Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 27 września 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2020, 21:30

    kic83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 27 września 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2020, 16:58

    Iryska, Lalia, Enigvaa, calanthe, Annia, dmg111 lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • Maniaaa. Autorytet
    Postów: 1118 3552

    Wysłany: 27 września 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Kic, dmg, Maniaaa - o której jutro wizyty? :)

    Ja jutro lecę na 9.50 usg (nie mogę się doczekać), a na 12.50 wizyta z kwalifikacja do zastrzyku z immunoglobulina :)

    My mamy wizytę na 16.50 😱 ale mam stresa nie z tej ziemi, aż mi nie dobrze 🙈 jutro kontrola małej czy nie wdała się hipotrofia płodu, a ja panikuje bo sama od ostatniej wizyty czyli 3 tygodnie temu przytyłam zaledwie niecałe 0.5 kg 🙈 a czas mi się tak ciągnie 🙈 już bym chciała być po wizycie i odetchnąć z ulgą 🙈

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    A🩷 27.11.2020
    M🩵02.07.2025
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 27 września 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, przepraszam ze tak późno ale coś mi się z netem stało w tel i wg mi nie działał. Dopiero jak maz zadzwonił do operatora to ogarnęli.
    Ogolnie wszystko dobrze, szyjka delikatnie sie skróciła ale jest twarda i zamknieta. Dali mi kroplówki i zostawili na noc pod obserwacje. Ale juz jest niebo lepiej i wlasnie jadę do domku. Z dzidzia wszystko wporzadku. Rosnie prawidłowo, waży ok 400g 😍😘 dziekuje za troskę 😘😘

    kic83, Ounai, nick nieaktualny, Nikaa92, Zulugula, KarolinaMaria, Lalia, calanthe, Anet.kaa, Gagatka, nick nieaktualny, Annia, Sylwucha, Stokrotka027, nick nieaktualny, Karenira, kiniusia270, Ewa88 , kar_oliv, doomi03, Julik, dmg111 lubią tę wiadomość

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17162 23890

    Wysłany: 27 września 2020, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Hej, przepraszam ze tak późno ale coś mi się z netem stało w tel i wg mi nie działał. Dopiero jak maz zadzwonił do operatora to ogarnęli.
    Ogolnie wszystko dobrze, szyjka delikatnie sie skróciła ale jest twarda i zamknieta. Dali mi kroplówki i zostawili na noc pod obserwacje. Ale juz jest niebo lepiej i wlasnie jadę do domku. Z dzidzia wszystko wporzadku. Rosnie prawidłowo, waży ok 400g 😍😘 dziekuje za troskę 😘😘
    Matko, Inaa, ale stracha nam tu napędził Twój operator ;) To oszczędzaj się teraz, bo jeszcze za wcześnie na skracanie szyjki u Ciebie.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 27 września 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2020, 16:58

    Lalia lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 27 września 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja karmiąc piersią uważałam tylko na te rzeczy co wzdymają czyli kapusta strączkowe itp i po tych produktach co uczulają jak pomidor, maliny, orzechy obserwowałam dziecko ale generalnie jadłam wszytko z zresztą moją położna od początku mi tłumaczyła że nie ma żadnej diety matki karmiącej. Dzieci po mm też mają kolki
    Ps. Spełnieniam właśnie swoją zachociankę. Golonka trafiła do pieca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 11:54

    Lalia, calanthe, Annia lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 27 września 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Hej, przepraszam ze tak późno ale coś mi się z netem stało w tel i wg mi nie działał. Dopiero jak maz zadzwonił do operatora to ogarnęli.
    Ogolnie wszystko dobrze, szyjka delikatnie sie skróciła ale jest twarda i zamknieta. Dali mi kroplówki i zostawili na noc pod obserwacje. Ale juz jest niebo lepiej i wlasnie jadę do domku. Z dzidzia wszystko wporzadku. Rosnie prawidłowo, waży ok 400g 😍😘 dziekuje za troskę 😘😘

    Inaa, kochana!! Na takie wieści warto było czekać 😍😍😍 cieszę się, że już dużo lepiej i że dzidziuś w porządku 😍😍😍

    Inaa89 lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 27 września 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2020, 16:58

    💙
    💗
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 27 września 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, Annia
    To te pieluchy tak chwalicie??
    Gdzie je kupujecie? Widzę, że są jeszcze droższe niż Pampers Premium.
    p-pampers-pieluchy-pure-protection-rozmiar-1-35-pieluszek.webp

    Annia lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 27 września 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Ounai, Annia
    To te pieluchy tak chwalicie??
    Gdzie je kupujecie? Widzę, że są jeszcze droższe niż Pampers Premium.
    p-pampers-pieluchy-pure-protection-rozmiar-1-35-pieluszek.webp

    Kicuś, ja je kupiłam w Rossmanie, była akurat promka i zapłaciłam chyba 26 zł za paczkę 👍

    kic83, Annia lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 27 września 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Kicuś, ja je kupiłam w Rossmanie, była akurat promka i zapłaciłam chyba 26 zł za paczkę 👍

    Dziękuję 😘 jeszcze są widzę w promo!

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 27 września 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Ounai, Annia
    To te pieluchy tak chwalicie??
    Gdzie je kupujecie? Widzę, że są jeszcze droższe niż Pampers Premium.
    p-pampers-pieluchy-pure-protection-rozmiar-1-35-pieluszek.webp
    Tak o tych. Ja kupuje online, albo teraz była promocja w Rossmanie, to nakupiłam więcej. Tanie nie są, ale jak to Ounai kiedyś napisała po coś w końcu ten mój mąż robi karierę. 😂Mi polecała je koleżanka (tzn obie Premium i Pure) dlatego a nie poszłam.

    Inaa89 ten twój operator to nas o zawał doprowadzi! Cieszę się, że już się uspokoiło. 😘

    Inaa89 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa, cieszę się, że wszystko okej ❤️❤️

    Inaa89 lubi tę wiadomość

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 27 września 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, prośba... wpiszesz mi wizytę na 20.10?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 27 września 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Ewa, Meggi
    przepraszam, że nie pamiętam dla której z Was miałam sprawdzić, czy monitor oddechu nadaje się do materaca Chicco Next2me, sprawdziłam, i jest opcja włożenia pod materac (do środka) tego monitora.
    My mamy taki zestaw
    edd5685d4e8e8f27f0d52b4cc6d1.jpg
    privat foto
    i na spokojnie można włożyć go i działa.


    O dzięki wielkie, właśnie chicco mam już, teraz myślę o monitorze

    O ❤️
    Z ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Motylku, prośba... wpiszesz mi wizytę na 20.10?
    Wpisałam :)

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 27 września 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2020, 16:57

    doomi03 lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    A propo pampersow to kiedys znalazlam taki ranking
    f40462bf9d86.jpg

    A co myślicie o zlotych Dada z biedry? Bo slyszalam sporo dobrych opinii od roznych mamo kolezanek🤔 że są lepsze od fioletowych, a i te dość były chwalone

    Ja uzywam Lupilu :) i teraz mała tez bedzie w nich chodzic.

    I na skrzynki kupuje chusteczki nawilzane z Dady :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Czy któraś z Was kupowala używany laktator medela i wymieniała części osobiste?
    Ounai Ty tak robilas ale czy z medela czy lansinoh?
    Mam pytanie dot medeli swing:
    W zasadzie to tylko uzywany jest silnik i zasilacz, bo całą reszta można dokupić? Gdzie kupowalyscie konektor? Bo z tego co widzę to chyba tylko w serwisie medeli🤔 bo lejki butelki to spokojnie można dostac


    Ja odkupilam swing uzywany od szwagierki :) czesci zamienne znalazlam na jedynej stronie jaka sie wtedy wyświetlała w google, metler chyba - a to wlasnie chyba jest medela?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 13:12

    Nowastaraczka lubi tę wiadomość

‹‹ 1700 1701 1702 1703 1704 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ