Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszą mi się jakieś skurcze, w miare regularne ale nie bolą.
    Natomiast to jak mnie bolało przed tym jak mnie przeczyściło (pozbyłam się z jelit chyba pół jedzenia które w ciągu życia zjadłam) to jakiś armageddon. Po 3 skurczach uznałam że umre, wyskoczę zaraz przez okno i nie wiem co jeszcze.
    Nie wiem co to było, ale jeśli to przedsmak pprodu to masakra.

    Dziewczynie od hipotrofii przed chwilą lekarz ppwiedział, że powinna mieć w nocy CC bo już wszystko się psuje :( nie zgodziła się bo jutro rano chce porozmawiać ze swoim lekarzem i profesorem, także jutro chyba będą jej rozwiązywać ciąże i niestety ale szanse są strasznie małe na dobry finał :(

    doomi03 lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli co? Teraz Anetka mi zwalnia brzuch? :D

    doomi03, Lalia, Stokrotka027, kic83, dmg111, Suszarka lubią tę wiadomość

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Czyli co? Teraz Anetka mi zwalnia brzuch? :D
    Byle szybko!!!! :D

    nick nieaktualny, doomi03, Lalia, kar_oliv, dmg111, Suszarka lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka, skoro organizm tak solidnie się oczyścił, to myślę, że daje Ci znać, że Polcia jest gotowa do wyjścia 😍

    Ja o ile miałam przez ostatni miesiąc jakieś zaparcia, tak od tygodnia codziennie 💩, a czasem nawet dwie 😅👌 mam nadzieję, że to synek sobie powoli toruje drogę 😂

    Suszareczko, pogadaj z mężem, bo na naszym etapie to już nie ma żartów 😘

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Dziewczyny jutro jadę na zdjęcie szwów, czy jest to jakies bolesne lub nieprzyjemne? W sumie to tam jest zdretwiale , więc chyba nie powinnam czuć bolu?
    Jak logistycznie to zorganizowalyscie?
    Ja raczej pojadę taxi, mąż będzie miał odciagniete mleko. W trójkę nie pojedziemy, bo nie wiadomo ile to zejdzie, a diesel nie grzeje nie jadąc 😄
    Zastanawiam się czy sama nie pojechać autem ale trochę się boję. Jak było u Was?

    Ja sie podpytałam swojej położnej środowiskowej czy podejmuje się ściąganie szwów i na całe szczęście powiedziała że może zdjąć bez problemu i we wtorek bd zdejmować. Na ip jechać też mi się nie uśmiechało bo to faktycznie może trwać.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2222 6124

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2020, 08:11

    KarolinaMaria, Lalia, kar_oliv, Stokrotka027, nick nieaktualny, Zulugula, Fragaria, dmg111, Inaa89, Suszarka lubią tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowastaraczka wrote:
    Co do mlecznych zwisow, spicie w stanikach czy bez karmiac?:d

    Ounai ale promienialas na slubie ❤

    Zulu, zbankrutuje :p chyba niewiedza byla lepsza :d

    Hmm.. tylko ja mam rozpuszalne te szwy? 😱

    Ja też mam rozpuszczalne, tyle że zalecają nawet te zdjąć po 7 dobie zeby lepiej się goiło i druga kwestia to dla komfortu bo jednak one kłuja i ciągną, a same mogą rozpuszczać się nawet do miesiąca... Ja bym o szalała przez tyle czasu z nimi.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    Piękne zdjęcia! ❤️ Super, że robisz takie miesięczne, też mam w planach właśnie tak uwiecznić pierwszy rok 😊

    Na ślubie wyglądałaś obłędnie😍

    Ja moją suknie kupiłam za 600zl na Asos😅

    []

    Jesteś za piękna zeby być prawdziwa kobieto! 😁😂❤️

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Byle szybko!!!! :D
    Od jutra zaczynam sikać ✌🏼😘

    dmg111 lubi tę wiadomość

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowastaraczka wrote:
    Ja tez :) w grudniu bedzie 28 :)

    Mój rocznik 😁 ✌️
    Tyle że ja z marca więc za 4 miesiące wskoczy już 29 na licznik.

    Nowastaraczka lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, Doomi, Inga wszystkie jesteście przepiękne! 💖

    Doomi, Ounai przeslodkie zdjęcia Waszych maluszków.

    Anetko przykro się czyta o twojej współlokatorce... 😔 Pozostaje tylko wierzyć w cuda... Mam nadzieję, że u Ciebie akcja sama się rozkręci przed indukcja dzisiaj w nocy.

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Piszą mi się jakieś skurcze, w miare regularne ale nie bolą.
    Natomiast to jak mnie bolało przed tym jak mnie przeczyściło (pozbyłam się z jelit chyba pół jedzenia które w ciągu życia zjadłam) to jakiś armageddon. Po 3 skurczach uznałam że umre, wyskoczę zaraz przez okno i nie wiem co jeszcze.
    Nie wiem co to było, ale jeśli to przedsmak pprodu to masakra.

    Dziewczynie od hipotrofii przed chwilą lekarz ppwiedział, że powinna mieć w nocy CC bo już wszystko się psuje :( nie zgodziła się bo jutro rano chce porozmawiać ze swoim lekarzem i profesorem, także jutro chyba będą jej rozwiązywać ciąże i niestety ale szanse są strasznie małe na dobry finał :(

    W sumie u mnie dzień przed porodem też się pisały caly dzień regularne skurcze które odczuwałam tyle o ile a na ktg pokazywały się w wartościach 60-105. Jakieś takie przygotowujące to były, więc może u Ciebie też się coś samo szykuje.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladyo, napiszę to po raz kolejny, jesteś piękna 😍😍😍

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit

    To jak się chwalimy to nasz teledysk ślubny. 🥰Oczywiście nie cytujcie.

    Ladyo ale ty piękna jesteś!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2020, 03:33

    kar_oliv, Lalia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ounai, kic83, Julik lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 29 listopada 2020, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladyo, kolejna forumowa piękność 😁😍

    atdcgu1rjappkskg.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 29 listopada 2020, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale, że Annia jest...Gosią?? 🙄🙄🙄🙄🙄 zaskoczenie roku! 😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2020, 23:06

    kar_oliv, Annia, Lalia, Julik, Nikaa92, Fragaria, nick nieaktualny, dmg111, Suszarka, Stokrotka027 lubią tę wiadomość

    🦄 2021 r.
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 29 listopada 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Ale, że Annia jest...Gosią?? 🙄🙄🙄🙄🙄 zaskoczenie roku! 😂😂

    Też o tym pomyślałam 😁😁😁 Taka heca 😁

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 29 listopada 2020, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Ale, że Annia jest...Gosią?? 🙄🙄🙄🙄🙄 zaskoczenie roku! 😂😂
    Na drugie mam Ania, a jak zakładałam konto to nie miałam weny na wymyślne nicki. 😂

    KarolinaMaria, kar_oliv, Lalia, Suszarka lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 29 listopada 2020, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się pochwalę teledyskiem z wesela. Dzięki Wam wróciłam do niego i przypomniałam sobie te

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2020, 21:54

    Lalia, Annia, kar_oliv, Ounai, Julik, nick nieaktualny, dmg111, Inaa89, Suszarka, Stokrotka027 lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 29 listopada 2020, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka i Ania-Gosia piękne teledyski macie, super pamiątka, takie piękne kobiety z tych polek 😍

    Annia lubi tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
‹‹ 2434 2435 2436 2437 2438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ