Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2020, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wierce się, kręcę po całym łóżku... Ale korzystam, bo to ostatnia noc w samotności. 😄
    Mały też się obudził.. 😉
    Czytam blogi o wychowaniu. 🤗

    Sylwucha, Wik89, dmg111, Lalia lubią tę wiadomość

  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 6 września 2020, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Na razie zapilam sie mlekiem i zobaczę... Moze z tej kompilacji bardziej żołądek nie dawal mi zasnąć... Spróbuję teraz kimnąć, jak sie nie uda to podwojna mietka wleci. Dziękuję 😘
    Jakby co jestem na pokładzie 😉, bo za cholerę nie chce mi się spać. Pasożyty też bawią się w najlepsze 😂

    dmg111, Lalia lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 6 września 2020, 01:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    A mnie głód ściska... Ale nigdy nie jadłam w nocy...
    Nie żałuj sobie - wciągaj 😉
    U mnie nocne jedzenie pojawiło się w ciąży, w II trymestrze. Budzilam się z głodu i później już miałam przekąskę obok. Zazwyczaj jakis owoc. Chociaż mialam tez fazy na pasztet 😂

    nick nieaktualny, Gagatka, Lalia, doomi03 lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 6 września 2020, 02:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj Doomi to wspolczuję🙄 ja tylko zgaga i bezsennosc, na zgage faktycznie mieta pomaga troche. Mecz sie skonczyl, sprobuje usnac 😅

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17206 23929

    Wysłany: 6 września 2020, 03:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pastelova wrote:
    Cześć dziewczyny. A czy któraś z was zdecydowała się na Cybex Priam 2.0 ? Mamy zamówiony zestaw, waham się do końca. Podoba nam sie nie powiem, na stelażu rosegold. Ma dużą gondolę, spacerówka dla mnie spoko. Natomiast tesciowa stwierdziła, że spacerówke napewno kupimy inną i tu mnie zbiła trochę z tropu. Wiem, ze sa inne spacerówki, bardziej lekkie też, ale ta prowadząc po sklepie dla mnie spoko. Natomiast no życie i tak weryfikuje ten wybór wozka potem. Może któraś z was ma ten model i może się wypowiedzieć?
    Ja mam, ale mam też lekką małą spacerówkę po synku bo nie wyobrażam sobie przez cały okres wozkowania wozić w bagażniku taki wielki wózek. Ale koleżanka ma 1.0 i nie wymieniała wózka, teraz drugie dziecko będzie w nim jezdzić.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17206 23929

    Wysłany: 6 września 2020, 03:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko się nie zgrywa z Wasza bezsennością, dopiero teraz pobudka na jedzenie.

    doomi03, Wik89 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 6 września 2020, 04:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2020, 19:28

    Sylwucha, Lalia, doomi03, Wik89 lubią tę wiadomość

  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 6 września 2020, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę bezsenność w modzie... 😉 o 2.40 komar mnie obudził i od tamtej pory nie ma bata, nie mogę zasnąć 😪

    doomi03 lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 6 września 2020, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Nie żałuj sobie - wciągaj 😉
    U mnie nocne jedzenie pojawiło się w ciąży, w II trymestrze. Budzilam się z głodu i później już miałam przekąskę obok. Zazwyczaj jakis owoc. Chociaż mialam tez fazy na pasztet 😂

    O pasztet, teraz mam na niego fazę :)
    Ps dzięki za info z Octaniseptem.

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 6 września 2020, 04:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DMG, Kasia
    witajcie w klubie. Mnie siku obudziło 🤷
    DMG
    walnęłaś męża żeby współczuł jak mąż Sylwii? 😂

    kkasia, dmg111, Sylwucha, kar_oliv, Lalia, doomi03, Wik89 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 6 września 2020, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też już wedrowałam na siku dla zabicia czasu 😅 chrapanie też było ale już szturchniety mąż 😂 najgorzej jak ja nie mogę spać a mężulek sobie chrapie w najlepsze 🙈 chociaz tyle że Jula dziś ładnie śpi bo wczoraj byla taka syrena ze masakra... I tylko mami mami🙈😞 takze cudownie ze akurat nie mogę dzis spać 😅👍🏻

    kic83, Sylwucha, Lalia lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 6 września 2020, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkasia wrote:
    Też już wedrowałam na siku dla zabicia czasu 😅 chrapanie też było ale już szturchniety mąż 😂 najgorzej jak ja nie mogę spać a mężulek sobie chrapie w najlepsze 🙈 chociaz tyle że Jula dziś ładnie śpi bo wczoraj byla taka syrena ze masakra... I tylko mami mami🙈😞 takze cudownie ze akurat nie mogę dzis spać 😅👍🏻

    A ja niedzielę mam bez męża, tylko z córą, poszłam spać przed 23 żeby się wyspać i oooo :/

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 6 września 2020, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2020, 19:28

    Lalia, Wik89 lubią tę wiadomość

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 6 września 2020, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde bylo dzisiaj z kim pogadać na forum w nocy, a akurat nie weszlam 😄 ja klasycznie jak co dzień po 4 pobudka ale już jest po 6 wiec powinnam niedługo zasnąć 😴

    Sylwucha, doomi03, Wik89, Julik, dmg111 lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 6 września 2020, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    A ja niedzielę mam bez męża, tylko z córą, poszłam spać przed 23 żeby się wyspać i oooo :/
    Hihihi, ale coś tam pospałaś 😁
    Ja złapałam z 2 godziny snu, ale kobry dają mi dziś wycisk 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2020, 06:32

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 6 września 2020, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy raz odkąd jestem w tym cholernym szpitalu się w miarę wyspałam nie licząc pielęgniarki którą przyszła o północy z tekstem zapomnialam że miałam Pani wieczorem zmierzyć ciśnienie.
    Czekam na lekarza i oby mnie wypuścił

    Sylwucha, Gagatka, doomi03, dmg111 lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 6 września 2020, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    Ja go kopie, bije, szturcham, nos zatykam, krzyczę, ale nic nie działa 🤦🏻‍♀️ Najgorzej, że wyladowalby na kanapie, ale w lutym przenieśliśmy się do kawalerki - najgorsza decyzja na świecie 😂 Co prawda 2 min od nowego, 4 min autem od pracy, ale nie uwzględniłam tego chrapania 🙈 Zaraz wyląduje na macie w kuchni 😂
    Mój jeszcze dziś sądził bąki 💨
    Oczywiście też dostał z lokcia 😎 i pyta o co mi chodzi, to mówię, że pierdzi, a on do mnie: chyba Ty. No i dalej śpi 😎

    kic83, Lalia, doomi03, Nowastaraczka, Wik89, dmg111 lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 6 września 2020, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Mój jeszcze dziś sądził bąki 💨
    Oczywiście też dostał z lokcia 😎 i pyta o co mi chodzi, to mówię, że pierdzi, a on do mnie: chyba Ty. No i dalej śpi 😎

    Mój jest gorszy bo pierdzi bez skrępowania z tekstami w stylu ale bomba albo ale będzie śmierdziel i to wypina dupe na mnie i perfidnie w moją stronę bo ponoć na prawym boku pierdzi mu się lepiej niż na lewym

    Anet.kaa, Lalia, doomi03, Sylwucha lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2337 4518

    Wysłany: 6 września 2020, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pastelova wrote:
    Cześć dziewczyny. A czy któraś z was zdecydowała się na Cybex Priam 2.0 ? Mamy zamówiony zestaw, waham się do końca. Podoba nam sie nie powiem, na stelażu rosegold. Ma dużą gondolę, spacerówka dla mnie spoko. Natomiast tesciowa stwierdziła, że spacerówke napewno kupimy inną i tu mnie zbiła trochę z tropu. Wiem, ze sa inne spacerówki, bardziej lekkie też, ale ta prowadząc po sklepie dla mnie spoko. Natomiast no życie i tak weryfikuje ten wybór wozka potem. Może któraś z was ma ten model i może się wypowiedzieć?

    Wstawiłam kilka stron właśnie zdjęcia Cybexa Prima bo wczoraj kupiliśmy. Tak na prawdę to każda z nas oczekuje czegoś innego od wózka, jedna żeby był lekki, druga żeby miał dużą gondole, inne żeby dobrze się jeździło po różnych terenach itp. więc trzeba wybrać pod swoje preferencje 😊 my w sklepie braliśmy wózki i sprawdzaliśmy czy mieszczą nam się do bagażnika i ile zajmują miejsca :) U mnie znajomi mają różne rodzaje wózków i dla mnie cybex zawsze prowadził się najlepiej. Ale to tez jest indywidualna kwestia 😊 my kupiliśmy taki jak nam po porostu odpowiada

    Lalia lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2337 4518

    Wysłany: 6 września 2020, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym Dzień Dobry! Ale nocne rozmowy 😊 ja dzisiaj spałam całą noc, ale dzień wcześniej mało spałam to dzisiaj chyba już organizm potrzebował regeneracji 😊

    doomi03, dmg111 lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
‹‹ 1456 1457 1458 1459 1460 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ