X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no szybka :) teraz wcinam chleb z sosem :P hehehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrozka.gif jak czarodziejka pstryk i jest haha

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    ja sie wkurzam bo chce nowy cykl :D

    hahahhaha :) wyluzuj, może nie będzie potrzebny .... :D

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj chyba bedzie potrzebny :) Nie mam nadziei ze ten bedzie owocny za latwo by nam to przyszlo:)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    oj chyba bedzie potrzebny :) Nie mam nadziei ze ten bedzie owocny za latwo by nam to przyszlo:)

    he ...

    życzę pozytywnego zaskoczenia Kochana :)

    izunia.mo.84, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrocilam...
    Moj Tomek ma 36, ja w grudniu 27, oboje jestesmy po przejsciach dlatego nie zamieszkalismy razem.
    On pracuje w calej polsce od poniedzialku do piatku, wraca tylko na weekendy i jest tak wypompowany, ze polowe tego czasu przesypia.
    Wiedzialam dokladnie na co sie pisze i na co godze wchodzac w ten zwiazek i nie ma zadnego ale. Kocham i tesknie bo to mi pozostaje.

    izunia.mo.84, samira lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    wrocilam...
    Moj Tomek ma 36, ja w grudniu 27, oboje jestesmy po przejsciach dlatego nie zamieszkalismy razem.
    On pracuje w calej polsce od poniedzialku do piatku, wraca tylko na weekendy i jest tak wypompowany, ze polowe tego czasu przesypia.
    Wiedzialam dokladnie na co sie pisze i na co godze wchodzac w ten zwiazek i nie ma zadnego ale. Kocham i tesknie bo to mi pozostaje.

    :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra uciekam.Musze isc do szpitala po wypis siostry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2013, 11:54

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Dobra uciem.Musze isc do szpitala po wypis siostry.

    pa :)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    wrocilam...
    Moj Tomek ma 36, ja w grudniu 27, oboje jestesmy po przejsciach dlatego nie zamieszkalismy razem.
    On pracuje w calej polsce od poniedzialku do piatku, wraca tylko na weekendy i jest tak wypompowany, ze polowe tego czasu przesypia.
    Wiedzialam dokladnie na co sie pisze i na co godze wchodzac w ten zwiazek i nie ma zadnego ale. Kocham i tesknie bo to mi pozostaje.

    to Ty jak w filmach hahah jak sie owulka pojawi bedziesz gonic za facetem po calym kraju i myk na bzykanko gdzies hahaha a potem z powrotem

    maximka84, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Dobra uciekam.Musze isc do szpitala po wypis siostry.

    a wlasnie basiulkaa ,co z siostra,jak sobie radzi bidulka? usciskaj ja

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    JagoodkaK wrote:
    wrocilam...
    Moj Tomek ma 36, ja w grudniu 27, oboje jestesmy po przejsciach dlatego nie zamieszkalismy razem.
    On pracuje w calej polsce od poniedzialku do piatku, wraca tylko na weekendy i jest tak wypompowany, ze polowe tego czasu przesypia.
    Wiedzialam dokladnie na co sie pisze i na co godze wchodzac w ten zwiazek i nie ma zadnego ale. Kocham i tesknie bo to mi pozostaje.

    to Ty jak w filmach hahah jak sie owulka pojawi bedziesz gonic za facetem po calym kraju i myk na bzykanko gdzies hahaha a potem z powrotem

    cos w ten desen :)

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    wrocilam...
    Moj Tomek ma 36, ja w grudniu 27, oboje jestesmy po przejsciach dlatego nie zamieszkalismy razem.
    On pracuje w calej polsce od poniedzialku do piatku, wraca tylko na weekendy i jest tak wypompowany, ze polowe tego czasu przesypia.
    Wiedzialam dokladnie na co sie pisze i na co godze wchodzac w ten zwiazek i nie ma zadnego ale. Kocham i tesknie bo to mi pozostaje.

    dlaczego nie mozecie zamieszkac razem??

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    oj chyba bedzie potrzebny :) Nie mam nadziei ze ten bedzie owocny za latwo by nam to przyszlo:)

    he ...

    życzę pozytywnego zaskoczenia Kochana :)

    i ja rowniez :-) 3mamy kciukasy

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    JagoodkaK wrote:
    wrocilam...
    Moj Tomek ma 36, ja w grudniu 27, oboje jestesmy po przejsciach dlatego nie zamieszkalismy razem.
    On pracuje w calej polsce od poniedzialku do piatku, wraca tylko na weekendy i jest tak wypompowany, ze polowe tego czasu przesypia.
    Wiedzialam dokladnie na co sie pisze i na co godze wchodzac w ten zwiazek i nie ma zadnego ale. Kocham i tesknie bo to mi pozostaje.

    dlaczego nie mozecie zamieszkac razem??

    Ja z ta inicjatywa nie wyjde

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem WAM, że zajebisty jest ten staniu z Triumpha co go wczoraj zakupiłam :D fakt faktem 139zł nie moje no ale jaki mam fajny biuścik ....mniejszy :D bo to jest ten minimaizer -1 :D ponoś optycznie zmniejsza o 1 rozmiar, .... juppiii :D a jak mąż mnie wczoraj w nich zobaczył (bo zakupiłam biały i czarny) to tylko brewki do góry uniósł + uśmiech :) :) :) 06tanczaca-dziewczyna.gif

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spadam kobitki moje kochane,pozniej zajrze co nowego i ciekawego :-) milego popoludnia

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Paula90 wrote:
    JagoodkaK wrote:
    wrocilam...
    Moj Tomek ma 36, ja w grudniu 27, oboje jestesmy po przejsciach dlatego nie zamieszkalismy razem.
    On pracuje w calej polsce od poniedzialku do piatku, wraca tylko na weekendy i jest tak wypompowany, ze polowe tego czasu przesypia.
    Wiedzialam dokladnie na co sie pisze i na co godze wchodzac w ten zwiazek i nie ma zadnego ale. Kocham i tesknie bo to mi pozostaje.

    dlaczego nie mozecie zamieszkac razem??

    Ja z ta inicjatywa nie wyjde

    kurcze Jagódko, coś nie teges .... po prostu jakoś nie rozumiem Cię ... wiem wiem miłość itd.... no ale ... chyba planujecie wspólne życie ... skoro dziecko już w planach ...

    kurde, jakoś nie po kolei ... albo ja jestem starej daty i się nie znam :\

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 21 marca 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja najchetniej to bym dzis zrobila test ciazowy :D :D

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 21 marca 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę że tym wątku faktycznie każdy temat poruszany no i dobrze jak pozwolicie dołącze

    JagoodkaK, izunia.mo.84, Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ