulkaa_89, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nareszcie dotarlam do Was

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helooooł :D

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co wkurza mnie powaga babek młodszych odemnie!wielce bedą mówić co ja mam pisać,takie forum popadnie w dno bo zadreczac sie ile mozna,jedna drugą...bez jaj ja mam prawie 30na koncie i niezamierzam byc powazna

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    nareszcie dotarlam do Was

    super to teraz nadrób nas i powiedz czy dobrze mówie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Helooooł :D

    witaj:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    na macowych powini byli dac tytuł taki:jak chcesz psychicznie paść pisz u nas.dobijemy sie na wzajem hah

    hahahhahaha az sie poplakalam ze smiechu :) glupol z ciebie ewcia naprawde :D :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    na macowych powini byli dac tytuł taki:jak chcesz psychicznie paść pisz u nas.dobijemy sie na wzajem hah

    hahahhahaha az sie poplakalam ze smiechu :) glupol z ciebie ewcia naprawde :D :D :D

    ja powazna jestem przecież haha

    basiulkaa_89, Paula90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam wolę plemniczkę tyśkę i zośkę wątek!! Tam to dopiero gada się o wszystkim i o niczym he he!!
    Powodzonka dziewczyny!!:-)

    basiulkaa_89, Paula90, Dodi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wykresa mi wcieło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :) na zwariowanym watku :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    na macowych powini byli dac tytuł taki:jak chcesz psychicznie paść pisz u nas.dobijemy sie na wzajem hah

    hahahaha... dobre,pisz u nas my Cie dobijemy powinno byc hahaha

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha powazne bedziemy w trumnie ;p

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    A ja tam wolę plemniczkę tyśkę i zośkę wątek!! Tam to dopiero gada się o wszystkim i o niczym he he!!
    Powodzonka dziewczyny!!:-)

    Kazdy lubi co innego :) powodzenia :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ