Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻
Odpowiedz

Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻

Oceń ten wątek:
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 9 listopada 2023, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides, dziękuję za pomysły 🥰. Ja zawsze mam problem żeby coś fajnego niedrogiego znaleźć.

    Odnośnie invitro to dobre wieści z tym 10.000zl dofinansowania.

    Czy któraś z Was robi kalendarz adwentowy dla swojego partnera 🎁🎄?

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kira, trzymam kciuki!

    @Zaczarowan, i jak tam? Była powtórka testu? :)

    Kira lubi tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 9 listopada 2023, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Nomeolvides, dziękuję za pomysły 🥰. Ja zawsze mam problem żeby coś fajnego niedrogiego znaleźć.

    Odnośnie invitro to dobre wieści z tym 10.000zl dofinansowania.

    Czy któraś z Was robi kalendarz adwentowy dla swojego partnera 🎁🎄?
    Niestety z invitro są to tylko info od mojego gina który udziela się w jakoś sejmikach czy innych cudach (nie jestem polityczna i nie znam się na tym) . Wszystko teraz zależy od Naszego cudownego rządu.

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1778 3261

    Wysłany: 9 listopada 2023, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanko do dziewczyn po biochemie:
    Czy wasza miesiączka/poronienie była skąpa/w normie/bardziej obfita niż w normalnych cyklach?

    Moja jest skąpa i nie wiem czy jakaś "fala" dopiero przede mną, czy o co tu chodzi...
    Dzisiaj 5 dzień krwawienia i mam wrażenie, że to już końcówka, bo podpaska praktycznie czysta, a leci ze mnie przy korzystaniu z toalety i to nie jakoś intensywnie, kilka większych kropel ciemnej krwi + nieduże skrzepy.
    Przepraszam za opisówkę, ale próbuję jak najlepiej zobrazować sytuację.

    👩 '94 + 👦 '86 = 👧 '22 👶 '24

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 2003 5698

    Wysłany: 9 listopada 2023, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Nomeolvides, dziękuję za pomysły 🥰. Ja zawsze mam problem żeby coś fajnego niedrogiego znaleźć.

    Odnośnie invitro to dobre wieści z tym 10.000zl dofinansowania.

    Czy któraś z Was robi kalendarz adwentowy dla swojego partnera 🎁🎄?

    Ja robię! Kocham święta i to chyba dla mnie nawet wieksza przyjemność niż dla mojego męża 😜

    0-BCC9-A0-A-AFDC-423-A-BBC7-C4-D998190-FB3.jpg
    F245-D4-EC-25-FD-4-EAA-80-D3-3-D4-D8-D663-BDC.jpg
    391-F407-B-079-C-4-C6-F-8-E15-23-E7651-E57-E9.jpg

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Blador2, ultramaryna_, nick nieaktualny, Bulbasek, Sarka94, Myszkaaa20, telefon_w_rosole, Nietypowa30, Nowanna, Adirella, Edithka, Malamia, aśś lubią tę wiadomość

    👧🏼+👱🏼‍♂️+👶🏼+👶🏼+🐕
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS / brak owulacji

    🍀21.04 ⏸ 🍀16.12 👶🏼🩷👶🏼🩵 SN

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2023, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Ja robię! Kocham święta i to chyba dla mnie nawet wieksza przyjemność niż dla mojego męża 😜

    0-BCC9-A0-A-AFDC-423-A-BBC7-C4-D998190-FB3.jpg
    F245-D4-EC-25-FD-4-EAA-80-D3-3-D4-D8-D663-BDC.jpg
    391-F407-B-079-C-4-C6-F-8-E15-23-E7651-E57-E9.jpg
    piękne :)

  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mogę prywatę z innej beczki? Bo umieram ze strachu 😥 Zadzwonili przed chwilą ze szkoły, żebym przyszła po syna, bo od rana źle się czuje, boli go noga i nie przechodzi... To już 3 raz w ciągu dwóch miesięcy, wcześniej był kark i noga. Nie jest to związane ze szkołą w sama w sobie bo lekcje wytrzymał ładnie i tam się ogólnie nic złego nie dzieje. Ostatnim razem pediatra zleciła nam morfologię i obserwacje, w badaniu nic nie wyszło i samo przeszło. Narzekał na tą nogę ostatnio, ale znowu - samo przeszło. Jest blady, podkrążone oczy zmęczony i ta noga. Mam mega czarny scenariusz w głowie... Jestem już zdesperowana i chyba skończy się na sorze i wymuszeniu badań jakiś porządnych, a jak ból nie będzie taki silny to jutro u pediatry. Poprzednio nie widziała potrzeby zlecania więcej badań... Ja już sił nie mam do tych lekarzy, prosić się do cholery o badania...

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    dlatego, że nie ogarniam jeszcze zasad jakie tutaj panują, tzn. wiem że nikt nie napisze blador zamilcz 😂 ale nie wiem czy ten wątek będzie aktywny cały czas, czy te którym się nie udało przenoszą się na następny miesiąc

    Nikt Ci nie napiszę blador zamilcz bo nie ma tutaj tematów tabu 😜🤣😎
    A tak na poważnie, wątek będzie aktywny dla dziewczyn którym uda się zajść w danym miesiącu w ciążę 😊
    Tym którym niestety się nie uda przenoszą się na kolejny wątek miesięczny itd 😊

    Ja z sentymentu czasem podczytuje październikówki ale największy sentyment i tak będę miala do wątku w którym zajdę 😅🤣

    blador2, Adirella lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    Dziewczyny mogę prywatę z innej beczki? Bo umieram ze strachu 😥 Zadzwonili przed chwilą ze szkoły, żebym przyszła po syna, bo od rana źle się czuje, boli go noga i nie przechodzi... To już 3 raz w ciągu dwóch miesięcy, wcześniej był kark i noga. Nie jest to związane ze szkołą w sama w sobie bo lekcje wytrzymał ładnie i tam się ogólnie nic złego nie dzieje. Ostatnim razem pediatra zleciła nam morfologię i obserwacje, w badaniu nic nie wyszło i samo przeszło. Narzekał na tą nogę ostatnio, ale znowu - samo przeszło. Jest blady, podkrążone oczy zmęczony i ta noga. Mam mega czarny scenariusz w głowie... Jestem już zdesperowana i chyba skończy się na sorze i wymuszeniu badań jakiś porządnych, a jak ból nie będzie taki silny to jutro u pediatry. Poprzednio nie widziała potrzeby zlecania więcej badań... Ja już sił nie mam do tych lekarzy, prosić się do cholery o badania...

    Czy Syn nie miał kiedyś kleszcza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    Dziewczyny mogę prywatę z innej beczki? Bo umieram ze strachu 😥 Zadzwonili przed chwilą ze szkoły, żebym przyszła po syna, bo od rana źle się czuje, boli go noga i nie przechodzi... To już 3 raz w ciągu dwóch miesięcy, wcześniej był kark i noga. Nie jest to związane ze szkołą w sama w sobie bo lekcje wytrzymał ładnie i tam się ogólnie nic złego nie dzieje. Ostatnim razem pediatra zleciła nam morfologię i obserwacje, w badaniu nic nie wyszło i samo przeszło. Narzekał na tą nogę ostatnio, ale znowu - samo przeszło. Jest blady, podkrążone oczy zmęczony i ta noga. Mam mega czarny scenariusz w głowie... Jestem już zdesperowana i chyba skończy się na sorze i wymuszeniu badań jakiś porządnych, a jak ból nie będzie taki silny to jutro u pediatry. Poprzednio nie widziała potrzeby zlecania więcej badań... Ja już sił nie mam do tych lekarzy, prosić się do cholery o badania...

    Ja pierdole, żeby prosić się lekarza o skierowanie na badania. Na cholerę płaci się składki..
    Sor nie jest głupim pomysłem jeśli pediatra nie stanie na wysokości zadania.
    Trzymam kciuki żeby u syna to nie było nic poważnego ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2023, 13:11

    Viii lubi tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    Dziewczyny mogę prywatę z innej beczki? Bo umieram ze strachu 😥 Zadzwonili przed chwilą ze szkoły, żebym przyszła po syna, bo od rana źle się czuje, boli go noga i nie przechodzi... To już 3 raz w ciągu dwóch miesięcy, wcześniej był kark i noga. Nie jest to związane ze szkołą w sama w sobie bo lekcje wytrzymał ładnie i tam się ogólnie nic złego nie dzieje. Ostatnim razem pediatra zleciła nam morfologię i obserwacje, w badaniu nic nie wyszło i samo przeszło. Narzekał na tą nogę ostatnio, ale znowu - samo przeszło. Jest blady, podkrążone oczy zmęczony i ta noga. Mam mega czarny scenariusz w głowie... Jestem już zdesperowana i chyba skończy się na sorze i wymuszeniu badań jakiś porządnych, a jak ból nie będzie taki silny to jutro u pediatry. Poprzednio nie widziała potrzeby zlecania więcej badań... Ja już sił nie mam do tych lekarzy, prosić się do cholery o badania...
    Zawalcz o dobrą diagnozę. U znajomych ból nogi córki niestety przerodził się w raka kości. Nie chcę Cie stresować bo scenariuszu może być wiele. Nie zwlekaj tylko w miarę możliwości jak najszybciej szukajcie odpowiedzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2023, 13:10

    Viii lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Ja robię! Kocham święta i to chyba dla mnie nawet wieksza przyjemność niż dla mojego męża 😜

    0-BCC9-A0-A-AFDC-423-A-BBC7-C4-D998190-FB3.jpg
    F245-D4-EC-25-FD-4-EAA-80-D3-3-D4-D8-D663-BDC.jpg
    391-F407-B-079-C-4-C6-F-8-E15-23-E7651-E57-E9.jpg


    Piękne 🥹
    Zrobiłabym coś podobnego mężowi ale nie wiem co bym mu tam musiała powsadzać. Alkohol za ciężki 🤣😜

    goska000, Nowanna lubią tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Piękne 🥹
    Zrobiłabym coś podobnego mężowi ale nie wiem co bym mu tam musiała powsadzać. Alkohol za ciężki 🤣😜
    Hahah ja pomyślałam gdzie znajdę tyle wzorów skarpet 🤣🤣🤣

    nick nieaktualny, Kira, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Hahah ja pomyślałam gdzie znajdę tyle wzorów skarpet 🤣🤣🤣

    Każda mierzy miarą małżonka 🤣😜

    nick nieaktualny, Adirella lubią tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vii walcz o badania, ale prawda jest taka, że to może być wszystko i nic, więc szukaj ale ze spokojem, może bóle wzrostowe?

    Viii, nick nieaktualny, Sarka94, bonassola, Hope♥️, Kira lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Mysza_Polna Autorytet
    Postów: 443 503

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_b wrote:
    A ja mam pytanko do dziewczyn po biochemie:
    Czy wasza miesiączka/poronienie była skąpa/w normie/bardziej obfita niż w normalnych cyklach?

    Moja jest skąpa i nie wiem czy jakaś "fala" dopiero przede mną, czy o co tu chodzi...
    Dzisiaj 5 dzień krwawienia i mam wrażenie, że to już końcówka, bo podpaska praktycznie czysta, a leci ze mnie przy korzystaniu z toalety i to nie jakoś intensywnie, kilka większych kropel ciemnej krwi + nieduże skrzepy.
    Przepraszam za opisówkę, ale próbuję jak najlepiej zobrazować sytuację.

    Moja bardzo przypominała "objętościowo" normalną miesiączkę, może kilka skrzepów krwi z takich mniej normalnych rzeczy zaobserowowałam, ale i najwyższa moja zbadana beta wynosiła zaledwie 30...

    🙋29 🤵33

    2019 - 👧

    23.11.23 ⏸️
    28.11.23 beta 253
    30.11.23 beta 506
    05.12.23 pęcherzyk ciążowy w macicy
    21.12 1,31 cm szczęścia z serduszkiem ❤️
  • Mysza_Polna Autorytet
    Postów: 443 503

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    Dziewczyny mogę prywatę z innej beczki? Bo umieram ze strachu 😥 Zadzwonili przed chwilą ze szkoły, żebym przyszła po syna, bo od rana źle się czuje, boli go noga i nie przechodzi... To już 3 raz w ciągu dwóch miesięcy, wcześniej był kark i noga. Nie jest to związane ze szkołą w sama w sobie bo lekcje wytrzymał ładnie i tam się ogólnie nic złego nie dzieje. Ostatnim razem pediatra zleciła nam morfologię i obserwacje, w badaniu nic nie wyszło i samo przeszło. Narzekał na tą nogę ostatnio, ale znowu - samo przeszło. Jest blady, podkrążone oczy zmęczony i ta noga. Mam mega czarny scenariusz w głowie... Jestem już zdesperowana i chyba skończy się na sorze i wymuszeniu badań jakiś porządnych, a jak ból nie będzie taki silny to jutro u pediatry. Poprzednio nie widziała potrzeby zlecania więcej badań... Ja już sił nie mam do tych lekarzy, prosić się do cholery o badania...

    Ja bym nie odpuściła i drążyła temat, nawet pojechałabym na SOR, że dziecku się słabo też robi i niech zostawią na oddziale, porobią badania, szczególnie jak to nie pierwsza taka sytuacja... Gdyby sprawa dotyczyła mojego dziecka szukałabym też jak najbliższego terminu do neurologa. Trzymajcie się 😘

    Viii lubi tę wiadomość

    🙋29 🤵33

    2019 - 👧

    23.11.23 ⏸️
    28.11.23 beta 253
    30.11.23 beta 506
    05.12.23 pęcherzyk ciążowy w macicy
    21.12 1,31 cm szczęścia z serduszkiem ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziękuję, korzystajcie 😊

    Ja to bardzo lubię te tematy około zdrowonte.
    Nawet ostatnio się zapisywałam na parę kursów online, które są prowadzone dla specjalistów.
    Bo to co wyprawiają lekarze to horror.

    Mikołajki piękne są. Raz byłam i wracam z sentymentem we wspomnieniach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2023, 13:26

    Effiii lubi tę wiadomość

  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalee wrote:
    Czy Syn nie miał kiedyś kleszcza?

    Nie, przynajmniej nigdy nie zauważyliśmy

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za szybki odzew i słowa wsparcia. Też moje pierwsze myśli to rak kości, białaczka itp. więc głowa mi pęka 😐

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ