Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    hihih:)
    tak czy inaczej niech jest cale 9 miesiecy :P
    zapytalam Tomka, czy mu ulzylo, ze nie bedzie w tym miesiacu tatusiem a on na to ,ze nie wie. Wolalby miec to zaplanowane ale dziwnie mu.

    hahahah...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierdziu ja mam prawie 1500tys postów hahah szaleje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no szalejesz kochaniutka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    no szalejesz kochaniutka :)

    nawet niewiem kiedy nastukałam tego haha ale oki wydajna jestem haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt fotki wstawić się nie da , coś jest zjeb.... Ja już się ogarnelam a mówiłam że do 22 mi się zejdzie ale jakoś tragicznie nie było jak się zapowiadało,dziewuchi hahahaha brzuch mnie coś jak na @ pobolewa ale przecież w połowie cyklu jestem to chyba nie dostanę :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak se pomyślę że jutro o 4 muszę wstać to mi się płakać chce ech...nie chce mi się do pracy jechać :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    Fakt fotki wstawić się nie da , coś jest zjeb.... Ja już się ogarnelam a mówiłam że do 22 mi się zejdzie ale jakoś tragicznie nie było jak się zapowiadało,dziewuchi hahahaha brzuch mnie coś jak na @ pobolewa ale przecież w połowie cyklu jestem to chyba nie dostanę :/

    kochana jestes juz po owu?moze dlatego cie boli heheh.pisałam do nich co to za jaja a oni odpisali mamy awarie,postaraja sie naprawic do konca tyg usterkę

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    Jak se pomyślę że jutro o 4 muszę wstać to mi się płakać chce ech...nie chce mi się do pracy jechać :(

    o 4 matko bede sie wywjac na 2bok ahah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide sie umyje i wracam...

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzacie nie pisz do tych,ktorzy nie chca Cie sluchac!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoodko kiedys okres dostalam kiedys w 33 dniu cyklu a na tescie widzialam blada || kreseczke i jak dostalam to bylam baaardzo zdziwiona i . . . zalamana :( Moj mnie wtedy tak wku #$#% ze cieplam mu obiadem i polecialam do ubikacji plakac niestety nie zdazylam zamknac drzwi...moj Marcin przylecial i klekna na kolana,przytulil sie do brzucha i zaczal plakac . . . tak mi sie go zal zrobilo ze zaczelam wyc jak glupia...gadal,ze on strasznie chce dzidzie,ze bardzo zaluje ze dostalam okres bo tak bardzo chcial i sie cieszyl...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    Fakt fotki wstawić się nie da , coś jest zjeb.... Ja już się ogarnelam a mówiłam że do 22 mi się zejdzie ale jakoś tragicznie nie było jak się zapowiadało,dziewuchi hahahaha brzuch mnie coś jak na @ pobolewa ale przecież w połowie cyklu jestem to chyba nie dostanę :/

    kochana jestes juz po owu?moze dlatego cie boli heheh.pisałam do nich co to za jaja a oni odpisali mamy awarie,postaraja sie naprawic do konca tyg usterkę

    Skrzacik dobrze że napisalas. Wydaje mi się że tak bo testy i śluz wczoraj i przed wczoraj pokazywały pozytywnie ale wg ovufrend niewiele bo tempka się nie zgadza i taki to dziwolag ;(ze mnie ale dziś już testy negatywne ,spróbuje jeszcze je zrobić wtedy kiedy ovufrend wyznaczy owulke

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;(
    Basiulka nie pisz mi takich rzeczy bo ja juz placze ;(

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakrecone jest to dla mnie jeszcze.musze sie duuuzo nauczyc

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Jagoodko kiedys okres dostalam kiedys w 33 dniu cyklu a na tescie widzialam blada || kreseczke i jak dostalam to bylam baaardzo zdziwiona i . . . zalamana :( Moj mnie wtedy tak wku #$#% ze cieplam mu obiadem i polecialam do ubikacji plakac niestety nie zdazylam zamknac drzwi...moj Marcin przylecial i klekna na kolana,przytulil sie do brzucha i zaczal plakac . . . tak mi sie go zal zrobilo ze zaczelam wyc jak glupia...gadal,ze on strasznie chce dzidzie,ze bardzo zaluje ze dostalam okres bo tak bardzo chcial i sie cieszyl...

    :( poplakalam się przez Ciebie :( bo mi się przypomniał mój synek kiedy go straciłam aj...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    ;(
    Basiulka nie pisz mi takich rzeczy bo ja juz placze ;(

    nie placz kochana :) <3 nie mozesz plakac ! masz zakaz na wylewanie lez ;) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Jagoodko kiedys okres dostalam kiedys w 33 dniu cyklu a na tescie widzialam blada || kreseczke i jak dostalam to bylam baaardzo zdziwiona i . . . zalamana :( Moj mnie wtedy tak wku #$#% ze cieplam mu obiadem i polecialam do ubikacji plakac niestety nie zdazylam zamknac drzwi...moj Marcin przylecial i klekna na kolana,przytulil sie do brzucha i zaczal plakac . . . tak mi sie go zal zrobilo ze zaczelam wyc jak glupia...gadal,ze on strasznie chce dzidzie,ze bardzo zaluje ze dostalam okres bo tak bardzo chcial i sie cieszyl...

    :( poplakalam się przez Ciebie :( bo mi się przypomniał mój synek kiedy go straciłam aj...

    nie placz kochana :* aj gluptasie :) zakaz macie na plakanie razem z jagoodka ;) <3
    a co sie staloze stracilas swojego syna? serdecznie wspolczuje...

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam zakazu, malo tego pije wino i dzis wrazliwa jestem.

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    skrzacie nie pisz do tych,ktorzy nie chca Cie sluchac!!

    babo ty a ty chcesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    nie mam zakazu, malo tego pije wino i dzis wrazliwa jestem.

    Ode mnie masz kochana zakaz na zamartwianie sie i zalenie nad soba a co dopiero nade mna ;) nie chce zebys prze ze mnie plakala :(

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ