X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    hihih:)
    tak czy inaczej niech jest cale 9 miesiecy :P
    zapytalam Tomka, czy mu ulzylo, ze nie bedzie w tym miesiacu tatusiem a on na to ,ze nie wie. Wolalby miec to zaplanowane ale dziwnie mu.

    hahahah...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierdziu ja mam prawie 1500tys postów hahah szaleje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no szalejesz kochaniutka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    no szalejesz kochaniutka :)

    nawet niewiem kiedy nastukałam tego haha ale oki wydajna jestem haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt fotki wstawić się nie da , coś jest zjeb.... Ja już się ogarnelam a mówiłam że do 22 mi się zejdzie ale jakoś tragicznie nie było jak się zapowiadało,dziewuchi hahahaha brzuch mnie coś jak na @ pobolewa ale przecież w połowie cyklu jestem to chyba nie dostanę :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak se pomyślę że jutro o 4 muszę wstać to mi się płakać chce ech...nie chce mi się do pracy jechać :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    Fakt fotki wstawić się nie da , coś jest zjeb.... Ja już się ogarnelam a mówiłam że do 22 mi się zejdzie ale jakoś tragicznie nie było jak się zapowiadało,dziewuchi hahahaha brzuch mnie coś jak na @ pobolewa ale przecież w połowie cyklu jestem to chyba nie dostanę :/

    kochana jestes juz po owu?moze dlatego cie boli heheh.pisałam do nich co to za jaja a oni odpisali mamy awarie,postaraja sie naprawic do konca tyg usterkę

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    Jak se pomyślę że jutro o 4 muszę wstać to mi się płakać chce ech...nie chce mi się do pracy jechać :(

    o 4 matko bede sie wywjac na 2bok ahah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide sie umyje i wracam...

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzacie nie pisz do tych,ktorzy nie chca Cie sluchac!!

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoodko kiedys okres dostalam kiedys w 33 dniu cyklu a na tescie widzialam blada || kreseczke i jak dostalam to bylam baaardzo zdziwiona i . . . zalamana :( Moj mnie wtedy tak wku #$#% ze cieplam mu obiadem i polecialam do ubikacji plakac niestety nie zdazylam zamknac drzwi...moj Marcin przylecial i klekna na kolana,przytulil sie do brzucha i zaczal plakac . . . tak mi sie go zal zrobilo ze zaczelam wyc jak glupia...gadal,ze on strasznie chce dzidzie,ze bardzo zaluje ze dostalam okres bo tak bardzo chcial i sie cieszyl...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    Fakt fotki wstawić się nie da , coś jest zjeb.... Ja już się ogarnelam a mówiłam że do 22 mi się zejdzie ale jakoś tragicznie nie było jak się zapowiadało,dziewuchi hahahaha brzuch mnie coś jak na @ pobolewa ale przecież w połowie cyklu jestem to chyba nie dostanę :/

    kochana jestes juz po owu?moze dlatego cie boli heheh.pisałam do nich co to za jaja a oni odpisali mamy awarie,postaraja sie naprawic do konca tyg usterkę

    Skrzacik dobrze że napisalas. Wydaje mi się że tak bo testy i śluz wczoraj i przed wczoraj pokazywały pozytywnie ale wg ovufrend niewiele bo tempka się nie zgadza i taki to dziwolag ;(ze mnie ale dziś już testy negatywne ,spróbuje jeszcze je zrobić wtedy kiedy ovufrend wyznaczy owulke

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;(
    Basiulka nie pisz mi takich rzeczy bo ja juz placze ;(

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakrecone jest to dla mnie jeszcze.musze sie duuuzo nauczyc

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Jagoodko kiedys okres dostalam kiedys w 33 dniu cyklu a na tescie widzialam blada || kreseczke i jak dostalam to bylam baaardzo zdziwiona i . . . zalamana :( Moj mnie wtedy tak wku #$#% ze cieplam mu obiadem i polecialam do ubikacji plakac niestety nie zdazylam zamknac drzwi...moj Marcin przylecial i klekna na kolana,przytulil sie do brzucha i zaczal plakac . . . tak mi sie go zal zrobilo ze zaczelam wyc jak glupia...gadal,ze on strasznie chce dzidzie,ze bardzo zaluje ze dostalam okres bo tak bardzo chcial i sie cieszyl...

    :( poplakalam się przez Ciebie :( bo mi się przypomniał mój synek kiedy go straciłam aj...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    ;(
    Basiulka nie pisz mi takich rzeczy bo ja juz placze ;(

    nie placz kochana :) <3 nie mozesz plakac ! masz zakaz na wylewanie lez ;) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Jagoodko kiedys okres dostalam kiedys w 33 dniu cyklu a na tescie widzialam blada || kreseczke i jak dostalam to bylam baaardzo zdziwiona i . . . zalamana :( Moj mnie wtedy tak wku #$#% ze cieplam mu obiadem i polecialam do ubikacji plakac niestety nie zdazylam zamknac drzwi...moj Marcin przylecial i klekna na kolana,przytulil sie do brzucha i zaczal plakac . . . tak mi sie go zal zrobilo ze zaczelam wyc jak glupia...gadal,ze on strasznie chce dzidzie,ze bardzo zaluje ze dostalam okres bo tak bardzo chcial i sie cieszyl...

    :( poplakalam się przez Ciebie :( bo mi się przypomniał mój synek kiedy go straciłam aj...

    nie placz kochana :* aj gluptasie :) zakaz macie na plakanie razem z jagoodka ;) <3
    a co sie staloze stracilas swojego syna? serdecznie wspolczuje...

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam zakazu, malo tego pije wino i dzis wrazliwa jestem.

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    skrzacie nie pisz do tych,ktorzy nie chca Cie sluchac!!

    babo ty a ty chcesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    nie mam zakazu, malo tego pije wino i dzis wrazliwa jestem.

    Ode mnie masz kochana zakaz na zamartwianie sie i zalenie nad soba a co dopiero nade mna ;) nie chce zebys prze ze mnie plakala :(

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ