Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 8 września 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że odczucia mnie nie mylą i to co czuje teraz niziutko w podbrzuszu to jednak czkawka, a to co mi się wbija w zebra to nóżka, co by sugerowalo, że młody się może w końcu obrócił 🤔🤞.. Przekonam się pojutrze 😬 trzymajcie kciuki.

    Anet.kaa, nick nieaktualny, Sylwucha, Lalia, dmg111, kic83, Wik89, kiniusia270, Inaa89, kar_oliv lubią tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagatka wrote:
    Mozna, moj dr nawet mowil, ze tak lepiej.
    Ja to jednak sie boje i bede miala 2 tyg przed terminem, tak jak z corka
    W poniedziałek mam wizytę, ta dr będzie mnie prowadzić w szpitalu, więc dopytam konkretnie jej. Ale zaczynam odczuwac jakiś strach, że z niczym nie zdążę 😪

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17204 23927

    Wysłany: 8 września 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mina męża który zobaczył jak po kąpieli suszysz Bożenę suszarką do włosów - bezcenna 😂😂😂

    Lalia, Zulugula, nick nieaktualny, doomi03, Enigvaa, nick nieaktualny, Wik89, Inaa89, Nowastaraczka, kar_oliv, Ewa88 , calanthe, Julik, Lulu83 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 8 września 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Lalia a ja mam pytanie, bo ogarniasz już tak na tip top wyprawkę, pokoik synka, co uważam oczywiście za super sprawę, ale nie boisz się, że poźniej zostanie Ci 10-12 tygodni ciąży i nie będziesz miała co robić i czas będzie się dłużył?
    Pytam bo ja się u siebie tego obawiam, dlatego staram się to rozkładać jak najbardziej w czasie. Nawet dziś mama chciała zacząć prać ubranka ale jej nie pozwoliłam, bo chce mieć zajęcie jak wróce do siebie :D
    Masz jakiś plan na tą ostatnią część ciąży? Podpowiedz coś bo jestem przekonana, że sobie coś zorganizowałaś :)

    Wiesz co, ja po prostu się boję, że później nie dam rady😉Już teraz jest mi ciężko prasować i np. prasuję na siedząco, a te dziecięce ubranka mimo że malutkie to się wolniej prasuje potem jeszcze składanie itd i to naprawdę trochę schodzi 😅
    Kolejna sprawa, że od października zaczniemy szkołę rodzenia i moje spotkania z położną środowiskową, więc też dni będą uciekać. Nie licząc podstawowych obowiązków w domu jak gotowanie, pranie prasowanie które już teraz robię wolniej 🤦‍♀️ jak się będę w miarę dobrze czuła i nie będzie przeciwskazań to będę sobie chciala posprzątać mieszkanie tak solidniej, a że odpada sprzątanie od rana do wieczora w dwa dni, jak przed ciążą, to pewnie teraz rozłożę to na tydzień lub dwa 😁 a grudzień chciałabym już zostawić tylko na czas dla siebie, może jakieś książki o pielęgnacji dziecka, może coś o wychowywaniu 😉
    Ja bardzo staram się nie przeginać z aktywnością w ciągu dnia, więc dużo rzeczy robię z przerwami albo wolniej 😉

    dmg111, nick nieaktualny, doomi03, Inaa89, Nowastaraczka lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 8 września 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2020, 19:33

    Zulugula, Stokrotka027, Iryska, nick nieaktualny, Inga28, doomi03, nick nieaktualny, kic83, Wik89, nick nieaktualny, Lalia, kiniusia270, Enigvaa, Ounai, Inaa89, kar_oliv, Nikaa92, Sylwucha, calanthe, Julik lubią tę wiadomość

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 8 września 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkasia wrote:
    Doomi to Ty mówiłaś, że zapisałaś się na ten webinar o porodzie naturalnym na dziś? :D też oglądałam :D śmieszna ta połóżna xD świetnie pokazywała te fazy, kiedy jechać do szpitala haha uśmiałam się, ale serio ma to sens :D

    Taak ogladalam :) śmieszna ale w sumie fajnie gadala, paru rzeczy się dowiedziałam. Potem na tej części o krwi pępowinowej sie juz wyłączyłam 😛...
    Zaciekawil mnie wątek o spoconej koszulce tatusia zeby spakować do szpitala i oswajać dziecko z jego zapachem 🤔 zastanawiam się czy ktos tak robi i czy to ma sens faktycznie xD

    Nowastaraczka lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 8 września 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Mam nadzieję że odczucia mnie nie mylą i to co czuje teraz niziutko w podbrzuszu to jednak czkawka, a to co mi się wbija w zebra to nóżka, co by sugerowalo, że młody się może w końcu obrócił 🤔🤞.. Przekonam się pojutrze 😬 trzymajcie kciuki.

    Domi trzymam kciuki ogromne, ja tez tak wczoraj myslalam ale u mnie niestety zonk 😕 No chyba, że się ponownie obrócił w ciągu doby, no bo kurde tyłkiem by czkał??? 🙈🤦‍♀️😅

    💙
    💗
  • Stokrotka027 Autorytet
    Postów: 1340 1443

    Wysłany: 8 września 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do temperatury to ,w domu owszem może być ciepło ale mi lekarze mowili ,ze w miejscu gdzie śpi maluch najlepiej 19-21 max w lato u mnie bylo z 27 i co miala bym zrobić nie da się tego obniżyć bez klimy. Ale jeżeli chodzi o temperature to taka do 21 max w nocy sprawia ,że maluch lepiej spi i oddycha, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko NŚŁ( tgz. SIDS)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2020, 21:43

    klz9cwa1dxf4t0ig.png

    23.12.2018 ❤❤ K.


    qb3c4z17l44uqb7t.png

    05.12.2020 💙💙 N.

    01.04 ⏸ 10dpo
    14.04 - Pęcherzyk ciążowy 🍀🥚5+5
    17.04 - Serduszko ❤ 6+1
    09.06 - Prenatalne 🙏💙Synek 💙🙏
    06.08 - 21+5 / 24 cm 440 g 💙
    09.10 - 30+5 / 1600 g 💙
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 8 września 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te pampery za 1gr w rosmanie to są od 30tyg ale liczone 29+ czy 30+ ? Maila nie mam ale z oliwka też nie dostalam, a normalnie mialam zniżkę

    💙
    💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dmg ale Wy piękne! ❤️

    dmg111 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Dziewczyny a jaką temperaturę chcecie utrzymać zimą w mieszkaniu?? Serio 19-20 stopni?? Ja jestem zmarzluch i zimą mamy w mieszkaniu 25 stopni :(
    U nas np w kuchni jest ok. 25°, ale w sypialni 22-23°, a nocą śpimy przy uchylonym oknie, więc nad ranem mamy 18°. I nie sądzę byśmy te nawyki zmieniali przy dziecku, jego łóżeczko będzie stało w głębi pokoju przy kominie. Najwyżej w pierwszych dniach będę mu zakładać czapeczkę do spania.

  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 8 września 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Te pampery za 1gr w rosmanie to są od 30tyg ale liczone 29+ czy 30+ ? Maila nie mam ale z oliwka też nie dostalam, a normalnie mialam zniżkę
    Ja maila teraz dopiero dostałam, że mogę sobie odebrać te pampersy. Poczekaj, też pewnie dostaniesz niedługo 🙂

    Zulugula lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 8 września 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dmg ale masz zgrabny brzuszek 😘

    dmg111 lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Lalia a ja mam pytanie, bo ogarniasz już tak na tip top wyprawkę, pokoik synka, co uważam oczywiście za super sprawę, ale nie boisz się, że poźniej zostanie Ci 10-12 tygodni ciąży i nie będziesz miała co robić i czas będzie się dłużył?
    Pytam bo ja się u siebie tego obawiam, dlatego staram się to rozkładać jak najbardziej w czasie. Nawet dziś mama chciała zacząć prać ubranka ale jej nie pozwoliłam, bo chce mieć zajęcie jak wróce do siebie :D
    Masz jakiś plan na tą ostatnią część ciąży? Podpowiedz coś bo jestem przekonana, że sobie coś zorganizowałaś :)
    Ja się tego obawiam, bo założyliśmy sobie, by z końcem października większość rzeczy ogarnąć. Ale jeśli dane mi będzie urodzić o czasie, to zostaną jeszcze dwa całe miesiące i będę się nudzić czekaniem. 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    "Woreczki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej to prosty, szybki i bezpieczny sposób sterylizacji butelek, smoczków, laktatorów oraz innych produktów dla niemowląt i dzieci. Jest to produkt zastępujący tradycyjny sterylizator. Sterylizacja trwa jedynie 1,5 min. Każdą torebkę można użyć aż 20 razy. "

    Dlatego pewnie szpital wymaga, żeby było higieniczniej i szybciej 🤔
    Nie sądzę, bym po każdym użyciu sterylizowala te przedmioty. Bez przesady. Chyba że dziecko okaże się alergikiem... 😕

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 8 września 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Te pampery za 1gr w rosmanie to są od 30tyg ale liczone 29+ czy 30+ ? Maila nie mam ale z oliwka też nie dostalam, a normalnie mialam zniżkę

    Mi jeszcze nic nie przyszlo na maila odnośnie tych pieluszek. 🤷

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widziałyście akcje w Biedronce? Akcja dla mam rodzących w 2020 :)



    https://www.dadaclub.pl/signup

    doomi03, dmg111, Ounai lubią tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 8 września 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laila
    rozumiem o czym piszesz bo ja jestem na końcówce i mimo, że nadal dużo ogarniam, i wciąż jestem aktywna to mam (jak na siebie) bardzo mało sił. Szybko się męczę, ciężko mi jest wysiedzieć w jednej pozycji.
    Oprócz kupna łóżeczka, termometru i spakowania torby dla mnie i mojej córki już nic sobie nie zostawiłam, bo myślę że nie dałabym rady.
    Teraz baaaaardzo dużo sprzątam w domu, za dużo, robię wszędzie gdzie się da porządek, ale później dużo leżę bo już nie miałabym sił na popołudnie i wieczór z córką.

    Lalia lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 8 września 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Mam nadzieję że odczucia mnie nie mylą i to co czuje teraz niziutko w podbrzuszu to jednak czkawka, a to co mi się wbija w zebra to nóżka, co by sugerowalo, że młody się może w końcu obrócił 🤔🤞.. Przekonam się pojutrze 😬 trzymajcie kciuki.

    Bardzo trzymam kciuki!!!

    doomi03 lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 8 września 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DMG
    ale pięknie wyglądasz! Śliczny brzuszek, szczupła cała Ty! 😚
    Jula to pewnie po Tobie bedzie długa!

    dmg111 lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
‹‹ 1493 1494 1495 1496 1497 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ