Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne Gor膮ce mamu艣ki 馃ぐ鉂わ笍
Odpowiedz

Gor膮ce mamu艣ki 馃ぐ鉂わ笍

Oce艅 ten w膮tek:
  • Justa91 Autorytet
    Post贸w: 285 338

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 13:48

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Iryska wrote:
    O Matko, ale masz te艣ci贸w, co za ludzie, wsp贸艂czuj臋 Ci bardzo. Ale wiesz co mo偶e to szok taki pierwszy, i jeszcze dotrze do nich i zaczn膮 si臋 cieszy膰?

Juz mnie to nie obchodzi jacy oni dla nas tacy my dla nich. Beda zalowac tego co napisali... Nic sie nie dowiedza... I zobaczymy kto bardziej bedzie cierpial
    Moj maz nie przejal sie tym wgl cieszy sie i dziennie gada do brzuszka. Kropeczku roslnij silny i zdrowy itd ja sie nie denerwuje mam w powarzaniu to co oni mysla. Wazne ze bedzie mial rodzicow ktorzy oddadza za niego/ nia zycie 馃槏 a dziadkow moze nawet nie znac...

Zawsze w naszym sercu
    KOCHAMY CIE SKARBIE, CHODZ NIE MOGE CIE PRZYTULIC.
    艢pij Kochanie moje ma艂e,
    niech sen lekarstwem bedzie duszy, Anio艂y ramieniem Cie otocz膮 i ciep艂em serca, gdy sie wzruszysz. Niebo otworz膮 po godzinach, z zanadrza gwiazdk臋 wyczaruj膮. Male艅kie skrzyd艂a Ci za艂o偶膮 do raju z Toba poszybuj膮....
  • Justa91 Autorytet
    Post贸w: 285 338

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 13:49

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Koteczka82 wrote:
    Justa wsp贸艂czuj臋 鈽癸笍 wiem 偶e tobie i m臋偶owi jest przykro ale spr贸buj si臋 nie denerwowa膰 dla dobra fasolki w brzuchu. Najwa偶niejsze 偶e Wy z m臋偶em si臋 cieszycie 馃悾 mocno przytulam 馃

Ja sie nie denerwuje juz wczoraj troche brzydko mowilam ale mi przeszlo... 馃榿馃榿馃榿馃檲馃檲馃檲

Koteczka82 lubi t臋 wiadomo艣膰

Zawsze w naszym sercu
    KOCHAMY CIE SKARBIE, CHODZ NIE MOGE CIE PRZYTULIC.
    艢pij Kochanie moje ma艂e,
    niech sen lekarstwem bedzie duszy, Anio艂y ramieniem Cie otocz膮 i ciep艂em serca, gdy sie wzruszysz. Niebo otworz膮 po godzinach, z zanadrza gwiazdk臋 wyczaruj膮. Male艅kie skrzyd艂a Ci za艂o偶膮 do raju z Toba poszybuj膮....
  • Stokrotka027 Autorytet
    Post贸w: 1340 1443

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 14:06

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Justa to przykre, no ale mo偶e si臋 martwi膮 poprostu, du偶o os贸b prze偶ywa i bardzo panikuje w obecnej sytuacji. Moja kole偶anka wci膮偶y by艂a i te艣膰 ja zwyzywal bardzo, 偶e chce i艣膰 do restauracji, to by艂y pocz膮tki wirusa dopiero, a maj膮 normalne kontakty. Ka偶dy ma sw贸j rozum i wie co robi przecie偶 . A te艣ciowe nie powinni si臋 wtr膮ca膰 ich reakcja by艂a gwa艂towna, niewiem jakie macie stosunki mi臋dzy sob膮 ale je偶eli s膮 tacy ci膮gle, to te偶 bym nie zwraca艂a uwagi na to czy b臋d膮 w 偶yciu mojego dziecka czy nie. To ty bd rodzicem i powinni艣cie wraz z m臋偶em cieszy膰 si臋 ka偶dym kolejnym dniem zbli偶aj膮cym was do dnia kiedy male艅stwo bd ju偶 w waszych ramionach. A dziadkowie jak nie zrozumiej膮 to trudno. U mnie sytuacja inna nikt nawet nie wspomnia艂 o wirusie,ka偶dy si臋 cieszy i m贸wi 偶e bd dobrze bo jak.ma by膰 inaczej!!! A co do te艣ci贸w prawie ka偶dy ma znimi problemy haha , ja tez na nich narzekam 馃槄馃槄

klz9cwa1dxf4t0ig.png

23.12.2018 鉂も潳 K.

qb3c4z17l44uqb7t.png

05.12.2020 馃挋馃挋 N.

01.04 鈴 10dpo
    14.04 - P臋cherzyk ci膮偶owy 馃崁馃5+5
    17.04 - Serduszko 鉂 6+1
    09.06 - Prenatalne 馃檹馃挋Synek 馃挋馃檹
    06.08 - 21+5 / 24 cm 440 g 馃挋
    09.10 - 30+5 / 1600 g 馃挋
  • Anet.kaa Autorytet
    Post贸w: 5281 9092

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 15:00

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    .

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 10 wrze艣nia 2020, 09:35

8cs 馃懚馃挌
    C贸reczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm

3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Anet.kaa Autorytet

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 15:08

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    .

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 10 wrze艣nia 2020, 09:35

8cs 馃懚馃挌
    2430g 52 cm

3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Iryska Autorytet
    Post贸w: 2785 3206

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 15:12

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    .

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2020, 11:28

12.02.2020 鈴革笍
    12.10.2020 鉂わ笍

qb3c3e5ee2ieb6pb.png
  • Anet.kaa Autorytet

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 15:52

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    .

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 10 wrze艣nia 2020, 09:36

Iryska lubi t臋 wiadomo艣膰

8cs 馃懚馃挌
    2430g 52 cm

3i49px9ipvfkmmcw.png
  • nick nieaktualny

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 16:05

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    kic83 wrote:
    Ulaa
    a ja w艂a艣nie si臋 zastanawiam, czy nie nazwa膰 synka Aleksander 馃槝

Moj synek tez Aleksander :)

kic83 lubi t臋 wiadomo艣膰

• Koteczka82 Autorytet
    Post贸w: 3224 2738

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 16:16

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    My wczoraj powiedzieli艣my moim rodzicom, babciom i mojej chrzestnej, m贸j brat i bratowa wiedzieli ju偶 wcze艣niej. Rodzinie m臋偶a powiedzieli艣my po usg. Wiem 偶e to bardzo wcze艣nie ale oni wszyscy bardzo nas wspieraj膮, byli z nami ca艂y czas od pierwszej ci膮偶y z synkiem przez wszystkie trudne chwile a偶 do teraz 馃槈
    Najbardziej to si臋 cieszy moja babcia ma 94 lata i to b臋dzie jej 10 prawnuczek/prawnuczka - znowu ma pow贸d 偶eby 偶y膰 musi doczeka膰 narodzin dziecka 馃榿
    M贸j tata powiedzia艂 偶e wiadomo艣膰 o mojej ci膮偶y bardzo podnios艂a go na duchu 馃槉

Wierz臋 偶e wszystko b臋dzie dobrze chocia偶 s膮 momenty kiedy pojawia si臋 cie艅 strachu. 馃檮

Wik89, boo123, kic83 lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

Micha艂ek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Anio艂ek 08.11.2016//Anio艂ek 08.02.2017
    2.05.2020 Anio艂ek

Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 16:22

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    A ja Wam zazdroszcz臋 tego m贸wienia rodzinie itp...

Rodzice MOJEGO P pewnie si臋 uciesz膮, ale moi... Szkoda gada膰 :(

• Iryska Autorytet
    Post贸w: 2785 3206

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 16:24

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    .

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2020, 11:28

12.02.2020 鈴革笍
    12.10.2020 鉂わ笍

qb3c3e5ee2ieb6pb.png
  • Ounai Autorytet
    Post贸w: 10966 17465

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 16:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Anetka, a ja b臋d臋 broni膰 Twojego m臋偶a, bo uwa偶am, 偶e nie masz racji m贸wi膮c swojej mamie i jednocze艣nie zabraniaj膮c m臋偶owi powiedzie膰 swojej. Gdyby艣cie wsp贸lnie podj臋li decyzj臋, 偶e powiadamiacie jedn膮 a drugiej nie bo nie chcecie 偶eby rozgada艂a to zupe艂nie inna sytuacja. Ale je艣li Ty powiedzia艂a艣 swojej, on marzy 偶eby powiedzie膰 swojej a Ty mu zabraniasz, to nie dziw si臋, 偶e si臋 czuje gorszy. Ja te偶 bym si臋 tak czu艂a na jego miejscu. To jego dziecko i jego mama, jaka by nie by艂a. I czas em mo偶na si臋 zaskoczy膰, bo u mnie moja mama zawsze zachowywa艂a tajemnice a te艣ciowa nie. Powiedzieli艣my im w 5 tc i zabronili艣my m贸wi膰 synowi i komukolwiek innemu. Te艣ciowa dochowala tajemnicy a moja mama nie cho膰 spodziewali艣my si臋 偶e b臋dzie odwrotnie.
    Oczywiscie to tylko moje zdanie, ale my艣l臋, 偶e powinna艣 wzi膮膰 pod uwag臋 to, 偶e to te偶 dziecko Twojego m臋偶a i on te偶 chce si臋 pochwali膰. Nie odbieraj mu tego.

Justa, wsp贸艂czuj臋. Widz臋, 偶e og贸lnie dziwne macie chyba relacje z tymi te艣ciami, cho膰by po s艂owach jakimi si臋 wzajemnie do siebie zwracacie. Ja normalnie lubi臋 od czasu do czasu przekl膮膰 sobie ale do rodzic贸w nie umia艂abym. Mam nadziej臋, 偶e si臋 wszystko u艂o偶y. Mo偶e po prostu nas艂uchali si臋 w TV o tym 偶e m贸wi si臋 偶eby ludzie powstrzymali si臋 od stara艅 i za bardzo wzi臋li sobie to do serca. Ale mimo to nie powinni tak m贸wi膰.

Motylku, Tobie te偶 wsp贸艂czuj臋. Pami臋tam jakkolwiek m贸wi艂a艣 o trudnej relacji z rodzicami. Dobrze, 偶e jeszcze macie dzieci kt贸re si臋 na pewno uciesz膮 z maluszka :)

Anet.kaa, SzalonaOna lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

961lmg7ykm4fbw9a.png
    17u93e5exaxcakc4.png
  • Anet.kaa Autorytet

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 16:54

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    .

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 10 wrze艣nia 2020, 09:36

8cs 馃懚馃挌
    2430g 52 cm

3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Anet.kaa Autorytet

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 16:57

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    .

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 10 wrze艣nia 2020, 09:37

SzalonaOna, Ounai lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

8cs 馃懚馃挌
    2430g 52 cm

3i49px9ipvfkmmcw.png
  • doomi03 Autorytet
    Post贸w: 4181 6538

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 17:03

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Justa91 wrote:
    Maz wyslal im zdjecie z USG a oni z tekstem was pojeba.... Ciaza teraz jak jest korona wirus... Nie mogliscie sobie wybrac innego terminu?? Wogole nie myslicie itd....

Moj maz odpisac
    Zajebisci rodzice jeba... to
    Nie wy bedziecie wychowywac wiec sie nie wpie....
    Napisal im jeszcze ze zaluje ze im wyslal zdjecie i ze jiz wiecej nie bedzie ich informowal o przebiegu ciazy i ze tez nie chce ich widziec w domu.... Po prostu masakra jakas....

Taaaaa, bo moment zaj艣cia w ci膮偶臋 mo偶na sobie zarezerwowa膰 na zam贸wienie 馃槖 mogliby najpierw u偶y膰 m贸zgownicy porz膮dnie p贸藕niej komentowa膰. Tym bardziej ze zawsze b臋dzie "nie odpowiedni" czas na ci膮偶臋, zawsze mo偶na znale藕膰 jakie艣 ale. Jest to przykre ale nie przejmujcie si臋 takimi lud藕mi, cieszcie si臋 swoim szcz臋艣ciem razem w swoim gronie wraz z tymi kt贸rzy r贸wnie偶 ciesz膮 si臋 z waszego szcz臋艣cia... Reszta jest niewa偶na.

Ja to z kolei ju偶 us艂ysza艂am jak to moi te艣ciowie beda o mnie dba膰 jako jedyna synow膮 i jak to beda zabiera膰 ma艂e na spacery itd... I ja mam ten problem ze b臋d臋 musia艂a ich sprytnie sp艂awia膰 zeby samego dziecka z nimi nie zostawia膰, bo to osoby z problemami alkoholowymi wi臋c pomimo ze faktycznie do wnukow maja og贸lnie spoko podej艣cie, chc膮 pomaga膰 itd itp to jednak mam w sobie obawe na mysl ze mia艂abym z takimi lud藕mi dziecko same zostawi膰. Zdecydowanie bardziej b臋d臋 wolala korzysta膰 z pomocy moich rodzicow, bo to zupelnie inne 艣wiaty. Ehh... Z tymi te艣ciami to wiecznie dylematy.

3jvzcbxmqcuirhnp.png

12cs 馃挌鈴革笍

M贸j syn, moje szcz臋艣cie: 馃挋 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 17:06

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Za to z innej beczki, to jestem z nas dumna 馃槉 bo po zrobieniu burzy m贸zg贸w, wybrali艣my ostatecznie po dwie propozycje imion dla dziewczynki i dla ch艂opca, wi臋c ju偶 w tej kwesti b臋dzie nam 艂atwiej 馃榿 i nawet nie by艂o wielkich r贸偶nic w decyzjach, balam si臋 ze b臋dziemy mniej zgodni w tej kwestii 馃槀

Ounai, kic83, kkasia lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

3jvzcbxmqcuirhnp.png

12cs 馃挌鈴革笍

Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Anet.kaa Autorytet

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 17:08

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    .

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 10 wrze艣nia 2020, 09:37

8cs 馃懚馃挌
    2430g 52 cm

3i49px9ipvfkmmcw.png
  • doomi03 Autorytet

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 17:22

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Anet.kaa wrote:
    M贸w nam szybko te propozycje :)

Stan臋艂o na takich opcjach :) :
    Dziewczynka : Julia vs. Wiktoria
    Ch艂opiec : Kacper vs. Micha艂

Nawet przeczytali艣my znaczenia imion i jak dla nas wszystkie opisy spe艂nia艂y oczekiwania (moze jedynie Kacpry za malego mog膮 troch臋 艂obuzowac, ale za to jako doros艂y ceniacy mocno wi臋zy rodzinne i zaradny tak偶e co艣 za co艣 馃槀).

Koteczka82, SzalonaOna, Lalia lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

3jvzcbxmqcuirhnp.png

12cs 馃挌鈴革笍

Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Annia Autorytet
    Post贸w: 4520 7139

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 17:27

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    doomi03 wrote:
    Za to z innej beczki, to jestem z nas dumna 馃槉 bo po zrobieniu burzy m贸zg贸w, wybrali艣my ostatecznie po dwie propozycje imion dla dziewczynki i dla ch艂opca, wi臋c ju偶 w tej kwesti b臋dzie nam 艂atwiej 馃榿 i nawet nie by艂o wielkich r贸偶nic w decyzjach, balam si臋 ze b臋dziemy mniej zgodni w tej kwestii 馃槀
    Jakie wybrali艣cie? :)

Justyna - przykra sytuacja... My艣lenie te艣ci贸w te偶 jest przykre, nawet je艣li si臋 martwi膮 - nikt nie wie ILE to potrwa, mieli艣cie zawiesi膰 starania na rok? Bez sensu.

Anetko - ja rozumiem twojego m臋偶a, m贸j za ka偶dym razem m贸wi艂 szybko, szybciej ni偶 bym chcia艂a, ale... Ja go rozumiem, cieszy艂 si臋, m贸wi艂 wtedy kiedy ja m贸wi艂am mamie, oni te偶 s膮 ze sob膮 blisko.

5 cs po cp.
    f2wl82c3eodxxg2c.png
  • Koteczka82 Autorytet
    Post贸w: 3224 2738

Wys艂any: 12 kwietnia 2020, 17:32

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    doomi03 wrote:
    Stan臋艂o na takich opcjach :) :
    Dziewczynka : Julia vs. Wiktoria
    Ch艂opiec : Kacper vs. Micha艂

Nawet przeczytali艣my znaczenia imion i jak dla nas wszystkie opisy spe艂nia艂y oczekiwania (moze jedynie Kacpry za malego mog膮 troch臋 艂obuzowac, ale za to jako doros艂y ceniacy mocno wi臋zy rodzinne i zaradny tak偶e co艣 za co艣 馃槀).

M贸j synek jest Micha艂 馃槈 艂agodny spokojny ale bardzo uparty 馃榿

doomi03, Iryska, SzalonaOna lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

Micha艂ek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Anio艂ek 08.11.2016//Anio艂ek 08.02.2017
    2.05.2020 Anio艂ek

Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
1 2 3 4 5 鈥衡
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

Jak radzi膰 sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niep艂odno艣膰 i masz problemy z zaj艣ciem w ci膮偶臋?

Tylko osoby, które do艣wiadczy艂y przed艂u偶aj膮cych si臋 stara艅 o dziecko, wiedz膮 jak trudne mog膮 by膰 pytania ze strony innych... "A Wy kiedy b臋dziecie mieli dziecko?" jest jednym z najcz臋stszych. Jak odpowiada膰 na trudne pytania? Jak radzi膰 sobie z emocjami podczas przed艂u偶aj膮cych si臋 stara艅 o dziecko? I dlaczego problemy z p艂odno艣ci膮 s膮 tak trudnym emocjonalnie do艣wiadczeniem? Przeczytaj artyku艂 do艣wiadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzie艅 pracuje z parami borykaj膮cymi si臋 z niep艂odno艣ci膮! 

CZYTAJ WI臉CEJ

Problemy z zaj艣ciem w ci膮偶臋 - 13 niepokoj膮cych objaw贸w

Czy problemy z zaj艣ciem w ci膮偶臋 mo偶na przewidzie膰? Przeczytaj list臋 13 potencjalnych symptomów, którym powinna艣 si臋 bli偶ej przyjrze膰. Nieregularme miesi膮czki, obfite miesi膮czki, niskie libido czy utrata w艂osów - nie ignoruj tych i innych symptomów mog膮cych 艣wiadczy膰 o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powoduj膮cych problemy z zaj艣ciem w ci膮偶臋. 

CZYTAJ WI臉CEJ

Foliany - niezb臋dny sk艂adnik dla kobiet staraj膮cych si臋 o dziecko i kobiet w ci膮偶y

Niew膮tpliwie kwas foliowy jest jednym z najwa偶niejszych sk艂adników dla przysz艂ej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a w艂a艣ciwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jak膮 rol臋 odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WI臉CEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozw贸j Narodowe Centrum Bada艅 i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego